Strona główna » Wydział
Pracownicy
Aktualizacja: Piątek, 27 stycznia 2017 roku, godz. 22:59

mgr Maciej Gierusz

Stanowisko:
Asystent
204
(+48 58) 523 11 56

Konsultacje

Tydzień I:
Czwartek
godz. 08.45-09.30
pok. 204
Tydzień I:
Środa
godz. 08.45-09.30
pok. 204
Tydzień II:
Czwartek
godz. 08.45-09.30
pok. 204
Tydzień II:
Środa
godz. 08.45-09.30
pok. 204

Prowadzone przedmioty

  • Stacjonarne studia I stopnia
    • Rachunek kosztów I
  • Stacjonarne studia II stopnia
    • Konsolidacja sprawozdań finansowych
    • Rachunkowość zarządcza
  • Niestacjonarne studia II stopnia
    • Konsolidacja sprawozdań finansowych
    • Rachunkowość zarządcza
  • Studia podyplomowe
    • Konsolidacja sprawozdań finansowych
    • MSSF
    • Strategic Business Reporting

Prowadzone seminaria

Egzaminy i zaliczenia

  • Konsolidacja sprawozdań finansowych [Egzamin]
  • grupa: ACCA 2
    Sobota 07.07.2018
    godz.: 08.45-14.15
    sala WZ-303
    E
    termin pierwszy

  • Konsolidacja sprawozdań finansowych [w]
  • grupa: N41-21
    Niedziela 24.06.2018
    godz.: 10.30-12.15
    sala C-20
    E
    termin pierwszy

    grupa: N41-22
    Niedziela 24.06.2018
    godz.: 10.30-12.15
    sala C-20
    E
    termin pierwszy

    grupa: N41-21
    Sobota 08.09.2018
    godz.: 10.30-13.00
    sala C-21
    Z
    termin pierwszy

    grupa: N41-22
    Sobota 08.09.2018
    godz.: 10.30-13.00
    sala C-21
    Z
    termin pierwszy

  • Rachunkowość zarządcza [ćw]
  • grupa: S41-11
    Piątek 08.06.2018
    godz.: 08.45-11.15
    sala C-2
    Z
    termin pierwszy

    grupa: S41-15
    Piątek 08.06.2018
    godz.: 08.45-11.15
    sala C-2
    Z
    termin pierwszy

    grupa: S43-11
    Piątek 08.06.2018
    godz.: 08.45-11.15
    sala C-2
    Z
    termin pierwszy

    grupa: S43-21
    Piątek 08.06.2018
    godz.: 08.45-11.15
    sala C-2
    Z
    termin pierwszy

    grupa: N41-05
    Niedziela 24.06.2018
    godz.: 08.45-10.30
    sala C-20
    Z
    termin pierwszy

    grupa: N41-06
    Niedziela 24.06.2018
    godz.: 08.45-10.30
    sala C-20
    Z
    termin pierwszy

    grupa: S41-11
    Środa 05.09.2018
    godz.: 09.45-12.15
    sala WZ-310
    Z
    termin drugi

    grupa: S41-15
    Środa 05.09.2018
    godz.: 09.45-12.15
    sala WZ-310
    Z
    termin drugi

    grupa: S43-11
    Środa 05.09.2018
    godz.: 09.45-12.15
    sala WZ-310
    Z
    termin drugi

    grupa: S43-21
    Środa 05.09.2018
    godz.: 09.45-12.15
    sala WZ-310
    Z
    termin drugi

    grupa: N41-05
    Sobota 08.09.2018
    godz.: 10.30-13.00
    sala C-21
    Z
    termin drugi

    grupa: N41-06
    Sobota 08.09.2018
    godz.: 10.30-13.00
    sala C-21
    Z
    termin drugi

Publikacje