Strona główna » Studia
Studia
Egzaminy i zaliczenia
Aktualizacja: Poniedziałek, 12 grudnia 2016 roku, godz. 22:18

dr Sylwia Badowska
  • Jakościowe badania marketingowe [I poł.sem., w]
  • gr.: S43-05
    Poniedziałek 09.04.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-213
    Z
    termin pierwszy

  • Marketing innowacji [I poł. sem. ćw]
  • gr.: S53-05
    Wtorek 10.04.2018
    godz.: 09.45-13.00
    sala WZ-130
    Z
    termin pierwszy

  • Media reklamowe [I poł. sem. ćw]
  • gr.: S43-05
    Poniedziałek 09.04.2018
    godz.: 15.15-16.45
    sala WZ-130
    Z
    termin pierwszy

  • Media reklamowe [I poł. sem. w]
  • gr.: S43-05
    Poniedziałek 09.04.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-213
    Z
    termin pierwszy

dr Adam Barembruch
  • Rynek pochodnych instrumentów finansowych [ćw]
  • gr.: S41-01
    Piątek 01.06.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-303
    Z
    termin pierwszy

  • Zarządzanie ryzykiem [ćw]
  • gr.: S51-15
    Piątek 01.06.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-306
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S51-21
    Piątek 01.06.2018
    godz.: 15.15-16.45
    sala WZ-305
    Z
    termin pierwszy

dr Agata Borowska-Pietrzak
  • Organizacja funkcji personalnej [w]
  • gr.: S43-15
    Środa 27.06.2018
    godz.: 13.30-14.15
    sala A-409
    E
    termin pierwszy

dr Marcin Borsuk
  • Portfel inwestycyjny [ćw]
  • gr.: S41-01
    Piątek 08.06.2018
    godz.: 11.30-12.15
    sala 223
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S41-05
    Piątek 08.06.2018
    godz.: 11.30-12.15
    sala 223
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S41-15
    Piątek 08.06.2018
    godz.: 11.30-12.15
    sala 223
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S41-16
    Piątek 08.06.2018
    godz.: 11.30-12.15
    sala 223
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S41-11
    Poniedziałek 11.06.2018
    godz.: 10.30-12.15
    sala WZ-305
    Z
    termin pierwszy

dr Dorota Buchnowska
  • ERP w zarządzaniu zasobami ludzkimi [lab]
  • gr.: S52-05
    Piątek 18.05.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-36
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S52-06
    Piątek 18.05.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-24
    Z
    termin pierwszy

  • Serwisy społecznościowe w biznesie [w]
  • gr.: S42-05
    Wtorek 29.05.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-36
    Z
    termin pierwszy

  • Systemy CRM [w]
  • gr.: S42-05
    Poniedziałek 04.06.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-36
    E
    termin pierwszy

    gr.: S42-05
    Środa 20.06.2018
    godz.: 08.45-10.30
    sala C-4
    E
    termin drugi

  • Wizualizacja danych [lab]
  • gr.: S42-05
    Poniedziałek 04.06.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala C-36
    Z
    termin pierwszy

dr Grzegorz Bucior
  • Podatki: VAT i dochodowy [w]
  • gr.: S41-15
    Poniedziałek 18.06.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S41-16
    Poniedziałek 18.06.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

dr Michał Chalastra
  • Budżetowanie [w]
  • gr.: S41-15
    Poniedziałek 11.06.2018
    godz.: 08.45-10.30
    sala WZ-310
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S41-16
    Poniedziałek 11.06.2018
    godz.: 08.45-10.30
    sala WZ-310
    Z
    termin pierwszy

  • Rachunkowość zarządcza [ćw]
  • gr.: S41-01
    Poniedziałek 04.06.2018
    godz.: 08.00-09.30
    sala WZ-310
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S41-05
    Poniedziałek 04.06.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-303
    Z
    termin pierwszy

