Strona główna » Studia
Studia
Egzaminy i zaliczenia
Aktualizacja: Wtorek, 13 grudnia 2016 roku, godz. 18:26

dr Adam Barembruch
  • Bankowość [ćw]
  • gr.: N12-02
    Sobota 19.05.2018
    godz.: 17.00-20.15
    sala WZ-306
    Z
    termin pierwszy

  • Bankowość [w]
  • gr.: N12-02
    Niedziela 06.05.2018
    godz.: 17.00-20.15
    sala WZ-303
    Z
    termin pierwszy

  • Finanse międzynarodowe [ćw]
  • gr.: N31-21
    Sobota 24.03.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-5
    Z
    termin pierwszy

  • Finanse osobiste [WDW]
  • gr.: N24-01
    Niedziela 06.05.2018
    godz.: 15.15-16.45
    sala C-21
    Z
    termin pierwszy

  • Rynki finansowe [ćw]
  • gr.: N34-01
    Niedziela 03.06.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-21
    Z
    termin pierwszy

  • Rynki finansowe [w]
  • gr.: N22-51
    Niedziela 10.06.2018
    godz.: 08.00-08.45
    sala B-23
    E
    termin pierwszy

    gr.: N34-01
    Niedziela 10.06.2018
    godz.: 08.00-08.45
    sala B-23
    E
    termin pierwszy

dr Kamila Bielawska
  • Finanse publiczne [w]
  • gr.: N12-01
    Sobota 16.06.2018
    godz.: 10.30-11.15
    sala B-23
    E
    termin pierwszy

    gr.: N14-01
    Sobota 16.06.2018
    godz.: 10.30-11.15
    sala B-23
    E
    termin pierwszy

  • Ubezpieczenia społeczne [w]
  • gr.: N14-01
    Sobota 23.06.2018
    godz.: 12.15-13.00
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N21-21
    Sobota 23.06.2018
    godz.: 12.15-13.00
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N21-31
    Sobota 23.06.2018
    godz.: 12.15-13.00
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N21-51
    Sobota 23.06.2018
    godz.: 12.15-13.00
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N21-52
    Sobota 23.06.2018
    godz.: 12.15-13.00
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N21-53
    Sobota 23.06.2018
    godz.: 12.15-13.00
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

prof. UG, dr hab. Tadeusz Bołt
  • Prognozowanie [w]
  • gr.: N32-31
    Środa 13.06.2018
    godz.: 14.15-15.00
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

dr Dorota Buchnowska
  • Metodyka pisania pracy dyplomowej [ćw]
  • gr.: N22-51
    Sobota 02.06.2018
    godz.: 09.45-13.00
    sala C-24
    Z
    termin pierwszy

dr Grzegorz Bucior
  • Rachunkowość jednostek budżetowych [ćw]
  • gr.: N31-51
    Sobota 09.06.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N31-52
    Sobota 09.06.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

  • Rachunkowość jednostek budżetowych [w]
  • gr.: N31-51
    Sobota 16.06.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N31-52
    Sobota 16.06.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

dr Dorota Ciołek
  • Ekonometria [w]
  • gr.: N12-02
    Sobota 16.06.2018
    godz.: 14.15-16.00
    sala A-239
    E
    termin pierwszy

prof. UG Leszek Czerwonka
  • Mikroekonomia [ćw]
  • gr.: N11-01
    Sobota 16.06.2018
    godz.: 14.15-15.00
    sala C-7
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N11-02
    Sobota 16.06.2018
    godz.: 14.15-15.00
    sala C-7
    Z
    termin pierwszy

