Strona główna » Studia
Studia
Egzaminy i zaliczenia
Aktualizacja: Wtorek, 13 grudnia 2016 roku, godz. 18:26

dr Sylwia Badowska
  • Polityka produktu [w]
  • gr.: N33-25
    Niedziela 17.12.2017
    godz.: 10.30-11.15
    sala A-119
    Z
    termin pierwszy

  • Promocja [w]
  • gr.: N33-25
    Sobota 03.02.2018
    godz.: 08.00-10.30
    sala WZ-130
    E
    termin pierwszy

dr Adam Barembruch
  • Analiza i wycena akcji, obligacji [w]
  • gr.: N31-21
    Sobota 03.02.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-303
    E
    termin pierwszy

  • Analiza instrumentów pochodnych [w]
  • gr.: N31-21
    Sobota 03.02.2018
    godz.: 15.15-16.00
    sala WZ-303
    Z
    termin pierwszy

  • Rynki finansowe [w]
  • gr.: N21-01
    Sobota 03.02.2018
    godz.: 11.30-12.15
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N21-02
    Sobota 03.02.2018
    godz.: 11.30-12.15
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N21-03
    Sobota 03.02.2018
    godz.: 11.30-12.15
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N21-04
    Sobota 03.02.2018
    godz.: 12.15-13.00
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N21-05
    Sobota 03.02.2018
    godz.: 12.15-13.00
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N21-06
    Sobota 03.02.2018
    godz.: 12.15-13.00
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

mgr Małgorzata Broniewska
  • Banking and finance [ćw]
  • gr.: N31-21
    Sobota 16.12.2017
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-130
    Z
    termin pierwszy

mgr Marta Chylińska
  • Zastosowania matematyki w ekonomii [ćw]
  • gr.: N11-02
    Sobota 27.01.2018
    godz.: 08.00-09.30
    sala C-20
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N11-03
    Sobota 27.01.2018
    godz.: 08.00-09.30
    sala C-20
    Z
    termin pierwszy

dr Tomasz Dryl
  • Marketing [w]
  • gr.: N23-01
    Niedziela 11.02.2018
    godz.: 10.30-11.15
    sala A-119
    E
    termin pierwszy

    gr.: N23-02
    Niedziela 11.02.2018
    godz.: 10.30-11.15
    sala A-119
    E
    termin pierwszy

    gr.: N31-21
    Niedziela 11.02.2018
    godz.: 11.30-12.15
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N31-31
    Niedziela 11.02.2018
    godz.: 11.30-12.15
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N31-51
    Niedziela 11.02.2018
    godz.: 11.30-12.15
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N31-52
    Niedziela 11.02.2018
    godz.: 11.30-12.15
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

  • Polityka cenowa [w]
  • gr.: N33-25
    Niedziela 11.02.2018
    godz.: 11.30-12.15
    sala A-119
    E
    termin pierwszy

  • Polityka dystrybucji [w]
  • gr.: N33-25
    Niedziela 11.02.2018
    godz.: 11.30-12.15
    sala 109
    E
    termin pierwszy

dr Andrzej Dżuryk
  • Bankowość [w]
  • gr.: N21-01
    Niedziela 11.02.2018
    godz.: 08.45-09.30
    sala A-409
    E
    termin pierwszy

    gr.: N21-02
    Niedziela 11.02.2018
    godz.: 08.45-09.30
    sala A-409
    E
    termin pierwszy

    gr.: N21-03
    Niedziela 11.02.2018
    godz.: 08.45-09.30
    sala A-409
    E
    termin pierwszy

    gr.: N21-04
    Niedziela 11.02.2018
    godz.: 08.45-09.30
    sala A-409
    E
    termin pierwszy

    gr.: N21-05
    Niedziela 11.02.2018
    godz.: 08.45-09.30
    sala A-409
    E
    termin pierwszy

    gr.: N21-06
    Niedziela 11.02.2018
    godz.: 08.45-09.30
    sala A-409
    E
    termin pierwszy

    gr.: N21-01
    Sobota 24.02.2018
    godz.: 08.45-09.30
    sala A-409
    E
    termin drugi

    gr.: N21-02
    Sobota 24.02.2018
    godz.: 08.45-09.30
    sala A-409
    E
    termin drugi

