Strona główna » Studia
Studia
Egzaminy i zaliczenia
Aktualizacja: Poniedziałek, 12 grudnia 2016 roku, godz. 22:12

dr Nelli Artienwicz
  • Rachunkowość małych podmiotów gospodarczych [w]
  • gr.: S31-51
    Piątek 02.02.2018
    godz.: 10.30-11.15
    sala WZ-310
    E
    termin pierwszy

    gr.: S31-52
    Piątek 02.02.2018
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-310
    E
    termin pierwszy

    gr.: S34-01
    Piątek 02.02.2018
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-310
    E
    termin pierwszy

    gr.: S34-02
    Piątek 02.02.2018
    godz.: 12.15-13.00
    sala WZ-310
    E
    termin pierwszy

dr Sylwia Badowska
  • Polityka produktu [w]
  • gr.: S33-25
    Poniedziałek 22.01.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala A-119
    Z
    termin pierwszy

  • Polityka produktu w MSP [w]
  • gr.: S33-41
    Wtorek 23.01.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-206
    Z
    termin pierwszy

  • Promocja [w]
  • gr.: S33-25
    Wtorek 30.01.2018
    godz.: 08.45-09.30
    sala WZ-303
    E
    termin pierwszy

  • Promocja w MSP [w]
  • gr.: S33-41
    Wtorek 30.01.2018
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-303
    E
    termin pierwszy

dr Dorota Banaszkiewicz
  • Statystyka opisowa i ekonomiczna [w]
  • gr.: S13-01
    Piątek 09.02.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S13-02
    Piątek 09.02.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S13-03
    Piątek 09.02.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S13-04
    Piątek 09.02.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S13-05
    Piątek 09.02.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S13-06
    Piątek 09.02.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S13-07
    Piątek 09.02.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S13-08
    Piątek 09.02.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S13-09
    Piątek 09.02.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S13-10
    Piątek 09.02.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

dr Dorota Buchnowska
  • Procesy Informacyjne w Zarządzaniu [w]
  • gr.: S23-01
    Środa 24.01.2018
    godz.: 15.15-16.45
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S23-02
    Środa 24.01.2018
    godz.: 15.15-16.45
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S23-03
    Środa 24.01.2018
    godz.: 15.15-16.45
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S23-04
    Środa 24.01.2018
    godz.: 15.15-16.45
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S23-05
    Środa 24.01.2018
    godz.: 15.15-16.45
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S23-06
    Środa 24.01.2018
    godz.: 15.15-16.45
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S23-07
    Środa 24.01.2018
    godz.: 15.15-16.45
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S23-08
    Środa 24.01.2018
    godz.: 15.15-16.45
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

mgr Marta Chylińska
  • Zastosowania matematyki w ekonomii [ćw]
  • gr.: S13-01
    Czwartek 18.01.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-206
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S13-02
    Czwartek 18.01.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-130
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S11-02
    Piątek 19.01.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala B-23
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S11-01
    Wtorek 23.01.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-306
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S13-03
    Środa 24.01.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-304
    Z
    termin pierwszy

dr Marzenna Czerwińska
  • Podstawy nauki o przedsiębiorstwie [w]
  • gr.: S21-01
    Wtorek 23.01.2018
    godz.: 08.00-08.45
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S21-02
    Wtorek 23.01.2018
    godz.: 08.00-08.45
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S21-03
    Wtorek 23.01.2018
    godz.: 08.00-08.45
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S21-04
    Wtorek 23.01.2018
    godz.: 08.00-08.45
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S21-05
    Wtorek 23.01.2018
    godz.: 08.00-08.45
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S21-06
    Wtorek 23.01.2018
    godz.: 08.00-08.45
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S21-07
    Wtorek 23.01.2018
    godz.: 08.00-08.45
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S22-01
    Wtorek 23.01.2018
    godz.: 08.00-08.45
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S22-02
    Wtorek 23.01.2018
    godz.: 08.00-08.45
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S22-03
    Wtorek 23.01.2018
    godz.: 08.00-08.45
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S22-31
    Wtorek 23.01.2018
    godz.: 08.00-08.45
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S22-32
    Wtorek 23.01.2018
    godz.: 08.00-08.45
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