  • Mikroekonomia [w]
  • gr.: N11-01
    Sobota 16.06.2018
    godz.: 15.15-16.00
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: N11-02
    Sobota 16.06.2018
    godz.: 15.15-16.00
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: N11-03
    Sobota 16.06.2018
    godz.: 15.15-16.00
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: N11-04
    Sobota 16.06.2018
    godz.: 15.15-16.00
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: N11-05
    Sobota 16.06.2018
    godz.: 15.15-16.00
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: N11-06
    Sobota 16.06.2018
    godz.: 15.15-16.00
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

dr Maciej Dębski
  • Socjologia [WDW]
  • gr.: N11-01
    Sobota 09.06.2018
    godz.: 08.00-08.45
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N11-02
    Sobota 09.06.2018
    godz.: 08.00-08.45
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N11-03
    Sobota 09.06.2018
    godz.: 08.00-08.45
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N11-04
    Sobota 09.06.2018
    godz.: 08.00-08.45
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N11-05
    Sobota 09.06.2018
    godz.: 08.00-08.45
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N11-06
    Sobota 09.06.2018
    godz.: 08.00-08.45
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N12-01
    Sobota 09.06.2018
    godz.: 08.00-08.45
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N12-02
    Sobota 09.06.2018
    godz.: 08.00-08.45
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N13-01
    Sobota 09.06.2018
    godz.: 08.00-08.45
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N13-02
    Sobota 09.06.2018
    godz.: 08.00-08.45
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

mgr Grzegorz Dobrowolski
  • Podstawy gospodarki nieruchomościami [w]
  • gr.: N23-21
    Niedziela 17.06.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala A-321
    E
    termin pierwszy

  • Pośrednictwo i komercjalizacja nieruchomości [w]
  • gr.: N33-21
    Niedziela 17.06.2018
    godz.: 08.45-09.30
    sala A-321
    E
    termin pierwszy

dr Bartłomiej Gabriel
  • Analiza finansowa [ćw]
  • gr.: N21-31
    Sobota 02.06.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-3
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N24-01
    Sobota 02.06.2018
    godz.: 11.30-15.00
    sala C-2
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N21-52
    Niedziela 03.06.2018
    godz.: 09.45-13.00
    sala WZ-306
    Z
    termin pierwszy

  • Analiza finansowa [w]
  • gr.: N21-21
    Niedziela 17.06.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N21-31
    Niedziela 17.06.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N21-51
    Niedziela 17.06.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N21-52
    Niedziela 17.06.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N21-53
    Niedziela 17.06.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N24-01
    Sobota 23.06.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-213
    E
    termin pierwszy

dr Anna Golec
  • Finanse przedsiębiorstw [ćw]
  • gr.: N21-53
    Sobota 02.06.2018
    godz.: 15.15-18.30
    sala C-2
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N21-31
    Niedziela 03.06.2018
    godz.: 13.30-16.45
    sala WZ-306
    Z
    termin pierwszy

  • Finanse przedsiębiorstw [w]
  • gr.: N21-21
    Niedziela 10.06.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N21-31
    Niedziela 10.06.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N21-51
    Niedziela 10.06.2018
    godz.: 08.00-08.45
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N21-52
    Niedziela 10.06.2018
    godz.: 08.00-08.45
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N21-53
    Niedziela 10.06.2018
    godz.: 08.00-08.45
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

  • Seminarium licencjackie []
  • gr.: N31-31
    Niedziela 03.06.2018
    godz.: 10.30-12.15
    sala p-209
    Z
    termin pierwszy

prof. UG, dr hab. Arkadiusz Janicki
  • Historia gospodarcza [WDW]
  • gr.: N11-01
    Niedziela 10.06.2018
    godz.: 09.45-10.30
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N11-02
    Niedziela 10.06.2018
    godz.: 09.45-10.30
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N11-03
    Niedziela 10.06.2018
    godz.: 09.45-10.30
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N11-04
    Niedziela 10.06.2018
    godz.: 09.45-10.30
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N11-05
    Niedziela 10.06.2018
    godz.: 09.45-10.30
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N11-06
    Niedziela 10.06.2018
    godz.: 09.45-10.30
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N12-02
    Niedziela 10.06.2018
    godz.: 09.45-10.30
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N13-01
    Niedziela 10.06.2018
    godz.: 09.45-10.30
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N13-02
    Niedziela 10.06.2018
    godz.: 09.45-10.30
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

prof. UG, dr hab. Maria Jastrzębska
  • Finanse [w]
  • gr.: N11-01
    Piątek 22.06.2018
    godz.: 18.45-19.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N11-02
    Piątek 22.06.2018
    godz.: 18.45-19.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N11-03
    Piątek 22.06.2018
    godz.: 18.45-19.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N11-04
    Piątek 22.06.2018
    godz.: 18.45-19.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N11-05
    Piątek 22.06.2018
    godz.: 18.45-19.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N11-06
    Piątek 22.06.2018
    godz.: 18.45-19.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