  • Rachunkowość zarządcza [w]
  • gr.: S41-01
    Wtorek 12.06.2018
    godz.: 08.45-10.30
    sala WZ-311
    E
    termin pierwszy

    gr.: S41-05
    Wtorek 12.06.2018
    godz.: 08.45-10.30
    sala WZ-311
    E
    termin pierwszy

    gr.: S41-11
    Wtorek 12.06.2018
    godz.: 08.45-10.30
    sala WZ-311
    E
    termin pierwszy

    gr.: S41-15
    Wtorek 12.06.2018
    godz.: 08.45-10.30
    sala WZ-311
    E
    termin pierwszy

    gr.: S41-16
    Wtorek 12.06.2018
    godz.: 08.45-10.30
    sala WZ-311
    E
    termin pierwszy

dr Mariusz Chmielewski
  • Pochodne instrumenty finansowe [w]
  • gr.: S53-31
    Czwartek 14.06.2018
    godz.: 16.00-16.45
    sala 227
    E
    termin pierwszy

  • Zarządzanie ryzykiem II [ćw]
  • gr.: S43-21
    Poniedziałek 25.06.2018
    godz.: 10.30-11.15
    sala 227
    E
    termin pierwszy

    gr.: S43-31
    Poniedziałek 25.06.2018
    godz.: 10.30-11.15
    sala 227
    E
    termin pierwszy

dr Dorota Ciołek
  • Ekonometria [ćw]
  • gr.: S53-15
    Wtorek 05.06.2018
    godz.: 08.00-09.30
    sala A-238
    Z
    termin pierwszy

  • Ekonometria II [lab]
  • gr.: S42-01
    Czwartek 07.06.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala A-239
    Z
    termin pierwszy

prof. dr hab. Małgorzata Czerska
  • Projektowanie organizacji [W]
  • gr.: S43-11
    Wtorek 12.06.2018
    godz.: 08.45-10.30
    sala 316
    E
    termin pierwszy

dr Marzenna Czerwińska
  • Instytucjonalne formy wspierania przedsiębiorczości [w]
  • gr.: S53-21
    Wtorek 29.05.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-130
    Z
    termin pierwszy

dr Tomasz Dryl
  • Zachowania konsumenckie [w]
  • gr.: S23-45
    Poniedziałek 04.06.2018
    godz.: 15.15-16.45
    sala A-118
    Z
    termin pierwszy

dr Anna Dziadkiewicz
  • Design w marketingu [ćw]
  • gr.: S43-05
    Poniedziałek 04.06.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala A-238
    Z
    termin pierwszy

  • Design w marketingu [w]
  • gr.: S43-05
    Poniedziałek 28.05.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-310
    Z
    termin pierwszy

  • Ekonomika usług [w]
  • gr.: S43-21
    Poniedziałek 04.06.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala A-410
    Z
    termin pierwszy

  • Promocja turystyczna [w]
  • gr.: S53-35
    Środa 30.05.2018
    godz.: 08.00-09.30
    sala WZ-213
    Z
    termin pierwszy

  • Strategie marketingowe [w]
  • gr.: S43-21
    Poniedziałek 04.06.2018
    godz.: 08.00-09.30
    sala WZ-307
    Z
    termin pierwszy

dr Andrzej Dżuryk
  • Polityka gospodarcza [w]
  • gr.: S51-01
    Piątek 22.06.2018
    godz.: 08.45-09.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S51-05
    Piątek 22.06.2018
    godz.: 08.45-09.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S51-06
    Piątek 22.06.2018
    godz.: 08.45-09.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S51-11
    Piątek 22.06.2018
    godz.: 08.45-09.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S51-15
    Piątek 22.06.2018
    godz.: 08.45-09.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S52-01
    Piątek 22.06.2018
    godz.: 08.45-09.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S52-15
    Piątek 22.06.2018
    godz.: 08.45-09.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S53-01
    Piątek 22.06.2018
    godz.: 08.45-09.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S53-02
    Piątek 22.06.2018
    godz.: 08.45-09.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S53-05
    Piątek 22.06.2018
    godz.: 08.45-09.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S53-11
    Piątek 22.06.2018
    godz.: 08.45-09.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S53-15
    Piątek 22.06.2018
    godz.: 08.45-09.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S53-21
    Piątek 22.06.2018
    godz.: 08.45-09.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S53-25
    Piątek 22.06.2018
    godz.: 08.45-09.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S53-31
    Piątek 22.06.2018
    godz.: 08.45-09.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S53-35
    Piątek 22.06.2018
    godz.: 08.45-09.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

dr Paweł Galiński
  • Finansowanie polityki regionalnej [w]
  • gr.: S41-11
    Czwartek 14.06.2018
    godz.: 10.30-11.15
    sala WZ-206
    Z
    termin pierwszy