    gr.: N21-03
    Sobota 24.02.2018
    godz.: 08.45-09.30
    sala A-409
    E
    termin drugi

    gr.: N21-04
    Sobota 24.02.2018
    godz.: 08.45-09.30
    sala A-409
    E
    termin drugi

    gr.: N21-05
    Sobota 24.02.2018
    godz.: 08.45-09.30
    sala A-409
    E
    termin drugi

    gr.: N21-06
    Sobota 24.02.2018
    godz.: 08.45-09.30
    sala A-409
    E
    termin drugi

mgr Damian Gajda
  • Matematyka finansowa [ćw]
  • gr.: N21-01
    Niedziela 28.01.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala A-118
    Z
    termin pierwszy

  • Statystyka [ćw]
  • gr.: N12-02
    Niedziela 28.01.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala A-118
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N12-03
    Niedziela 28.01.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala A-118
    Z
    termin pierwszy

mgr Anna Gierusz
  • Zastosowania matematyki w ekonomii [ćw]
  • gr.: N13-03
    Niedziela 07.01.2018
    godz.: 15.15-16.45
    sala WZ-310
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N12-01
    Niedziela 21.01.2018
    godz.: 11.30-15.00
    sala B-21
    Z
    termin pierwszy

  • Matematyka finansowa [ćw]
  • gr.: N21-02
    Sobota 20.01.2018
    godz.: 15.15-18.30
    sala A-239
    Z
    termin pierwszy

dr Anna Golec
  • Seminarium licencjackie []
  • gr.: N31-31
    Sobota 10.02.2018
    godz.: 08.00-08.45
    sala 209
    Z
    termin pierwszy

prof. UG, dr hab. Maria Jastrzębska
  • Finanse publiczne [w]
  • gr.: N21-01
    Sobota 20.01.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N21-02
    Sobota 20.01.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N21-03
    Sobota 20.01.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N21-04
    Sobota 20.01.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N21-05
    Sobota 20.01.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N21-06
    Sobota 20.01.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

prof. dr hab. Magdalena Jerzemowska
  • Nadzór korporacyjny [w]
  • gr.: N33-21
    Sobota 16.12.2017
    godz.: 15.15-16.00
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N33-25
    Sobota 16.12.2017
    godz.: 15.15-16.00
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

dr Anna Kamińska-Stańczak
  • Rachunkowość finansowa [ćw]
  • gr.: N21-03
    Sobota 27.01.2018
    godz.: 15.15-16.45
    sala WZ-206
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N21-06
    Sobota 27.01.2018
    godz.: 17.00-18.30
    sala WZ-206
    Z
    termin pierwszy

prof. UG, dr hab. Tomasz Kawka
  • Zarządzanie zasobami ludzkimi [w]
  • gr.: N33-21
    Niedziela 11.02.2018
    godz.: 14.15-16.00
    sala WZ-307
    E
    termin pierwszy

    gr.: N33-25
    Niedziela 11.02.2018
    godz.: 14.15-16.00
    sala WZ-307
    E
    termin pierwszy

dr Olga Komorowska
  • Statystyka opisowa i ekonomiczna [w]
  • gr.: N12-01
    Sobota 10.02.2018
    godz.: 09.45-12.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: N13-01
    Sobota 10.02.2018
    godz.: 09.45-12.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: N13-02
    Sobota 10.02.2018
    godz.: 09.45-12.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: N13-03
    Sobota 10.02.2018
    godz.: 09.45-12.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: N13-04
    Sobota 10.02.2018
    godz.: 09.45-12.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

dr hab. Julia Koralun-Bereźnicka
  • Analiza finansowa [w]
  • gr.: N32-31
    Niedziela 11.02.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

  • Finanse przedsiębiorstw [w]
  • gr.: N22-01
    Niedziela 11.02.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

dr Cyryl Kotyla
  • Podatki w księgach rachunkowych [w]
  • gr.: N31-51
    Sobota 03.02.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: N31-52
    Sobota 03.02.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: N34-01
    Sobota 03.02.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: N31-51
    Sobota 03.03.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-311
    E
    termin drugi

    gr.: N31-52
    Sobota 03.03.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-311
    E
    termin drugi

    gr.: N34-01
    Sobota 03.03.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-311
    E
    termin drugi

dr Arkadiusz Kozłowski
  • Podstawy statystyki [w]
  • gr.: N24-01
    Sobota 10.02.2018
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-130
    E
    termin pierwszy

dr Wojciech Kozłowski
  • Rachunkowość finansowa [w]
  • gr.: N23-01
    Niedziela 11.02.2018
    godz.: 08.00-08.45
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N23-02
    Niedziela 11.02.2018
    godz.: 08.00-08.45
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