prof. dr hab. Magdalena Jerzemowska
  • Nadzór korporacyjny [w]
  • gr.: N32-31
    Niedziela 27.05.2018
    godz.: 15.15-16.00
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

dr Lech Jędrzejewski
  • Kontrola wewnętrzna i audyt wewnętrzny [w]
  • gr.: N34-01
    Sobota 23.06.2018
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-310
    E
    termin pierwszy

  • Prowadzenie ksiąg podatkowych [WDW]
  • gr.: N34-01
    Sobota 23.06.2018
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-310
    E
    termin pierwszy

  • Zarządzanie ryzykiem [w]
  • gr.: N34-01
    Sobota 23.06.2018
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-310
    E
    termin pierwszy

dr Anna Kamińska-Stańczak
  • Seminarium licencjackie []
  • gr.: N31-51
    Sobota 16.06.2018
    godz.: 15.15-16.45
    sala WZ-303
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N31-52
    Sobota 16.06.2018
    godz.: 15.15-16.45
    sala WZ-303
    Z
    termin pierwszy

  • Rachunkowość [ćw]
  • gr.: N14-01
    Sobota 02.06.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala C-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N11-04
    Niedziela 03.06.2018
    godz.: 11.30-15.00
    sala WZ-307
    Z
    termin pierwszy

dr Cyryl Kotyla
  • Bilansowy i podatkowy pomiar kosztów [w]
  • gr.: N31-51
    Sobota 16.06.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N31-52
    Sobota 16.06.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

dr Krzysztof Kowalke
  • Inwestycje na rynku kapitałowym [ćw]
  • gr.: N23-21
    Sobota 19.05.2018
    godz.: 15.15-18.30
    sala B-23
    Z
    termin pierwszy

  • Inwestycje na rynku kapitałowym [w]
  • gr.: N23-21
    Niedziela 24.06.2018
    godz.: 11.30-12.15
    sala 126
    E
    termin pierwszy

dr Wojciech Kozłowski
  • Rachunkowość [w]
  • gr.: N11-01
    Niedziela 17.06.2018
    godz.: 08.45-10.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N11-02
    Niedziela 17.06.2018
    godz.: 08.45-10.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N11-03
    Niedziela 17.06.2018
    godz.: 08.45-10.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N11-04
    Niedziela 17.06.2018
    godz.: 08.45-10.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N11-05
    Niedziela 17.06.2018
    godz.: 08.45-10.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N11-06
    Niedziela 17.06.2018
    godz.: 08.45-10.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

dr Anna Lenart
  • Zintegrowane systemy informatyczne [ćw]
  • gr.: N32-31
    Sobota 05.05.2018
    godz.: 08.45-11.15
    sala C-36
    Z
    termin pierwszy

  • Zintegrowane systemy informatyczne [w]
  • gr.: N32-31
    Sobota 21.04.2018
    godz.: 17.00-19.30
    sala C-36
    E
    termin pierwszy

dr Błażej Lepczyński
  • Bankowość [w]
  • gr.: N22-51
    Niedziela 03.06.2018
    godz.: 17.45-19.30
    sala C-21
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N22-51
    Sobota 15.09.2018
    godz.: 08.00-08.45
    sala C-21
    Z
    termin drugi

  • Bankowość detaliczna [w]
  • gr.: N31-21
    Sobota 09.06.2018
    godz.: 08.00-08.45
    sala 223
    E
    termin pierwszy

    gr.: N31-21
    Sobota 15.09.2018
    godz.: 08.45-09.30
    sala 223
    E
    termin drugi

  • Bankowość hipoteczna [w]
  • gr.: N31-21
    Niedziela 17.06.2018
    godz.: 08.00-09.30
    sala 223
    E
    termin pierwszy

    gr.: N31-21
    Niedziela 16.09.2018
    godz.: 08.45-09.30
    sala 223
    E
    termin drugi

