Strona główna » Studenci
Sesja egzaminacyjna
Aktualizacja: Środa, 25 stycznia 2017 roku, godz. 18:13

dr Nelli Artienwicz
  • Rachunkowość małych podmiotów gospodarczych [w]
  • gr.: S31-51
    Piątek 02.02.2018
    godz.: 10.30-11.15
    sala WZ-310
    E
    termin pierwszy

    gr.: S31-52
    Piątek 02.02.2018
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-310
    E
    termin pierwszy

    gr.: S34-01
    Piątek 02.02.2018
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-310
    E
    termin pierwszy

    gr.: S34-02
    Piątek 02.02.2018
    godz.: 12.15-13.00
    sala WZ-310
    E
    termin pierwszy

dr Sylwia Badowska
  • Polityka produktu [w]
  • gr.: N33-25
    Niedziela 17.12.2017
    godz.: 10.30-11.15
    sala A-119
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S33-25
    Poniedziałek 22.01.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala A-119
    Z
    termin pierwszy

  • Polityka produktu w MSP [w]
  • gr.: S33-41
    Wtorek 23.01.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-206
    Z
    termin pierwszy

  • Promocja [w]
  • gr.: S33-25
    Wtorek 30.01.2018
    godz.: 08.45-09.30
    sala WZ-303
    E
    termin pierwszy

    gr.: N33-25
    Sobota 03.02.2018
    godz.: 08.00-10.30
    sala WZ-130
    E
    termin pierwszy

  • Promocja w MSP [w]
  • gr.: S33-41
    Wtorek 30.01.2018
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-303
    E
    termin pierwszy

  • Seminarium magisterskie []
  • gr.: S53-21
    Poniedziałek 22.01.2018
    godz.: 13.30-14.15
    sala 108
    Z
    termin pierwszy

dr Dorota Banaszkiewicz
  • Statystyka opisowa i ekonomiczna [w]
  • gr.: S13-01
    Piątek 09.02.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S13-02
    Piątek 09.02.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S13-03
    Piątek 09.02.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S13-04
    Piątek 09.02.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S13-05
    Piątek 09.02.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S13-06
    Piątek 09.02.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S13-07
    Piątek 09.02.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S13-08
    Piątek 09.02.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S13-09
    Piątek 09.02.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S13-10
    Piątek 09.02.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

dr Adam Barembruch
  • Analiza i wycena akcji, obligacji [w]
  • gr.: N31-21
    Sobota 03.02.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-303
    E
    termin pierwszy

  • Analiza instrumentów pochodnych [w]
  • gr.: N31-21
    Sobota 03.02.2018
    godz.: 15.15-16.00
    sala WZ-303
    Z
    termin pierwszy

  • Doradztwo finansowe [w]
  • gr.: S51-01
    Sobota 03.02.2018
    godz.: 12.15-13.00
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N51-01
    Sobota 03.02.2018
    godz.: 11.30-12.15
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

  • Rynki finansowe [w]
  • gr.: N21-01
    Sobota 03.02.2018
    godz.: 11.30-12.15
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N21-02
    Sobota 03.02.2018
    godz.: 11.30-12.15
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N21-03
    Sobota 03.02.2018
    godz.: 11.30-12.15
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N21-04
    Sobota 03.02.2018
    godz.: 12.15-13.00
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N21-05
    Sobota 03.02.2018
    godz.: 12.15-13.00
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N21-06
    Sobota 03.02.2018
    godz.: 12.15-13.00
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

  • Zarządzanie instytucjami kredytowymi [w]
  • gr.: N51-01
    Sobota 03.02.2018
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N51-05
    Sobota 03.02.2018
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N51-15
    Sobota 03.02.2018
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N51-16
    Sobota 03.02.2018
    godz.: 10.30-11.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N51-17
    Sobota 03.02.2018
    godz.: 10.30-11.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

dr Kamila Bielawska
  • Finanse publiczne II [w]
  • gr.: N41-05
    Niedziela 04.02.2018
    godz.: 11.30-12.15
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-06
    Niedziela 04.02.2018
    godz.: 11.30-12.15
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-15
    Niedziela 04.02.2018
    godz.: 11.30-12.15
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-16
    Niedziela 04.02.2018
    godz.: 11.30-12.15
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-17
    Niedziela 04.02.2018
    godz.: 11.30-12.15
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-21
    Niedziela 04.02.2018
    godz.: 11.30-12.15
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-22
    Niedziela 04.02.2018
    godz.: 11.30-12.15
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

  • Podstawy finansów publicznych [w]
  • gr.: N44-01
    Niedziela 28.01.2018
    godz.: 11.30-16.00
    sala WZ-311
    E
    termin pierwszy

    gr.: N44-02
    Niedziela 28.01.2018
    godz.: 11.30-16.00
    sala WZ-311
    E
    termin pierwszy

    gr.: N44-03
    Niedziela 28.01.2018
    godz.: 11.30-16.00
    sala WZ-311
    E
    termin pierwszy

mgr Małgorzata Broniewska
  • Banking and finance [ćw]
  • gr.: N31-21
    Sobota 16.12.2017
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-130
    Z
    termin pierwszy

dr Michał Chalastra
  • Rachunek kosztów II [ćw]
  • gr.: N41-15
    Sobota 27.01.2018
    godz.: 11.30-14.15
    sala WZ-305
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N41-16
    Sobota 27.01.2018
    godz.: 08.00-11.15
    sala WZ-130
    Z
    termin pierwszy

  • Rachunek kosztów II [w]
  • gr.: N41-05
    Niedziela 11.02.2018
    godz.: 12.15-14.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-06
    Niedziela 11.02.2018
    godz.: 12.15-14.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-15
    Niedziela 11.02.2018
    godz.: 12.15-14.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-16
    Niedziela 11.02.2018
    godz.: 12.15-14.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-17
    Niedziela 11.02.2018
    godz.: 12.15-14.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

mgr Ewa Chrostowska
  • Rachunek kosztów II [ćw]
  • gr.: S41-01
    Środa 10.01.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-311
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S41-11
    Środa 10.01.2018
    godz.: 15.15-16.45
    sala WZ-206
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S41-16
    Środa 10.01.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-306
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S41-01
    Środa 24.01.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-311
    Z
    termin drugi

    gr.: S41-11
    Środa 24.01.2018
    godz.: 15.15-16.45
    sala WZ-206
    Z
    termin drugi

    gr.: S41-16
    Środa 24.01.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-306
    Z
    termin drugi

  • Odroczony podatek dochodowy [ćw]
  • gr.: N51-15
    Sobota 27.01.2018
    godz.: 18.45-19.30
    sala WZ-310
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N51-17
    Sobota 27.01.2018
    godz.: 18.45-19.30
    sala WZ-310
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N51-15
    Sobota 03.02.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala B-4
    Z
    termin drugi

    gr.: N51-16
    Sobota 03.02.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N51-17
    Sobota 03.02.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala B-4
    Z
    termin drugi

mgr Marta Chylińska
  • Badania operacyjne [ćw]
  • gr.: S43-05
    Piątek 26.01.2018
    godz.: 14.15-16.00
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S43-11
    Piątek 26.01.2018
    godz.: 14.15-16.00
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S43-15
    Piątek 26.01.2018
    godz.: 14.15-16.00
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S43-25
    Piątek 26.01.2018
    godz.: 14.15-16.00
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