prof. UG, dr hab. Halina Czubasiewicz
  • Zarządzanie zasobami ludzkimi [w]
  • gr.: S33-21
    Poniedziałek 29.01.2018
    godz.: 12.15-13.00
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S33-22
    Poniedziałek 29.01.2018
    godz.: 12.15-13.00
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S33-25
    Poniedziałek 29.01.2018
    godz.: 12.15-13.00
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S33-31
    Poniedziałek 29.01.2018
    godz.: 12.15-13.00
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S33-35
    Poniedziałek 29.01.2018
    godz.: 12.15-13.00
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S33-41
    Poniedziałek 29.01.2018
    godz.: 12.15-13.00
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S33-42
    Poniedziałek 29.01.2018
    godz.: 12.15-13.00
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S33-51
    Poniedziałek 29.01.2018
    godz.: 12.15-13.00
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

prof. dr hab. Dorota Czykier-Wierzba
  • Budżet UE i fundusze unijne [w]
  • gr.: S31-41
    Środa 31.01.2018
    godz.: 10.30-12.15
    sala WZ-311
    E
    termin pierwszy

dr Tomasz Dryl
  • Marketing [w]
  • gr.: S31-21
    Wtorek 30.01.2018
    godz.: 11.30-12.15
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S31-31
    Wtorek 30.01.2018
    godz.: 11.30-12.15
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S31-41
    Wtorek 30.01.2018
    godz.: 11.30-12.15
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S31-51
    Wtorek 30.01.2018
    godz.: 11.30-12.15
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S31-52
    Wtorek 30.01.2018
    godz.: 11.30-12.15
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

  • Polityka dystrybucji [w]
  • gr.: S33-25
    Wtorek 30.01.2018
    godz.: 09.45-12.15
    sala A-119
    Z
    termin pierwszy

dr Andrzej Dżuryk
  • Rynki finansowe [w]
  • gr.: S21-01
    Niedziela 11.02.2018
    godz.: 08.00-08.45
    sala A-409
    E
    termin pierwszy

    gr.: S21-02
    Niedziela 11.02.2018
    godz.: 08.00-08.45
    sala A-409
    E
    termin pierwszy

    gr.: S21-03
    Niedziela 11.02.2018
    godz.: 08.00-08.45
    sala A-409
    E
    termin pierwszy

    gr.: S21-04
    Niedziela 11.02.2018
    godz.: 08.00-08.45
    sala A-409
    E
    termin pierwszy

    gr.: S21-05
    Niedziela 11.02.2018
    godz.: 08.00-08.45
    sala A-409
    E
    termin pierwszy

    gr.: S21-06
    Niedziela 11.02.2018
    godz.: 08.00-08.45
    sala A-409
    E
    termin pierwszy

    gr.: S21-07
    Niedziela 11.02.2018
    godz.: 08.00-08.45
    sala A-409
    E
    termin pierwszy

    gr.: S21-01
    Sobota 24.02.2018
    godz.: 08.00-08.45
    sala A-409
    E
    termin drugi

    gr.: S21-02
    Sobota 24.02.2018
    godz.: 08.00-08.45
    sala A-409
    E
    termin drugi

    gr.: S21-03
    Sobota 24.02.2018
    godz.: 08.00-08.45
    sala A-409
    E
    termin drugi

    gr.: S21-04
    Sobota 24.02.2018
    godz.: 08.00-08.45
    sala A-409
    E
    termin drugi

    gr.: S21-05
    Sobota 24.02.2018
    godz.: 08.00-08.45
    sala A-409
    E
    termin drugi

    gr.: S21-06
    Sobota 24.02.2018
    godz.: 08.00-08.45
    sala A-409
    E
    termin drugi

    gr.: S21-07
    Sobota 24.02.2018
    godz.: 08.00-08.45
    sala A-409
    E
    termin drugi

mgr Anna Gierusz
  • Zastosowania matematyki w ekonomii [ćw]
  • gr.: S11-05
    Czwartek 18.01.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-311
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S13-06
    Czwartek 18.01.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-20
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S11-04
    Wtorek 23.01.2018
    godz.: 08.00-09.30
    sala A-118
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S13-07
    Środa 24.01.2018
    godz.: 17.00-18.30
    sala A-118
    Z
    termin pierwszy

  • Matematyka finansowa [ćw]
  • gr.: S21-05
    Wtorek 16.01.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala A-238
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S21-06
    Czwartek 18.01.2018
    godz.: 15.15-16.45
    sala A-238
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S21-07
    Poniedziałek 22.01.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-2
    Z
    termin pierwszy

mgr Maciej Gierusz
  • Rachunek kosztów I [ćw]
  • gr.: S31-31
    Piątek 26.01.2018
    godz.: 11.30-15.00
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

dr Anna Golec
  • Finanse przedsiębiorstw [ćw]
  • gr.: S23-03
    Środa 10.01.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S23-01
    Piątek 12.01.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-307
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S23-02
    Piątek 12.01.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-2
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S22-01
    Wtorek 23.01.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala A-409
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S22-31
    Wtorek 23.01.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-213
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S22-03
    Środa 24.01.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala C-6
    Z
    termin pierwszy

prof. UG, dr hab. Maria Jastrzębska
  • Finanse publiczne [w]
  • gr.: S21-01
    Środa 24.01.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S21-02
    Środa 24.01.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S21-03
    Środa 24.01.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S21-04
    Środa 24.01.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S21-05
    Środa 24.01.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S21-06
    Środa 24.01.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S21-07
    Środa 24.01.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