  • Fundusze strukturalne w UE dla jednostek sektora finansów publicznych [w]
  • gr.: S51-11
    Czwartek 14.06.2018
    godz.: 09.45-10.30
    sala 202
    Z
    termin pierwszy

dr inż. Bartłomiej Gawin
  • Architektura korporacyjna IT [w]
  • gr.: S52-05
    Czwartek 07.06.2018
    godz.: 15.15-16.45
    sala C-4
    E
    termin pierwszy

  • Modelowanie systemów informatycznych [w]
  • gr.: S42-05
    Piątek 15.06.2018
    godz.: 08.45-09.30
    sala C-24
    E
    termin pierwszy

mgr Maciej Gierusz
  • Rachunkowość zarządcza [ćw]
  • gr.: S41-11
    Piątek 08.06.2018
    godz.: 08.45-11.15
    sala C-2
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S41-15
    Piątek 08.06.2018
    godz.: 08.45-11.15
    sala C-2
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S43-11
    Piątek 08.06.2018
    godz.: 08.45-11.15
    sala C-2
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S43-21
    Piątek 08.06.2018
    godz.: 08.45-11.15
    sala C-2
    Z
    termin pierwszy

dr Anna Golec
  • Seminarium magisterskie []
  • gr.: S51-05
    Wtorek 05.06.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala p-209
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S51-06
    Wtorek 05.06.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala p-209
    Z
    termin pierwszy

  • Zastosowanie analizy ekonomicznej [I poł. sem. ćw]
  • gr.: S51-05
    Wtorek 10.04.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala C-25
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S51-06
    Wtorek 10.04.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-304
    Z
    termin pierwszy

prof. UG, dr hab. Wiesław Golnau
  • Projektowanie systemów płac [w]
  • gr.: S43-15
    Wtorek 05.06.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala A-321
    Z
    termin pierwszy

prof. UG Eugeniusz Gostomski
  • Przedsiębiorstwo na rynku międzynarodowym [w]
  • gr.: S53-21
    Środa 30.05.2018
    godz.: 09.45-10.30
    sala 209 WEK
    Z
    termin pierwszy

dr Karolina Gościniak
  • Standardy sprawozdawczości finansowej [ćw]
  • gr.: S41-01
    Wtorek 05.06.2018
    godz.: 16.00-17.45
    sala WZ-310
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S41-05
    Wtorek 05.06.2018
    godz.: 16.00-17.45
    sala WZ-310
    Z
    termin pierwszy

  • Standardy sprawozdawczości finansowej [w]
  • gr.: S41-01
    Czwartek 21.06.2018
    godz.: 15.15-16.00
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S41-05
    Czwartek 21.06.2018
    godz.: 15.15-16.00
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S41-11
    Czwartek 21.06.2018
    godz.: 15.15-16.00
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S41-15
    Czwartek 21.06.2018
    godz.: 15.15-16.00
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S41-16
    Czwartek 21.06.2018
    godz.: 15.15-16.00
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

prof. UG, dr hab. Jerzy Gwizdała
  • Seminarium magisterskie []
  • gr.: S41-11
    Środa 06.06.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala p-218
    Z
    termin pierwszy

prof. UG, dr hab. Beata Jackowska
  • Modele parametryczne [w]
  • gr.: S42-11
    Czwartek 14.06.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala B-23
    E
    termin pierwszy

dr Lech Jędrzejewski
  • Zarządzanie ryzykiem [w]
  • gr.: S51-01
    Wtorek 19.06.2018
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-307
    E
    termin pierwszy

    gr.: S51-05
    Wtorek 19.06.2018
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-307
    E
    termin pierwszy

    gr.: S51-06
    Wtorek 19.06.2018
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-307
    E
    termin pierwszy

    gr.: S51-11
    Wtorek 19.06.2018
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-307
    E
    termin pierwszy

    gr.: S51-15
    Wtorek 19.06.2018
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-307
    E
    termin pierwszy

    gr.: S51-21
    Wtorek 19.06.2018
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-307
    E
    termin pierwszy

dr Tomasz Jurkiewicz
  • Prognozowanie i symulacje [II poł.sem., w]
  • gr.: S42-01
    Piątek 22.06.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S42-11
    Piątek 22.06.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

dr Anna Kamińska-Stańczak
  • Rachunkowość zarządcza [ćw]
  • gr.: S41-16
    Wtorek 29.05.2018
    godz.: 17.00-18.30
    sala WZ-303
    Z
    termin pierwszy

prof. UG, dr hab. Tomasz Kawka
  • Controlling personalny [w]
  • gr.: S43-15
    Poniedziałek 25.06.2018
    godz.: 12.15-13.00
    sala A-321
    E
    termin pierwszy