  • Zastosowania matematyki w ekonomii [ćw]
  • gr.: S13-01
    Czwartek 18.01.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-206
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S13-02
    Czwartek 18.01.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-130
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S11-02
    Piątek 19.01.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala B-23
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S11-01
    Wtorek 23.01.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-306
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S13-03
    Środa 24.01.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-304
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N11-02
    Sobota 27.01.2018
    godz.: 08.00-09.30
    sala C-20
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N11-03
    Sobota 27.01.2018
    godz.: 08.00-09.30
    sala C-20
    Z
    termin pierwszy

dr Marzenna Czerwińska
  • Seminarium magisterskie []
  • gr.: N53-31
    Sobota 03.02.2018
    godz.: 13.30-14.15
    sala 221
    Z
    termin pierwszy

  • Podstawy nauki o przedsiębiorstwie [w]
  • gr.: S21-01
    Wtorek 23.01.2018
    godz.: 08.00-08.45
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S21-02
    Wtorek 23.01.2018
    godz.: 08.00-08.45
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S21-03
    Wtorek 23.01.2018
    godz.: 08.00-08.45
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S21-04
    Wtorek 23.01.2018
    godz.: 08.00-08.45
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S21-05
    Wtorek 23.01.2018
    godz.: 08.00-08.45
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S21-06
    Wtorek 23.01.2018
    godz.: 08.00-08.45
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S21-07
    Wtorek 23.01.2018
    godz.: 08.00-08.45
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S22-01
    Wtorek 23.01.2018
    godz.: 08.00-08.45
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S22-02
    Wtorek 23.01.2018
    godz.: 08.00-08.45
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S22-03
    Wtorek 23.01.2018
    godz.: 08.00-08.45
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S22-31
    Wtorek 23.01.2018
    godz.: 08.00-08.45
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S22-32
    Wtorek 23.01.2018
    godz.: 08.00-08.45
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

  • Przedsiębiorczość [w]
  • gr.: S43-21
    Poniedziałek 22.01.2018
    godz.: 09.45-10.30
    sala C-21
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S43-31
    Poniedziałek 22.01.2018
    godz.: 09.45-10.30
    sala C-21
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N43-31
    Sobota 03.02.2018
    godz.: 08.45-09.30
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N43-32
    Sobota 03.02.2018
    godz.: 08.45-09.30
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

  • Zarządzanie projektami europejskimi [ćw]
  • gr.: S53-31
    Wtorek 23.01.2018
    godz.: 09.45-10.30
    sala taka sama
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N53-31
    Sobota 03.02.2018
    godz.: 10.30-11.15
    sala WZ-303
    Z
    termin pierwszy

prof. UG, dr hab. Halina Czubasiewicz
  • Zarządzanie zasobami ludzkimi [w]
  • gr.: S33-21
    Poniedziałek 29.01.2018
    godz.: 12.15-13.00
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S33-22
    Poniedziałek 29.01.2018
    godz.: 12.15-13.00
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S33-25
    Poniedziałek 29.01.2018
    godz.: 12.15-13.00
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S33-31
    Poniedziałek 29.01.2018
    godz.: 12.15-13.00
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S33-35
    Poniedziałek 29.01.2018
    godz.: 12.15-13.00
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S33-41
    Poniedziałek 29.01.2018
    godz.: 12.15-13.00
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S33-42
    Poniedziałek 29.01.2018
    godz.: 12.15-13.00
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S33-51
    Poniedziałek 29.01.2018
    godz.: 12.15-13.00
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

prof. dr hab. Dorota Czykier-Wierzba
  • Budżet UE i fundusze unijne [w]
  • gr.: S31-41
    Środa 31.01.2018
    godz.: 10.30-12.15
    sala WZ-311
    E
    termin pierwszy

dr Tomasz Dryl
  • Marketing [w]
  • gr.: S31-21
    Wtorek 30.01.2018
    godz.: 11.30-12.15
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S31-31
    Wtorek 30.01.2018
    godz.: 11.30-12.15
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S31-41
    Wtorek 30.01.2018
    godz.: 11.30-12.15
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S31-51
    Wtorek 30.01.2018
    godz.: 11.30-12.15
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S31-52
    Wtorek 30.01.2018
    godz.: 11.30-12.15
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N23-01
    Niedziela 11.02.2018
    godz.: 10.30-11.15
    sala A-119
    E
    termin pierwszy

    gr.: N23-02
    Niedziela 11.02.2018
    godz.: 10.30-11.15
    sala A-119
    E
    termin pierwszy

    gr.: N31-21
    Niedziela 11.02.2018
    godz.: 11.30-12.15
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N31-31
    Niedziela 11.02.2018
    godz.: 11.30-12.15
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N31-51
    Niedziela 11.02.2018
    godz.: 11.30-12.15
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N31-52
    Niedziela 11.02.2018
    godz.: 11.30-12.15
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

  • Polityka cenowa [w]
  • gr.: N33-25
    Niedziela 11.02.2018
    godz.: 11.30-12.15
    sala A-119
    E
    termin pierwszy

  • Polityka dystrybucji [w]
  • gr.: S33-25
    Wtorek 30.01.2018
    godz.: 09.45-12.15
    sala A-119
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N33-25
    Niedziela 11.02.2018
    godz.: 11.30-12.15
    sala 109
    E
    termin pierwszy

dr Andrzej Dżuryk
  • Rynki finansowe [w]
  • gr.: S21-01
    Niedziela 11.02.2018
    godz.: 08.00-08.45
    sala A-409
    E
    termin pierwszy

    gr.: S21-02
    Niedziela 11.02.2018
    godz.: 08.00-08.45
    sala A-409
    E
    termin pierwszy

    gr.: S21-03
    Niedziela 11.02.2018
    godz.: 08.00-08.45
    sala A-409
    E
    termin pierwszy

    gr.: S21-04
    Niedziela 11.02.2018
    godz.: 08.00-08.45
    sala A-409
    E
    termin pierwszy

    gr.: S21-05
    Niedziela 11.02.2018
    godz.: 08.00-08.45
    sala A-409
    E
    termin pierwszy

    gr.: S21-06
    Niedziela 11.02.2018
    godz.: 08.00-08.45
    sala A-409
    E
    termin pierwszy

    gr.: S21-07
    Niedziela 11.02.2018
    godz.: 08.00-08.45
    sala A-409
    E
    termin pierwszy

    gr.: S21-01
    Sobota 24.02.2018
    godz.: 08.00-08.45
    sala A-409
    E
    termin drugi

    gr.: S21-02
    Sobota 24.02.2018
    godz.: 08.00-08.45
    sala A-409
    E
    termin drugi

    gr.: S21-03
    Sobota 24.02.2018
    godz.: 08.00-08.45
    sala A-409
    E
    termin drugi

    gr.: S21-04
    Sobota 24.02.2018
    godz.: 08.00-08.45
    sala A-409
    E
    termin drugi

    gr.: S21-05
    Sobota 24.02.2018
    godz.: 08.00-08.45
    sala A-409
    E
    termin drugi

    gr.: S21-06
    Sobota 24.02.2018
    godz.: 08.00-08.45
    sala A-409
    E
    termin drugi

    gr.: S21-07
    Sobota 24.02.2018
    godz.: 08.00-08.45
    sala A-409
    E
    termin drugi