  • Finanse samorządu terytorialnego [w]
  • gr.: S31-21
    Środa 17.01.2018
    godz.: 15.15-16.00
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S31-31
    Środa 17.01.2018
    godz.: 16.00-16.45
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S31-41
    Środa 17.01.2018
    godz.: 16.00-16.45
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S31-51
    Środa 17.01.2018
    godz.: 15.15-16.00
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S31-52
    Środa 17.01.2018
    godz.: 15.15-16.00
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

mgr Tomasz Jastrzębski
  • Zastosowania matematyki w ekonomii [ćw]
  • gr.: S11-03
    Piątek 12.01.2018
    godz.: 08.00-09.30
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S12-02
    Piątek 12.01.2018
    godz.: 08.00-09.30
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S13-04
    Piątek 12.01.2018
    godz.: 08.00-09.30
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S13-05
    Piątek 12.01.2018
    godz.: 08.00-09.30
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S12-02
    Piątek 02.02.2018
    godz.: 08.00-09.30
    sala C-9
    Z
    termin drugi

    gr.: S13-04
    Piątek 02.02.2018
    godz.: 08.00-09.30
    sala C-9
    Z
    termin drugi

    gr.: S13-05
    Piątek 02.02.2018
    godz.: 08.00-09.30
    sala C-9
    Z
    termin drugi

dr Anna Kamińska-Stańczak
  • Rachunkowość finansowa [ćw]
  • gr.: S23-04
    Piątek 26.01.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-310
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S23-07
    Piątek 26.01.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-310
    Z
    termin pierwszy

dr Katarzyna Koleśnik
  • Rachunkowość finansowa [ćw]
  • gr.: S23-05
    Czwartek 25.01.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-2
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S23-06
    Czwartek 25.01.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-2
    Z
    termin pierwszy

dr Cyryl Kotyla
  • Podatki w księgach rachunkowych []
  • gr.: S31-51
    Czwartek 01.02.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S31-52
    Czwartek 01.02.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S34-01
    Czwartek 01.02.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S34-02
    Czwartek 01.02.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S31-51
    Czwartek 22.02.2018
    godz.: 17.00-18.30
    sala WZ-311
    E
    termin drugi

    gr.: S31-52
    Czwartek 22.02.2018
    godz.: 17.00-18.30
    sala WZ-311
    E
    termin drugi

    gr.: S34-01
    Czwartek 22.02.2018
    godz.: 17.00-18.30
    sala WZ-311
    E
    termin drugi

    gr.: S34-02
    Czwartek 22.02.2018
    godz.: 17.00-18.30
    sala WZ-311
    E
    termin drugi

  • Rachunkowość skomputeryzowana [ćw]
  • gr.: S31-51
    Czwartek 25.01.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala B-23
    Z
    termin pierwszy

dr Arkadiusz Kozłowski
  • Zastosowania matematyki w ekonomii [ćw]
  • gr.: S13-08
    Czwartek 01.02.2018
    godz.: 15.15-16.45
    sala WZ-311
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S13-09
    Czwartek 01.02.2018
    godz.: 15.15-16.45
    sala WZ-311
    Z
    termin pierwszy

  • Podstawy statystyki [w]
  • gr.: S24-01
    Poniedziałek 05.02.2018
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-307
    E
    termin pierwszy

    gr.: S24-02
    Poniedziałek 05.02.2018
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-307
    E
    termin pierwszy

mgr Rafał Kramer
  • Zarządzanie inwestycjami [ćw]
  • gr.: S22-01
    Poniedziałek 15.01.2018
    godz.: 16.00-16.45
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S22-02
    Poniedziałek 15.01.2018
    godz.: 16.00-16.45
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S22-03
    Poniedziałek 15.01.2018
    godz.: 16.00-16.45
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S23-01
    Poniedziałek 15.01.2018
    godz.: 16.00-16.45
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S23-02
    Poniedziałek 15.01.2018
    godz.: 16.00-16.45
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S23-03
    Poniedziałek 15.01.2018
    godz.: 16.00-16.45
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S23-04
    Poniedziałek 15.01.2018
    godz.: 17.00-17.45
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S23-05
    Poniedziałek 15.01.2018
    godz.: 17.00-17.45
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S23-06
    Poniedziałek 15.01.2018
    godz.: 17.00-17.45
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S23-07
    Poniedziałek 15.01.2018
    godz.: 17.00-17.45
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S23-08
    Poniedziałek 15.01.2018
    godz.: 17.00-17.45
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