  • Strategia personalna i zarządzanie kompetencjami [w]
  • gr.: S43-11
    Poniedziałek 25.06.2018
    godz.: 14.15-15.00
    sala A-409
    E
    termin pierwszy

mgr Beata Kotowska
  • Rachunkowość zarządcza [ćw]
  • gr.: S43-01
    Wtorek 19.06.2018
    godz.: 08.00-09.30
    sala WZ-206
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S43-05
    Wtorek 19.06.2018
    godz.: 08.00-09.30
    sala WZ-206
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S43-25
    Wtorek 19.06.2018
    godz.: 08.00-09.30
    sala WZ-206
    Z
    termin pierwszy

dr Cyryl Kotyla
  • Podatki bezpośrednie i ubezpieczenia społeczne [ćw]
  • gr.: S41-21
    Piątek 15.06.2018
    godz.: 08.00-10.30
    sala WZ-310
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S41-21
    Piątek 29.06.2018
    godz.: 08.00-09.30
    sala WZ-310
    Z
    termin drugi

  • Podatki bezpośrednie i ubezpieczenia społeczne [w]
  • gr.: S41-21
    Piątek 15.06.2018
    godz.: 08.00-10.30
    sala WZ-310
    E
    termin pierwszy

    gr.: S41-21
    Piątek 07.09.2018
    godz.: 08.00-10.30
    sala WZ-307
    E
    termin drugi

  • Rachunkowość podatkowa [w]
  • gr.: S41-15
    Poniedziałek 04.06.2018
    godz.: 08.00-09.30
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S41-16
    Poniedziałek 04.06.2018
    godz.: 08.00-09.30
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S41-15
    Piątek 15.06.2018
    godz.: 08.00-09.30
    sala 202a
    Z
    termin drugi

    gr.: S41-16
    Piątek 15.06.2018
    godz.: 08.00-09.30
    sala 202a
    Z
    termin drugi

dr Krzysztof Kowalke
  • Inwestycje finansowe [ćw]
  • gr.: S43-01
    Piątek 20.04.2018
    godz.: 08.45-11.15
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S43-02
    Piątek 20.04.2018
    godz.: 08.45-11.15
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S43-01
    Piątek 08.06.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-21
    Z
    termin drugi

    gr.: S43-02
    Piątek 08.06.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-21
    Z
    termin drugi

  • Wycena przedsiębiorstw [lab]
  • gr.: S43-01
    Poniedziałek 28.05.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-303
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S43-02
    Poniedziałek 28.05.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-303
    Z
    termin pierwszy

  • Zarządzanie portfelem inwestycyjnym [w]
  • gr.: S53-01
    Środa 13.06.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S53-02
    Środa 13.06.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S53-01
    Czwartek 21.06.2018
    godz.: 13.30-14.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin drugi

    gr.: S53-02
    Czwartek 21.06.2018
    godz.: 13.30-14.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin drugi

dr Wojciech Kozłowski
  • Zarządzanie finansami jednostek gospodarczych [w]
  • gr.: S41-21
    Poniedziałek 11.06.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-307
    E
    termin pierwszy

dr Jarosław Kujawski
  • Rachunkowość zarządcza [w]
  • gr.: S41-21
    Środa 13.06.2018
    godz.: 09.45-13.00
    sala WZ-310
    E
    termin pierwszy

    gr.: S41-21
    Środa 12.09.2018
    godz.: 09.45-13.00
    sala WZ-206
    E
    termin drugi

dr Anna Lenart
  • Seminarium magisterskie []
  • gr.: S42-05
    Poniedziałek 04.06.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-p29
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S52-05
    Czwartek 07.06.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala C - 29
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S52-06
    Czwartek 07.06.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala C - 29
    Z
    termin pierwszy

