Strona główna » Studia
Studia
Egzaminy i zaliczenia
Aktualizacja: Poniedziałek, 12 grudnia 2016 roku, godz. 22:12

dr Sylwia Badowska

dr Adam Barembruch

dr Dorota Buchnowska
  • Metodyka pisania pracy dyplomowej [ćw]
  • gr.: S22-51
    Wtorek 29.05.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-36
    Z
    termin pierwszy

  • Metodyka pisania pracy dyplomowej [w]
  • gr.: S22-31
    Poniedziałek 04.06.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-25
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S22-32
    Poniedziałek 04.06.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-25
    Z
    termin pierwszy

  • Rozwiązania IT dla firm sektora MŚP [WDW]
  • gr.: S24-01
    Wtorek 29.05.2018
    godz.: 15.15-16.45
    sala C-25
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S24-02
    Wtorek 29.05.2018
    godz.: 15.15-16.45
    sala C-25
    Z
    termin pierwszy

  • Seminarium licencjackie []
  • gr.: S32-51
    Środa 06.06.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-24
    Z
    termin pierwszy

dr Anna Golec
  • Finanse przedsiębiorstw [w]
  • gr.: S21-21
    Poniedziałek 11.06.2018
    godz.: 10.30-11.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S21-31
    Poniedziałek 11.06.2018
    godz.: 10.30-11.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S21-41
    Poniedziałek 11.06.2018
    godz.: 10.30-11.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S21-51
    Poniedziałek 11.06.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S21-52
    Poniedziałek 11.06.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

prof. UG, dr hab. Wiesław Golnau
  • Podstawy wynagradzania pracowników [w]
  • gr.: S33-35
    Wtorek 12.06.2018
    godz.: 10.30-11.15
    sala A-321
    E
    termin pierwszy

  • System wynagradzania i oceniania pracowników [w]
  • gr.: S33-41
    Wtorek 29.05.2018
    godz.: 15.15-16.45
    sala A-321
    Z
    termin pierwszy

mgr Tomasz Jastrzębski
  • Matematyka finansowa i ubezpieczeniowa [ćw]
  • gr.: S12-01
    Piątek 20.04.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-21
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S12-02
    Piątek 20.04.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-21
    Z
    termin pierwszy

dr Anna Kamińska-Stańczak
  • Rachunkowość [ćw]
  • gr.: S22-41
    Czwartek 07.06.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-307
    Z
    termin pierwszy

dr Cyryl Kotyla
  • Bilansowy i podatkowy pomiar kosztów [w]
  • gr.: S31-51
    Piątek 08.06.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S31-52
    Piątek 08.06.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S31-51
    Piątek 15.06.2018
    godz.: 08.00-09.30
    sala WZ-310
    Z
    termin drugi

    gr.: S31-52
    Piątek 15.06.2018
    godz.: 08.00-09.30
    sala WZ-310
    Z
    termin drugi

dr Krzysztof Kowalke

mgr Rafał Kramer
  • Rynki finansowe [ćw]
  • gr.: S33-21
    Poniedziałek 14.05.2018
    godz.: 17.00-17.45
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S33-22
    Poniedziałek 14.05.2018
    godz.: 17.00-17.45
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S33-25
    Poniedziałek 14.05.2018
    godz.: 16.00-16.45
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S33-31
    Poniedziałek 14.05.2018
    godz.: 17.00-17.45
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S33-35
    Poniedziałek 14.05.2018
    godz.: 17.00-17.45
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S33-41
    Poniedziałek 14.05.2018
    godz.: 16.00-16.45
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S33-42
    Poniedziałek 14.05.2018
    godz.: 16.00-16.45
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S33-51
    Poniedziałek 14.05.2018
    godz.: 16.00-16.45
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

dr Jarosław Kujawski

dr Anna Lenart
  • Seminarium licencjackie []
  • gr.: S32-51
    Środa 06.06.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala C - 29
    Z
    termin pierwszy

  • Zintegrowane systemy informatyczne [ćw]
  • gr.: S32-51
    Poniedziałek 04.06.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala C-25
    Z
    termin pierwszy

  • Zintegrowane systemy informatyczne [w]
  • gr.: S32-51
    Wtorek 12.06.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-4
    E
    termin pierwszy

dr Olga Martyniuk

prof. UG, dr hab. Kamila Migdał-Najman
  • Badania marketingowe [w]
  • gr.: S23-21
    Wtorek 19.06.2018
    godz.: 11.30-12.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S23-22
    Wtorek 19.06.2018
    godz.: 11.30-12.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S23-25
    Wtorek 19.06.2018
    godz.: 11.30-12.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S23-31
    Wtorek 19.06.2018
    godz.: 11.30-12.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S23-35
    Wtorek 19.06.2018
    godz.: 12.15-13.00
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S23-41
    Wtorek 19.06.2018
    godz.: 12.15-13.00
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S23-45
    Wtorek 19.06.2018
    godz.: 12.15-13.00
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S23-51
    Wtorek 19.06.2018
    godz.: 12.15-13.00
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