dr Sylwia Kuczamer-Kłopotowska
  • Marketing [w]
  • gr.: S23-01
    Wtorek 30.01.2018
    godz.: 09.45-13.00
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S23-02
    Wtorek 30.01.2018
    godz.: 09.45-13.00
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S23-03
    Wtorek 30.01.2018
    godz.: 09.45-13.00
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S23-04
    Wtorek 30.01.2018
    godz.: 09.45-13.00
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S23-05
    Wtorek 30.01.2018
    godz.: 09.45-13.00
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S23-06
    Wtorek 30.01.2018
    godz.: 09.45-13.00
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S23-07
    Wtorek 30.01.2018
    godz.: 09.45-13.00
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S23-08
    Wtorek 30.01.2018
    godz.: 09.45-13.00
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

dr Jarosław Kujawski
  • Project Budget []
  • gr.: WDW
    Poniedziałek 15.01.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-213
    Z
    termin pierwszy

dr Anna Lenart
  • Seminarium licencjackie []
  • gr.: S32-51
    Wtorek 23.01.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala C - 29
    Z
    termin pierwszy

  • Technologia informacyjna [ćw]
  • gr.: S13-05
    Poniedziałek 22.01.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala C-24
    Z
    termin pierwszy

dr Sylwia Machowska-Okrój
  • Mikroekonomia [w]
  • gr.: S12-01
    Wtorek 30.01.2018
    godz.: 11.30-12.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S12-02
    Wtorek 30.01.2018
    godz.: 11.30-12.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S13-01
    Wtorek 30.01.2018
    godz.: 11.30-12.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S13-02
    Wtorek 30.01.2018
    godz.: 11.30-12.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S13-03
    Wtorek 30.01.2018
    godz.: 11.30-12.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S13-04
    Wtorek 30.01.2018
    godz.: 11.30-12.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S13-05
    Wtorek 30.01.2018
    godz.: 11.30-12.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S13-06
    Wtorek 30.01.2018
    godz.: 11.30-12.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S13-07
    Wtorek 30.01.2018
    godz.: 11.30-12.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S13-08
    Wtorek 30.01.2018
    godz.: 11.30-12.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S13-09
    Wtorek 30.01.2018
    godz.: 11.30-12.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S13-10
    Wtorek 30.01.2018
    godz.: 11.30-12.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S12-01
    Wtorek 06.02.2018
    godz.: 10.30-11.15
    sala C-9
    E
    termin drugi

    gr.: S12-02
    Wtorek 06.02.2018
    godz.: 10.30-11.15
    sala C-9
    E
    termin drugi

    gr.: S13-01
    Wtorek 06.02.2018
    godz.: 10.30-11.15
    sala C-9
    E
    termin drugi

    gr.: S13-02
    Wtorek 06.02.2018
    godz.: 10.30-11.15
    sala C-9
    E
    termin drugi

    gr.: S13-03
    Wtorek 06.02.2018
    godz.: 10.30-11.15
    sala C-9
    E
    termin drugi

    gr.: S13-04
    Wtorek 06.02.2018
    godz.: 10.30-11.15
    sala C-9
    E
    termin drugi

    gr.: S13-05
    Wtorek 06.02.2018
    godz.: 10.30-11.15
    sala C-9
    E
    termin drugi

    gr.: S13-06
    Wtorek 06.02.2018
    godz.: 10.30-11.15
    sala C-9
    E
    termin drugi

    gr.: S13-07
    Wtorek 06.02.2018
    godz.: 10.30-11.15
    sala C-9
    E
    termin drugi

    gr.: S13-08
    Wtorek 06.02.2018
    godz.: 10.30-11.15
    sala C-9
    E
    termin drugi

    gr.: S13-09
    Wtorek 06.02.2018
    godz.: 10.30-11.15
    sala C-9
    E
    termin drugi

    gr.: S13-10
    Wtorek 06.02.2018
    godz.: 10.30-11.15
    sala C-9
    E
    termin drugi

dr inż. Ewa Malinowska
  • Seminarium licencjackie []
  • gr.: S33-42
    Czwartek 25.01.2018
    godz.: 09.45-10.30
    sala 09/11
    Z
    termin pierwszy

