Strona główna » Studia
Studia
Egzaminy i zaliczenia
Aktualizacja: Poniedziałek, 12 grudnia 2016 roku, godz. 22:12

prof. UG, dr hab. Tadeusz Bołt
  • Ekonometria [w]
  • gr.: S11-01
    Środa 13.06.2018
    godz.: 12.15-13.00
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S11-02
    Środa 13.06.2018
    godz.: 12.15-13.00
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S11-03
    Środa 13.06.2018
    godz.: 12.15-13.00
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S11-04
    Środa 13.06.2018
    godz.: 12.15-13.00
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S11-05
    Środa 13.06.2018
    godz.: 13.30-14.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S12-31
    Środa 13.06.2018
    godz.: 13.30-14.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S12-32
    Środa 13.06.2018
    godz.: 13.30-14.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

  • Prognozowanie [w]
  • gr.: S32-21
    Środa 13.06.2018
    godz.: 14.15-15.00
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S32-41
    Środa 13.06.2018
    godz.: 14.15-15.00
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S32-51
    Środa 13.06.2018
    godz.: 14.15-15.00
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

dr Dorota Buchnowska
  • Metodyka pisania pracy dyplomowej [ćw]
  • gr.: S22-51
    Wtorek 29.05.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-36
    Z
    termin pierwszy

  • Metodyka pisania pracy dyplomowej [w]
  • gr.: S22-31
    Poniedziałek 04.06.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-25
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S22-32
    Poniedziałek 04.06.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-25
    Z
    termin pierwszy

  • Rozwiązania IT dla firm sektora MŚP [WDW]
  • gr.: S24-01
    Wtorek 29.05.2018
    godz.: 15.15-16.45
    sala C-25
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S24-02
    Wtorek 29.05.2018
    godz.: 15.15-16.45
    sala C-25
    Z
    termin pierwszy

  • Seminarium licencjackie []
  • gr.: S32-51
    Środa 06.06.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-24
    Z
    termin pierwszy

dr Grzegorz Bucior
  • Rachunkowość jednostek budżetowych [w]
  • gr.: S31-51
    Poniedziałek 18.06.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S31-52
    Poniedziałek 18.06.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

dr Dorota Ciołek
  • Ekonometria [ćw]
  • gr.: S12-31
    Poniedziałek 04.06.2018
    godz.: 15.15-16.45
    sala A-239
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S12-32
    Poniedziałek 04.06.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala A-239
    Z
    termin pierwszy

  • Modelowanie popytu konsumpcyjnego [ćw]
  • gr.: S22-21
    Wtorek 12.06.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala A-239
    Z
    termin pierwszy

  • Prognozowanie [ćw]
  • gr.: S32-21
    Poniedziałek 28.05.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala B-1
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S32-41
    Czwartek 07.06.2018
    godz.: 15.15-16.45
    sala A-118
    Z
    termin pierwszy

dr Marzenna Czerwińska
  • Otoczenie biznesu [w]
  • gr.: S23-41
    Wtorek 29.05.2018
    godz.: 15.15-16.45
    sala C-2
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S23-51
    Wtorek 29.05.2018
    godz.: 15.15-16.45
    sala C-2
    Z
    termin pierwszy

dr Bartłomiej Gabriel
  • Analiza finansowa [ćw]
  • gr.: S21-21
    Środa 06.06.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-7
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S21-41
    Środa 06.06.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala C-7
    Z
    termin pierwszy

  • Analiza finansowa [w]
  • gr.: S21-21
    Wtorek 19.06.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S21-31
    Wtorek 19.06.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S21-41
    Wtorek 19.06.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S21-51
    Wtorek 19.06.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S21-52
    Wtorek 19.06.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

  • Finanse przedsiębiorstw [ćw]
  • gr.: S24-02
    Wtorek 29.05.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala C-3
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S24-01
    Wtorek 05.06.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala C-7
    Z
    termin pierwszy

dr Paweł Galiński
  • Finanse [w]
  • gr.: S13-01
    Czwartek 14.06.2018
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S13-02
    Czwartek 14.06.2018
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S13-03
    Czwartek 14.06.2018
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S13-04
    Czwartek 14.06.2018
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S13-05
    Czwartek 14.06.2018
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S13-06
    Czwartek 14.06.2018
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

