Strona główna » Wydział
Pracownicy
Pracownicy

dr Marta Penczar

Stanowisko:
Adiunkt
223
(+48 58) 523 13 01

Konsultacje

Wszystkie konsultacje w okresie 15.07.2019 - 03.09.2019 zostają odwołane - urlop.

Prowadzone przedmioty

  • Stacjonarne studia I stopnia
    • Bankowość
    • Ochrona konsumenta na rynku usług finansowych
    • Zarządzanie wartością przedsiębiorstwa
  • Niestacjonarne studia I stopnia
    • Bankowość
    • Ochrona konsumenta na rynku usług finansowych

Prowadzone seminaria

Seminarium licencjackie

Kierunek: Finanse i rachunkowość
Specjalność: Bankowość i doradztwo finansowe

Zakres programowy:

  1. Krótka charakterystyka tematyki seminarium:
    Tematyka prac licencjackich może obejmować zagadnienia związane z bankowością detaliczną (rynek depozytowy, kredytowy (konsumpcyjny i mieszkaniowy), rozliczenia pieniężne), rozwojem polskiego rynku finansowego, integracją rynków finansowych w Unii Europejskiej a także rynkami, np.
  2. Tematyka seminarium:
  • Bankowość detaliczna:
  • działalność kredytowa banków, ocena zdolności kredytowej
  • rynek kredytów konsumpcyjnych
  • obrót gotówkowy i bezgotówkowy
  • kanały dystrybucji usług bankowych
  • Integracja rynku bankowego w Unii Europejskiej
  • Rozwój rynku finansowego w Polsce
  1. Przykładowe tematy prac:
  • Analiza i ocena perspektyw rozwoju rynku consumer finance w Polsce
  • Analiza czynników determinujących ocenę zdolności kredytowej klienta detalicznego
  • Upadłość konsumencka w Polsce
  • Analiza i ocena perspektyw rozwoju płatności bezgotówkowych w Polsce
  • Kierunki integracji rynku bankowości detalicznej w Unii Europejskiej
  • Ochrona konsumenta na rynku bankowym
  • Konkurencyjność polskiego sektora bankowego na tle innych sektorów bankowych w UE
  • Dystans rozwojowy polskiego sektora bankowego na tle innych sektorów bankowych w UE

Egzaminy i zaliczenia

  • Bankowość [ćw]
  • grupa: S13-06
    Wtorek 28.05.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-306
    Z
    termin pierwszy

    grupa: N12-32
    Niedziela 16.06.2019
    godz.: 10.30-11.15
    sala WZ-213
    Z
    termin pierwszy

  • Bankowość [w]
  • grupa: N13-01
    Sobota 11.05.2019
    godz.: 15.15-16.45
    sala WZ-310
    E
    termin pierwszy

    grupa: N13-02
    Sobota 11.05.2019
    godz.: 15.15-16.45
    sala WZ-310
    E
    termin pierwszy

    grupa: S12-31
    Piątek 14.06.2019
    godz.: 10.30-11.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    grupa: S12-32
    Piątek 14.06.2019
    godz.: 10.30-11.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    grupa: N13-01
    Niedziela 16.06.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-310
    E
    termin drugi

    grupa: N13-02
    Niedziela 16.06.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-310
    E
    termin drugi

  • Ochrona konsumenta na rynku usług finansowych [WDW]
  • grupa: S14-01
    Czwartek 23.05.2019
    godz.: 14.15-16.00
    sala C-3
    Z
    termin pierwszy

    grupa: S14-02
    Czwartek 23.05.2019
    godz.: 14.15-16.00
    sala C-3
    Z
    termin pierwszy

  • Zarządzanie wartością przedsiębiorstwa [ćw]
  • grupa: S23-21
    Czwartek 23.05.2019
    godz.: 15.15-16.45
    sala C-21
    Z
    termin pierwszy

  • Zarządzanie wartością przedsiębiorstwa [w]
  • grupa: S21-21
    Piątek 14.06.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    grupa: S21-31
    Piątek 14.06.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    grupa: S21-51
    Piątek 14.06.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    grupa: S21-52
    Piątek 14.06.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    grupa: S22-41
    Piątek 14.06.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    grupa: S23-21
    Piątek 14.06.2019
    godz.: 08.45-10.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    grupa: S23-25
    Piątek 14.06.2019
    godz.: 08.45-10.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    grupa: S23-31
    Piątek 14.06.2019
    godz.: 08.45-10.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    grupa: S23-51
    Piątek 14.06.2019
    godz.: 08.45-10.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    grupa: S21-21
    Wtorek 25.06.2019
    godz.: 08.45-09.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin drugi

    grupa: S21-31
    Wtorek 25.06.2019
    godz.: 08.45-09.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin drugi

    grupa: S21-51
    Wtorek 25.06.2019
    godz.: 08.45-09.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin drugi

    grupa: S21-52
    Wtorek 25.06.2019
    godz.: 08.45-09.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin drugi

    grupa: S22-21
    Wtorek 25.06.2019
    godz.: 08.45-09.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    grupa: S22-41
    Wtorek 25.06.2019
    godz.: 08.45-09.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin drugi

Publikacje