Strona główna » Wydział
Pracownicy
Aktualizacja: Piątek, 27 stycznia 2017 roku, godz. 22:59

dr Małgorzata Siemionek-Ruskań

Stanowisko:
Adiunkt
226
(+48 58) 523 14 16

Konsultacje

Tydzień I:
Czwartek
godz. 10.30-11.15
pok. 226
Tydzień I:
Środa
godz. 11.30-12.15
pok. 226
Tydzień II:
Czwartek
godz. 10.30-11.15
pok. 226
Tydzień II:
Środa
godz. 11.30-12.15
pok. 226

Prowadzone przedmioty

  • Stacjonarne studia I stopnia
    • Finanse
    • Finanse publiczne
    • Seminarium licencjackie
    • Zarządzanie ryzykiem
  • Niestacjonarne studia I stopnia
    • Finanse
    • Finanse publiczne
    • Zarządzanie ryzykiem

Prowadzone seminaria

Egzaminy i zaliczenia

  • Finanse [ćw]
  • grupa: S11-05
    Czwartek 31.05.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-206
    Z
    termin pierwszy

    grupa: S13-04
    Czwartek 31.05.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-206
    Z
    termin pierwszy

    grupa: N13-02
    Sobota 02.06.2018
    godz.: 09.45-13.00
    sala WZ-304
    Z
    termin pierwszy

    grupa: S13-05
    Czwartek 07.06.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-304
    Z
    termin pierwszy

    grupa: S13-06
    Czwartek 07.06.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-303
    Z
    termin pierwszy

    grupa: S11-04
    Piątek 08.06.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala B-23
    Z
    termin pierwszy

  • Finanse publiczne [ćw]
  • grupa: S12-01
    Środa 06.06.2018
    godz.: 08.00-09.30
    sala WZ-206
    Z
    termin pierwszy

    grupa: S12-02
    Piątek 08.06.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-6
    Z
    termin pierwszy

  • Zarządzanie ryzykiem [ćw]
  • grupa: S33-21
    Czwartek 07.06.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-305
    Z
    termin pierwszy

  • Zarządzanie ryzykiem [w]
  • grupa: N33-21
    Sobota 09.06.2018
    godz.: 08.45-09.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    grupa: N33-25
    Sobota 09.06.2018
    godz.: 08.45-09.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    grupa: S33-21
    Poniedziałek 11.06.2018
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    grupa: S33-22
    Poniedziałek 11.06.2018
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    grupa: S33-25
    Poniedziałek 11.06.2018
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    grupa: S33-31
    Poniedziałek 11.06.2018
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    grupa: S33-35
    Poniedziałek 11.06.2018
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    grupa: S33-41
    Poniedziałek 11.06.2018
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    grupa: S33-42
    Poniedziałek 11.06.2018
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    grupa: S33-51
    Poniedziałek 11.06.2018
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    grupa: S33-21
    Czwartek 21.06.2018
    godz.: 08.45-09.30
    sala 226
    E
    termin drugi

    grupa: S33-22
    Czwartek 21.06.2018
    godz.: 08.45-09.30
    sala 226
    E
    termin drugi

    grupa: S33-25
    Czwartek 21.06.2018
    godz.: 08.45-09.30
    sala 226
    E
    termin drugi

    grupa: S33-31
    Czwartek 21.06.2018
    godz.: 08.45-09.30
    sala 226
    E
    termin drugi

    grupa: S33-35
    Czwartek 21.06.2018
    godz.: 08.45-09.30
    sala 226
    E
    termin drugi

    grupa: S33-41
    Czwartek 21.06.2018
    godz.: 08.45-09.30
    sala 226
    E
    termin drugi

    grupa: S33-42
    Czwartek 21.06.2018
    godz.: 08.45-09.30
    sala 226
    E
    termin drugi

    grupa: S33-51
    Czwartek 21.06.2018
    godz.: 08.45-09.30
    sala 226
    E
    termin drugi

    grupa: S33-21
    Wtorek 04.09.2018
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-206
    E
    termin trzeci

    grupa: S33-22
    Wtorek 04.09.2018
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-206
    E
    termin trzeci

    grupa: S33-25
    Wtorek 04.09.2018
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-206
    E
    termin trzeci

    grupa: S33-31
    Wtorek 04.09.2018
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-206
    E
    termin trzeci

    grupa: S33-35
    Wtorek 04.09.2018
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-206
    E
    termin trzeci

    grupa: S33-41
    Wtorek 04.09.2018
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-206
    E
    termin trzeci

    grupa: S33-42
    Wtorek 04.09.2018
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-206
    E
    termin trzeci

    grupa: S33-51
    Wtorek 04.09.2018
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-206
    E
    termin trzeci

Publikacje