  • Przygotowanie projektów finansowanych z funduszy UE [WDW]
  • gr.: S34-01
    Czwartek 14.06.2018
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-206
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S34-02
    Czwartek 14.06.2018
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-206
    Z
    termin pierwszy

mgr Anna Gierusz
  • Rachunek prawdopodobieństwa i statystyka matematyczna [ćw]
  • gr.: S12-01
    Czwartek 07.06.2018
    godz.: 10.30-13.00
    sala C-20
    Z
    termin pierwszy

dr Anna Golec
  • Finanse przedsiębiorstw [w]
  • gr.: S21-21
    Poniedziałek 11.06.2018
    godz.: 10.30-11.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S21-31
    Poniedziałek 11.06.2018
    godz.: 10.30-11.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S21-41
    Poniedziałek 11.06.2018
    godz.: 10.30-11.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S21-51
    Poniedziałek 11.06.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S21-52
    Poniedziałek 11.06.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

prof. UG, dr hab. Wiesław Golnau
  • Podstawy wynagradzania pracowników [w]
  • gr.: S33-35
    Wtorek 12.06.2018
    godz.: 10.30-11.15
    sala A-321
    E
    termin pierwszy

  • System wynagradzania i oceniania pracowników [w]
  • gr.: S33-41
    Wtorek 29.05.2018
    godz.: 15.15-16.45
    sala A-321
    Z
    termin pierwszy

prof. UG, dr hab. Beata Jackowska
  • Statystyka [w]
  • gr.: S11-01
    Środa 27.06.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S11-02
    Środa 27.06.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S11-03
    Środa 27.06.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S11-04
    Środa 27.06.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S11-05
    Środa 27.06.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

prof. UG, dr hab. Maria Jastrzębska
  • Finanse [w]
  • gr.: S11-01
    Wtorek 12.06.2018
    godz.: 14.15-15.00
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S11-02
    Wtorek 12.06.2018
    godz.: 14.15-15.00
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S11-03
    Wtorek 12.06.2018
    godz.: 14.15-15.00
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S11-04
    Wtorek 12.06.2018
    godz.: 14.15-15.00
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S11-05
    Wtorek 12.06.2018
    godz.: 14.15-15.00
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

  • Partnerstwo Publiczno-Prywatne [w]
  • gr.: S31-41
    Wtorek 05.06.2018
    godz.: 15.15-16.45
    sala WZ-306
    Z
    termin pierwszy

  • Seminarium dyplomowe []
  • gr.: S24-01
    Wtorek 05.06.2018
    godz.: 17.00-18.30
    sala p-226
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S24-02
    Wtorek 05.06.2018
    godz.: 17.00-18.30
    sala p-226
    Z
    termin pierwszy

mgr Tomasz Jastrzębski
  • Matematyka finansowa i ubezpieczeniowa [ćw]
  • gr.: S12-01
    Piątek 20.04.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-21
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S12-02
    Piątek 20.04.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-21
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S12-01
    Poniedziałek 28.05.2018
    godz.: 14.15-15.00
    sala WZ-311
    Z
    termin drugi

    gr.: S12-02
    Poniedziałek 28.05.2018
    godz.: 14.15-15.00
    sala WZ-311
    Z
    termin drugi

prof. dr hab. Magdalena Jerzemowska
  • Nadzór korporacyjny [w]
  • gr.: S32-21
    Niedziela 27.05.2018
    godz.: 15.15-16.00
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

dr Anna Kamińska-Stańczak
  • Rachunkowość [ćw]
  • gr.: S14-01
    Wtorek 05.06.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala C-6
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S14-02
    Wtorek 05.06.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-2
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S22-41
    Czwartek 07.06.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-307
    Z
    termin pierwszy