  • Auditor ISO 9001 [ćw]
  • gr.: S33-42
    Środa 17.01.2018
    godz.: 11.30-12.15
    sala lab 3
    Z
    termin pierwszy

  • Jakość usług [w]
  • gr.: S33-42
    Poniedziałek 29.01.2018
    godz.: 17.00-17.45
    sala 09/11
    Z
    termin pierwszy

  • Zarządzanie bezpieczeństwem żywności w praktyce []
  • gr.: WDW
    Wtorek 23.01.2018
    godz.: 08.45-09.30
    sala 09/11
    Z
    termin pierwszy

  • Zarządzanie jakością [ćw]
  • gr.: S23-06
    Wtorek 16.01.2018
    godz.: 09.45-10.30
    sala lab 3
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S23-08
    Wtorek 16.01.2018
    godz.: 08.00-08.45
    sala lab 3
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S23-07
    Wtorek 23.01.2018
    godz.: 09.45-10.30
    sala lab 3
    Z
    termin pierwszy

  • Zarządzanie jakością [II gr.A ćw]
  • gr.: S33-42
    Piątek 26.01.2018
    godz.: 08.00-08.45
    sala lab 3
    Z
    termin pierwszy

dr Marek Markowski
  • Technologia informacyjna [w]
  • gr.: S11-01
    Poniedziałek 29.01.2018
    godz.: 11.30-12.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S11-02
    Poniedziałek 29.01.2018
    godz.: 11.30-12.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S11-03
    Poniedziałek 29.01.2018
    godz.: 11.30-12.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S11-04
    Poniedziałek 29.01.2018
    godz.: 11.30-12.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S11-05
    Poniedziałek 29.01.2018
    godz.: 11.30-12.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S13-01
    Poniedziałek 29.01.2018
    godz.: 12.15-13.00
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S13-02
    Poniedziałek 29.01.2018
    godz.: 12.15-13.00
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S13-03
    Poniedziałek 29.01.2018
    godz.: 12.15-13.00
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S13-04
    Poniedziałek 29.01.2018
    godz.: 12.15-13.00
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S13-05
    Poniedziałek 29.01.2018
    godz.: 12.15-13.00
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S13-06
    Poniedziałek 29.01.2018
    godz.: 12.15-13.00
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S13-07
    Poniedziałek 29.01.2018
    godz.: 12.15-13.00
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S13-09
    Poniedziałek 29.01.2018
    godz.: 12.15-13.00
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S13-10
    Poniedziałek 29.01.2018
    godz.: 12.15-13.00
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

prof. UG, dr hab. Paweł Miłobędzki
  • Ekonometria [w]
  • gr.: S22-01
    Czwartek 01.02.2018
    godz.: 08.45-11.15
    sala WZ-311
    E
    termin pierwszy

    gr.: S22-02
    Czwartek 01.02.2018
    godz.: 08.45-11.15
    sala WZ-311
    E
    termin pierwszy

    gr.: S22-03
    Czwartek 01.02.2018
    godz.: 08.45-11.15
    sala WZ-311
    E
    termin pierwszy

prof. UG, dr hab. Krzysztof Najman
  • Statystyka opisowa i ekonomiczna [w]
  • gr.: S12-01
    Poniedziałek 05.02.2018
    godz.: 12.15-14.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S12-02
    Poniedziałek 05.02.2018
    godz.: 12.15-14.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

mgr Ewelina Nawrocka
  • Zarządzanie inwestycjami [ćw]
  • gr.: S21-01
    Poniedziałek 15.01.2018
    godz.: 14.15-15.00
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S21-02
    Poniedziałek 15.01.2018
    godz.: 14.15-15.00
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S21-03
    Poniedziałek 15.01.2018
    godz.: 14.15-15.00
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S21-04
    Poniedziałek 15.01.2018
    godz.: 14.15-15.00
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S21-05
    Poniedziałek 15.01.2018
    godz.: 14.15-15.00
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S21-06
    Poniedziałek 15.01.2018
    godz.: 14.15-15.00
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S21-07
    Poniedziałek 15.01.2018
    godz.: 14.15-15.00
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