  • Audyt informatyczny w firmach IT [w]
  • gr.: S52-05
    Sobota 09.06.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-7
    E
    termin pierwszy

    gr.: S52-06
    Sobota 09.06.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-7
    E
    termin pierwszy

  • Systemy informacyjne zarządzania [ćw]
  • gr.: S52-01
    Środa 06.06.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala C-36
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S52-15
    Środa 06.06.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-36
    Z
    termin pierwszy

  • Systemy informacyjne zarządzania [w]
  • gr.: S52-01
    Środa 30.05.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-21
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S52-15
    Środa 30.05.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-21
    Z
    termin pierwszy

dr Błażej Lepczyński
  • Bankowość detaliczna i hipoteczna [w]
  • gr.: S41-01
    Wtorek 05.06.2018
    godz.: 08.45-09.30
    sala WZ-304
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S41-01
    Czwartek 13.09.2018
    godz.: 08.45-09.30
    sala WZ-304
    Z
    termin drugi

dr Joanna Litwin
  • Rozwój pracowników [w]
  • gr.: S43-15
    Czwartek 14.06.2018
    godz.: 09.45-10.30
    sala 401
    E
    termin pierwszy

dr inż. Ewa Malinowska
  • Seminarium magisterskie []
  • gr.: S53-25
    Środa 06.06.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala pokój
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S43-25
    Czwartek 07.06.2018
    godz.: 09.45-15.00
    sala 09 sala3
    Z
    termin pierwszy

  • Jakość w logistyce produkcji [ćw]
  • gr.: S43-25
    Czwartek 07.06.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala 09 sala3
    Z
    termin pierwszy

  • Jakość w logistyce produkcji [w]
  • gr.: S43-25
    Czwartek 24.05.2018
    godz.: 11.30-12.15
    sala 09/11
    Z
    termin pierwszy

  • Lean management [ćw]
  • gr.: S43-25
    Wtorek 05.06.2018
    godz.: 08.00-09.30
    sala 09 sala3
    Z
    termin pierwszy

  • Lean management [w]
  • gr.: S43-25
    Wtorek 29.05.2018
    godz.: 08.00-09.30
    sala 09 sala3
    Z
    termin pierwszy

  • Zarządzanie bezpieczeństwem żywności [ćw]
  • gr.: S43-25
    Czwartek 07.06.2018
    godz.: 15.15-16.45
    sala 09 sala3
    Z
    termin pierwszy

dr Olga Martyniuk
  • Rewizja sprawozdań finansowych [ćw]
  • gr.: S51-15
    Wtorek 29.05.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-206
    Z
    termin pierwszy

  • Rewizja sprawozdań finansowych [w]
  • gr.: S51-15
    Poniedziałek 11.06.2018
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-206
    E
    termin pierwszy

dr Jacek Maślankowski
  • Big Data w biznesie [w]
  • gr.: S52-05
    Wtorek 12.06.2018
    godz.: 17.00-18.30
    sala C-21
    E
    termin pierwszy

    gr.: S52-06
    Wtorek 12.06.2018
    godz.: 17.00-18.30
    sala C-21
    E
    termin pierwszy

prof. UG, dr hab. Kamila Migdał-Najman
  • Analiza wielowymiarowa cech jakościowych [ćw]
  • gr.: S52-01
    Poniedziałek 28.05.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala B-23
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S42-11
    Środa 06.06.2018
    godz.: 08.00-09.30
    sala B-2
    Z
    termin pierwszy

  • Analiza wielowymiarowa cech jakościowych [w]
  • gr.: S42-11
    Wtorek 19.06.2018
    godz.: 10.30-11.15
    sala WZ-307
    E
    termin pierwszy

    gr.: S52-01
    Wtorek 19.06.2018
    godz.: 10.30-11.15
    sala WZ-307
    E
    termin pierwszy