  • Rachunkowość [w]
  • gr.: S22-21
    Czwartek 07.06.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S22-41
    Czwartek 07.06.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S22-51
    Czwartek 07.06.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

prof. UG, dr hab. Tomasz Kawka
  • Administracja kadrowa [w]
  • gr.: S23-35
    Poniedziałek 25.06.2018
    godz.: 08.45-09.30
    sala A-321
    E
    termin pierwszy

  • Zarządzanie środowiskiem pracy [w]
  • gr.: S23-31
    Poniedziałek 25.06.2018
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-311
    E
    termin pierwszy

    gr.: S23-35
    Poniedziałek 25.06.2018
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-311
    E
    termin pierwszy

dr hab. Julia Koralun-Bereźnicka
  • Analiza finansowa [ćw]
  • gr.: S24-01
    Czwartek 07.06.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-2
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S24-02
    Czwartek 07.06.2018
    godz.: 08.00-09.30
    sala C-2
    Z
    termin pierwszy

  • Analiza finansowa [w]
  • gr.: S24-01
    Wtorek 12.06.2018
    godz.: 08.00-09.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S24-02
    Wtorek 12.06.2018
    godz.: 08.00-09.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

dr Cyryl Kotyla
  • Bilansowy i podatkowy pomiar kosztów [w]
  • gr.: S31-51
    Piątek 08.06.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S31-52
    Piątek 08.06.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S31-51
    Piątek 15.06.2018
    godz.: 08.00-09.30
    sala WZ-310
    Z
    termin drugi

    gr.: S31-52
    Piątek 15.06.2018
    godz.: 08.00-09.30
    sala WZ-310
    Z
    termin drugi

dr Krzysztof Kowalke
  • Inwestycje na rynku kapitałowym [ćw]
  • gr.: S23-21
    Wtorek 05.06.2018
    godz.: 15.15-16.45
    sala C-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S23-22
    Wtorek 05.06.2018
    godz.: 15.15-16.45
    sala C-4
    Z
    termin pierwszy

  • Inwestycje na rynku kapitałowym [w]
  • gr.: S23-21
    Środa 13.06.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S23-22
    Środa 13.06.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

mgr Rafał Kramer
  • Rynki finansowe [ćw]
  • gr.: S33-21
    Poniedziałek 14.05.2018
    godz.: 17.00-17.45
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S33-22
    Poniedziałek 14.05.2018
    godz.: 17.00-17.45
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S33-25
    Poniedziałek 14.05.2018
    godz.: 16.00-16.45
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S33-31
    Poniedziałek 14.05.2018
    godz.: 17.00-17.45
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S33-35
    Poniedziałek 14.05.2018
    godz.: 17.00-17.45
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S33-41
    Poniedziałek 14.05.2018
    godz.: 16.00-16.45
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S33-42
    Poniedziałek 14.05.2018
    godz.: 16.00-16.45
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S33-51
    Poniedziałek 14.05.2018
    godz.: 16.00-16.45
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

dr Anna Lenart
  • Seminarium licencjackie []
  • gr.: S32-51
    Środa 06.06.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala C - 29
    Z
    termin pierwszy

  • Zintegrowane systemy informatyczne [ćw]
  • gr.: S32-51
    Poniedziałek 04.06.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala C-25
    Z
    termin pierwszy

  • Zintegrowane systemy informatyczne [w]
  • gr.: S32-51
    Wtorek 12.06.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-4
    E
    termin pierwszy

dr Błażej Lepczyński
  • Bankowość [w]
  • gr.: S13-01
    Poniedziałek 11.06.2018
    godz.: 17.00-18.30
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S13-02
    Poniedziałek 11.06.2018
    godz.: 17.00-18.30
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S13-03
    Poniedziałek 11.06.2018
    godz.: 17.00-18.30
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S13-04
    Poniedziałek 11.06.2018
    godz.: 17.00-18.30
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S13-05
    Poniedziałek 11.06.2018
    godz.: 17.00-18.30
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S13-06
    Poniedziałek 11.06.2018
    godz.: 17.00-18.30
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S22-21
    Poniedziałek 11.06.2018
    godz.: 17.00-18.30
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S22-41
    Poniedziałek 11.06.2018
    godz.: 17.00-18.30
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S22-51
    Poniedziałek 11.06.2018
    godz.: 17.00-18.30
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

