Strona główna » Studia
Studia
Egzaminy i zaliczenia
Aktualizacja: Wtorek, 13 grudnia 2016 roku, godz. 13:49

dr Adam Barembruch
  • Doradztwo finansowe [w]
  • gr.: N51-01
    Sobota 03.02.2018
    godz.: 11.30-12.15
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

  • Zarządzanie instytucjami kredytowymi [w]
  • gr.: N51-01
    Sobota 03.02.2018
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N51-05
    Sobota 03.02.2018
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N51-15
    Sobota 03.02.2018
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N51-16
    Sobota 03.02.2018
    godz.: 10.30-11.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N51-17
    Sobota 03.02.2018
    godz.: 10.30-11.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

dr Kamila Bielawska
  • Finanse publiczne II [w]
  • gr.: N41-05
    Niedziela 04.02.2018
    godz.: 11.30-12.15
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-06
    Niedziela 04.02.2018
    godz.: 11.30-12.15
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-15
    Niedziela 04.02.2018
    godz.: 11.30-12.15
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-16
    Niedziela 04.02.2018
    godz.: 11.30-12.15
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-17
    Niedziela 04.02.2018
    godz.: 11.30-12.15
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-21
    Niedziela 04.02.2018
    godz.: 11.30-12.15
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-22
    Niedziela 04.02.2018
    godz.: 11.30-12.15
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

  • Podstawy finansów publicznych [w]
  • gr.: N44-01
    Niedziela 28.01.2018
    godz.: 11.30-16.00
    sala WZ-311
    E
    termin pierwszy

    gr.: N44-02
    Niedziela 28.01.2018
    godz.: 11.30-16.00
    sala WZ-311
    E
    termin pierwszy

    gr.: N44-03
    Niedziela 28.01.2018
    godz.: 11.30-16.00
    sala WZ-311
    E
    termin pierwszy

prof. UG, dr hab. Tadeusz Bołt
  • Ekonometria dynamiczna [w]
  • gr.: N42-11
    Sobota 03.02.2018
    godz.: 13.30-14.15
    sala WZ-307
    E
    termin pierwszy

    gr.: N42-15
    Sobota 03.02.2018
    godz.: 13.30-14.15
    sala WZ-307
    E
    termin pierwszy

dr Michał Chalastra
  • Rachunek kosztów II [ćw]
  • gr.: N41-15
    Sobota 27.01.2018
    godz.: 11.30-14.15
    sala WZ-305
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N41-16
    Sobota 27.01.2018
    godz.: 08.00-11.15
    sala WZ-130
    Z
    termin pierwszy

  • Rachunek kosztów II [w]
  • gr.: N41-05
    Niedziela 11.02.2018
    godz.: 12.15-14.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-06
    Niedziela 11.02.2018
    godz.: 12.15-14.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-15
    Niedziela 11.02.2018
    godz.: 12.15-14.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-16
    Niedziela 11.02.2018
    godz.: 12.15-14.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-17
    Niedziela 11.02.2018
    godz.: 12.15-14.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

mgr Ewa Chrostowska
  • Odroczony podatek dochodowy [ćw]
  • gr.: N51-15
    Sobota 27.01.2018
    godz.: 18.45-19.30
    sala WZ-310
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N51-16
    Sobota 27.01.2018
    godz.: 18.45-19.30
    sala WZ-310
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N51-17
    Sobota 27.01.2018
    godz.: 18.45-19.30
    sala WZ-310
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N51-15
    Sobota 03.02.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala B-4
    Z
    termin drugi

    gr.: N51-16
    Sobota 03.02.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala B-4
    Z
    termin drugi

    gr.: N51-17
    Sobota 03.02.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala B-4
    Z
    termin drugi

dr Marzenna Czerwińska
  • Przedsiębiorczość [w]
  • gr.: N43-31
    Sobota 03.02.2018
    godz.: 08.45-09.30
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N43-32
    Sobota 03.02.2018
    godz.: 08.45-09.30
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

  • Seminarium magisterskie []
  • gr.: N53-31
    Sobota 03.02.2018
    godz.: 13.30-14.15
    sala 221
    Z
    termin pierwszy