  • Bankowość korporacyjna [w]
  • gr.: N31-21
    Niedziela 10.06.2018
    godz.: 08.00-09.30
    sala 223
    E
    termin pierwszy

    gr.: N31-21
    Niedziela 16.09.2018
    godz.: 08.00-08.45
    sala 223
    E
    termin drugi

dr Bartosz Marcinkowski
  • Projektowanie systemów informatycznych [ćw]
  • gr.: N32-31
    Niedziela 03.06.2018
    godz.: 15.15-17.45
    sala C-24
    Z
    termin pierwszy

dr Olga Martyniuk
  • Sprawozdawczość finansowa [WDW]
  • gr.: N34-01
    Sobota 09.06.2018
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-304
    E
    termin pierwszy

dr Jacek Maślankowski
  • System operacyjny Linux [lab]
  • gr.: N12-02
    Sobota 02.06.2018
    godz.: 17.00-18.30
    sala C-25
    Z
    termin pierwszy

dr Leszek Michalczyk
  • Rachunkowość [ćw]
  • gr.: N11-01
    Sobota 09.06.2018
    godz.: 10.30-11.15
    sala C-5
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N11-05
    Niedziela 10.06.2018
    godz.: 10.30-11.15
    sala C-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N11-06
    Niedziela 10.06.2018
    godz.: 12.15-13.00
    sala C-4
    Z
    termin pierwszy

prof. UG, dr hab. Kamila Migdał-Najman
  • Badania marketingowe [w]
  • gr.: N23-21
    Sobota 23.06.2018
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-311
    E
    termin pierwszy

prof. UG, dr hab. Paweł Miłobędzki
  • Ekonometria [w]
  • gr.: N11-01
    Sobota 23.06.2018
    godz.: 10.30-12.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: N11-02
    Sobota 23.06.2018
    godz.: 10.30-12.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: N11-03
    Sobota 23.06.2018
    godz.: 10.30-12.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: N11-04
    Sobota 23.06.2018
    godz.: 10.30-12.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: N11-05
    Sobota 23.06.2018
    godz.: 10.30-12.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: N11-06
    Sobota 23.06.2018
    godz.: 10.30-12.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

mgr Ewelina Nawrocka
  • Inwestowanie na rynku nieruchomości [ćw]
  • gr.: N33-21
    Niedziela 06.05.2018
    godz.: 16.00-19.30
    sala B-2
    Z
    termin pierwszy

dr Roman Nilidziński
  • Rachunkowość [ćw]
  • gr.: N11-02
    Sobota 09.06.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-311
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N11-03
    Sobota 09.06.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-311
    Z
    termin pierwszy

mgr Paulina Nogal-Meger
  • Prawo finansowe dla maklerów [w]
  • gr.: N31-21
    Sobota 16.06.2018
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-213
    E
    termin pierwszy

dr Marta Penczar
  • Bankowość [w]
  • gr.: N13-01
    Niedziela 17.06.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-130
    E
    termin pierwszy

    gr.: N13-02
    Niedziela 17.06.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-130
    E
    termin pierwszy

dr Joanna Pioch
  • Podstawy nauki o przedsiębiorstwie [w]
  • gr.: N13-01
    Sobota 12.05.2018
    godz.: 17.45-19.30
    sala WZ-307
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N13-02
    Sobota 12.05.2018
    godz.: 17.45-19.30
    sala WZ-307
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N13-01
    Sobota 16.06.2018
    godz.: 08.45-10.30
    sala WZ-307
    E
    termin pierwszy

    gr.: N13-02
    Sobota 16.06.2018
    godz.: 08.45-10.30
    sala WZ-307
    E
    termin pierwszy

dr Piotr Pisarewicz
  • Ubezpieczenia gospodarcze [w]
  • gr.: N21-21
    Sobota 16.06.2018
    godz.: 15.15-16.00
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N21-31
    Sobota 16.06.2018
    godz.: 15.15-16.00
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N21-51
    Sobota 16.06.2018
    godz.: 15.15-16.00
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N21-52
    Sobota 16.06.2018
    godz.: 15.15-16.00
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N21-53
    Sobota 16.06.2018
    godz.: 15.15-16.00
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N24-01
    Sobota 16.06.2018
    godz.: 15.15-16.00
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

dr Danuta Pokojska
  • Seminarium licencjackie []
  • gr.: N32-31
    Sobota 02.06.2018
    godz.: 15.15-16.45
    sala C-p29
    Z
    termin pierwszy