  • Bankowość [w]
  • gr.: N21-01
    Niedziela 11.02.2018
    godz.: 08.45-09.30
    sala A-409
    E
    termin pierwszy

    gr.: N21-02
    Niedziela 11.02.2018
    godz.: 08.45-09.30
    sala A-409
    E
    termin pierwszy

    gr.: N21-03
    Niedziela 11.02.2018
    godz.: 08.45-09.30
    sala A-409
    E
    termin pierwszy

    gr.: N21-04
    Niedziela 11.02.2018
    godz.: 08.45-09.30
    sala A-409
    E
    termin pierwszy

    gr.: N21-05
    Niedziela 11.02.2018
    godz.: 08.45-09.30
    sala A-409
    E
    termin pierwszy

    gr.: N21-06
    Niedziela 11.02.2018
    godz.: 08.45-09.30
    sala A-409
    E
    termin pierwszy

    gr.: N21-01
    Sobota 24.02.2018
    godz.: 08.45-09.30
    sala A-409
    E
    termin drugi

    gr.: N21-02
    Sobota 24.02.2018
    godz.: 08.45-09.30
    sala A-409
    E
    termin drugi

    gr.: N21-03
    Sobota 24.02.2018
    godz.: 08.45-09.30
    sala A-409
    E
    termin drugi

    gr.: N21-04
    Sobota 24.02.2018
    godz.: 08.45-09.30
    sala A-409
    E
    termin drugi

    gr.: N21-05
    Sobota 24.02.2018
    godz.: 08.45-09.30
    sala A-409
    E
    termin drugi

    gr.: N21-06
    Sobota 24.02.2018
    godz.: 08.45-09.30
    sala A-409
    E
    termin drugi

mgr Damian Gajda
  • Matematyka finansowa [ćw]
  • gr.: N21-01
    Niedziela 28.01.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala A-118
    Z
    termin pierwszy

  • Statystyka [ćw]
  • gr.: N12-02
    Niedziela 28.01.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala A-118
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N12-03
    Niedziela 28.01.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala A-118
    Z
    termin pierwszy

mgr Anna Gierusz
  • Zastosowania matematyki w ekonomii [ćw]
  • gr.: N13-03
    Niedziela 07.01.2018
    godz.: 15.15-16.45
    sala WZ-310
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S11-05
    Czwartek 18.01.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-311
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S13-06
    Czwartek 18.01.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-20
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N12-01
    Niedziela 21.01.2018
    godz.: 11.30-15.00
    sala B-21
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S11-04
    Wtorek 23.01.2018
    godz.: 08.00-09.30
    sala A-118
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S13-07
    Środa 24.01.2018
    godz.: 17.00-18.30
    sala A-118
    Z
    termin pierwszy

  • Matematyka finansowa [ćw]
  • gr.: S21-05
    Wtorek 16.01.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala A-238
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S21-06
    Czwartek 18.01.2018
    godz.: 15.15-16.45
    sala A-238
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N21-02
    Sobota 20.01.2018
    godz.: 15.15-18.30
    sala A-239
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S21-07
    Poniedziałek 22.01.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-2
    Z
    termin pierwszy

prof. UG, dr hab. Barbara Gierusz
  • Odroczony podatek dochodowy [w]
  • gr.: S51-15
    Środa 17.01.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-206
    Z
    termin pierwszy

dr Anna Golec
  • Seminarium magisterskie []
  • gr.: S51-05
    Piątek 09.02.2018
    godz.: 08.00-08.45
    sala 209
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S51-06
    Piątek 09.02.2018
    godz.: 08.00-08.45
    sala 209
    Z
    termin pierwszy

  • Finanse przedsiębiorstw [ćw]
  • gr.: S23-03
    Środa 10.01.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S23-01
    Piątek 12.01.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-307
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S23-02
    Piątek 12.01.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-2
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S22-01
    Wtorek 23.01.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala A-409
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S22-31
    Wtorek 23.01.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-213
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S22-03
    Środa 24.01.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala C-6
    Z
    termin pierwszy

  • Seminarium licencjackie []
  • gr.: N31-31
    Sobota 10.02.2018
    godz.: 08.00-08.45
    sala 209
    Z
    termin pierwszy

dr Karolina Gościniak
  • Standardy sprawozdawczości finansowej [w]
  • gr.: N41-21
    Sobota 10.02.2018
    godz.: 08.45-12.15
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-22
    Sobota 10.02.2018
    godz.: 08.45-12.15
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

prof. dr hab. Piotr Grajewski
  • Zarządzanie procesami [w]
  • gr.: N53-01
    Sobota 03.02.2018
    godz.: 10.30-11.15
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N53-05
    Sobota 03.02.2018
    godz.: 10.30-11.15
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N53-11
    Sobota 03.02.2018
    godz.: 10.30-11.15
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N53-31
    Sobota 03.02.2018
    godz.: 10.30-11.15
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S53-01
    Wtorek 06.02.2018
    godz.: 10.30-11.15
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S53-02
    Wtorek 06.02.2018
    godz.: 10.30-11.15
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S53-05
    Wtorek 06.02.2018
    godz.: 10.30-11.15
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S53-11
    Wtorek 06.02.2018
    godz.: 10.30-11.15
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S53-15
    Wtorek 06.02.2018
    godz.: 10.30-11.15
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S53-21
    Wtorek 06.02.2018
    godz.: 10.30-11.15
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S53-25
    Wtorek 06.02.2018
    godz.: 10.30-11.15
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S53-31
    Wtorek 06.02.2018
    godz.: 10.30-11.15
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S53-35
    Wtorek 06.02.2018
    godz.: 10.30-11.15
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N53-01
    Sobota 10.02.2018
    godz.: 09.45-10.30
    sala 315
    E
    termin drugi

    gr.: N53-05
    Sobota 10.02.2018
    godz.: 09.45-10.30
    sala 315
    E
    termin drugi

    gr.: N53-11
    Sobota 10.02.2018
    godz.: 09.45-10.30
    sala 315
    E
    termin drugi

    gr.: S53-01
    Wtorek 13.02.2018
    godz.: 09.45-10.30
    sala 315
    E
    termin drugi

    gr.: S53-02
    Wtorek 13.02.2018
    godz.: 09.45-10.30
    sala 315
    E
    termin drugi

    gr.: S53-05
    Wtorek 13.02.2018
    godz.: 09.45-10.30
    sala 315
    E
    termin drugi

    gr.: S53-11
    Wtorek 13.02.2018
    godz.: 09.45-10.30
    sala 315
    E
    termin drugi

