Strona główna » Wydział
Aktualności i wydarzenia na Wydziale Zarządzania
Aktualizacja: Wtorek, 31 stycznia 2017 roku, godz. 13:06
Koło naukowe Finansów i Ubezpieczeń zaprasza na 2 spotkania związane z tematyką ubezpieczeń
Data publikacji: Poniedziałek, 07 maja 2018 roku

Koło naukowe Finansów i Ubezpieczeń

ma przyjemność zaprosić wszystkie osoby zainteresowane tematyką ubezpieczeń na dwa spotkania z praktykami rynku.

 

Pierwsze zatytułowane: „Biznes społecznie odpowiedzialny (CSR) oraz możliwości rozwoju studentów i absolwentów w Grupie Ergo Hestia”, odbędzie się 24 kwietnia (wtorek) o godzinie 13:15, w sali 310. Spotkanie prowadzone przez przedstawicieli Sopockiego Towarzystwa Ubezpieczeń ERGO Hestia, jednego z największych Towarzystw Ubezpieczeniowych w Polsce, ma na celu poruszenie tematyki zrównoważonego rozwoju, która łączy w sobie dążenie do realizacji celów ekonomicznych, przy jednoczesnej dbałości o interesy społeczne oraz środowiskowe. Dodatkowo nasi goście opowiedzą o możliwościach rozpoczęcia kariery oraz rozwoju w Ergo Hestii.

 

Drugie spotkanie nosi tytuł: „Lloyd’s jako międzynarodowy rynek ubezpieczeń specjalistycznych” i odbędzie się 27 kwietnia (piątek) o godzinie 9:45, w sali B23. Spotkanie poprowadzi Prezes Lloyd’s Polska Pan Witold Janusz, który przybliży istotę i sposób działania rynku ubezpieczeniowego Lloyd’s w Polsce i na świecie. Historia korporacji Lloyd’s rozpoczęła się w Londynie i sięga aż XVII wieku, gdzie w kawiarni Edwarda Lloyda zaczęto zawierać pierwsze umowy ubezpieczenia morskiego a w Polsce firma działa od 2004 r.

 

Serdecznie zapraszamy do zgłębienia tematyki ubezpieczeń, CSR i rynku Lloyd’s wszystkich studentów, pracowników WZR oraz całą społeczność akademicką.

 

Koło naukowe Finansów i Ubezpieczeń