  • Metody ilościowe w ZZL [ćw]
  • gr.: S53-15
    Wtorek 29.05.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala A-118
    Z
    termin pierwszy

prof. UG, dr hab. Krzysztof Najman
  • Przygotowanie danych [ćw]
  • gr.: S42-11
    Wtorek 19.06.2018
    godz.: 13.30-14.15
    sala WZ-310
    E
    termin pierwszy

mgr Ewelina Nawrocka
  • Wycena nieruchomości [ćw]
  • gr.: S43-01
    Poniedziałek 04.06.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S43-02
    Poniedziałek 04.06.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

prof. dr hab. Elżbieta Ostrowska
  • Portfel inwestycyjny [w]
  • gr.: S41-01
    Środa 30.05.2018
    godz.: 17.00-17.45
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S41-05
    Środa 30.05.2018
    godz.: 17.00-17.45
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S41-11
    Środa 30.05.2018
    godz.: 17.00-17.45
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S41-15
    Środa 30.05.2018
    godz.: 17.00-17.45
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S41-16
    Środa 30.05.2018
    godz.: 17.00-17.45
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S41-01
    Czwartek 07.06.2018
    godz.: 17.00-17.45
    sala C-9
    Z
    termin drugi

    gr.: S41-05
    Czwartek 07.06.2018
    godz.: 17.00-17.45
    sala C-9
    Z
    termin drugi

    gr.: S41-11
    Czwartek 07.06.2018
    godz.: 17.00-17.45
    sala C-9
    Z
    termin drugi

    gr.: S41-15
    Czwartek 07.06.2018
    godz.: 17.00-17.45
    sala C-9
    Z
    termin drugi

    gr.: S41-16
    Czwartek 07.06.2018
    godz.: 17.00-17.45
    sala C-9
    Z
    termin drugi

dr Joanna Pioch
  • Relacje inwestorskie i raportowanie społeczne [w]
  • gr.: S43-31
    Wtorek 12.06.2018
    godz.: 08.45-10.30
    sala WZ-307
    E
    termin pierwszy

dr Piotr Pisarewicz
  • Bankowość inwestycyjna i korporacyjna [w]
  • gr.: S41-01
    Czwartek 14.06.2018
    godz.: 10.30-11.15
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

  • Zarządzanie finansami zakładu ubezpieczeń [w]
  • gr.: S41-11
    Czwartek 14.06.2018
    godz.: 09.45-10.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

dr Renata Płoska
  • Seminarium magisterskie []
  • gr.: S43-31
    Wtorek 05.06.2018
    godz.: 17.00-18.30
    sala p-224
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S53-35
    Wtorek 05.06.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala p-224
    Z
    termin pierwszy

  • Etyka w biznesie [w]
  • gr.: S51-01
    Poniedziałek 04.06.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S51-05
    Poniedziałek 04.06.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S51-06
    Poniedziałek 04.06.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S51-11
    Poniedziałek 04.06.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S51-15
    Poniedziałek 04.06.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S51-21
    Poniedziałek 04.06.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S52-01
    Poniedziałek 04.06.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S52-15
    Poniedziałek 04.06.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S52-05
    Czwartek 07.06.2018
    godz.: 17.00-18.30
    sala C-21
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S52-06
    Czwartek 07.06.2018
    godz.: 17.00-18.30
    sala C-21
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S51-01
    Wtorek 19.06.2018
    godz.: 14.15-15.00
    sala WZ-Aula
    Z
    termin drugi

    gr.: S51-05
    Wtorek 19.06.2018
    godz.: 14.15-15.00
    sala WZ-Aula
    Z
    termin drugi

    gr.: S51-06
    Wtorek 19.06.2018
    godz.: 14.15-15.00
    sala WZ-Aula
    Z
    termin drugi

    gr.: S51-11
    Wtorek 19.06.2018
    godz.: 14.15-15.00
    sala WZ-Aula
    Z
    termin drugi

    gr.: S51-15
    Wtorek 19.06.2018
    godz.: 14.15-15.00
    sala WZ-Aula
    Z
    termin drugi

    gr.: S51-21
    Wtorek 19.06.2018
    godz.: 14.15-15.00
    sala WZ-Aula
    Z
    termin drugi

    gr.: S52-01
    Wtorek 19.06.2018
    godz.: 14.15-15.00
    sala WZ-Aula
    Z
    termin drugi

    gr.: S52-15
    Wtorek 19.06.2018
    godz.: 14.15-15.00
    sala WZ-Aula
    Z
    termin drugi