    gr.: S53-15
    Wtorek 13.02.2018
    godz.: 09.45-10.30
    sala 315
    E
    termin drugi

    gr.: S53-21
    Wtorek 13.02.2018
    godz.: 09.45-10.30
    sala 315
    E
    termin drugi

    gr.: S53-25
    Wtorek 13.02.2018
    godz.: 09.45-10.30
    sala 315
    E
    termin drugi

    gr.: S53-31
    Wtorek 13.02.2018
    godz.: 09.45-10.30
    sala 315
    E
    termin drugi

    gr.: S53-35
    Wtorek 13.02.2018
    godz.: 09.45-10.30
    sala 315
    E
    termin drugi

prof. UG, dr hab. Maria Jastrzębska
  • Finanse publiczne [w]
  • gr.: N21-01
    Sobota 20.01.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N21-02
    Sobota 20.01.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N21-03
    Sobota 20.01.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N21-04
    Sobota 20.01.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N21-05
    Sobota 20.01.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N21-06
    Sobota 20.01.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S21-01
    Środa 24.01.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S21-02
    Środa 24.01.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S21-03
    Środa 24.01.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S21-04
    Środa 24.01.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S21-05
    Środa 24.01.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S21-06
    Środa 24.01.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S21-07
    Środa 24.01.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

  • Finanse samorządu terytorialnego [w]
  • gr.: S31-21
    Środa 17.01.2018
    godz.: 15.15-16.00
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S31-31
    Środa 17.01.2018
    godz.: 16.00-16.45
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S31-41
    Środa 17.01.2018
    godz.: 16.00-16.45
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S31-51
    Środa 17.01.2018
    godz.: 15.15-16.00
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S31-52
    Środa 17.01.2018
    godz.: 15.15-16.00
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

  • Zarządzanie finansami JST [w]
  • gr.: S41-11
    Środa 24.01.2018
    godz.: 13.30-14.15
    sala WZ-206
    Z
    termin pierwszy

mgr Tomasz Jastrzębski
  • Zastosowania matematyki w ekonomii [ćw]
  • gr.: S11-03
    Piątek 12.01.2018
    godz.: 08.00-09.30
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S12-02
    Piątek 12.01.2018
    godz.: 08.00-09.30
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S13-04
    Piątek 12.01.2018
    godz.: 08.00-09.30
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S13-05
    Piątek 12.01.2018
    godz.: 08.00-09.30
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

prof. dr hab. Magdalena Jerzemowska
  • Nadzór korporacyjny [w]
  • gr.: N33-21
    Sobota 16.12.2017
    godz.: 15.15-16.00
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N33-25
    Sobota 16.12.2017
    godz.: 15.15-16.00
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

dr Anna Kamińska-Stańczak
  • Rachunkowość finansowa [ćw]
  • gr.: S23-04
    Piątek 26.01.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-310
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S23-07
    Piątek 26.01.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-310
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N21-03
    Sobota 27.01.2018
    godz.: 15.15-16.45
    sala WZ-311
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N21-06
    Sobota 27.01.2018
    godz.: 17.00-18.30
    sala WZ-310
    Z
    termin pierwszy

prof. UG, dr hab. Tomasz Kawka
  • Zarządzanie zasobami ludzkimi [w]
  • gr.: N33-21
    Niedziela 11.02.2018
    godz.: 14.15-16.00
    sala WZ-307
    E
    termin pierwszy

    gr.: N33-25
    Niedziela 11.02.2018
    godz.: 14.15-16.00
    sala WZ-307
    E
    termin pierwszy

dr Katarzyna Koleśnik
  • Rachunkowość finansowa [ćw]
  • gr.: S23-05
    Czwartek 25.01.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-2
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S23-06
    Czwartek 25.01.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-2
    Z
    termin pierwszy

dr Olga Komorowska
  • Statystyka opisowa i ekonomiczna [w]
  • gr.: N12-01
    Sobota 10.02.2018
    godz.: 09.45-12.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: N13-01
    Sobota 10.02.2018
    godz.: 09.45-12.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: N13-02
    Sobota 10.02.2018
    godz.: 09.45-12.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: N13-03
    Sobota 10.02.2018
    godz.: 09.45-12.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: N13-04
    Sobota 10.02.2018
    godz.: 09.45-12.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

dr hab. Julia Koralun-Bereźnicka
  • Analiza finansowa [w]
  • gr.: N32-31
    Niedziela 11.02.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

  • Corporate failures. Reasons, prediction and preven []
  • gr.: WDW
    Poniedziałek 15.01.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala C-2
    Z
    termin pierwszy

  • Finanse przedsiębiorstw [w]
  • gr.: N22-01
    Niedziela 11.02.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

  • Finanse przedsiębiorstw II [w]
  • gr.: S41-01
    Wtorek 30.01.2018
    godz.: 08.00-09.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S41-05
    Wtorek 30.01.2018
    godz.: 08.00-09.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S41-11
    Wtorek 30.01.2018
    godz.: 08.00-09.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S41-15
    Wtorek 30.01.2018
    godz.: 08.00-09.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S41-16
    Wtorek 30.01.2018
    godz.: 08.00-09.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-05
    Niedziela 11.02.2018
    godz.: 15.15-16.45
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-06
    Niedziela 11.02.2018
    godz.: 15.15-16.45
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-15
    Niedziela 11.02.2018
    godz.: 15.15-16.45
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-16
    Niedziela 11.02.2018
    godz.: 15.15-16.45
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-17
    Niedziela 11.02.2018
    godz.: 15.15-16.45
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-21
    Niedziela 11.02.2018
    godz.: 15.15-16.45
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-22
    Niedziela 11.02.2018
    godz.: 15.15-16.45
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

dr Cyryl Kotyla
  • Seminarium magisterskie []
  • gr.: N51-15
    Sobota 27.01.2018
    godz.: 15.15-17.45
    sala B-2
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N51-16
    Sobota 27.01.2018
    godz.: 15.15-17.45
    sala B-2
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N51-17
    Sobota 27.01.2018
    godz.: 15.15-17.45
    sala B-2
    Z
    termin pierwszy

  • Odroczony podatek dochodowy [w]
  • gr.: N51-15
    Sobota 03.02.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N51-16
    Sobota 03.02.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N51-17
    Sobota 03.02.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N51-15
    Sobota 03.03.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-311
    Z
    termin drugi

    gr.: N51-16
    Sobota 03.03.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-311
    Z
    termin drugi

    gr.: N51-17
    Sobota 03.03.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-311
    Z
    termin drugi

  • Podatki w księgach rachunkowych []
  • gr.: S31-51
    Czwartek 01.02.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S31-52
    Czwartek 01.02.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S34-01
    Czwartek 01.02.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S34-02
    Czwartek 01.02.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S31-51
    Czwartek 22.02.2018
    godz.: 17.00-18.30
    sala WZ-311
    E
    termin drugi

    gr.: S31-52
    Czwartek 22.02.2018
    godz.: 17.00-18.30
    sala WZ-311
    E
    termin drugi

    gr.: S34-01
    Czwartek 22.02.2018
    godz.: 17.00-18.30
    sala WZ-311
    E
    termin drugi

    gr.: S34-02
    Czwartek 22.02.2018
    godz.: 17.00-18.30
    sala WZ-311
    E
    termin drugi

