Strona główna » Studia
Studia
Egzaminy i zaliczenia
Aktualizacja: Wtorek, 13 grudnia 2016 roku, godz. 13:49

dr Alicja Antonowicz

dr Adam Barembruch

dr Dorota Buchnowska

dr Mariusz Chmielewski
  • Zarządzanie projektami UE [ćw]
  • gr.: N53-31
    Sobota 19.01.2019
    godz.: 08.00-09.30
    sala C-5
    Z
    termin pierwszy

mgr Ewa Chrostowska
  • Odroczony podatek dochodowy [ćw]
  • gr.: N51-16
    Niedziela 16.12.2018
    godz.: 17.00-17.45
    sala WZ-307
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N51-17
    Niedziela 16.12.2018
    godz.: 17.00-17.45
    sala WZ-307
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N51-15
    Niedziela 27.01.2019
    godz.: 15.15-16.00
    sala WZ-311
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N51-15
    Sobota 02.02.2019
    godz.: 17.00-17.45
    sala WZ-311
    Z
    termin drugi

    gr.: N51-16
    Sobota 02.02.2019
    godz.: 17.00-17.45
    sala WZ-311
    Z
    termin drugi

    gr.: N51-17
    Sobota 02.02.2019
    godz.: 17.00-17.45
    sala WZ-311
    Z
    termin drugi

mgr Marta Chylińska

dr Marzenna Czerwińska
  • Zarządzanie projektami UE [ćw]
  • gr.: N53-32
    Sobota 02.02.2019
    godz.: 08.00-09.30
    sala A-321
    Z
    termin pierwszy

  • Przedsiębiorczość [w]
  • gr.: N43-31
    Sobota 02.02.2019
    godz.: 09.45-10.30
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N43-32
    Sobota 02.02.2019
    godz.: 09.45-10.30
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

dr Andrzej Dżuryk
  • Polityka pieniężna [w]
  • gr.: N41-05
    Sobota 02.02.2019
    godz.: 08.45-09.30
    sala WZ-213
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-15
    Sobota 02.02.2019
    godz.: 08.45-09.30
    sala WZ-213
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-16
    Sobota 02.02.2019
    godz.: 08.45-09.30
    sala WZ-213
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-17
    Sobota 02.02.2019
    godz.: 08.45-09.30
    sala WZ-213
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-18
    Sobota 02.02.2019
    godz.: 08.45-09.30
    sala WZ-213
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-25
    Sobota 02.02.2019
    godz.: 08.45-09.30
    sala WZ-213
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-26
    Sobota 02.02.2019
    godz.: 08.45-09.30
    sala WZ-213
    E
    termin pierwszy

dr Anna Gierusz

prof. nadz, dr hab. Barbara Gierusz

dr Anna Golec

dr Anna Kamińska-Stańczak
  • Rachunkowość jednostek w szczególnych sytuacjach [ćw]
  • gr.: N41-15
    Niedziela 20.01.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N41-16
    Niedziela 20.01.2019
    godz.: 15.15-18.30
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N41-17
    Niedziela 20.01.2019
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

prof. nadz, dr hab. Julia Koralun-Bereźnicka
  • Finanse przedsiębiorstw II [w]
  • gr.: N41-05
    Sobota 26.01.2019
    godz.: 18.45-19.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-15
    Sobota 26.01.2019
    godz.: 18.45-19.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-16
    Sobota 26.01.2019
    godz.: 18.45-19.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-17
    Sobota 26.01.2019
    godz.: 18.45-19.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-18
    Sobota 26.01.2019
    godz.: 18.45-19.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-25
    Sobota 26.01.2019
    godz.: 18.45-19.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-26
    Sobota 26.01.2019
    godz.: 18.45-19.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

mgr Paweł Korcz

dr Cyryl Kotyla
  • Odroczony podatek dochodowy [w]
  • gr.: N51-15
    Sobota 02.02.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: N51-16
    Sobota 02.02.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: N51-17
    Sobota 02.02.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: N51-15
    Sobota 23.02.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-20
    E
    termin drugi