  • Ocena efektywności projektów inwestycyjnych [lab]
  • gr.: S33-21
    Poniedziałek 22.01.2018
    godz.: 08.00-09.30
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S33-22
    Poniedziałek 22.01.2018
    godz.: 08.00-09.30
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

dr Roman Nilidziński
  • Rachunkowość finansowa [w]
  • gr.: S21-01
    Środa 07.02.2018
    godz.: 09.45-12.15
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S21-02
    Środa 07.02.2018
    godz.: 09.45-12.15
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S21-03
    Środa 07.02.2018
    godz.: 09.45-12.15
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S21-04
    Środa 07.02.2018
    godz.: 09.45-12.15
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S21-05
    Środa 07.02.2018
    godz.: 12.15-15.00
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S21-06
    Środa 07.02.2018
    godz.: 12.15-15.00
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S21-07
    Środa 07.02.2018
    godz.: 12.15-15.00
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

dr Sabina Nowak
  • Ekonometria [lab]
  • gr.: S22-03
    Wtorek 16.01.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala A-118
    Z
    termin pierwszy

dr Marta Penczar
  • Bankowość [ćw]
  • gr.: S21-03
    Środa 10.01.2018
    godz.: 15.15-16.45
    sala WZ-310
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S21-04
    Piątek 12.01.2018
    godz.: 08.00-09.30
    sala WZ-307
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S21-02
    Wtorek 23.01.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala A-119
    Z
    termin pierwszy

  • Integracja rynków finansowych w UE []
  • gr.: WDW
    Piątek 19.01.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-20
    Z
    termin pierwszy

dr Piotr Pisarewicz
  • Finanse zakładów ubezpieczeń [w]
  • gr.: S31-41
    Poniedziałek 29.01.2018
    godz.: 08.45-09.30
    sala WZ-307
    E
    termin pierwszy

  • Produkty ubezpieczeniowe [w]
  • gr.: S31-41
    Wtorek 30.01.2018
    godz.: 08.45-09.30
    sala WZ-206
    E
    termin pierwszy

dr Agnieszka Pobłocka
  • Zastosowania matematyki w ekonomii [ćw]
  • gr.: S13-10
    Czwartek 25.01.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-206
    Z
    termin pierwszy

  • Makra VBA w edytorze tekstu MS Word - Automatyzacja pracy []
  • gr.: WDW
    Czwartek 25.01.2018
    godz.: 15.00-16.00
    sala
    Z
    termin pierwszy

  • Ubezpieczenia [ćw]
  • gr.: S23-01
    Czwartek 18.01.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

  • Ubezpieczenia [w]
  • gr.: S22-01
    Czwartek 25.01.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S22-02
    Czwartek 25.01.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S22-03
    Czwartek 25.01.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

dr Anna Podolska
  • Prawo [w]
  • gr.: S11-01
    Czwartek 25.01.2018
    godz.: 14.15-15.00
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S11-02
    Czwartek 25.01.2018
    godz.: 14.15-15.00
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S11-03
    Czwartek 25.01.2018
    godz.: 14.15-15.00
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S11-04
    Czwartek 25.01.2018
    godz.: 14.15-15.00
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S11-05
    Czwartek 25.01.2018
    godz.: 14.15-15.00
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S12-01
    Czwartek 25.01.2018
    godz.: 14.15-15.00
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S12-02
    Czwartek 25.01.2018
    godz.: 14.15-15.00
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

dr Joanna Próchniak
  • Seminarium licencjackie []
  • gr.: S33-51
    Środa 24.01.2018
    godz.: 11.30-12.15
    sala 228
    Z
    termin pierwszy

  • Podstawy nauki o przedsiębiorstwie [ćw]
  • gr.: S22-02
    Wtorek 23.01.2018
    godz.: 15.15-16.00
    sala WZ-310
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S22-03
    Wtorek 23.01.2018
    godz.: 11.30-12.15
    sala A-410
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S22-32
    Wtorek 23.01.2018
    godz.: 09.45-10.30
    sala C-5
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S22-31
    Środa 24.01.2018
    godz.: 13.30-14.15
    sala WZ-130
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S22-01
    Piątek 26.01.2018
    godz.: 09.45-10.30
    sala C-2
    Z
    termin pierwszy

prof. dr hab. Ryszard Rutka
  • Zachowania organizacyjne [w]
  • gr.: S33-21
    Czwartek 01.02.2018
    godz.: 08.00-09.30
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S33-22
    Czwartek 01.02.2018
    godz.: 08.00-09.30
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S33-25
    Czwartek 01.02.2018
    godz.: 08.00-09.30
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S33-31
    Czwartek 01.02.2018
    godz.: 08.00-09.30
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S33-35
    Czwartek 01.02.2018
    godz.: 08.00-09.30
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S33-41
    Czwartek 01.02.2018
    godz.: 08.00-09.30
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S33-42
    Czwartek 01.02.2018
    godz.: 08.00-09.30
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S33-51
    Czwartek 01.02.2018
    godz.: 08.00-09.30
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

dr Anna Siemionek
  • Controlling operacyjny [w]
  • gr.: S31-31
    Poniedziałek 29.01.2018
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-310
    E
    termin pierwszy