  • Podatki w księgach rachunkowych [w]
  • gr.: N31-51
    Sobota 03.02.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: N31-52
    Sobota 03.02.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: N34-01
    Sobota 03.02.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: N31-51
    Sobota 03.03.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-311
    E
    termin drugi

    gr.: N31-52
    Sobota 03.03.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-311
    E
    termin drugi

    gr.: N34-01
    Sobota 03.03.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-311
    E
    termin drugi

  • Rachunkowość skomputeryzowana [ćw]
  • gr.: S31-51
    Czwartek 25.01.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala B-23
    Z
    termin pierwszy

dr Krzysztof Kowalke
  • Inwestycje w instrumenty pochodne [ćw]
  • gr.: S53-01
    Wtorek 05.12.2017
    godz.: 13.30-14.15
    sala WZ-310
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S53-02
    Wtorek 05.12.2017
    godz.: 13.30-14.15
    sala WZ-310
    Z
    termin pierwszy

dr Arkadiusz Kozłowski
  • Metoda reprezentacyjna []
  • gr.: N42-11
    Sobota 10.02.2018
    godz.: 08.45-09.30
    sala WZ-311
    E
    termin pierwszy

    gr.: N42-15
    Sobota 10.02.2018
    godz.: 08.45-09.30
    sala WZ-311
    E
    termin pierwszy

  • Metoda reprezentacyjna [w]
  • gr.: S42-01
    Środa 07.02.2018
    godz.: 09.45-12.15
    sala 232
    E
    termin pierwszy

    gr.: S42-11
    Środa 07.02.2018
    godz.: 12.15-15.00
    sala 232
    E
    termin pierwszy

  • Podstawy statystyki [w]
  • gr.: S24-01
    Poniedziałek 05.02.2018
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-307
    E
    termin pierwszy

    gr.: S24-02
    Poniedziałek 05.02.2018
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-307
    E
    termin pierwszy

    gr.: N24-01
    Sobota 10.02.2018
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-130
    E
    termin pierwszy

  • Statystyczna analiza decyzji [w]
  • gr.: S42-11
    Środa 31.01.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala B-21
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N42-11
    Niedziela 11.02.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala A-239
    Z
    termin pierwszy

  • Techniki badań sondażowych [w]
  • gr.: S51-01
    Środa 31.01.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S51-05
    Środa 31.01.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S51-06
    Środa 31.01.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S51-11
    Środa 31.01.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S51-15
    Środa 31.01.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S51-21
    Środa 31.01.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

dr Wojciech Kozłowski
  • Rachunkowość małych podmiotów gospodarczych [w]
  • gr.: N31-51
    Niedziela 11.02.2018
    godz.: 08.45-09.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N31-52
    Niedziela 11.02.2018
    godz.: 08.45-09.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N34-01
    Niedziela 11.02.2018
    godz.: 08.45-09.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

  • Rachunkowość finansowa [w]
  • gr.: N23-01
    Niedziela 11.02.2018
    godz.: 08.00-08.45
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N23-02
    Niedziela 11.02.2018
    godz.: 08.00-08.45
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

mgr Rafał Kramer
  • Zarządzanie inwestycjami [ćw]
  • gr.: S22-01
    Poniedziałek 15.01.2018
    godz.: 16.00-16.45
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S22-02
    Poniedziałek 15.01.2018
    godz.: 16.00-16.45
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S22-03
    Poniedziałek 15.01.2018
    godz.: 16.00-16.45
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S23-01
    Poniedziałek 15.01.2018
    godz.: 16.00-16.45
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S23-02
    Poniedziałek 15.01.2018
    godz.: 16.00-16.45
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S23-03
    Poniedziałek 15.01.2018
    godz.: 16.00-16.45
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S23-04
    Poniedziałek 15.01.2018
    godz.: 17.00-17.45
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S23-05
    Poniedziałek 15.01.2018
    godz.: 17.00-17.45
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S23-06
    Poniedziałek 15.01.2018
    godz.: 17.00-17.45
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S23-07
    Poniedziałek 15.01.2018
    godz.: 17.00-17.45
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S23-08
    Poniedziałek 15.01.2018
    godz.: 17.00-17.45
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

dr Sylwia Kuczamer-Kłopotowska
  • Marketing [w]
  • gr.: S23-01
    Wtorek 30.01.2018
    godz.: 09.45-13.00
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S23-02
    Wtorek 30.01.2018
    godz.: 09.45-13.00
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S23-03
    Wtorek 30.01.2018
    godz.: 09.45-13.00
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S23-04
    Wtorek 30.01.2018
    godz.: 09.45-13.00
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S23-05
    Wtorek 30.01.2018
    godz.: 09.45-13.00
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S23-06
    Wtorek 30.01.2018
    godz.: 09.45-13.00
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S23-07
    Wtorek 30.01.2018
    godz.: 09.45-13.00
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S23-08
    Wtorek 30.01.2018
    godz.: 09.45-13.00
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

  • Kreowanie wizerunku przedsiębiorstwa [w]
  • gr.: N43-05
    Sobota 13.01.2018
    godz.: 18.45-21.00
    sala B-23
    E
    termin pierwszy

    gr.: S43-05
    Poniedziałek 29.01.2018
    godz.: 12.15-15.00
    sala B-23
    E
    termin pierwszy

  • Marketing społeczny [w]
  • gr.: S53-05
    Poniedziałek 29.01.2018
    godz.: 09.45-12.15
    sala B-23
    E
    termin pierwszy

  • Zintegrowana komunikacja marketingowa [w]
  • gr.: S43-05
    Wtorek 30.01.2018
    godz.: 12.15-15.00
    sala B-23
    E
    termin pierwszy

dr Jarosław Kujawski
  • Rachunek kosztów II [ćw]
  • gr.: N41-21
    Niedziela 11.02.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N41-22
    Niedziela 11.02.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

  • Budżetowanie [w]
  • gr.: S51-21
    Poniedziałek 29.01.2018
    godz.: 08.45-13.00
    sala WZ-303
    E
    termin pierwszy

  • Project Budget []
  • gr.: WDW
    Poniedziałek 15.01.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-213
    Z
    termin pierwszy

dr Anna Lenart
  • Seminarium magisterskie []
  • gr.: S52-05
    Wtorek 23.01.2018
    godz.: 08.00-09.30
    sala C - 29
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S52-06
    Wtorek 23.01.2018
    godz.: 08.00-09.30
    sala C - 29
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N52-15
    Sobota 27.01.2018
    godz.: 15.15-18.30
    sala C - 29
    Z
    termin pierwszy

  • Seminarium licencjackie []
  • gr.: S32-51
    Wtorek 23.01.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala C - 29
    Z
    termin pierwszy

  • ERP w finansach [lab]
  • gr.: S52-05
    Wtorek 16.01.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-25
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S52-06
    Środa 17.01.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-36
    Z
    termin pierwszy