  • Zarządzanie projektami europejskimi [ćw]
  • gr.: N53-31
    Sobota 03.02.2018
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-213
    Z
    termin pierwszy

dr Karolina Gościniak
  • Standardy sprawozdawczości finansowej [w]
  • gr.: N41-21
    Sobota 10.02.2018
    godz.: 08.45-12.15
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-22
    Sobota 10.02.2018
    godz.: 08.45-12.15
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

prof. dr hab. Piotr Grajewski
  • Zarządzanie procesami [w]
  • gr.: N53-01
    Sobota 03.02.2018
    godz.: 10.30-11.15
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N53-05
    Sobota 03.02.2018
    godz.: 10.30-11.15
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N53-11
    Sobota 03.02.2018
    godz.: 10.30-11.15
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N53-31
    Sobota 03.02.2018
    godz.: 10.30-11.15
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N53-01
    Sobota 10.02.2018
    godz.: 09.45-10.30
    sala 315
    E
    termin drugi

    gr.: N53-05
    Sobota 10.02.2018
    godz.: 09.45-10.30
    sala 315
    E
    termin drugi

    gr.: N53-11
    Sobota 10.02.2018
    godz.: 09.45-10.30
    sala 315
    E
    termin drugi

dr Tomasz Jurkiewicz
  • Techniki badań sondażowych [w]
  • gr.: N51-01
    Niedziela 11.02.2018
    godz.: 12.15-14.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N51-05
    Niedziela 11.02.2018
    godz.: 12.15-14.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N51-15
    Niedziela 11.02.2018
    godz.: 12.15-14.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N51-16
    Niedziela 11.02.2018
    godz.: 12.15-14.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N51-17
    Niedziela 11.02.2018
    godz.: 12.15-14.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N52-15
    Niedziela 11.02.2018
    godz.: 12.15-14.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N53-05
    Niedziela 11.02.2018
    godz.: 12.15-14.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N53-11
    Niedziela 11.02.2018
    godz.: 12.15-14.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N53-31
    Niedziela 11.02.2018
    godz.: 12.15-14.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

dr hab. Julia Koralun-Bereźnicka
  • Finanse przedsiębiorstw II [w]
  • gr.: N41-05
    Niedziela 11.02.2018
    godz.: 15.15-16.45
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-06
    Niedziela 11.02.2018
    godz.: 15.15-16.45
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-15
    Niedziela 11.02.2018
    godz.: 15.15-16.45
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-16
    Niedziela 11.02.2018
    godz.: 15.15-16.45
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-17
    Niedziela 11.02.2018
    godz.: 15.15-16.45
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-21
    Niedziela 11.02.2018
    godz.: 15.15-16.45
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-22
    Niedziela 11.02.2018
    godz.: 15.15-16.45
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

mgr Beata Kotowska
  • Rachunkowość finansowa [ćw]
  • gr.: N44-02
    Niedziela 28.01.2018
    godz.: 08.00-11.15
    sala WZ-304
    Z
    termin pierwszy

dr Cyryl Kotyla
  • Seminarium magisterskie []
  • gr.: N51-15
    Sobota 27.01.2018
    godz.: 15.15-17.45
    sala B-2
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N51-16
    Sobota 27.01.2018
    godz.: 15.15-17.45
    sala B-2
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N51-17
    Sobota 27.01.2018
    godz.: 15.15-17.45
    sala B-2
    Z
    termin pierwszy

  • Odroczony podatek dochodowy [w]
  • gr.: N51-15
    Sobota 03.02.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N51-16
    Sobota 03.02.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N51-17
    Sobota 03.02.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N51-15
    Sobota 03.03.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-311
    Z
    termin drugi

    gr.: N51-16
    Sobota 03.03.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-311
    Z
    termin drugi

    gr.: N51-17
    Sobota 03.03.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-311
    Z
    termin drugi

dr Arkadiusz Kozłowski
  • Metoda reprezentacyjna []
  • gr.: N42-11
    Sobota 10.02.2018
    godz.: 08.45-09.30
    sala WZ-311
    E
    termin pierwszy

    gr.: N42-15
    Sobota 10.02.2018
    godz.: 08.45-09.30
    sala WZ-311
    E
    termin pierwszy

  • Statystyczna analiza decyzji [w]
  • gr.: N42-11
    Niedziela 11.02.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala A-239
    Z
    termin pierwszy

dr Sylwia Kuczamer-Kłopotowska
  • Kreowanie wizerunku przedsiębiorstwa [w]
  • gr.: N43-05
    Sobota 13.01.2018
    godz.: 18.45-21.00
    sala B-23
    E
    termin pierwszy

dr Jarosław Kujawski
  • Rachunek kosztów II [ćw]
  • gr.: N41-21
    Niedziela 11.02.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N41-22
    Niedziela 11.02.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

dr Anna Lenart
  • Seminarium magisterskie []
  • gr.: N52-15
    Sobota 27.01.2018
    godz.: 15.15-18.30
    sala C - 29
    Z
    termin pierwszy

  • Systemy ERP [ćw]
  • gr.: N52-15
    Niedziela 14.01.2018
    godz.: 11.30-15.00
    sala C-25
    Z
    termin pierwszy