  • Finanse przedsiębiorstw [w]
  • gr.: S22-01
    Poniedziałek 29.01.2018
    godz.: 10.30-11.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S22-02
    Poniedziałek 29.01.2018
    godz.: 10.30-11.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S22-03
    Poniedziałek 29.01.2018
    godz.: 10.30-11.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S22-31
    Poniedziałek 29.01.2018
    godz.: 10.30-11.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S22-32
    Poniedziałek 29.01.2018
    godz.: 10.30-11.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

dr Sylwia Silska-Gembka
  • Rachunkowość finansowa [w]
  • gr.: S23-01
    Poniedziałek 29.01.2018
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S23-02
    Poniedziałek 29.01.2018
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S23-03
    Poniedziałek 29.01.2018
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S23-04
    Poniedziałek 29.01.2018
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S23-05
    Poniedziałek 29.01.2018
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S23-06
    Poniedziałek 29.01.2018
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S23-07
    Poniedziałek 29.01.2018
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S23-08
    Poniedziałek 29.01.2018
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

dr Sebastian Susmarski
  • Seminarium licencjackie []
  • gr.: S34-01
    Czwartek 25.01.2018
    godz.: 17.00-18.30
    sala 202
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S34-02
    Czwartek 25.01.2018
    godz.: 17.00-18.30
    sala 202
    Z
    termin pierwszy

  • Finanse publiczne [ćw]
  • gr.: S21-04
    Środa 17.01.2018
    godz.: 17.00-18.30
    sala C-4
    Z
    termin pierwszy

  • System podatkowy w Polsce na tle systemów podatkowych w wybranych krajach UE [w]
  • gr.: S21-01
    Poniedziałek 05.02.2018
    godz.: 15.15-16.00
    sala WZ-310
    E
    termin pierwszy

    gr.: S21-02
    Poniedziałek 05.02.2018
    godz.: 15.15-16.00
    sala WZ-310
    E
    termin pierwszy

    gr.: S21-03
    Poniedziałek 05.02.2018
    godz.: 15.15-16.00
    sala WZ-310
    E
    termin pierwszy

    gr.: S21-04
    Poniedziałek 05.02.2018
    godz.: 15.15-16.00
    sala WZ-310
    E
    termin pierwszy

    gr.: S21-05
    Poniedziałek 05.02.2018
    godz.: 15.15-16.00
    sala WZ-310
    E
    termin pierwszy

    gr.: S21-06
    Poniedziałek 05.02.2018
    godz.: 15.15-16.00
    sala WZ-310
    E
    termin pierwszy

    gr.: S21-07
    Poniedziałek 05.02.2018
    godz.: 15.15-16.00
    sala WZ-310
    E
    termin pierwszy

prof. UG, dr hab. Sebastian Sykuna
  • Prawo [w]
  • gr.: S13-01
    Czwartek 25.01.2018
    godz.: 17.00-18.30
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S13-02
    Czwartek 25.01.2018
    godz.: 17.00-18.30
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S13-03
    Czwartek 25.01.2018
    godz.: 17.00-18.30
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S13-04
    Czwartek 25.01.2018
    godz.: 17.00-18.30
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S13-05
    Czwartek 25.01.2018
    godz.: 17.00-18.30
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S13-06
    Czwartek 25.01.2018
    godz.: 17.00-18.30
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S13-07
    Czwartek 25.01.2018
    godz.: 17.00-18.30
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S13-08
    Czwartek 25.01.2018
    godz.: 17.00-18.30
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S13-09
    Czwartek 25.01.2018
    godz.: 17.00-18.30
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S13-10
    Czwartek 25.01.2018
    godz.: 17.00-18.30
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

prof. UG, dr hab. Arleta Szadziewska
  • Rachunkowość finansowa [w]
  • gr.: S24-01
    Piątek 02.02.2018
    godz.: 09.45-12.15
    sala WZ-311
    E
    termin pierwszy

    gr.: S24-02
    Piątek 02.02.2018
    godz.: 09.45-12.15
    sala WZ-311
    E
    termin pierwszy

dr Adam Szczęch
  • Makroekonomia [w]
  • gr.: S11-01
    Piątek 02.02.2018
    godz.: 08.00-09.30
    sala
    E
    termin pierwszy