  • System SAP ERP [w]
  • gr.: S42-05
    Wtorek 16.01.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala C-4
    E
    termin pierwszy

  • Systemy ERP [ćw]
  • gr.: N52-15
    Niedziela 14.01.2018
    godz.: 11.30-15.00
    sala C-25
    Z
    termin pierwszy

  • Technologia informacyjna [ćw]
  • gr.: S13-05
    Poniedziałek 22.01.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala C-24
    Z
    termin pierwszy

  • Zarządzanie zasobami i usługami informatycznymi [w]
  • gr.: N42-15
    Sobota 27.01.2018
    godz.: 14.15-15.00
    sala C - 29
    Z
    termin pierwszy

dr Sylwia Machowska-Okrój
  • Mikroekonomia [w]
  • gr.: S12-01
    Wtorek 30.01.2018
    godz.: 11.30-12.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S12-02
    Wtorek 30.01.2018
    godz.: 11.30-12.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S13-01
    Wtorek 30.01.2018
    godz.: 11.30-12.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S13-02
    Wtorek 30.01.2018
    godz.: 11.30-12.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S13-03
    Wtorek 30.01.2018
    godz.: 11.30-12.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S13-04
    Wtorek 30.01.2018
    godz.: 11.30-12.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S13-05
    Wtorek 30.01.2018
    godz.: 11.30-12.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S13-06
    Wtorek 30.01.2018
    godz.: 11.30-12.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S13-07
    Wtorek 30.01.2018
    godz.: 11.30-12.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S13-08
    Wtorek 30.01.2018
    godz.: 11.30-12.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S13-09
    Wtorek 30.01.2018
    godz.: 11.30-12.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S13-10
    Wtorek 30.01.2018
    godz.: 11.30-12.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: N12-01
    Sobota 03.02.2018
    godz.: 12.15-13.00
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: N13-01
    Sobota 03.02.2018
    godz.: 12.15-13.00
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: N13-02
    Sobota 03.02.2018
    godz.: 12.15-13.00
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: N13-03
    Sobota 03.02.2018
    godz.: 12.15-13.00
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: N13-04
    Sobota 03.02.2018
    godz.: 12.15-13.00
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S12-01
    Wtorek 06.02.2018
    godz.: 10.30-11.15
    sala C-9
    E
    termin drugi

    gr.: S12-02
    Wtorek 06.02.2018
    godz.: 10.30-11.15
    sala C-9
    E
    termin drugi

    gr.: S13-01
    Wtorek 06.02.2018
    godz.: 10.30-11.15
    sala C-9
    E
    termin drugi

    gr.: S13-02
    Wtorek 06.02.2018
    godz.: 10.30-11.15
    sala C-9
    E
    termin drugi

    gr.: S13-03
    Wtorek 06.02.2018
    godz.: 10.30-11.15
    sala C-9
    E
    termin drugi

    gr.: S13-04
    Wtorek 06.02.2018
    godz.: 10.30-11.15
    sala C-9
    E
    termin drugi

    gr.: S13-05
    Wtorek 06.02.2018
    godz.: 10.30-11.15
    sala C-9
    E
    termin drugi

    gr.: S13-06
    Wtorek 06.02.2018
    godz.: 10.30-11.15
    sala C-9
    E
    termin drugi

    gr.: S13-07
    Wtorek 06.02.2018
    godz.: 10.30-11.15
    sala C-9
    E
    termin drugi

    gr.: S13-08
    Wtorek 06.02.2018
    godz.: 10.30-11.15
    sala C-9
    E
    termin drugi

    gr.: S13-09
    Wtorek 06.02.2018
    godz.: 10.30-11.15
    sala C-9
    E
    termin drugi

    gr.: S13-10
    Wtorek 06.02.2018
    godz.: 10.30-11.15
    sala C-9
    E
    termin drugi

    gr.: N12-01
    Niedziela 11.02.2018
    godz.: 12.15-13.00
    sala B-4
    E
    termin drugi

    gr.: N13-01
    Niedziela 11.02.2018
    godz.: 12.15-13.00
    sala B-4
    E
    termin drugi

    gr.: N13-02
    Niedziela 11.02.2018
    godz.: 12.15-13.00
    sala B-4
    E
    termin drugi

    gr.: N13-03
    Niedziela 11.02.2018
    godz.: 12.15-13.00
    sala B-4
    E
    termin drugi

    gr.: N13-04
    Niedziela 11.02.2018
    godz.: 12.15-13.00
    sala B-4
    E
    termin drugi

dr inż. Ewa Malinowska
  • Seminarium magisterskie []
  • gr.: S53-25
    Czwartek 25.01.2018
    godz.: 11.30-12.15
    sala 09/11
    Z
    termin pierwszy

  • Seminarium licencjackie []
  • gr.: S33-42
    Czwartek 25.01.2018
    godz.: 09.45-10.30
    sala 09/11
    Z
    termin pierwszy

  • Auditor ISO 9001 [ćw]
  • gr.: S33-42
    Środa 17.01.2018
    godz.: 11.30-12.15
    sala lab 3
    Z
    termin pierwszy

  • Jakość usług [w]
  • gr.: S33-42
    Poniedziałek 29.01.2018
    godz.: 17.00-17.45
    sala 09/11
    Z
    termin pierwszy

  • Jakość usług II [w]
  • gr.: S43-25
    Piątek 02.02.2018
    godz.: 12.15-13.00
    sala 09/11
    Z
    termin pierwszy

  • Koszty i narzędzia doskonalenia w zarządzaniu jakością [w]
  • gr.: S43-25
    Piątek 02.02.2018
    godz.: 11.30-12.15
    sala 09/11
    Z
    termin pierwszy

  • Zarządzanie bezpieczeństwem żywności w praktyce []
  • gr.: WDW
    Wtorek 23.01.2018
    godz.: 08.45-09.30
    sala 09/11
    Z
    termin pierwszy

  • Zarządzanie jakością [ćw]
  • gr.: S23-06
    Wtorek 16.01.2018
    godz.: 09.45-10.30
    sala lab 3
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S23-08
    Wtorek 16.01.2018
    godz.: 08.00-08.45
    sala lab 3
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N23-01
    Niedziela 21.01.2018
    godz.: 08.00-15.00
    sala lab A
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N23-02
    Niedziela 21.01.2018
    godz.: 08.00-12.15
    sala lab A
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S23-07
    Wtorek 23.01.2018
    godz.: 09.45-10.30
    sala lab 3
    Z
    termin pierwszy

  • Zarządzanie jakością [II gr.A ćw]
  • gr.: S33-42
    Piątek 26.01.2018
    godz.: 08.00-08.45
    sala lab 3
    Z
    termin pierwszy