  • Zarządzanie zasobami i usługami informatycznymi [w]
  • gr.: N42-15
    Sobota 27.01.2018
    godz.: 14.15-15.00
    sala C - 29
    Z
    termin pierwszy

dr Olga Martyniuk
  • Podstawy audytu wewnętrznego [w]
  • gr.: N51-01
    Niedziela 04.02.2018
    godz.: 13.30-14.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N51-05
    Niedziela 04.02.2018
    godz.: 13.30-14.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N51-15
    Niedziela 04.02.2018
    godz.: 14.15-15.00
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N51-16
    Niedziela 04.02.2018
    godz.: 14.15-15.00
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N51-17
    Niedziela 04.02.2018
    godz.: 13.30-14.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N51-01
    Sobota 24.02.2018
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-307
    E
    termin drugi

    gr.: N51-05
    Sobota 24.02.2018
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-307
    E
    termin drugi

    gr.: N51-15
    Sobota 24.02.2018
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-307
    E
    termin drugi

    gr.: N51-16
    Sobota 24.02.2018
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-307
    E
    termin drugi

    gr.: N51-17
    Sobota 24.02.2018
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-307
    E
    termin drugi

prof. UG, dr hab. Paweł Miłobędzki
  • Ekonometria finansowa [w]
  • gr.: N52-15
    Niedziela 18.02.2018
    godz.: 12.15-14.15
    sala A-119
    E
    termin pierwszy

prof. UG, dr hab. Krzysztof Najman
  • Big Data [w]
  • gr.: N42-11
    Niedziela 11.02.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-311
    Z
    termin pierwszy

dr Marta Penczar
  • Bankowość II [w]
  • gr.: N41-05
    Sobota 03.02.2018
    godz.: 11.30-12.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-06
    Sobota 03.02.2018
    godz.: 11.30-12.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-15
    Sobota 03.02.2018
    godz.: 11.30-12.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-16
    Sobota 03.02.2018
    godz.: 11.30-12.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-17
    Sobota 03.02.2018
    godz.: 11.30-12.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-21
    Sobota 03.02.2018
    godz.: 11.30-12.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-22
    Sobota 03.02.2018
    godz.: 11.30-12.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

dr Joanna Pioch
  • Zarządzanie wartością przedsiębiorstwa II [w]
  • gr.: N53-31
    Sobota 10.02.2018
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-311
    E
    termin pierwszy

dr Joanna Próchniak
  • Venture capital [ćw]
  • gr.: N43-31
    Niedziela 28.01.2018
    godz.: 11.30-15.00
    sala A-119
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N43-32
    Niedziela 28.01.2018
    godz.: 15.15-18.30
    sala WZ-306
    Z
    termin pierwszy

dr Ewa Spigarska
  • Rachunkowość finansowa II [w]
  • gr.: N41-05
    Niedziela 04.02.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-311
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-06
    Niedziela 04.02.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-311
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-15
    Niedziela 04.02.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-311
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-16
    Niedziela 04.02.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-311
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-17
    Niedziela 04.02.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-311
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-21
    Niedziela 04.02.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-311
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-22
    Niedziela 04.02.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-311
    E
    termin pierwszy

prof. UG, dr hab. Arleta Szadziewska
  • Rachunek kosztów II [w]
  • gr.: N41-21
    Sobota 03.02.2018
    godz.: 15.15-16.45
    sala WZ-311
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-22
    Sobota 03.02.2018
    godz.: 15.15-16.45
    sala WZ-311
    E
    termin pierwszy

dr Adam Szczęch
  • Makroekonomia [w]
  • gr.: N43-05
    Niedziela 11.02.2018
    godz.: 08.00-09.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N43-11
    Niedziela 11.02.2018
    godz.: 08.00-09.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N43-31
    Niedziela 11.02.2018
    godz.: 08.00-09.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N43-32
    Niedziela 11.02.2018
    godz.: 08.00-09.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

dr Dawid Szramowski
  • Analiza instytucji kredytowych [w]
  • gr.: N41-05
    Sobota 10.02.2018
    godz.: 12.15-14.15
    sala WZ-311
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-06
    Sobota 10.02.2018
    godz.: 12.15-14.15
    sala WZ-311
    E
    termin pierwszy