  • Bankowość detaliczna [w]
  • gr.: S31-21
    Poniedziałek 11.06.2018
    godz.: 14.15-16.45
    sala 223
    E
    termin pierwszy

dr Ewa Majerowska
  • Analiza techniczna [I poł. sem. ćw]
  • gr.: S32-21
    Piątek 11.05.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala 116
    Z
    termin pierwszy

dr inż. Ewa Malinowska
  • Seminarium licencjackie []
  • gr.: S33-42
    Środa 06.06.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala p-k
    Z
    termin pierwszy

  • Modele doskonałości [lab]
  • gr.: S33-42
    Środa 06.06.2018
    godz.: 08.00-09.30
    sala 09 sala3
    Z
    termin pierwszy

dr Bartosz Marcinkowski
  • Podstawy Sieci Komputerowych [ćw]
  • gr.: S12-32
    Czwartek 31.05.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala C-36
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S12-31
    Czwartek 07.06.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala C-36
    Z
    termin pierwszy

  • Podstawy Sieci Komputerowych [w]
  • gr.: S22-51
    Środa 13.06.2018
    godz.: 16.00-16.45
    sala C-36
    E
    termin pierwszy

  • Projektowanie systemów informatycznych [ćw]
  • gr.: S32-21
    Czwartek 07.06.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala A-118
    Z
    termin pierwszy

dr Marek Markowski
  • Podstawy Sieci Komputerowych [w]
  • gr.: S12-31
    Poniedziałek 11.06.2018
    godz.: 09.45-13.00
    sala C-36
    E
    termin pierwszy

    gr.: S12-32
    Poniedziałek 11.06.2018
    godz.: 09.45-13.00
    sala C-36
    E
    termin pierwszy

  • Informatyka ekonomiczna [w]
  • gr.: S12-01
    Wtorek 12.06.2018
    godz.: 09.45-12.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S12-02
    Wtorek 12.06.2018
    godz.: 09.45-12.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

dr Olga Martyniuk
  • Sprawozdawczość finansowa [ćw]
  • gr.: S21-21
    Środa 06.06.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-213
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S21-41
    Środa 06.06.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-4
    Z
    termin pierwszy

  • Sprawozdawczość finansowa [w]
  • gr.: S21-21
    Czwartek 14.06.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S21-31
    Czwartek 14.06.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S21-41
    Czwartek 14.06.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S21-51
    Czwartek 14.06.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S21-52
    Czwartek 14.06.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

prof. UG, dr hab. Kamila Migdał-Najman
  • Badania marketingowe [ćw]
  • gr.: S23-25
    Poniedziałek 04.06.2018
    godz.: 08.00-09.30
    sala B-23
    Z
    termin pierwszy

  • Badania marketingowe [w]
  • gr.: S23-21
    Wtorek 19.06.2018
    godz.: 11.30-12.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S23-22
    Wtorek 19.06.2018
    godz.: 11.30-12.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S23-25
    Wtorek 19.06.2018
    godz.: 11.30-12.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S23-31
    Wtorek 19.06.2018
    godz.: 11.30-12.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S23-35
    Wtorek 19.06.2018
    godz.: 12.15-13.00
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S23-41
    Wtorek 19.06.2018
    godz.: 12.15-13.00
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S23-45
    Wtorek 19.06.2018
    godz.: 12.15-13.00
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S23-51
    Wtorek 19.06.2018
    godz.: 12.15-13.00
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