  • Zarządzanie jakością i środowiskiem w usługach [w]
  • gr.: S53-21
    Czwartek 25.01.2018
    godz.: 15.15-16.00
    sala WZ-307
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S53-35
    Czwartek 25.01.2018
    godz.: 15.15-16.00
    sala WZ-307
    Z
    termin pierwszy

dr Marek Markowski
  • Technologia informacyjna [w]
  • gr.: S11-01
    Poniedziałek 29.01.2018
    godz.: 11.30-12.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S11-02
    Poniedziałek 29.01.2018
    godz.: 11.30-12.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S11-03
    Poniedziałek 29.01.2018
    godz.: 11.30-12.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S11-04
    Poniedziałek 29.01.2018
    godz.: 11.30-12.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S11-05
    Poniedziałek 29.01.2018
    godz.: 11.30-12.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S13-01
    Poniedziałek 29.01.2018
    godz.: 12.15-13.00
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S13-02
    Poniedziałek 29.01.2018
    godz.: 12.15-13.00
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S13-03
    Poniedziałek 29.01.2018
    godz.: 12.15-13.00
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S13-04
    Poniedziałek 29.01.2018
    godz.: 12.15-13.00
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S13-05
    Poniedziałek 29.01.2018
    godz.: 12.15-13.00
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S13-06
    Poniedziałek 29.01.2018
    godz.: 12.15-13.00
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S13-07
    Poniedziałek 29.01.2018
    godz.: 12.15-13.00
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S13-09
    Poniedziałek 29.01.2018
    godz.: 12.15-13.00
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S13-10
    Poniedziałek 29.01.2018
    godz.: 12.15-13.00
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

dr Olga Martyniuk
  • Podstawy audytu wewnętrznego [w]
  • gr.: S51-01
    Niedziela 04.02.2018
    godz.: 13.30-14.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S51-05
    Niedziela 04.02.2018
    godz.: 14.15-15.00
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N51-01
    Niedziela 04.02.2018
    godz.: 13.30-14.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N51-05
    Niedziela 04.02.2018
    godz.: 13.30-14.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N51-15
    Niedziela 04.02.2018
    godz.: 14.15-15.00
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N51-16
    Niedziela 04.02.2018
    godz.: 14.15-15.00
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N51-17
    Niedziela 04.02.2018
    godz.: 13.30-14.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S51-01
    Poniedziałek 05.02.2018
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-311
    E
    termin drugi

    gr.: S51-05
    Poniedziałek 05.02.2018
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-311
    E
    termin drugi

    gr.: S51-06
    Poniedziałek 05.02.2018
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-311
    E
    termin pierwszy

    gr.: S51-11
    Poniedziałek 05.02.2018
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-311
    E
    termin pierwszy

    gr.: S51-15
    Poniedziałek 05.02.2018
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-311
    E
    termin pierwszy

    gr.: S51-01
    Wtorek 20.02.2018
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-307
    E
    termin trzeci

    gr.: S51-05
    Wtorek 20.02.2018
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-307
    E
    termin trzeci

    gr.: S51-06
    Wtorek 20.02.2018
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-307
    E
    termin drugi

    gr.: S51-11
    Wtorek 20.02.2018
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-307
    E
    termin drugi

    gr.: S51-15
    Wtorek 20.02.2018
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-307
    E
    termin drugi

    gr.: N51-01
    Sobota 24.02.2018
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-307
    E
    termin drugi

    gr.: N51-05
    Sobota 24.02.2018
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-307
    E
    termin drugi

    gr.: N51-15
    Sobota 24.02.2018
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-307
    E
    termin drugi

    gr.: N51-16
    Sobota 24.02.2018
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-307
    E
    termin drugi

    gr.: N51-17
    Sobota 24.02.2018
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-307
    E
    termin drugi

prof. UG, dr hab. Kamila Migdał-Najman
  • Seminarium magisterskie []
  • gr.: S52-15
    Środa 24.01.2018
    godz.: 13.30-14.15
    sala 230
    Z
    termin pierwszy

  • Analiza statystyczna w badaniach rynku [ćw]
  • gr.: S52-01
    Środa 24.01.2018
    godz.: 08.00-09.30
    sala A-118
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S52-15
    Środa 24.01.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala B-2
    Z
    termin pierwszy

  • Analiza wielowymiarowa [w]
  • gr.: S42-01
    Poniedziałek 05.02.2018
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S42-11
    Poniedziałek 05.02.2018
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

  • Metody analiz wielocechowych [w]
  • gr.: D75-01
    Sobota 27.01.2018
    godz.: 08.00-11.15
    sala B-23
    Z
    termin pierwszy

prof. UG, dr hab. Paweł Miłobędzki
  • Ekonometria [w]
  • gr.: S22-01
    Czwartek 01.02.2018
    godz.: 08.45-11.15
    sala WZ-311
    E
    termin pierwszy

    gr.: S22-02
    Czwartek 01.02.2018
    godz.: 08.45-11.15
    sala WZ-311
    E
    termin pierwszy

    gr.: S22-03
    Czwartek 01.02.2018
    godz.: 08.45-11.15
    sala WZ-311
    E
    termin pierwszy

    gr.: N22-01
    Niedziela 18.02.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-310
    E
    termin pierwszy

  • Ekonometria finansowa [w]
  • gr.: S52-01
    Czwartek 01.02.2018
    godz.: 12.15-15.00
    sala A-119
    E
    termin pierwszy

    gr.: S52-15
    Czwartek 01.02.2018
    godz.: 12.15-15.00
    sala A-119
    E
    termin pierwszy

    gr.: N52-15
    Niedziela 18.02.2018
    godz.: 12.15-14.15
    sala A-119
    E
    termin pierwszy

mgr Ewelina Nawrocka
  • Zarządzanie inwestycjami [ćw]
  • gr.: S21-01
    Poniedziałek 15.01.2018
    godz.: 14.15-15.00
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S21-02
    Poniedziałek 15.01.2018
    godz.: 14.15-15.00
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S21-03
    Poniedziałek 15.01.2018
    godz.: 14.15-15.00
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S21-04
    Poniedziałek 15.01.2018
    godz.: 14.15-15.00
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S21-05
    Poniedziałek 15.01.2018
    godz.: 14.15-15.00
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S21-06
    Poniedziałek 15.01.2018
    godz.: 14.15-15.00
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S21-07
    Poniedziałek 15.01.2018
    godz.: 14.15-15.00
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

  • Ocena efektywności projektów inwestycyjnych [ćw]
  • gr.: N33-21
    Niedziela 07.01.2018
    godz.: 17.00-18.30
    sala B-21
    Z
    termin pierwszy

  • Ocena efektywności projektów inwestycyjnych [lab]
  • gr.: S33-21
    Poniedziałek 22.01.2018
    godz.: 08.00-09.30
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S33-22
    Poniedziałek 22.01.2018
    godz.: 08.00-09.30
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

dr Roman Nilidziński
  • Rachunkowość finansowa [ćw]
  • gr.: N21-01
    Sobota 27.01.2018
    godz.: 08.45-10.30
    sala WZ-311
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N21-02
    Sobota 27.01.2018
    godz.: 08.45-10.30
    sala WZ-311
    Z
    termin pierwszy