  • Rachunkowość małych podmiotów gospodarczych [w]
  • gr.: N31-51
    Niedziela 11.02.2018
    godz.: 08.45-09.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N31-52
    Niedziela 11.02.2018
    godz.: 08.45-09.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N34-01
    Niedziela 11.02.2018
    godz.: 08.45-09.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

dr Sylwia Machowska-Okrój
  • Mikroekonomia [w]
  • gr.: N12-01
    Sobota 03.02.2018
    godz.: 12.15-13.00
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: N13-01
    Sobota 03.02.2018
    godz.: 12.15-13.00
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: N13-02
    Sobota 03.02.2018
    godz.: 12.15-13.00
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: N13-03
    Sobota 03.02.2018
    godz.: 12.15-13.00
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: N13-04
    Sobota 03.02.2018
    godz.: 12.15-13.00
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: N12-01
    Niedziela 11.02.2018
    godz.: 12.15-13.00
    sala B-4
    E
    termin drugi

    gr.: N13-01
    Niedziela 11.02.2018
    godz.: 12.15-13.00
    sala B-4
    E
    termin drugi

    gr.: N13-02
    Niedziela 11.02.2018
    godz.: 12.15-13.00
    sala B-4
    E
    termin drugi

    gr.: N13-03
    Niedziela 11.02.2018
    godz.: 12.15-13.00
    sala B-4
    E
    termin drugi

    gr.: N13-04
    Niedziela 11.02.2018
    godz.: 12.15-13.00
    sala B-4
    E
    termin drugi

dr inż. Ewa Malinowska
  • Zarządzanie jakością [ćw]
  • gr.: N23-02
    Niedziela 21.01.2018
    godz.: 08.00-12.15
    sala lab A
    Z
    termin pierwszy

prof. UG, dr hab. Paweł Miłobędzki
  • Ekonometria [w]
  • gr.: N22-01
    Niedziela 18.02.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-310
    E
    termin pierwszy

mgr Ewelina Nawrocka
  • Ocena efektywności projektów inwestycyjnych [ćw]
  • gr.: N33-21
    Niedziela 07.01.2018
    godz.: 17.00-18.30
    sala B-21
    Z
    termin pierwszy

dr Roman Nilidziński
  • Rachunkowość finansowa [ćw]
  • gr.: N21-01
    Sobota 27.01.2018
    godz.: 08.45-10.30
    sala WZ-311
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N21-02
    Sobota 27.01.2018
    godz.: 08.45-10.30
    sala WZ-311
    Z
    termin pierwszy

prof. dr hab. Elżbieta Ostrowska
  • Rynek kapitałowy [w]
  • gr.: N31-21
    Niedziela 03.12.2017
    godz.: 10.30-11.15
    sala 212
    Z
    termin pierwszy

dr Joanna Pioch
  • Podstawy nauki o przedsiębiorstwie [w]
  • gr.: N21-01
    Sobota 03.02.2018
    godz.: 08.45-09.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N21-02
    Sobota 03.02.2018
    godz.: 08.45-09.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N21-03
    Sobota 03.02.2018
    godz.: 08.45-09.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N21-04
    Sobota 03.02.2018
    godz.: 08.45-09.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N21-05
    Sobota 03.02.2018
    godz.: 09.45-10.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N21-06
    Sobota 03.02.2018
    godz.: 09.45-10.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N22-01
    Sobota 03.02.2018
    godz.: 09.45-10.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

dr Agnieszka Pobłocka
  • Matematyka finansowa [ćw]
  • gr.: N21-06
    Niedziela 21.01.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-311
    Z
    termin pierwszy

dr Anna Siemionek
  • Finanse przedsiębiorstw [w]
  • gr.: N24-01
    Poniedziałek 29.01.2018
    godz.: 10.30-11.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