  • Metody klasyfikacji [w]
  • gr.: S22-41
    Poniedziałek 04.06.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala B-23
    Z
    termin pierwszy

prof. UG, dr hab. Krzysztof Najman
  • Sztuczne sieci neuronowe [lab]
  • gr.: S32-41
    Piątek 08.06.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala A-239
    E
    termin pierwszy

mgr Ewelina Nawrocka
  • Matematyka finansowa [ćw]
  • gr.: S23-21
    Czwartek 24.05.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S23-22
    Czwartek 24.05.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

mgr Paulina Nogal-Meger
  • Podstawy nauki o przedsiębiorstwie [ćw]
  • gr.: S13-06
    Środa 06.06.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-21
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S13-01
    Czwartek 07.06.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala A-321
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S13-04
    Czwartek 07.06.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-130
    Z
    termin pierwszy

dr Marta Penczar
  • Bankowość [ćw]
  • gr.: S13-05
    Czwartek 07.06.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-310
    Z
    termin pierwszy

dr Joanna Pioch
  • Podstawy nauki o przedsiębiorstwie [w]
  • gr.: S13-01
    Środa 20.06.2018
    godz.: 08.45-10.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S13-02
    Środa 20.06.2018
    godz.: 08.45-10.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S13-03
    Środa 20.06.2018
    godz.: 08.45-10.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S13-04
    Środa 20.06.2018
    godz.: 10.30-12.15
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S13-05
    Środa 20.06.2018
    godz.: 10.30-12.15
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S13-06
    Środa 20.06.2018
    godz.: 10.30-12.15
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

dr Piotr Pisarewicz
  • Ubezpieczenia gospodarcze [w]
  • gr.: S21-21
    Środa 13.06.2018
    godz.: 08.00-08.45
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S21-31
    Środa 13.06.2018
    godz.: 08.00-08.45
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S21-41
    Środa 13.06.2018
    godz.: 08.00-08.45
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S21-51
    Środa 13.06.2018
    godz.: 08.00-08.45
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S21-52
    Środa 13.06.2018
    godz.: 08.00-08.45
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S24-01
    Środa 13.06.2018
    godz.: 08.00-08.45
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S24-02
    Środa 13.06.2018
    godz.: 08.00-08.45
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

  • Ubezpieczenia w działalności gospodarczej [w]
  • gr.: S33-41
    Środa 13.06.2018
    godz.: 08.45-09.30
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S33-51
    Środa 13.06.2018
    godz.: 08.45-09.30
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

  • Ubezpieczenia w zarządzaniu ryzykiem w przedsiębiorstwie [w]
  • gr.: S31-41
    Środa 13.06.2018
    godz.: 09.45-10.30
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

mgr Teresa Plenikowska-Ślusarz
  • Statystyka [ćw]
  • gr.: S11-01
    Środa 06.06.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala A-239
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S11-02
    Środa 06.06.2018
    godz.: 15.15-16.45
    sala A-239
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S11-03
    Środa 06.06.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala A-238
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S11-05
    Środa 06.06.2018
    godz.: 08.00-09.30
    sala A-239
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S11-04
    Poniedziałek 18.06.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala A-239
    Z
    termin pierwszy

dr Renata Płoska
  • Partnerstwo i współpraca w biznesie [ćw]
  • gr.: S23-41
    Poniedziałek 04.06.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-130
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S23-51
    Poniedziałek 04.06.2018
    godz.: 15.15-16.45
    sala WZ-213
    Z
    termin pierwszy

  • Partnerstwo i współpraca w biznesie [w]
  • gr.: S23-41
    Wtorek 29.05.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala C-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S23-51
    Wtorek 29.05.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala C-4
    Z
    termin pierwszy

  • Społeczna odpowiedzialność biznesu [w]
  • gr.: S33-31
    Wtorek 29.05.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-311
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S33-35
    Wtorek 29.05.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-311
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S33-41
    Wtorek 29.05.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-311
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S33-42
    Wtorek 29.05.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-311
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S33-51
    Wtorek 29.05.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-311
    Z
    termin pierwszy

dr Joanna Próchniak
  • Seminarium licencjackie []
  • gr.: S33-51
    Środa 06.06.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala p.228
    Z
    termin pierwszy

  • Decyzje założycielskie przedsiębiorstw [w]
  • gr.: S23-41
    Piątek 08.06.2018
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-310
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S23-51
    Piątek 08.06.2018
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-310
    Z
    termin pierwszy