  • Etyka w zarządzaniu [w]
  • gr.: S53-01
    Wtorek 05.06.2018
    godz.: 16.00-16.45
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S53-02
    Wtorek 05.06.2018
    godz.: 16.00-16.45
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S53-05
    Wtorek 05.06.2018
    godz.: 16.00-16.45
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S53-11
    Wtorek 05.06.2018
    godz.: 15.15-16.00
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S53-15
    Wtorek 05.06.2018
    godz.: 15.15-16.00
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S53-21
    Wtorek 05.06.2018
    godz.: 15.15-16.00
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S53-25
    Wtorek 05.06.2018
    godz.: 15.15-16.00
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S53-31
    Wtorek 05.06.2018
    godz.: 16.00-16.45
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S53-35
    Wtorek 05.06.2018
    godz.: 15.15-16.00
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S53-01
    Wtorek 19.06.2018
    godz.: 12.15-13.00
    sala WZ-311
    Z
    termin drugi

    gr.: S53-02
    Wtorek 19.06.2018
    godz.: 12.15-13.00
    sala WZ-311
    Z
    termin drugi

    gr.: S53-05
    Wtorek 19.06.2018
    godz.: 12.15-13.00
    sala WZ-311
    Z
    termin drugi

    gr.: S53-11
    Wtorek 19.06.2018
    godz.: 12.15-13.00
    sala WZ-311
    Z
    termin drugi

    gr.: S53-15
    Wtorek 19.06.2018
    godz.: 12.15-13.00
    sala WZ-311
    Z
    termin drugi

    gr.: S53-21
    Wtorek 19.06.2018
    godz.: 12.15-13.00
    sala WZ-311
    Z
    termin drugi

    gr.: S53-25
    Wtorek 19.06.2018
    godz.: 12.15-13.00
    sala WZ-311
    Z
    termin drugi

    gr.: S53-31
    Wtorek 19.06.2018
    godz.: 12.15-13.00
    sala WZ-311
    Z
    termin drugi

    gr.: S53-35
    Wtorek 19.06.2018
    godz.: 12.15-13.00
    sala WZ-311
    Z
    termin drugi

  • Relacje inwestorskie i raportowanie społeczne [ćw]
  • gr.: S43-31
    Wtorek 29.05.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-304
    Z
    termin pierwszy

dr Danuta Pokojska
  • Seminarium magisterskie []
  • gr.: S42-05
    Wtorek 05.06.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-24
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S52-05
    Czwartek 07.06.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-p29
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S52-06
    Czwartek 07.06.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-p29
    Z
    termin pierwszy

dr Joanna Próchniak
  • Seminarium magisterskie []
  • gr.: S53-31
    Środa 06.06.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala p.228
    Z
    termin pierwszy

dr Joanna Sadkowska
  • Seminarium magisterskie []
  • gr.: S53-31
    Piątek 08.06.2018
    godz.: 08.00-08.45
    sala 227
    Z
    termin pierwszy

  • Techniki planowania projektów [ćw]
  • gr.: S43-31
    Wtorek 12.06.2018
    godz.: 14.15-15.00
    sala WZ-310
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S43-31
    Poniedziałek 25.06.2018
    godz.: 15.15-16.00
    sala 227
    Z
    termin drugi

  • Zarządzanie projektami II [ćw]
  • gr.: S53-31
    Wtorek 22.05.2018
    godz.: 12.15-13.00
    sala C-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S53-31
    Środa 30.05.2018
    godz.: 10.30-11.15
    sala B-23
    Z
    termin drugi

prof. UG, dr hab. Arleta Szadziewska
  • Rachunkowość zarządcza [w]
  • gr.: S43-01
    Czwartek 21.06.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S43-02
    Czwartek 21.06.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S43-05
    Czwartek 21.06.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S43-11
    Czwartek 21.06.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S43-15
    Czwartek 21.06.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S43-21
    Czwartek 21.06.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S43-25
    Czwartek 21.06.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S43-31
    Czwartek 21.06.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