    gr.: N51-16
    Sobota 23.02.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-20
    E
    termin drugi

    gr.: N51-17
    Sobota 23.02.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-20
    E
    termin drugi

dr Krzysztof Kowalke

dr Arkadiusz Kozłowski

mgr Rafał Kramer

dr Sylwia Kuczamer-Kłopotowska
  • Kreowanie wizerunku przedsiębiorstwa [w]
  • gr.: N43-05
    Środa 30.01.2019
    godz.: 11.30-12.15
    sala 109
    E
    termin pierwszy

dr Jarosław Kujawski
  • Rachunek kosztów II [ćw]
  • gr.: N41-25
    Sobota 02.02.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N41-26
    Sobota 02.02.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

dr Anna Lenart
  • Systemy ERP [ćw]
  • gr.: N52-15
    Niedziela 27.01.2019
    godz.: 10.30-13.00
    sala C-25
    Z
    termin pierwszy

  • Zarządzanie zasobami i usługami informatycznymi [w]
  • gr.: N42-15
    Niedziela 27.01.2019
    godz.: 08.00-09.30
    sala C-36
    Z
    termin pierwszy

dr Błażej Lepczyński

dr Sylwia Machowska-Okrój

dr inż. Ewa Malinowska

mgr Ewelina Nawrocka

dr Marta Penczar
  • Bankowość II [w]
  • gr.: N41-05
    Sobota 05.01.2019
    godz.: 17.00-19.30
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-15
    Sobota 05.01.2019
    godz.: 17.00-19.30
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-16
    Sobota 05.01.2019
    godz.: 17.00-19.30
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-17
    Sobota 05.01.2019
    godz.: 17.00-19.30
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-18
    Sobota 05.01.2019
    godz.: 17.00-19.30
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-25
    Sobota 05.01.2019
    godz.: 17.00-19.30
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-26
    Sobota 05.01.2019
    godz.: 17.00-19.30
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

dr Piotr Pisarewicz

mgr Jędrzej Siciński
  • Zarządzanie wartością przedsiębiorstwa II [ćw]
  • gr.: N53-32
    Niedziela 20.01.2019
    godz.: 15.15-16.45
    sala WZ-303
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N53-31
    Niedziela 27.01.2019
    godz.: 15.15-18.30
    sala WZ-303
    Z
    termin pierwszy

dr Grzegorz Sikorski

dr Sylwia Silska-Gembka

dr Ewa Spigarska
  • Rachunkowość finansowa II [w]
  • gr.: N41-05
    Niedziela 03.02.2019
    godz.: 08.00-11.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-15
    Niedziela 03.02.2019
    godz.: 08.00-11.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-16
    Niedziela 03.02.2019
    godz.: 08.00-11.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-17
    Niedziela 03.02.2019
    godz.: 08.00-11.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-18
    Niedziela 03.02.2019
    godz.: 08.00-11.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-25
    Niedziela 03.02.2019
    godz.: 08.00-11.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-26
    Niedziela 03.02.2019
    godz.: 08.00-11.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

  • Sprawozdawczość instytucji finansowych [w]
  • gr.: N51-25
    Niedziela 03.02.2019
    godz.: 08.00-11.15
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N51-26
    Niedziela 03.02.2019
    godz.: 08.00-11.15
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

prof. nadz, dr hab. Arleta Szadziewska

prof. nadz, dr hab. Jarosław Waśniewski

dr Anna Wojewnik-Filipkowska

dr Beata Zackiewicz-Brunke
  • Rachunkowość finansowa [w]
  • gr.: N44-01
    Niedziela 10.02.2019
    godz.: 08.00-09.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N44-02
    Niedziela 10.02.2019
    godz.: 08.00-09.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N44-03
    Niedziela 10.02.2019
    godz.: 08.00-09.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

prof. nadz, dr hab. Jacek Zaucha