  • Ekonomika przedsiębiorstw [ćw]
  • gr.: S23-41
    Piątek 08.06.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-306
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S23-51
    Piątek 08.06.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-213
    Z
    termin pierwszy

prof. dr hab. Ryszard Rutka
  • Podstawy zarządzania [w]
  • gr.: S13-01
    Środa 13.06.2018
    godz.: 08.45-10.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S13-02
    Środa 13.06.2018
    godz.: 08.45-10.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S13-03
    Środa 13.06.2018
    godz.: 08.45-10.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

dr Joanna Sadkowska
  • Seminarium licencjackie []
  • gr.: S33-51
    Piątek 08.06.2018
    godz.: 09.45-10.30
    sala 227
    Z
    termin pierwszy

  • Zarządzanie innowacjami [w]
  • gr.: S23-41
    Poniedziałek 28.05.2018
    godz.: 12.15-13.00
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S23-45
    Poniedziałek 28.05.2018
    godz.: 12.15-13.00
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S23-51
    Poniedziałek 28.05.2018
    godz.: 12.15-13.00
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S23-41
    Poniedziałek 11.06.2018
    godz.: 11.30-12.15
    sala C-9
    Z
    termin drugi

    gr.: S23-45
    Poniedziałek 11.06.2018
    godz.: 11.30-12.15
    sala C-9
    Z
    termin drugi

    gr.: S23-51
    Poniedziałek 11.06.2018
    godz.: 11.30-12.15
    sala C-9
    Z
    termin drugi

  • Zarządzanie produkcją [ćw]
  • gr.: S33-42
    Czwartek 24.05.2018
    godz.: 12.15-13.00
    sala B-1
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S33-51
    Wtorek 05.06.2018
    godz.: 11.30-12.15
    sala C-5
    Z
    termin pierwszy

dr Anna Siemionek
  • Analiza finansowa [ćw]
  • gr.: S21-51
    Wtorek 05.06.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-213
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S23-25
    Wtorek 05.06.2018
    godz.: 08.00-09.30
    sala WZ-130
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S21-31
    Piątek 08.06.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-304
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S21-52
    Piątek 08.06.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-303
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S23-21
    Piątek 08.06.2018
    godz.: 08.00-09.30
    sala WZ-304
    Z
    termin pierwszy

  • Podstawy controllingu [ćw]
  • gr.: S21-41
    Piątek 01.06.2018
    godz.: 08.00-09.30
    sala WZ-130
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S21-21
    Wtorek 05.06.2018
    godz.: 15.15-16.45
    sala WZ-304
    Z
    termin pierwszy

dr Małgorzata Siemionek-Ruskań
  • Finanse [ćw]
  • gr.: S11-05
    Czwartek 31.05.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-206
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S13-04
    Czwartek 31.05.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-206
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S13-05
    Czwartek 07.06.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-304
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S13-06
    Czwartek 07.06.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-303
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S11-04
    Piątek 08.06.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala B-23
    Z
    termin pierwszy

  • Finanse publiczne [ćw]
  • gr.: S12-01
    Środa 06.06.2018
    godz.: 08.00-09.30
    sala WZ-206
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S12-02
    Piątek 08.06.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-6
    Z
    termin pierwszy

  • Zarządzanie ryzykiem [ćw]
  • gr.: S33-21
    Czwartek 07.06.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-305
    Z
    termin pierwszy

  • Zarządzanie ryzykiem [w]
  • gr.: S33-21
    Poniedziałek 11.06.2018
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S33-22
    Poniedziałek 11.06.2018
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S33-25
    Poniedziałek 11.06.2018
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S33-31
    Poniedziałek 11.06.2018
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S33-35
    Poniedziałek 11.06.2018
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S33-41
    Poniedziałek 11.06.2018
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S33-42
    Poniedziałek 11.06.2018
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S33-51
    Poniedziałek 11.06.2018
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

prof. UG, dr hab. Arleta Szadziewska
  • Rachunkowość banków [w]
  • gr.: S31-51
    Poniedziałek 11.06.2018
    godz.: 09.45-12.15
    sala WZ-311
    E
    termin pierwszy

    gr.: S31-52
    Poniedziałek 11.06.2018
    godz.: 09.45-12.15
    sala WZ-311
    E
    termin pierwszy