  • Informatyka ekonomiczna [ćw]
  • gr.: N12-01
    Niedziela 03.06.2018
    godz.: 15.15-17.45
    sala C-25
    Z
    termin pierwszy

  • Informatyka ekonomiczna [w]
  • gr.: N12-01
    Sobota 02.06.2018
    godz.: 17.00-18.30
    sala C-24
    Z
    termin pierwszy

prof. dr hab. Ryszard Rutka
  • Zachowania organizacyjne [w]
  • gr.: N33-21
    Niedziela 10.06.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N33-25
    Niedziela 10.06.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

dr Anna Siemionek
  • Analiza finansowa [w]
  • gr.: N23-21
    Sobota 16.06.2018
    godz.: 08.45-09.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

  • Finanse przedsiębiorstw [ćw]
  • gr.: N21-52
    Sobota 19.05.2018
    godz.: 11.30-15.00
    sala WZ-130
    Z
    termin pierwszy

  • Controlling strategiczny [w]
  • gr.: N31-31
    Sobota 16.06.2018
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

  • Podstawy controllingu [w]
  • gr.: N21-21
    Sobota 16.06.2018
    godz.: 10.30-11.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N21-31
    Sobota 16.06.2018
    godz.: 10.30-11.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N21-51
    Sobota 16.06.2018
    godz.: 10.30-11.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N21-52
    Sobota 16.06.2018
    godz.: 10.30-11.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N21-53
    Sobota 16.06.2018
    godz.: 10.30-11.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

  • Sprawozdawczość finansowa [ćw]
  • gr.: N21-21
    Sobota 05.05.2018
    godz.: 15.15-16.45
    sala C-3
    Z
    termin pierwszy

dr Małgorzata Siemionek-Ruskań
  • Zarządzanie ryzykiem [w]
  • gr.: N33-21
    Sobota 09.06.2018
    godz.: 08.45-09.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N33-25
    Sobota 09.06.2018
    godz.: 08.45-09.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

  • Finanse [ćw]
  • gr.: N13-02
    Sobota 02.06.2018
    godz.: 09.45-13.00
    sala WZ-304
    Z
    termin pierwszy

prof. UG, dr hab. Ewelina Sokołowska
  • Finanse przedsiębiorstw [ćw]
  • gr.: N21-21
    Sobota 09.06.2018
    godz.: 11.30-12.15
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N21-21
    Sobota 23.06.2018
    godz.: 08.45-09.30
    sala WZ-310
    Z
    termin drugi

    gr.: N21-51
    Sobota 23.06.2018
    godz.: 08.45-09.30
    sala WZ-310
    Z
    termin pierwszy

  • Zarządzanie kapitałem przedsiębiorstwa [w]
  • gr.: N31-31
    Sobota 16.06.2018
    godz.: 08.45-09.30
    sala WZ-303
    E
    termin pierwszy

dr Ewa Spigarska
  • Rachunkowość ubezpieczycieli [w]
  • gr.: N31-51
    Niedziela 10.06.2018
    godz.: 14.15-15.00
    sala C-2
    E
    termin pierwszy

    gr.: N31-52
    Niedziela 10.06.2018
    godz.: 14.15-15.00
    sala C-2
    E
    termin pierwszy

dr Sebastian Susmarski
  • Finanse [w]
  • gr.: N13-01
    Sobota 16.06.2018
    godz.: 12.15-13.00
    sala C-21
    E
    termin pierwszy

    gr.: N13-02
    Sobota 16.06.2018
    godz.: 12.15-13.00
    sala C-21
    E
    termin pierwszy

prof. UG, dr hab. Arleta Szadziewska
  • Rachunkowość banków [w]
  • gr.: N31-51
    Sobota 09.06.2018
    godz.: 13.30-16.00
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N31-52
    Sobota 09.06.2018
    godz.: 13.30-16.00
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

