Strona główna » Studia
Studia
Egzaminy i zaliczenia
Aktualizacja: Wtorek, 13 grudnia 2016 roku, godz. 13:49

dr Sylwia Badowska
  • Jakościowe badania marketingowe [w]
  • gr.: N43-05
    Sobota 09.06.2018
    godz.: 15.15-16.00
    sala C-21
    Z
    termin pierwszy

  • Marketing innowacji [ćw]
  • gr.: N53-05
    Sobota 09.06.2018
    godz.: 13.30-14.15
    sala C-4
    Z
    termin pierwszy

  • Marketing innowacji [w]
  • gr.: N53-05
    Sobota 09.06.2018
    godz.: 12.15-13.00
    sala C-4
    Z
    termin pierwszy

  • Media reklamowe [w]
  • gr.: N43-05
    Sobota 09.06.2018
    godz.: 14.15-15.00
    sala C-4
    Z
    termin pierwszy

dr Marcin Borsuk
  • Portfel inwestycyjny [ćw]
  • gr.: N41-06
    Sobota 26.05.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-306
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N41-16
    Niedziela 10.06.2018
    godz.: 08.00-11.15
    sala WZ-307
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N41-17
    Niedziela 10.06.2018
    godz.: 13.30-16.45
    sala WZ-305
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N41-15
    Sobota 30.06.2018
    godz.: 10.30-13.00
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

mgr Aneta Budrewicz-Góralczyk
  • Zamówienia publiczne [WDW]
  • gr.: N54-01
    Niedziela 10.06.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala A-321
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N54-02
    Niedziela 10.06.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala A-321
    Z
    termin pierwszy

dr Michał Chalastra
  • Budżetowanie [ćw]
  • gr.: N41-15
    Niedziela 10.06.2018
    godz.: 13.30-18.30
    sala WZ-306
    Z
    termin pierwszy

  • Rachunek kosztów [w]
  • gr.: N44-01
    Sobota 23.06.2018
    godz.: 14.15-16.00
    sala WZ-310
    E
    termin pierwszy

    gr.: N44-02
    Sobota 23.06.2018
    godz.: 14.15-16.00
    sala WZ-310
    E
    termin pierwszy

    gr.: N44-03
    Sobota 23.06.2018
    godz.: 14.15-16.00
    sala WZ-310
    E
    termin pierwszy

dr Mariusz Chmielewski
  • Pochodne instrumenty finansowe [w]
  • gr.: N53-31
    Czwartek 14.06.2018
    godz.: 16.00-16.45
    sala 227
    E
    termin pierwszy

mgr Ewa Chrostowska
  • Rachunek kosztów [ćw]
  • gr.: N44-02
    Sobota 16.06.2018
    godz.: 08.45-11.15
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N44-03
    Sobota 16.06.2018
    godz.: 08.45-11.15
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

dr Anna Dziadkiewicz
  • Design w marketingu [ćw]
  • gr.: N43-05
    Niedziela 10.06.2018
    godz.: 13.30-16.00
    sala C-7
    Z
    termin pierwszy

dr Andrzej Dżuryk
  • Polityka gospodarcza [w]
  • gr.: N51-01
    Sobota 23.06.2018
    godz.: 08.45-09.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N51-05
    Sobota 23.06.2018
    godz.: 08.45-09.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N51-15
    Sobota 23.06.2018
    godz.: 08.45-09.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N51-16
    Sobota 23.06.2018
    godz.: 08.45-09.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N51-17
    Sobota 23.06.2018
    godz.: 08.45-09.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N52-15
    Sobota 23.06.2018
    godz.: 08.45-09.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N53-01
    Sobota 23.06.2018
    godz.: 08.45-09.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N53-05
    Sobota 23.06.2018
    godz.: 08.45-09.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N53-11
    Sobota 23.06.2018
    godz.: 08.45-09.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N53-31
    Sobota 23.06.2018
    godz.: 08.45-09.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

mgr Damian Gajda
  • Język SQL [lab]
  • gr.: N42-11
    Sobota 16.06.2018
    godz.: 11.30-12.15
    sala A-239
    Z
    termin pierwszy

mgr Maciej Gierusz
  • Konsolidacja sprawozdań finansowych [w]
  • gr.: N41-21
    Niedziela 24.06.2018
    godz.: 10.30-12.15
    sala C-20
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-22
    Niedziela 24.06.2018
    godz.: 10.30-12.15
    sala C-20
    E
    termin pierwszy