dr Adam Szczęch
  • Makroekonomia [ćw]
  • gr.: S12-01
    Czwartek 24.05.2018
    godz.: 08.00-09.30
    sala WZ-310
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S12-02
    Czwartek 24.05.2018
    godz.: 08.00-09.30
    sala WZ-310
    Z
    termin pierwszy

prof. UG, dr hab. Agnieszka Szpitter
  • Zarządzanie projektami [w]
  • gr.: S33-21
    Wtorek 12.06.2018
    godz.: 11.30-14.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S33-22
    Wtorek 12.06.2018
    godz.: 11.30-14.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S33-25
    Wtorek 12.06.2018
    godz.: 11.30-14.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S33-31
    Wtorek 12.06.2018
    godz.: 11.30-14.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S33-41
    Wtorek 12.06.2018
    godz.: 11.30-14.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S33-42
    Wtorek 12.06.2018
    godz.: 11.30-14.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S33-51
    Wtorek 12.06.2018
    godz.: 11.30-14.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

dr Małgorzata Szymańska-Brałkowska
  • Seminarium licencjackie []
  • gr.: S33-42
    Środa 06.06.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala pokój
    Z
    termin pierwszy

  • Modele doskonałości [lab]
  • gr.: S33-42
    Środa 30.05.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala 09 sala3
    Z
    termin pierwszy

  • Rozwój zrównoważony [w]
  • gr.: S33-42
    Środa 30.05.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala 09 sala3
    Z
    termin pierwszy

dr Justyna Tanaś
  • Podstawy zarządzania nieruchomościami [w]
  • gr.: S33-21
    Wtorek 05.06.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-310
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S33-22
    Wtorek 05.06.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-310
    Z
    termin pierwszy

dr Dariusz Trojanowski
  • Inwestowanie na rynku nieruchomości [w]
  • gr.: S33-21
    Poniedziałek 18.06.2018
    godz.: 08.45-10.30
    sala WZ-311
    E
    termin pierwszy

    gr.: S33-22
    Poniedziałek 18.06.2018
    godz.: 08.45-10.30
    sala WZ-311
    E
    termin pierwszy

  • Rynek nieruchomości [w]
  • gr.: S23-21
    Poniedziałek 18.06.2018
    godz.: 14.15-15.00
    sala WZ-311
    E
    termin pierwszy

    gr.: S23-22
    Poniedziałek 18.06.2018
    godz.: 14.15-15.00
    sala WZ-311
    E
    termin pierwszy

dr Aleksandra Wiercińska
  • Rachunkowość [w]
  • gr.: S22-31
    Poniedziałek 11.06.2018
    godz.: 10.30-11.15
    sala WZ-310
    E
    termin pierwszy

    gr.: S22-32
    Poniedziałek 11.06.2018
    godz.: 10.30-11.15
    sala WZ-310
    E
    termin pierwszy

prof. dr hab. Małgorzata Wiśniewska
  • Modele doskonałości [w]
  • gr.: S33-42
    Środa 13.06.2018
    godz.: 11.30-12.15
    sala 09/8
    E
    termin pierwszy

dr Anna Wojewnik-Filipkowska
  • Finansowanie inwestycji i nieruchomości [w]
  • gr.: S33-21
    Środa 13.06.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S33-22
    Środa 13.06.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

dr Hanna Wolska
  • Prawo w inwestycjach i nieruchomościach [w]
  • gr.: S23-21
    Poniedziałek 11.06.2018
    godz.: 12.15-13.00
    sala C-2
    E
    termin pierwszy

    gr.: S23-22
    Poniedziałek 11.06.2018
    godz.: 12.15-13.00
    sala C-2
    E
    termin pierwszy

prof. UG, dr hab. Piotr Wróbel
  • Zarządzanie wiedzą [w]
  • gr.: S23-31
    Piątek 08.06.2018
    godz.: 14.15-15.00
    sala C-2
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S23-35
    Piątek 08.06.2018
    godz.: 14.15-15.00
    sala C-2
    Z
    termin pierwszy