  • Ocena standingu przedsiębiorstwa [w]
  • gr.: N51-01
    Sobota 10.02.2018
    godz.: 15.15-16.45
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N51-05
    Sobota 10.02.2018
    godz.: 15.15-16.45
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N51-15
    Sobota 10.02.2018
    godz.: 15.15-16.45
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N51-16
    Sobota 10.02.2018
    godz.: 15.15-16.45
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N51-17
    Sobota 10.02.2018
    godz.: 15.15-16.45
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N52-15
    Sobota 10.02.2018
    godz.: 15.15-16.45
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N53-01
    Sobota 10.02.2018
    godz.: 15.15-16.45
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N53-05
    Sobota 10.02.2018
    godz.: 15.15-16.45
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N53-11
    Sobota 10.02.2018
    godz.: 15.15-16.45
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N53-31
    Sobota 10.02.2018
    godz.: 15.15-16.45
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

prof. dr hab. Ryszard Wierzba
  • Polityka pieniężna [w]
  • gr.: N41-05
    Sobota 13.01.2018
    godz.: 18.45-19.30
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N41-06
    Sobota 13.01.2018
    godz.: 18.45-19.30
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N41-15
    Sobota 13.01.2018
    godz.: 18.45-19.30
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N41-16
    Sobota 13.01.2018
    godz.: 18.45-19.30
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N41-17
    Sobota 13.01.2018
    godz.: 18.45-19.30
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N41-21
    Sobota 13.01.2018
    godz.: 18.45-19.30
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N41-22
    Sobota 13.01.2018
    godz.: 18.45-19.30
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

dr Anna Wojewnik-Filipkowska
  • Inwestycje infrastrukturalne [w]
  • gr.: N53-01
    Niedziela 11.02.2018
    godz.: 13.30-14.15
    sala B-2
    E
    termin pierwszy

prof. UG, dr hab. Elżbieta Wojnicka-Sycz
  • Koncepcje zarządzania [w]
  • gr.: N41-05
    Sobota 10.02.2018
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-06
    Sobota 10.02.2018
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-15
    Sobota 10.02.2018
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-16
    Sobota 10.02.2018
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-17
    Sobota 10.02.2018
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-21
    Sobota 10.02.2018
    godz.: 14.15-15.00
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-22
    Sobota 10.02.2018
    godz.: 14.15-15.00
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N42-11
    Sobota 10.02.2018
    godz.: 14.15-15.00
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N42-15
    Sobota 10.02.2018
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N43-05
    Sobota 10.02.2018
    godz.: 12.15-14.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N43-11
    Sobota 10.02.2018
    godz.: 12.15-14.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N43-31
    Sobota 10.02.2018
    godz.: 12.15-14.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N43-32
    Sobota 10.02.2018
    godz.: 12.15-14.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

dr Beata Zackiewicz-Brunke
  • Rachunek kosztów II [ćw]
  • gr.: N41-05
    Sobota 03.02.2018
    godz.: 13.30-16.00
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N41-06
    Sobota 03.02.2018
    godz.: 13.30-16.00
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N41-17
    Sobota 03.02.2018
    godz.: 13.30-16.00
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N41-05
    Sobota 03.03.2018
    godz.: 15.15-16.45
    sala WZ-Aula
    Z
    termin drugi

    gr.: N41-06
    Sobota 03.03.2018
    godz.: 15.15-16.45
    sala WZ-Aula
    Z
    termin drugi

    gr.: N41-17
    Sobota 03.03.2018
    godz.: 15.15-16.45
    sala WZ-Aula
    Z
    termin drugi

  • Seminarium magisterskie []
  • gr.: N51-15
    Sobota 27.01.2018
    godz.: 15.15-17.45
    sala 204
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N51-16
    Sobota 27.01.2018
    godz.: 15.15-17.45
    sala 204
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N51-17
    Sobota 27.01.2018
    godz.: 15.15-17.45
    sala 204
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N51-21
    Sobota 27.01.2018
    godz.: 11.30-14.15
    sala 204
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N51-22
    Sobota 27.01.2018
    godz.: 11.30-14.15
    sala 204
    Z
    termin pierwszy

  • Rachunkowość finansowa [w]
  • gr.: N44-01
    Niedziela 28.01.2018
    godz.: 08.00-11.15
    sala WZ-303
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N44-01
    Sobota 03.02.2018
    godz.: 17.45-18.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N44-02
    Sobota 03.02.2018
    godz.: 17.45-18.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N44-03
    Sobota 03.02.2018
    godz.: 17.45-18.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N44-01
    Sobota 03.03.2018
    godz.: 13.30-16.45
    sala WZ-Aula
    Z
    termin drugi

    gr.: N44-02
    Sobota 03.03.2018
    godz.: 15.15-16.45
    sala WZ-Aula
    E
    termin drugi

    gr.: N44-03
    Sobota 03.03.2018
    godz.: 15.15-16.45
    sala WZ-Aula
    E
    termin drugi