Strona główna » Wydział
Pracownicy
Aktualizacja: Piątek, 27 stycznia 2017 roku, godz. 22:59

dr Karol Śledzik

Stanowisko:
Adiunkt
223
(+48 58) 523 13 01

Konsultacje

Przeniesione na dzień:
24.10.2018
godz. 15.00-15.45
pok. 223
Tydzień I:
Czwartek
godz. 08.15-09.00
pok. 223
Tydzień I:
Środa
godz. 13.00-13.45
pok. 223
Tydzień II:
Czwartek
godz. 08.15-09.00
pok. 223
Tydzień II:
Środa
godz. 08.45-09.30
pok. 223

Prowadzone przedmioty

  • Stacjonarne studia I stopnia
    • Analiza i wycena akcji, obligacji
    • Rynki finansowe
    • Seminarium licencjackie
    • Zarządzanie kapitałem intelektualnym
  • Niestacjonarne studia I stopnia
    • Zarządzanie wartością przedsiębiorstwa
  • Niestacjonarne studia II stopnia
    • Zarządzanie instytucjami kredytowymi

Prowadzone seminaria

Seminarium licencjackie

Kierunek: Finanse i rachunkowość
Specjalność: Bankowość i doradztwo finansowe

Zakres programowy:


Krótka charakterystyka tematyki seminarium: Tematyka prac może obejmować zagadnienia związane z bankowością detaliczną, doradztwem finansowym a także rynkami finansowymi, np.

  1. Tematyka seminarium:
  • Zarządzania wartością banku: wycena banku, identyfikacja generatorów wartości banku
  • Ocena poziomu kapitału intelektualnego instytucji finansowej: ocena wskaźnikowa poziomu zasobów niematerialnych instytucji finansowej
  • Kryzys i restrukturyzacja finansowa przedsiębiorstw i banków
  • Kryzysy na rynkach finansowych
  • Rynki finansowe: rynek kapitałowy (analiza techniczna i fundamentalna), rynek walutowy
  1. Przykładowe tematy prac:
  • Wykorzystanie Wielowymiarowej Analizy Porównawczej (WAP) do oceny pozycji konkurencyjnej banku
  • Analiza kosztu kapitału banku w okresie przed i po kryzysie finansowym
  • Analiza rozwiązań systemowych w trakcie kryzysów finansowych
  • Analiza efektywności banków giełdowych
  • Analiza i ocena generatorów wartości banków notowanych na giełdach papierów wartościowych

Egzaminy i zaliczenia

  • Zarządzanie wartością przedsiębiorstwa [w]
  • grupa: N21-21
    Sobota 26.05.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    grupa: N21-31
    Sobota 26.05.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    grupa: N21-51
    Sobota 26.05.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    grupa: N21-52
    Sobota 26.05.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    grupa: N21-53
    Sobota 26.05.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    grupa: N22-51
    Sobota 26.05.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    grupa: N23-21
    Sobota 26.05.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    grupa: N21-21
    Niedziela 10.06.2018
    godz.: 12.15-14.15
    sala C-9
    E
    termin drugi

    grupa: N21-31
    Niedziela 10.06.2018
    godz.: 12.15-14.15
    sala C-9
    E
    termin drugi

    grupa: N21-51
    Niedziela 10.06.2018
    godz.: 12.15-14.15
    sala C-9
    E
    termin drugi

    grupa: N21-52
    Niedziela 10.06.2018
    godz.: 12.15-14.15
    sala C-9
    E
    termin drugi

    grupa: N21-53
    Niedziela 10.06.2018
    godz.: 12.15-14.15
    sala C-9
    E
    termin drugi

    grupa: N22-51
    Niedziela 10.06.2018
    godz.: 12.15-14.15
    sala C-9
    E
    termin drugi

    grupa: N23-21
    Niedziela 10.06.2018
    godz.: 12.15-14.15
    sala C-9
    E
    termin drugi

    grupa: N21-21
    Niedziela 16.09.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-9
    E
    termin trzeci

    grupa: N21-31
    Niedziela 16.09.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-9
    E
    termin trzeci

    grupa: N21-51
    Niedziela 16.09.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-9
    E
    termin trzeci

    grupa: N21-52
    Niedziela 16.09.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-9
    E
    termin trzeci

    grupa: N21-53
    Niedziela 16.09.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-9
    E
    termin trzeci

    grupa: N22-51
    Niedziela 16.09.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-9
    E
    termin trzeci

    grupa: N23-21
    Niedziela 16.09.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-9
    E
    termin trzeci

Publikacje