  • Rachunkowość zarządcza [ćw]
  • gr.: N41-05
    Niedziela 24.06.2018
    godz.: 08.45-10.30
    sala C-20
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N41-06
    Niedziela 24.06.2018
    godz.: 08.45-10.30
    sala C-20
    Z
    termin pierwszy

dr Anna Golec
  • Zastosowania analizy ekonomicznej [ćw]
  • gr.: N51-05
    Sobota 09.06.2018
    godz.: 09.45-13.00
    sala WZ-311
    Z
    termin pierwszy

prof. UG, dr hab. Beata Jackowska
  • Modele parametryczne [w]
  • gr.: N42-11
    Sobota 23.06.2018
    godz.: 12.15-14.15
    sala B-23
    E
    termin pierwszy

prof. UG, dr hab. Maria Jastrzębska
  • Seminarium dyplomowe []
  • gr.: N54-01
    Sobota 09.06.2018
    godz.: 11.30-15.00
    sala 226
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N54-02
    Sobota 09.06.2018
    godz.: 11.30-15.00
    sala 226
    Z
    termin pierwszy

prof. dr hab. Magdalena Jerzemowska
  • Nadzór korporacyjny [w]
  • gr.: N41-05
    Niedziela 27.05.2018
    godz.: 15.15-16.00
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N41-06
    Niedziela 27.05.2018
    godz.: 15.15-16.00
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N41-15
    Niedziela 27.05.2018
    godz.: 15.15-16.00
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N41-16
    Niedziela 27.05.2018
    godz.: 15.15-16.00
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N41-17
    Niedziela 27.05.2018
    godz.: 15.15-16.00
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

dr Lech Jędrzejewski
  • Audyt wewnętrzny w działalności przedsiębiorstwa [WDW]
  • gr.: N54-01
    Sobota 23.06.2018
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-310
    E
    termin pierwszy

    gr.: N54-02
    Sobota 23.06.2018
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-310
    E
    termin pierwszy

  • Zarządzanie ryzykiem [w]
  • gr.: N51-01
    Sobota 23.06.2018
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-310
    E
    termin pierwszy

    gr.: N51-05
    Sobota 23.06.2018
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-310
    E
    termin pierwszy

    gr.: N51-15
    Sobota 23.06.2018
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-310
    E
    termin pierwszy

    gr.: N51-16
    Sobota 23.06.2018
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-310
    E
    termin pierwszy

    gr.: N51-17
    Sobota 23.06.2018
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-310
    E
    termin pierwszy

dr Anna Kamińska-Stańczak
  • Rachunkowość zarządcza [ćw]
  • gr.: N43-11
    Sobota 09.06.2018
    godz.: 15.15-16.45
    sala WZ-303
    Z
    termin pierwszy

dr Katarzyna Koleśnik
  • Rewizja sprawozdań finansowych [w]
  • gr.: N51-21
    Sobota 16.06.2018
    godz.: 12.15-15.00
    sala C-2
    E
    termin pierwszy

    gr.: N51-22
    Sobota 16.06.2018
    godz.: 12.15-15.00
    sala C-2
    E
    termin pierwszy

dr Cyryl Kotyla
  • Podatki bezpośrednie, prawo lokalne, prawo celne [ćw]
  • gr.: N41-21
    Niedziela 17.06.2018
    godz.: 08.45-09.30
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N41-22
    Niedziela 17.06.2018
    godz.: 08.45-09.30
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N41-21
    Niedziela 24.06.2018
    godz.: 08.45-10.30
    sala 202a
    Z
    termin drugi

    gr.: N41-22
    Niedziela 24.06.2018
    godz.: 08.45-10.30
    sala 202a
    Z
    termin drugi

  • Podatki bezpośrednie, prawo lokalne, prawo celne [w]
  • gr.: N41-21
    Niedziela 17.06.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N41-22
    Niedziela 17.06.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N41-21
    Sobota 08.09.2018
    godz.: 08.45-10.30
    sala WZ-310
    Z
    termin drugi

    gr.: N41-22
    Sobota 08.09.2018
    godz.: 08.45-10.30
    sala WZ-310
    Z
    termin drugi

  • Podatki: VAT i dochodowy [w]
  • gr.: N41-15
    Sobota 26.05.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N41-16
    Sobota 26.05.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N41-17
    Sobota 26.05.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N41-15
    Sobota 16.06.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala B-4
    Z
    termin drugi

    gr.: N41-16
    Sobota 16.06.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala B-4
    Z
    termin drugi

    gr.: N41-17
    Sobota 16.06.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala B-4
    Z
    termin drugi