  • Metody klasyfikacji [w]
  • gr.: S22-41
    Poniedziałek 04.06.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala B-23
    Z
    termin pierwszy

prof. UG, dr hab. Krzysztof Najman
  • Sztuczne sieci neuronowe [lab]
  • gr.: S32-41
    Piątek 08.06.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala A-239
    E
    termin pierwszy

mgr Ewelina Nawrocka
  • Matematyka finansowa [ćw]
  • gr.: S23-21
    Czwartek 24.05.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S23-22
    Czwartek 24.05.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

dr Joanna Pioch
  • Podstawy nauki o przedsiębiorstwie [w]
  • gr.: S13-01
    Środa 20.06.2018
    godz.: 08.45-10.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S13-02
    Środa 20.06.2018
    godz.: 08.45-10.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S13-03
    Środa 20.06.2018
    godz.: 08.45-10.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S13-04
    Środa 20.06.2018
    godz.: 10.30-12.15
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S13-05
    Środa 20.06.2018
    godz.: 10.30-12.15
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S13-06
    Środa 20.06.2018
    godz.: 10.30-12.15
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

dr Joanna Sadkowska
  • Seminarium licencjackie []
  • gr.: S33-51
    Piątek 08.06.2018
    godz.: 09.45-10.30
    sala 227
    Z
    termin pierwszy

  • Zarządzanie innowacjami [w]
  • gr.: S23-41
    Poniedziałek 28.05.2018
    godz.: 12.15-13.00
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S23-45
    Poniedziałek 28.05.2018
    godz.: 12.15-13.00
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S23-51
    Poniedziałek 28.05.2018
    godz.: 12.15-13.00
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

  • Zarządzanie produkcją [ćw]
  • gr.: S33-42
    Wtorek 22.05.2018
    godz.: 14.15-15.00
    sala WZ-130
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S33-51
    Wtorek 22.05.2018
    godz.: 12.15-13.00
    sala C-4
    Z
    termin pierwszy

dr Anna Siemionek
  • Analiza finansowa [ćw]
  • gr.: S21-51
    Wtorek 05.06.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-213
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S23-25
    Wtorek 05.06.2018
    godz.: 08.00-09.30
    sala WZ-130
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S21-31
    Piątek 08.06.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-304
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S21-52
    Piątek 08.06.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-303
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S23-21
    Piątek 08.06.2018
    godz.: 08.00-09.30
    sala WZ-304
    Z
    termin pierwszy

  • Podstawy controllingu [ćw]
  • gr.: S21-41
    Piątek 01.06.2018
    godz.: 08.00-09.30
    sala WZ-130
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S21-21
    Wtorek 05.06.2018
    godz.: 15.15-16.45
    sala WZ-304
    Z
    termin pierwszy

dr Małgorzata Siemionek-Ruskań
  • Zarządzanie ryzykiem [w]
  • gr.: S33-21
    Poniedziałek 11.06.2018
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S33-22
    Poniedziałek 11.06.2018
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S33-25
    Poniedziałek 11.06.2018
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S33-31
    Poniedziałek 11.06.2018
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S33-35
    Poniedziałek 11.06.2018
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S33-41
    Poniedziałek 11.06.2018
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S33-42
    Poniedziałek 11.06.2018
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S33-51
    Poniedziałek 11.06.2018
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

prof. UG, dr hab. Arleta Szadziewska

prof. UG, dr hab. Agnieszka Szpitter
  • Zarządzanie projektami [w]
  • gr.: S33-21
    Wtorek 12.06.2018
    godz.: 11.30-14.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S33-22
    Wtorek 12.06.2018
    godz.: 11.30-14.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S33-25
    Wtorek 12.06.2018
    godz.: 11.30-14.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S33-31
    Wtorek 12.06.2018
    godz.: 11.30-14.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S33-41
    Wtorek 12.06.2018
    godz.: 11.30-14.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S33-42
    Wtorek 12.06.2018
    godz.: 11.30-14.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S33-51
    Wtorek 12.06.2018
    godz.: 11.30-14.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

dr Dawid Szramowski

dr Justyna Tanaś

dr Dariusz Trojanowski
  • Inwestowanie na rynku nieruchomości [w]
  • gr.: S33-21
    Poniedziałek 18.06.2018
    godz.: 08.45-10.30
    sala WZ-311
    E
    termin pierwszy

    gr.: S33-22
    Poniedziałek 18.06.2018
    godz.: 08.45-10.30
    sala WZ-311
    E
    termin pierwszy

  • Rynek nieruchomości [w]
  • gr.: S23-21
    Poniedziałek 18.06.2018
    godz.: 14.15-15.00
    sala WZ-311
    E
    termin pierwszy

    gr.: S23-22
    Poniedziałek 18.06.2018
    godz.: 14.15-15.00
    sala WZ-311
    E
    termin pierwszy

dr Hanna Wolska

dr Beata Zackiewicz-Brunke