  • Sprawozdawczość instytucji finansowych [w]
  • gr.: S41-21
    Poniedziałek 18.06.2018
    godz.: 09.45-12.15
    sala WZ-307
    E
    termin pierwszy

dr Krzysztof Szczepaniak
  • Inwestycje finansowe [w]
  • gr.: S43-01
    Środa 30.05.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-20
    E
    termin pierwszy

    gr.: S43-02
    Środa 30.05.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-20
    E
    termin pierwszy

dr Dawid Szramowski
  • Rewizja finansowa [w]
  • gr.: S51-05
    Poniedziałek 11.06.2018
    godz.: 12.15-13.00
    sala WZ-206
    E
    termin pierwszy

    gr.: S51-06
    Poniedziałek 11.06.2018
    godz.: 12.15-13.00
    sala WZ-206
    E
    termin pierwszy

dr Małgorzata Szymańska-Brałkowska
  • Kaizen w praktyce [ćw]
  • gr.: S43-25
    Wtorek 05.06.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala 09 sala1
    Z
    termin pierwszy

  • Kaizen w praktyce [w]
  • gr.: S43-25
    Wtorek 29.05.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala 09 sala1
    Z
    termin pierwszy

  • Podstawy ochrony środowiska [ćw]
  • gr.: S23-45
    Środa 06.06.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala 09 sala3
    Z
    termin pierwszy

  • Podstawy ochrony środowiska [w]
  • gr.: S23-45
    Wtorek 29.05.2018
    godz.: 08.00-09.30
    sala 09 sala1
    Z
    termin pierwszy

  • Six Sigma [gr. A, ćw]
  • gr.: S53-25
    Piątek 18.05.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala 09/8
    Z
    termin pierwszy

  • Six Sigma [gr. B, ćw]
  • gr.: S53-25
    Środa 06.06.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala 09 sala1
    Z
    termin pierwszy

dr Justyna Tanaś
  • Wycena nieruchomości nietypowych [w]
  • gr.: S53-01
    Poniedziałek 04.06.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala C-21
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S53-02
    Poniedziałek 04.06.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala C-21
    Z
    termin pierwszy

dr Dariusz Trojanowski
  • Wycena nieruchomości [w]
  • gr.: S43-01
    Poniedziałek 18.06.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-311
    E
    termin pierwszy

    gr.: S43-02
    Poniedziałek 18.06.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-311
    E
    termin pierwszy

dr Dariusz Wieczorek
  • Narzędzia controllingu [w]
  • gr.: S41-05
    Poniedziałek 11.06.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-303
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S41-05
    Piątek 22.06.2018
    godz.: 12.15-13.00
    sala WZ-213
    Z
    termin drugi

dr Aleksandra Wiercińska
  • Rachunkowość zarządcza [ćw]
  • gr.: S43-02
    Wtorek 12.06.2018
    godz.: 12.15-14.15
    sala WZ-311
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S43-15
    Wtorek 12.06.2018
    godz.: 12.15-14.15
    sala WZ-311
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S43-31
    Czwartek 14.06.2018
    godz.: 12.15-13.00
    sala WZ-307
    Z
    termin pierwszy

prof. dr hab. Małgorzata Wiśniewska
  • Six Sigma [w]
  • gr.: S53-25
    Wtorek 12.06.2018
    godz.: 12.15-13.00
    sala 09/8
    E
    termin pierwszy

  • Zarządzanie bezpieczeństwem żywności [w]
  • gr.: S43-25
    Wtorek 12.06.2018
    godz.: 11.30-12.15
    sala 09/8
    E
    termin pierwszy

dr Anna Wojewnik-Filipkowska
  • Przygotowanie projektów inwestycyjnych [ćw]
  • gr.: S51-01
    Środa 06.06.2018
    godz.: 17.00-18.30
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S51-05
    Środa 06.06.2018
    godz.: 08.00-09.30
    sala B-23
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S51-06
    Środa 06.06.2018
    godz.: 17.00-18.30
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S51-11
    Środa 06.06.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S51-15
    Środa 06.06.2018
    godz.: 15.15-16.45
    sala B-23
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S51-21
    Środa 06.06.2018
    godz.: 17.00-18.30
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S51-01
    Wtorek 26.06.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala B-4
    Z
    termin drugi

    gr.: S51-05
    Wtorek 26.06.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala B-4
    Z
    termin drugi

    gr.: S51-06
    Wtorek 26.06.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala B-4
    Z
    termin drugi

    gr.: S51-11
    Wtorek 26.06.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala B-4
    Z
    termin drugi

    gr.: S51-15
    Wtorek 26.06.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala B-4
    Z
    termin drugi

    gr.: S51-21
    Wtorek 26.06.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala B-4
    Z
    termin drugi