  • Rachunkowość podatkowa [w]
  • gr.: N41-15
    Sobota 16.06.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N41-16
    Sobota 16.06.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N41-17
    Sobota 16.06.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N41-15
    Niedziela 24.06.2018
    godz.: 08.45-10.30
    sala B-4
    Z
    termin drugi

    gr.: N41-16
    Niedziela 24.06.2018
    godz.: 08.45-10.30
    sala B-4
    Z
    termin drugi

    gr.: N41-17
    Niedziela 24.06.2018
    godz.: 08.45-10.30
    sala B-4
    Z
    termin drugi

  • Seminarium magisterskie []
  • gr.: N41-15
    Sobota 09.06.2018
    godz.: 13.30-19.30
    sala B-2
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N41-16
    Sobota 09.06.2018
    godz.: 13.30-19.30
    sala B-2
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N41-17
    Sobota 09.06.2018
    godz.: 13.30-19.30
    sala B-2
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N51-15
    Sobota 09.06.2018
    godz.: 14.15-17.45
    sala B-2
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N51-16
    Sobota 09.06.2018
    godz.: 14.15-17.45
    sala B-2
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N51-17
    Sobota 09.06.2018
    godz.: 14.15-17.45
    sala B-2
    Z
    termin pierwszy

dr Wojciech Kozłowski
  • Analiza finansowa [w]
  • gr.: N51-21
    Niedziela 17.06.2018
    godz.: 10.30-11.15
    sala WZ-303
    E
    termin pierwszy

    gr.: N51-22
    Niedziela 17.06.2018
    godz.: 10.30-11.15
    sala WZ-303
    E
    termin pierwszy

dr Jarosław Kujawski
  • Rachunkowość zarządcza [ćw]
  • gr.: N41-21
    Sobota 30.06.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-22
    Sobota 30.06.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

dr Anna Lenart
  • Seminarium magisterskie []
  • gr.: N52-15
    Sobota 09.06.2018
    godz.: 13.30-16.00
    sala 29
    Z
    termin pierwszy

  • Systemy informacyjne zarządzania [ćw]
  • gr.: N52-15
    Sobota 09.06.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-36
    Z
    termin pierwszy

  • Systemy informacyjne zarządzania [w]
  • gr.: N52-15
    Sobota 12.05.2018
    godz.: 11.30-14.15
    sala C-36
    Z
    termin pierwszy

dr Błażej Lepczyński
  • Venture Capital [w]
  • gr.: N51-01
    Niedziela 03.06.2018
    godz.: 17.00-17.45
    sala C-21
    Z
    termin pierwszy

dr Olga Martyniuk
  • Rewizja finansowa [w]
  • gr.: N51-05
    Niedziela 17.06.2018
    godz.: 15.15-16.00
    sala WZ-311
    E
    termin pierwszy

  • Sprawozdawczość finansowa [WDW]
  • gr.: N44-01
    Niedziela 17.06.2018
    godz.: 14.15-15.00
    sala WZ-311
    E
    termin pierwszy

    gr.: N44-02
    Niedziela 17.06.2018
    godz.: 14.15-15.00
    sala WZ-311
    E
    termin pierwszy

    gr.: N44-03
    Niedziela 17.06.2018
    godz.: 14.15-15.00
    sala WZ-311
    E
    termin pierwszy

mgr Monika Mechlińska
  • Język angielski - specjalistyczny [grupa 1, ćw]
  • gr.: N41-21
    Sobota 23.06.2018
    godz.: 11.30-14.15
    sala C-2
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-22
    Sobota 23.06.2018
    godz.: 11.30-14.15
    sala C-2
    E
    termin pierwszy

    gr.: N42-15
    Sobota 23.06.2018
    godz.: 11.30-14.15
    sala C-2
    E
    termin pierwszy

prof. UG, dr hab. Kamila Migdał-Najman
  • Analiza wielowymiarowa cech jakościowych [ćw]
  • gr.: N42-11
    Sobota 28.04.2018
    godz.: 11.30-15.00
    sala B-23
    Z
    termin pierwszy

  • Analiza wielowymiarowa cech jakościowych [w]
  • gr.: N42-11
    Sobota 23.06.2018
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-310
    E
    termin pierwszy

prof. UG, dr hab. Krzysztof Najman
  • Przygotowanie danych [ćw]
  • gr.: N42-11
    Niedziela 24.06.2018
    godz.: 10.30-11.15
    sala WZ-311
    E
    termin pierwszy

prof. dr hab. Elżbieta Ostrowska
  • Portfel inwestycyjny [w]
  • gr.: N41-05
    Niedziela 27.05.2018
    godz.: 13.30-14.15
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N41-06
    Niedziela 27.05.2018
    godz.: 13.30-14.15
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N41-15
    Niedziela 27.05.2018
    godz.: 13.30-14.15
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N41-16
    Niedziela 27.05.2018
    godz.: 13.30-14.15
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N41-17
    Niedziela 27.05.2018
    godz.: 13.30-14.15
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

dr Joanna Pioch
  • Relacje inwestorskie i raportowanie społeczne [w]
  • gr.: N43-31
    Sobota 16.06.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-307
    E
    termin pierwszy

    gr.: N43-32
    Sobota 16.06.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-307
    E
    termin pierwszy

dr Renata Płoska
  • Seminarium magisterskie []
  • gr.: N43-31
    Sobota 09.06.2018
    godz.: 11.30-14.15
    sala 224
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N43-32
    Sobota 09.06.2018
    godz.: 11.30-14.15
    sala 224
    Z
    termin pierwszy

  • Etyka w biznesie [w]
  • gr.: N51-01
    Niedziela 13.05.2018
    godz.: 08.00-11.15
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N51-05
    Niedziela 13.05.2018
    godz.: 08.00-11.15
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N51-15
    Niedziela 13.05.2018
    godz.: 08.00-11.15
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N51-16
    Niedziela 13.05.2018
    godz.: 08.00-11.15
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N51-17
    Niedziela 13.05.2018
    godz.: 08.00-11.15
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N51-21
    Niedziela 13.05.2018
    godz.: 08.00-11.15
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N51-22
    Niedziela 13.05.2018
    godz.: 08.00-11.15
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N52-15
    Niedziela 13.05.2018
    godz.: 08.00-11.15
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N51-01
    Sobota 16.06.2018
    godz.: 15.15-16.00
    sala WZ-Aula
    Z
    termin drugi

    gr.: N51-05
    Sobota 16.06.2018
    godz.: 15.15-16.00
    sala WZ-Aula
    Z
    termin drugi

    gr.: N51-15
    Sobota 16.06.2018
    godz.: 15.15-16.00
    sala WZ-Aula
    Z
    termin drugi

    gr.: N51-16
    Sobota 16.06.2018
    godz.: 15.15-16.00
    sala WZ-Aula
    Z
    termin drugi

    gr.: N51-17
    Sobota 16.06.2018
    godz.: 15.15-16.00
    sala WZ-Aula
    Z
    termin drugi

    gr.: N51-21
    Sobota 16.06.2018
    godz.: 15.15-16.00
    sala WZ-Aula
    Z
    termin drugi

    gr.: N51-22
    Sobota 16.06.2018
    godz.: 15.15-16.00
    sala WZ-Aula
    Z
    termin drugi

    gr.: N52-15
    Sobota 16.06.2018
    godz.: 15.15-16.00
    sala WZ-Aula
    Z
    termin drugi

  • Etyka w zarządzaniu [w]
  • gr.: N53-01
    Sobota 26.05.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N53-05
    Sobota 26.05.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N53-11
    Sobota 26.05.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N53-31
    Sobota 26.05.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N53-01
    Sobota 16.06.2018
    godz.: 14.15-15.00
    sala WZ-Aula
    Z
    termin drugi

    gr.: N53-05
    Sobota 16.06.2018
    godz.: 14.15-15.00
    sala WZ-Aula
    Z
    termin drugi

    gr.: N53-11
    Sobota 16.06.2018
    godz.: 14.15-15.00
    sala WZ-Aula
    Z
    termin drugi

    gr.: N53-31
    Sobota 16.06.2018
    godz.: 14.15-15.00
    sala WZ-Aula
    Z
    termin drugi

  • Relacje inwestorskie i raportowanie społeczne [ćw]
  • gr.: N43-31
    Niedziela 10.06.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala A-410
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N43-32
    Niedziela 10.06.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala B-23
    Z
    termin pierwszy

dr Danuta Pokojska
  • Gospodarka elektroniczna [w]
  • gr.: N52-15
    Sobota 09.06.2018
    godz.: 08.45-11.15
    sala C-36
    E
    termin pierwszy

dr Joanna Sadkowska
  • Techniki planowania projektów [w]
  • gr.: N43-31
    Sobota 26.05.2018
    godz.: 08.00-11.15
    sala WZ-311
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N43-32
    Sobota 26.05.2018
    godz.: 08.00-11.15
    sala WZ-311
    Z
    termin pierwszy

  • Zarządzanie projektami II [lab]
  • gr.: N53-31
    Sobota 28.04.2018
    godz.: 08.00-11.15
    sala B-23
    Z
    termin pierwszy

dr Sylwia Silska-Gembka
  • Standardy sprawozdawczości finansowej [w]
  • gr.: N41-05
    Niedziela 24.06.2018
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-06
    Niedziela 24.06.2018
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-15
    Niedziela 24.06.2018
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-16
    Niedziela 24.06.2018
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-17
    Niedziela 24.06.2018
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

dr Ewa Spigarska
  • Rachunkowość jednostek w szczególnych sytuacjach [w]
  • gr.: N51-21
    Niedziela 10.06.2018
    godz.: 12.15-13.00
    sala C-2
    E
    termin pierwszy

    gr.: N51-22
    Niedziela 10.06.2018
    godz.: 12.15-13.00
    sala C-2
    E
    termin pierwszy

dr Sebastian Susmarski
  • Analiza podatkowa i planowanie podatkowe [ćw]
  • gr.: N54-01
    Niedziela 10.06.2018
    godz.: 08.00-11.15
    sala WZ-305
    Z
    termin pierwszy

prof. UG, dr hab. Arleta Szadziewska
  • Rachunkowość instytucji finansowych [w]
  • gr.: N41-21
    Sobota 16.06.2018
    godz.: 09.45-12.15
    sala C-20
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-22
    Sobota 16.06.2018
    godz.: 09.45-12.15
    sala C-20
    E
    termin pierwszy

dr Krzysztof Szczepaniak
  • Przygotowanie projektów inwestycyjnych [w]
  • gr.: N51-01
    Niedziela 10.06.2018
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N51-05
    Niedziela 10.06.2018
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N51-15
    Niedziela 10.06.2018
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N51-16
    Niedziela 10.06.2018
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N51-17
    Niedziela 10.06.2018
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

dr Dawid Szramowski
  • Rewizja sprawozdań finansowych [w]
  • gr.: N51-15
    Niedziela 17.06.2018
    godz.: 18.45-19.30
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N51-16
    Niedziela 17.06.2018
    godz.: 18.45-19.30
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N51-17
    Niedziela 17.06.2018
    godz.: 18.45-19.30
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

dr Justyna Tanaś
  • Wycena nieruchomości nietypowych [w]
  • gr.: N53-01
    Niedziela 03.06.2018
    godz.: 11.30-12.15
    sala C-5
    Z
    termin pierwszy

dr Dariusz Wieczorek
  • Narzędzia controllingu [w]
  • gr.: N41-05
    Sobota 23.06.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-303
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N41-06
    Sobota 23.06.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-303
    Z
    termin pierwszy

dr Aleksandra Wiercińska
  • Rachunkowość zarządcza [w]
  • gr.: N43-05
    Sobota 23.06.2018
    godz.: 12.15-13.00
    sala WZ-311
    E
    termin pierwszy

    gr.: N43-11
    Sobota 23.06.2018
    godz.: 12.15-13.00
    sala WZ-311
    E
    termin pierwszy

    gr.: N43-31
    Sobota 23.06.2018
    godz.: 12.15-13.00
    sala WZ-311
    E
    termin pierwszy

    gr.: N43-32
    Sobota 23.06.2018
    godz.: 12.15-13.00
    sala WZ-311
    E
    termin pierwszy

dr Beata Zackiewicz-Brunke
  • Rachunkowość zarządcza [ćw]
  • gr.: N41-15
    Sobota 23.06.2018
    godz.: 08.00-09.30
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N41-16
    Sobota 23.06.2018
    godz.: 08.00-09.30
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N41-17
    Sobota 23.06.2018
    godz.: 08.00-09.30
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

  • Rachunkowość zarządcza [w]
  • gr.: N41-05
    Sobota 23.06.2018
    godz.: 09.45-12.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-06
    Sobota 23.06.2018
    godz.: 09.45-12.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-15
    Sobota 23.06.2018
    godz.: 09.45-12.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-16
    Sobota 23.06.2018
    godz.: 09.45-12.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-17
    Sobota 23.06.2018
    godz.: 09.45-12.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

prof. UG, dr hab. Anna Zamojska
  • Ekonometria [w]
  • gr.: N53-01
    Niedziela 27.05.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N53-05
    Niedziela 27.05.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N53-11
    Niedziela 27.05.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N53-31
    Niedziela 27.05.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N53-01
    Sobota 09.06.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala B-4
    Z
    termin drugi

    gr.: N53-05
    Sobota 09.06.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala B-4
    Z
    termin drugi

    gr.: N53-11
    Sobota 09.06.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala B-4
    Z
    termin drugi

    gr.: N53-31
    Sobota 09.06.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala B-4
    Z
    termin drugi