dr Krzysztof Szczepaniak
  • Rynki finansowe [w]
  • gr.: N33-21
    Sobota 02.06.2018
    godz.: 18.45-20.15
    sala WZ-310
    E
    termin pierwszy

    gr.: N33-25
    Sobota 02.06.2018
    godz.: 18.45-20.15
    sala WZ-310
    E
    termin pierwszy

dr Adam Szczęch
  • Makroekonomia [w]
  • gr.: N12-01
    Niedziela 10.06.2018
    godz.: 09.45-10.30
    sala
    E
    termin pierwszy

dr Dawid Szramowski
  • Sprawozdawczość finansowa [ćw]
  • gr.: N21-51
    Sobota 05.05.2018
    godz.: 18.45-20.15
    sala WZ-206
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N21-31
    Sobota 19.05.2018
    godz.: 13.30-16.45
    sala C-3
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N21-53
    Sobota 02.06.2018
    godz.: 09.45-13.00
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N21-52
    Niedziela 03.06.2018
    godz.: 08.45-09.30
    sala WZ-206
    Z
    termin pierwszy

dr Karol Śledzik
  • Zarządzanie wartością przedsiębiorstwa [w]
  • gr.: N21-21
    Sobota 26.05.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: N21-31
    Sobota 26.05.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: N21-51
    Sobota 26.05.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: N21-52
    Sobota 26.05.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: N21-53
    Sobota 26.05.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: N22-51
    Sobota 26.05.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: N23-21
    Sobota 26.05.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: N21-21
    Niedziela 10.06.2018
    godz.: 12.15-14.15
    sala C-9
    E
    termin drugi

    gr.: N21-31
    Niedziela 10.06.2018
    godz.: 12.15-14.15
    sala C-9
    E
    termin drugi

    gr.: N21-51
    Niedziela 10.06.2018
    godz.: 12.15-14.15
    sala C-9
    E
    termin drugi

    gr.: N21-52
    Niedziela 10.06.2018
    godz.: 12.15-14.15
    sala C-9
    E
    termin drugi

    gr.: N21-53
    Niedziela 10.06.2018
    godz.: 12.15-14.15
    sala C-9
    E
    termin drugi

    gr.: N22-51
    Niedziela 10.06.2018
    godz.: 12.15-14.15
    sala C-9
    E
    termin drugi

    gr.: N23-21
    Niedziela 10.06.2018
    godz.: 12.15-14.15
    sala C-9
    E
    termin drugi

dr Justyna Tanaś
  • Podstawy zarządzania nieruchomościami [w]
  • gr.: N33-21
    Niedziela 03.06.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

dr Dariusz Trojanowski
  • Inwestowanie na rynku nieruchomości [w]
  • gr.: N33-21
    Sobota 23.06.2018
    godz.: 08.45-09.30
    sala C-21
    E
    termin pierwszy

dr Dariusz Wieczorek
  • Controlling finansowy [w]
  • gr.: N31-31
    Sobota 02.06.2018
    godz.: 12.15-13.00
    sala WZ-311
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N31-31
    Sobota 23.06.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala 209
    Z
    termin drugi

dr Aleksandra Wiercińska
  • Seminarium licencjackie []
  • gr.: N31-51
    Sobota 02.06.2018
    godz.: 15.15-16.45
    sala p-204
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N31-52
    Sobota 02.06.2018
    godz.: 15.15-16.45
    sala p-204
    Z
    termin pierwszy

dr Hanna Wolska
  • Prawo w inwestycjach i nieruchomościach [w]
  • gr.: N23-21
    Sobota 09.06.2018
    godz.: 12.15-13.00
    sala WZ-306
    E
    termin pierwszy

prof. dr hab. Stanisław Wrycza
  • Projektowanie systemów informatycznych [w]
  • gr.: N32-31
    Sobota 16.06.2018
    godz.: 09.45-12.15
    sala C-2
    E
    termin pierwszy

dr Beata Zackiewicz-Brunke
  • Rachunkowość [ćw]
  • gr.: N22-51
    Sobota 02.06.2018
    godz.: 08.00-09.30
    sala WZ-303
    Z
    termin pierwszy

  • Rachunkowość [w]
  • gr.: N22-51
    Sobota 23.06.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy