Strona główna » Studia
Studia
Egzaminy i zaliczenia
Aktualizacja: Poniedziałek, 12 grudnia 2016 roku, godz. 22:18

dr Sylwia Badowska
  • Seminarium magisterskie []
  • gr.: S53-21
    Poniedziałek 22.01.2018
    godz.: 13.30-14.15
    sala 108
    Z
    termin pierwszy

dr Adam Barembruch
  • Doradztwo finansowe [w]
  • gr.: S51-01
    Sobota 03.02.2018
    godz.: 12.15-13.00
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

dr Dorota Buchnowska
  • Customer Knowledge Management [lab]
  • gr.: S52-05
    Czwartek 25.01.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S52-06
    Czwartek 25.01.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-4
    Z
    termin pierwszy

  • Ekonomika Przedsięwzięć Informatycznych [w]
  • gr.: S52-05
    Czwartek 25.01.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala C-2
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S52-06
    Czwartek 25.01.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala C-2
    Z
    termin pierwszy

  • Informatyka w administracji [w]
  • gr.: S52-05
    Wtorek 23.01.2018
    godz.: 15.15-16.45
    sala C-21
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S52-06
    Wtorek 23.01.2018
    godz.: 15.15-16.45
    sala C-21
    Z
    termin pierwszy

mgr Ewa Chrostowska
  • Rachunek kosztów II [ćw]
  • gr.: S41-01
    Środa 10.01.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-311
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S41-11
    Środa 10.01.2018
    godz.: 15.15-16.45
    sala WZ-206
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S41-16
    Środa 10.01.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-306
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S41-01
    Środa 24.01.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-311
    Z
    termin drugi

    gr.: S41-11
    Środa 24.01.2018
    godz.: 15.15-16.45
    sala WZ-206
    Z
    termin drugi

    gr.: S41-16
    Środa 24.01.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-306
    Z
    termin drugi

mgr Marta Chylińska
  • Badania operacyjne [ćw]
  • gr.: S43-05
    Piątek 26.01.2018
    godz.: 14.15-16.00
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S43-11
    Piątek 26.01.2018
    godz.: 14.15-16.00
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S43-15
    Piątek 26.01.2018
    godz.: 14.15-16.00
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S43-25
    Piątek 26.01.2018
    godz.: 14.15-16.00
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

prof. dr hab. Małgorzata Czerska
  • Projektowanie organizacji [w]
  • gr.: S43-15
    Wtorek 30.01.2018
    godz.: 08.45-13.00
    sala 316
    E
    termin pierwszy

dr Marzenna Czerwińska
  • Przedsiębiorczość [w]
  • gr.: S43-21
    Poniedziałek 22.01.2018
    godz.: 09.45-10.30
    sala C-21
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S43-31
    Poniedziałek 22.01.2018
    godz.: 09.45-10.30
    sala C-21
    Z
    termin pierwszy

  • Zarządzanie projektami europejskimi [ćw]
  • gr.: S53-31
    Wtorek 23.01.2018
    godz.: 09.45-10.30
    sala taka sama
    Z
    termin pierwszy

prof. UG, dr hab. Barbara Gierusz
  • Odroczony podatek dochodowy [w]
  • gr.: S51-15
    Środa 17.01.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-206
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S51-15
    Środa 24.01.2018
    godz.: 10.30-11.15
    sala WZ-213
    Z
    termin drugi

mgr Maciej Gierusz
  • Konsolidacja sprawozdań finansowych [ćw]
  • gr.: S51-15
    Piątek 26.01.2018
    godz.: 11.30-15.00
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S51-21
    Piątek 26.01.2018
    godz.: 11.30-15.00
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

dr Anna Golec
  • Seminarium magisterskie []
  • gr.: S51-05
    Piątek 09.02.2018
    godz.: 08.00-08.45
    sala 209
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S51-06
    Piątek 09.02.2018
    godz.: 08.00-08.45
    sala 209
    Z
    termin pierwszy

prof. dr hab. Piotr Grajewski
  • Zarządzanie procesami [w]
  • gr.: S53-01
    Wtorek 06.02.2018
    godz.: 10.30-11.15
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S53-02
    Wtorek 06.02.2018
    godz.: 10.30-11.15
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S53-05
    Wtorek 06.02.2018
    godz.: 10.30-11.15
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S53-11
    Wtorek 06.02.2018
    godz.: 10.30-11.15
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S53-15
    Wtorek 06.02.2018
    godz.: 10.30-11.15
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S53-21
    Wtorek 06.02.2018
    godz.: 10.30-11.15
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S53-25
    Wtorek 06.02.2018
    godz.: 10.30-11.15
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S53-31
    Wtorek 06.02.2018
    godz.: 10.30-11.15
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S53-35
    Wtorek 06.02.2018
    godz.: 10.30-11.15
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S53-01
    Wtorek 13.02.2018
    godz.: 09.45-10.30
    sala 315
    E
    termin drugi

    gr.: S53-02
    Wtorek 13.02.2018
    godz.: 09.45-10.30
    sala 315
    E
    termin drugi

    gr.: S53-05
    Wtorek 13.02.2018
    godz.: 09.45-10.30
    sala 315
    E
    termin drugi

    gr.: S53-11
    Wtorek 13.02.2018
    godz.: 09.45-10.30
    sala 315
    E
    termin drugi

    gr.: S53-15
    Wtorek 13.02.2018
    godz.: 09.45-10.30
    sala 315
    E
    termin drugi

    gr.: S53-21
    Wtorek 13.02.2018
    godz.: 09.45-10.30
    sala 315
    E
    termin drugi

    gr.: S53-25
    Wtorek 13.02.2018
    godz.: 09.45-10.30
    sala 315
    E
    termin drugi

    gr.: S53-31
    Wtorek 13.02.2018
    godz.: 09.45-10.30
    sala 315
    E
    termin drugi

    gr.: S53-35
    Wtorek 13.02.2018
    godz.: 09.45-10.30
    sala 315
    E
    termin drugi

prof. UG, dr hab. Maria Jastrzębska
  • Zarządzanie finansami JST [w]
  • gr.: S41-11
    Środa 24.01.2018
    godz.: 13.30-14.15
    sala WZ-206
    Z
    termin pierwszy

dr Tomasz Jurkiewicz
  • Techniki badań sondażowych [w]
  • gr.: S52-01
    Wtorek 06.02.2018
    godz.: 12.15-13.00
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S52-05
    Wtorek 06.02.2018
    godz.: 12.15-13.00
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S52-06
    Wtorek 06.02.2018
    godz.: 12.15-13.00
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S52-15
    Wtorek 06.02.2018
    godz.: 12.15-13.00
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

dr hab. Julia Koralun-Bereźnicka
  • Corporate failures. Reasons, prediction and preven []
  • gr.: WDW
    Poniedziałek 15.01.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala C-2
    Z
    termin pierwszy

  • Finanse przedsiębiorstw II [w]
  • gr.: S41-01
    Wtorek 30.01.2018
    godz.: 08.00-09.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S41-05
    Wtorek 30.01.2018
    godz.: 08.00-09.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S41-11
    Wtorek 30.01.2018
    godz.: 08.00-09.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S41-15
    Wtorek 30.01.2018
    godz.: 08.00-09.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S41-16
    Wtorek 30.01.2018
    godz.: 08.00-09.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

dr Krzysztof Kowalke
  • Inwestycje w instrumenty pochodne [ćw]
  • gr.: S53-01
    Wtorek 05.12.2017
    godz.: 13.30-14.15
    sala WZ-310
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S53-02
    Wtorek 05.12.2017
    godz.: 13.30-14.15
    sala WZ-310
    Z
    termin pierwszy

dr Arkadiusz Kozłowski
  • Techniki badań sondażowych [w]
  • gr.: S51-01
    Środa 31.01.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S51-05
    Środa 31.01.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S51-06
    Środa 31.01.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S51-11
    Środa 31.01.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S51-15
    Środa 31.01.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S51-21
    Środa 31.01.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

  • Metoda reprezentacyjna [w]
  • gr.: S42-01
    Środa 07.02.2018
    godz.: 09.45-12.15
    sala 232
    E
    termin pierwszy

    gr.: S42-11
    Środa 07.02.2018
    godz.: 12.15-15.00
    sala 232
    E
    termin pierwszy

  • Statystyczna analiza decyzji [w]
  • gr.: S42-11
    Środa 31.01.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala B-21
    Z
    termin pierwszy

dr Wojciech Kozłowski
  • Finanse korporacyjne [w]
  • gr.: S51-21
    Piątek 09.02.2018
    godz.: 08.45-12.15
    sala WZ-311
    E
    termin pierwszy

dr Sylwia Kuczamer-Kłopotowska
  • Kreowanie wizerunku przedsiębiorstwa [w]
  • gr.: S43-05
    Poniedziałek 29.01.2018
    godz.: 12.15-15.00
    sala B-23
    E
    termin pierwszy

  • Marketing społeczny [w]
  • gr.: S53-05
    Poniedziałek 29.01.2018
    godz.: 09.45-12.15
    sala B-23
    E
    termin pierwszy

  • Zintegrowana komunikacja marketingowa [w]
  • gr.: S43-05
    Wtorek 30.01.2018
    godz.: 12.15-15.00
    sala B-23
    E
    termin pierwszy

dr Jarosław Kujawski
  • Budżetowanie [w]
  • gr.: S51-21
    Poniedziałek 29.01.2018
    godz.: 08.45-13.00
    sala WZ-303
    E
    termin pierwszy

dr Anna Lenart
  • Seminarium magisterskie []
  • gr.: S52-05
    Wtorek 23.01.2018
    godz.: 08.00-09.30
    sala C - 29
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S52-06
    Wtorek 23.01.2018
    godz.: 08.00-09.30
    sala C - 29
    Z
    termin pierwszy

  • ERP w finansach [lab]
  • gr.: S52-05
    Wtorek 16.01.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-25
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S52-06
    Środa 17.01.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-36
    Z
    termin pierwszy

  • System SAP ERP [w]
  • gr.: S42-05
    Wtorek 16.01.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala C-4
    E
    termin pierwszy

dr inż. Ewa Malinowska
  • Seminarium magisterskie []
  • gr.: S53-25
    Czwartek 25.01.2018
    godz.: 11.30-12.15
    sala 09/11
    Z
    termin pierwszy

  • Jakość usług II [w]
  • gr.: S43-25
    Piątek 02.02.2018
    godz.: 12.15-13.00
    sala 09/11
    Z
    termin pierwszy

  • Koszty i narzędzia doskonalenia w zarządzaniu jakością [w]
  • gr.: S43-25
    Piątek 02.02.2018
    godz.: 11.30-12.15
    sala 09/11
    Z
    termin pierwszy

  • Zarządzanie jakością i środowiskiem w usługach [w]
  • gr.: S53-21
    Czwartek 25.01.2018
    godz.: 15.15-16.00
    sala WZ-307
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S53-35
    Czwartek 25.01.2018
    godz.: 15.15-16.00
    sala WZ-307
    Z
    termin pierwszy

dr Olga Martyniuk
  • Podstawy audytu wewnętrznego [w]
  • gr.: S51-01
    Niedziela 04.02.2018
    godz.: 13.30-14.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S51-05
    Niedziela 04.02.2018
    godz.: 14.15-15.00
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S51-01
    Poniedziałek 05.02.2018
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-311
    E
    termin drugi

    gr.: S51-05
    Poniedziałek 05.02.2018
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-311
    E
    termin drugi

    gr.: S51-06
    Poniedziałek 05.02.2018
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-311
    E
    termin pierwszy

    gr.: S51-11
    Poniedziałek 05.02.2018
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-311
    E
    termin pierwszy

    gr.: S51-15
    Poniedziałek 05.02.2018
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-311
    E
    termin pierwszy

    gr.: S51-01
    Wtorek 20.02.2018
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-307
    E
    termin trzeci

    gr.: S51-05
    Wtorek 20.02.2018
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-307
    E
    termin trzeci

    gr.: S51-06
    Wtorek 20.02.2018
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-307
    E
    termin drugi

    gr.: S51-11
    Wtorek 20.02.2018
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-307
    E
    termin drugi

    gr.: S51-15
    Wtorek 20.02.2018
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-307
    E
    termin drugi

prof. UG, dr hab. Kamila Migdał-Najman
  • Seminarium magisterskie []
  • gr.: S52-15
    Środa 24.01.2018
    godz.: 13.30-14.15
    sala 230
    Z
    termin pierwszy

  • Analiza statystyczna w badaniach rynku [ćw]
  • gr.: S52-01
    Środa 24.01.2018
    godz.: 08.00-09.30
    sala A-118
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S52-15
    Środa 24.01.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala B-2
    Z
    termin pierwszy

  • Analiza wielowymiarowa [w]
  • gr.: S42-01
    Poniedziałek 05.02.2018
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S42-11
    Poniedziałek 05.02.2018
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

prof. UG, dr hab. Paweł Miłobędzki
  • Ekonometria finansowa [w]
  • gr.: S52-01
    Czwartek 01.02.2018
    godz.: 12.15-15.00
    sala A-119
    E
    termin pierwszy

    gr.: S52-15
    Czwartek 01.02.2018
    godz.: 12.15-15.00
    sala A-119
    E
    termin pierwszy

prof. UG, dr hab. Krzysztof Najman
  • Big Data [w]
  • gr.: S42-11
    Wtorek 23.01.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala B-23
    Z
    termin pierwszy

dr Sabina Nowak
  • Ekonometria dynamiczna [ćw]
  • gr.: S42-11
    Wtorek 16.01.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-6
    Z
    termin pierwszy

dr Piotr Pisarewicz
  • Rynek ubezpieczeń w UE [w]
  • gr.: S51-11
    Poniedziałek 29.01.2018
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-307
    E
    termin pierwszy

dr Renata Płoska
  • Seminarium magisterskie []
  • gr.: S53-35
    Czwartek 25.01.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala 224
    Z
    termin pierwszy

  • Zarządzanie strategiczne [ćw]
  • gr.: S53-25
    Czwartek 18.01.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-303
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S53-31
    Czwartek 18.01.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-306
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S53-01
    Piątek 19.01.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-304
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S53-02
    Piątek 19.01.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-304
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S53-01
    Piątek 26.01.2018
    godz.: 15.15-16.00
    sala WZ-303
    Z
    termin drugi

    gr.: S53-02
    Piątek 26.01.2018
    godz.: 15.15-16.00
    sala WZ-303
    Z
    termin drugi

    gr.: S53-25
    Piątek 26.01.2018
    godz.: 15.15-16.00
    sala WZ-303
    Z
    termin drugi

    gr.: S53-31
    Piątek 26.01.2018
    godz.: 15.15-16.00
    sala WZ-303
    Z
    termin drugi

dr Agnieszka Pobłocka
  • Aktuarialna analiza źródeł zysku zakładów ubezpieczeń [lab]
  • gr.: S52-15
    Środa 24.01.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala B-23
    Z
    termin pierwszy

  • Matematyka ubezpieczeń majątkowych [w]
  • gr.: S52-15
    Środa 24.01.2018
    godz.: 08.00-09.30
    sala B-23
    Z
    termin pierwszy

dr Andrzej Poszewiecki
  • Makroekonomia [w]
  • gr.: S43-01
    Czwartek 01.02.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S43-02
    Czwartek 01.02.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S43-05
    Czwartek 01.02.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S43-11
    Czwartek 01.02.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S43-15
    Czwartek 01.02.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S43-21
    Czwartek 01.02.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S43-25
    Czwartek 01.02.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S43-31
    Czwartek 01.02.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

dr Joanna Próchniak
  • Seminarium magisterskie []
  • gr.: S53-31
    Środa 24.01.2018
    godz.: 09.45-10.30
    sala 228
    Z
    termin pierwszy

  • Venture capital [ćw]
  • gr.: S43-31
    Środa 17.01.2018
    godz.: 13.30-14.15
    sala WZ-213
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S43-21
    Wtorek 23.01.2018
    godz.: 15.15-16.00
    sala WZ-310
    Z
    termin pierwszy

dr Ewa Spigarska
  • Konsolidacja sprawozdań finansowych [w]
  • gr.: S51-21
    Poniedziałek 05.02.2018
    godz.: 08.45-15.00
    sala WZ-310
    E
    termin pierwszy

  • Rachunkowość finansowa II [w]
  • gr.: S41-01
    Niedziela 04.02.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-311
    E
    termin pierwszy

dr Jędrzej Strumiłło
  • Koncepcje zarządzania [w]
  • gr.: S41-01
    Środa 31.01.2018
    godz.: 08.45-09.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S41-05
    Środa 31.01.2018
    godz.: 08.45-09.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S41-11
    Środa 31.01.2018
    godz.: 08.45-09.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S41-15
    Środa 31.01.2018
    godz.: 08.45-09.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S41-16
    Środa 31.01.2018
    godz.: 08.45-09.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S41-21
    Środa 31.01.2018
    godz.: 08.45-09.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S42-01
    Środa 31.01.2018
    godz.: 08.45-09.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S42-11
    Środa 31.01.2018
    godz.: 08.45-09.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

dr Dawid Szramowski
  • Ocena standingu przedsiębiorstwa [w]
  • gr.: S53-01
    Środa 07.02.2018
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S53-02
    Środa 07.02.2018
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S53-05
    Środa 07.02.2018
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S53-11
    Środa 07.02.2018
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S53-15
    Środa 07.02.2018
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S53-21
    Środa 07.02.2018
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S53-25
    Środa 07.02.2018
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S53-31
    Środa 07.02.2018
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S53-35
    Środa 07.02.2018
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

prof. dr hab. Mirosław Szreder
  • Techniki badań sondażowych [w, I poł. sem.]
  • gr.: S53-01
    Czwartek 01.02.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S53-02
    Czwartek 01.02.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S53-05
    Czwartek 01.02.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S53-11
    Czwartek 01.02.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S53-15
    Czwartek 01.02.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S53-21
    Czwartek 01.02.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S53-25
    Czwartek 01.02.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S53-31
    Czwartek 01.02.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S53-35
    Czwartek 01.02.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

dr Małgorzata Szymańska-Brałkowska
  • Ochrona środowiska II [w]
  • gr.: S53-25
    Wtorek 16.01.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala lab 1
    Z
    termin pierwszy

  • Projektowanie oceny oddziaływania na środowisko [w]
  • gr.: S53-25
    Wtorek 23.01.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala lab 1
    Z
    termin pierwszy

dr Dariusz Trojanowski
  • Wycena nieruchomości komercyjnych []
  • gr.: WDW
    Czwartek 08.02.2018
    godz.: 14.15-15.00
    sala WZ-311
    E
    termin pierwszy

prof. UG, dr hab. Jarosław Waśniewski
  • Koncepcje zarządzania [w]
  • gr.: S43-01
    Środa 31.01.2018
    godz.: 10.30-11.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S43-02
    Środa 31.01.2018
    godz.: 10.30-11.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S43-05
    Środa 31.01.2018
    godz.: 10.30-11.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S43-11
    Środa 31.01.2018
    godz.: 10.30-11.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S43-15
    Środa 31.01.2018
    godz.: 10.30-11.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S43-21
    Środa 31.01.2018
    godz.: 10.30-11.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S43-25
    Środa 31.01.2018
    godz.: 10.30-11.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S43-31
    Środa 31.01.2018
    godz.: 10.30-11.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

prof. dr hab. Ryszard Wierzba
  • Bankowość II [w]
  • gr.: S41-01
    Piątek 02.02.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S41-05
    Piątek 02.02.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S41-11
    Piątek 02.02.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S41-15
    Piątek 02.02.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S41-16
    Piątek 02.02.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

  • Polityka pieniężna [w]
  • gr.: S41-01
    Piątek 12.01.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S41-05
    Piątek 12.01.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S41-11
    Piątek 12.01.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S41-15
    Piątek 12.01.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S41-16
    Piątek 12.01.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

dr Anna Wojewnik-Filipkowska
  • Inwestycje infrastrukturalne [w]
  • gr.: S53-01
    Wtorek 30.01.2018
    godz.: 13.30-14.15
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S53-02
    Wtorek 30.01.2018
    godz.: 13.30-14.15
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

dr Beata Zackiewicz-Brunke
  • Rachunek kosztów [w]
  • gr.: S41-21
    Poniedziałek 22.01.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-304
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S41-21
    Poniedziałek 05.02.2018
    godz.: 11.30-15.00
    sala WZ-304
    E
    termin pierwszy

    gr.: S41-21
    Piątek 02.03.2018
    godz.: 09.45-15.00
    sala WZ-Aula
    Z
    termin drugi