  • Controlling operacyjny [w]
  • gr.: N31-31
    Poniedziałek 29.01.2018
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-310
    E
    termin pierwszy

dr Sebastian Susmarski
  • Controlling finansowy w przedsiębiorstwie [w]
  • gr.: N24-01
    Niedziela 04.02.2018
    godz.: 08.45-09.30
    sala C-20
    E
    termin pierwszy

  • System podatkowy [w]
  • gr.: N21-02
    Niedziela 04.02.2018
    godz.: 08.00-08.45
    sala C-20
    E
    termin pierwszy

    gr.: N21-03
    Niedziela 04.02.2018
    godz.: 08.00-08.45
    sala C-20
    E
    termin pierwszy

    gr.: N21-04
    Niedziela 04.02.2018
    godz.: 08.00-08.45
    sala C-20
    E
    termin pierwszy

    gr.: N21-05
    Niedziela 04.02.2018
    godz.: 08.00-08.45
    sala C-20
    E
    termin pierwszy

    gr.: N21-06
    Niedziela 04.02.2018
    godz.: 08.00-08.45
    sala C-20
    E
    termin pierwszy

dr Krzysztof Szczepaniak
  • Zarządzanie inwestycjami [w]
  • gr.: N21-01
    Niedziela 04.02.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N21-02
    Niedziela 04.02.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N21-03
    Niedziela 04.02.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N21-04
    Niedziela 04.02.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N21-05
    Niedziela 04.02.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N21-06
    Niedziela 04.02.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N22-01
    Niedziela 04.02.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N23-01
    Niedziela 04.02.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N23-02
    Niedziela 04.02.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

dr Karol Śledzik
  • Rynki finansowe [ćw]
  • gr.: N21-04
    Niedziela 21.01.2018
    godz.: 08.45-09.30
    sala WZ-310
    Z
    termin pierwszy

dr Beata Wierzbicka
  • Podstawy zarządzania [w]
  • gr.: N11-01
    Sobota 10.02.2018
    godz.: 10.30-11.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N11-02
    Sobota 10.02.2018
    godz.: 10.30-11.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N11-03
    Sobota 10.02.2018
    godz.: 10.30-11.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N11-04
    Sobota 10.02.2018
    godz.: 10.30-11.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N11-05
    Sobota 10.02.2018
    godz.: 10.30-11.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N11-06
    Sobota 10.02.2018
    godz.: 10.30-11.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N11-07
    Sobota 10.02.2018
    godz.: 10.30-11.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

prof. dr hab. Małgorzata Wiśniewska
  • Zarządzanie jakością [w]
  • gr.: N23-01
    Niedziela 21.01.2018
    godz.: 08.45-09.30
    sala 09/8
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N23-02
    Niedziela 21.01.2018
    godz.: 08.45-09.30
    sala 09/8
    Z
    termin pierwszy

dr Anna Wojewnik-Filipkowska
  • Ocena efektywności projektów inwestycyjnych [w]
  • gr.: N33-21
    Niedziela 11.02.2018
    godz.: 12.15-13.00
    sala B-2
    E
    termin pierwszy

dr Beata Zackiewicz-Brunke
  • Rachunkowość finansowa [ćw]
  • gr.: N24-01
    Niedziela 21.01.2018
    godz.: 11.30-15.00
    sala C-21
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N24-01
    Sobota 03.02.2018
    godz.: 18.45-19.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N24-01
    Sobota 03.03.2018
    godz.: 17.00-19.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin drugi

  • Rachunek kosztów I [w]
  • gr.: N31-21
    Sobota 03.02.2018
    godz.: 16.00-17.45
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N31-31
    Sobota 03.02.2018
    godz.: 16.00-17.45
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N31-51
    Sobota 03.02.2018
    godz.: 16.00-17.45
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N31-52
    Sobota 03.02.2018
    godz.: 16.00-17.45
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N31-21
    Sobota 03.03.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-Aula
    E
    termin drugi

    gr.: N31-31
    Sobota 03.03.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-Aula
    E
    termin drugi

    gr.: N31-51
    Sobota 03.03.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-Aula
    E
    termin drugi

    gr.: N31-52
    Sobota 03.03.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-Aula
    E
    termin drugi