    gr.: S11-02
    Piątek 02.02.2018
    godz.: 08.00-09.30
    sala
    E
    termin pierwszy

    gr.: S11-03
    Piątek 02.02.2018
    godz.: 08.00-09.30
    sala
    E
    termin pierwszy

    gr.: S11-04
    Piątek 02.02.2018
    godz.: 08.00-09.30
    sala
    E
    termin pierwszy

    gr.: S11-05
    Piątek 02.02.2018
    godz.: 08.00-09.30
    sala
    E
    termin pierwszy

dr Małgorzata Szymańska-Brałkowska
  • Seminarium licencjackie []
  • gr.: S33-42
    Piątek 26.01.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala lab 3
    Z
    termin pierwszy

  • Auditor ISO 9001 [ćw]
  • gr.: S33-42
    Piątek 19.01.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala lab 3
    Z
    termin pierwszy

  • Zarządzanie jakością [ćw]
  • gr.: S23-05
    Wtorek 16.01.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala lab 1
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S23-03
    Piątek 19.01.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala lab 1
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S23-01
    Wtorek 23.01.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala lab 1
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S23-04
    Wtorek 23.01.2018
    godz.: 08.00-09.30
    sala lab 1
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S23-02
    Piątek 26.01.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala lab 1
    Z
    termin pierwszy

prof. dr hab. Ryszard Wierzba
  • Bankowość [w]
  • gr.: S21-01
    Piątek 02.02.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S21-02
    Piątek 02.02.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S21-03
    Piątek 02.02.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S21-04
    Piątek 02.02.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S21-05
    Piątek 02.02.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S21-06
    Piątek 02.02.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S21-07
    Piątek 02.02.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

prof. dr hab. Małgorzata Wiśniewska
  • Auditor ISO 9001 [w]
  • gr.: S33-42
    Środa 07.02.2018
    godz.: 11.30-12.15
    sala 09/8
    E
    termin pierwszy

  • Zarządzanie jakością [w]
  • gr.: S23-01
    Środa 31.01.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S23-02
    Środa 31.01.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S23-03
    Środa 31.01.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S23-04
    Środa 31.01.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S23-05
    Środa 31.01.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S23-06
    Środa 31.01.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S23-07
    Środa 31.01.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S23-08
    Środa 31.01.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

  • Zarządzanie jakością II [w]
  • gr.: S33-42
    Środa 31.01.2018
    godz.: 11.30-12.15
    sala 09/8
    E
    termin pierwszy

dr Anna Wojewnik-Filipkowska
  • Investment in city development []
  • gr.: WDW
    Wtorek 30.01.2018
    godz.: 12.15-13.00
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

  • Ocena efektywności projektów inwestycyjnych [w]
  • gr.: S33-21
    Wtorek 30.01.2018
    godz.: 12.15-13.00
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S33-22
    Wtorek 30.01.2018
    godz.: 12.15-13.00
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

  • Public Private Partnership - selected aspects []
  • gr.: WDW
    Wtorek 30.01.2018
    godz.: 13.30-14.15
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

prof. UG, dr hab. Elżbieta Wojnicka-Sycz
  • Nauka o organizacji [w]
  • gr.: S23-03
    Wtorek 06.02.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S23-04
    Wtorek 06.02.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S23-05
    Wtorek 06.02.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S23-06
    Wtorek 06.02.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S23-07
    Wtorek 06.02.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S23-08
    Wtorek 06.02.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

dr Beata Zackiewicz-Brunke
  • Rachunek kosztów I [w]
  • gr.: S31-21
    Poniedziałek 29.01.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S31-41
    Poniedziałek 29.01.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S31-51
    Poniedziałek 29.01.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S31-52
    Poniedziałek 29.01.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S31-21
    Piątek 09.02.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S31-31
    Piątek 09.02.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S31-41
    Piątek 09.02.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S31-51
    Piątek 09.02.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S31-52
    Piątek 09.02.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S31-21
    Piątek 02.03.2018
    godz.: 09.45-13.00
    sala WZ-Aula
    E
    termin drugi

    gr.: S31-31
    Piątek 02.03.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin drugi

    gr.: S31-41
    Piątek 02.03.2018
    godz.: 09.45-13.00
    sala WZ-Aula
    E
    termin drugi

    gr.: S31-51
    Piątek 02.03.2018
    godz.: 09.45-13.00
    sala WZ-Aula
    E
    termin drugi

    gr.: S31-52
    Piątek 02.03.2018
    godz.: 09.45-13.00
    sala WZ-Aula
    E
    termin drugi