  • Rachunkowość finansowa [w]
  • gr.: S21-01
    Środa 07.02.2018
    godz.: 09.45-12.15
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S21-02
    Środa 07.02.2018
    godz.: 09.45-12.15
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S21-03
    Środa 07.02.2018
    godz.: 09.45-12.15
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S21-04
    Środa 07.02.2018
    godz.: 09.45-12.15
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S21-05
    Środa 07.02.2018
    godz.: 12.15-15.00
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S21-06
    Środa 07.02.2018
    godz.: 12.15-15.00
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S21-07
    Środa 07.02.2018
    godz.: 12.15-15.00
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

dr Sabina Nowak
  • Ekonometria [lab]
  • gr.: S22-03
    Wtorek 16.01.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala A-118
    Z
    termin pierwszy

  • Ekonometria dynamiczna [ćw]
  • gr.: S42-11
    Wtorek 16.01.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-6
    Z
    termin pierwszy

prof. dr hab. Elżbieta Ostrowska
  • Rynek kapitałowy [w]
  • gr.: N31-21
    Niedziela 03.12.2017
    godz.: 10.30-11.15
    sala 212
    Z
    termin pierwszy

dr Marta Penczar
  • Bankowość [ćw]
  • gr.: S21-03
    Środa 10.01.2018
    godz.: 15.15-16.45
    sala WZ-310
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S21-04
    Piątek 12.01.2018
    godz.: 08.00-09.30
    sala WZ-307
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S21-02
    Wtorek 23.01.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala A-119
    Z
    termin pierwszy

  • Bankowość II [w]
  • gr.: N41-05
    Sobota 03.02.2018
    godz.: 11.30-12.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-06
    Sobota 03.02.2018
    godz.: 11.30-12.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-15
    Sobota 03.02.2018
    godz.: 11.30-12.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-16
    Sobota 03.02.2018
    godz.: 11.30-12.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-17
    Sobota 03.02.2018
    godz.: 11.30-12.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-21
    Sobota 03.02.2018
    godz.: 11.30-12.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-22
    Sobota 03.02.2018
    godz.: 11.30-12.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

  • Integracja rynków finansowych w UE []
  • gr.: WDW
    Piątek 19.01.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-20
    Z
    termin pierwszy

dr Joanna Pioch
  • Podstawy nauki o przedsiębiorstwie [w]
  • gr.: N21-01
    Sobota 03.02.2018
    godz.: 08.45-09.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N21-02
    Sobota 03.02.2018
    godz.: 08.45-09.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N21-03
    Sobota 03.02.2018
    godz.: 08.45-09.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N21-04
    Sobota 03.02.2018
    godz.: 08.45-09.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N21-05
    Sobota 03.02.2018
    godz.: 09.45-10.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N21-06
    Sobota 03.02.2018
    godz.: 09.45-10.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N22-01
    Sobota 03.02.2018
    godz.: 09.45-10.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

  • Zarządzanie wartością przedsiębiorstwa II [w]
  • gr.: N53-31
    Sobota 10.02.2018
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-311
    E
    termin pierwszy

dr Piotr Pisarewicz
  • Finanse zakładów ubezpieczeń [w]
  • gr.: S31-41
    Poniedziałek 29.01.2018
    godz.: 08.45-09.30
    sala WZ-307
    E
    termin pierwszy

  • Produkty ubezpieczeniowe [w]
  • gr.: S31-41
    Wtorek 30.01.2018
    godz.: 08.45-09.30
    sala WZ-206
    E
    termin pierwszy

  • Rynek ubezpieczeń w UE [w]
  • gr.: S51-11
    Poniedziałek 29.01.2018
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-307
    E
    termin pierwszy

dr Renata Płoska
  • Seminarium magisterskie []
  • gr.: S53-35
    Czwartek 25.01.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala 224
    Z
    termin pierwszy

  • Zarządzanie strategiczne [ćw]
  • gr.: S53-25
    Czwartek 18.01.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-303
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S53-31
    Czwartek 18.01.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-306
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S53-01
    Piątek 19.01.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-304
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S53-02
    Piątek 19.01.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-304
    Z
    termin pierwszy

dr Andrzej Poszewiecki
  • Makroekonomia [w]
  • gr.: S43-01
    Czwartek 01.02.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S43-02
    Czwartek 01.02.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S43-05
    Czwartek 01.02.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S43-11
    Czwartek 01.02.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S43-15
    Czwartek 01.02.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S43-21
    Czwartek 01.02.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S43-25
    Czwartek 01.02.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S43-31
    Czwartek 01.02.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

dr Joanna Próchniak
  • Seminarium magisterskie []
  • gr.: S53-31
    Środa 24.01.2018
    godz.: 09.45-10.30
    sala 228
    Z
    termin pierwszy

  • Seminarium licencjackie []
  • gr.: S33-51
    Środa 24.01.2018
    godz.: 11.30-12.15
    sala 228
    Z
    termin pierwszy

  • Podstawy nauki o przedsiębiorstwie [ćw]
  • gr.: S22-02
    Wtorek 23.01.2018
    godz.: 15.15-16.00
    sala WZ-310
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S22-03
    Wtorek 23.01.2018
    godz.: 11.30-12.15
    sala A-410
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S22-32
    Wtorek 23.01.2018
    godz.: 09.45-10.30
    sala C-5
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S22-31
    Środa 24.01.2018
    godz.: 13.30-14.15
    sala WZ-130
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S22-01
    Piątek 26.01.2018
    godz.: 09.45-10.30
    sala C-2
    Z
    termin pierwszy

  • Venture capital [ćw]
  • gr.: S43-31
    Środa 17.01.2018
    godz.: 13.30-14.15
    sala WZ-213
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S43-21
    Wtorek 23.01.2018
    godz.: 15.15-16.00
    sala WZ-310
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N43-31
    Niedziela 28.01.2018
    godz.: 11.30-15.00
    sala A-119
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N43-32
    Niedziela 28.01.2018
    godz.: 15.15-18.30
    sala WZ-306
    Z
    termin pierwszy

prof. dr hab. Ryszard Rutka
  • Zachowania organizacyjne [w]
  • gr.: S33-21
    Czwartek 01.02.2018
    godz.: 08.00-09.30
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S33-22
    Czwartek 01.02.2018
    godz.: 08.00-09.30
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S33-25
    Czwartek 01.02.2018
    godz.: 08.00-09.30
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S33-31
    Czwartek 01.02.2018
    godz.: 08.00-09.30
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S33-35
    Czwartek 01.02.2018
    godz.: 08.00-09.30
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S33-41
    Czwartek 01.02.2018
    godz.: 08.00-09.30
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S33-42
    Czwartek 01.02.2018
    godz.: 08.00-09.30
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S33-51
    Czwartek 01.02.2018
    godz.: 08.00-09.30
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

dr Anna Siemionek
  • Finanse przedsiębiorstw [w]
  • gr.: S22-01
    Poniedziałek 29.01.2018
    godz.: 10.30-11.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S22-02
    Poniedziałek 29.01.2018
    godz.: 10.30-11.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S22-03
    Poniedziałek 29.01.2018
    godz.: 10.30-11.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S22-31
    Poniedziałek 29.01.2018
    godz.: 10.30-11.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S22-32
    Poniedziałek 29.01.2018
    godz.: 10.30-11.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N24-01
    Poniedziałek 29.01.2018
    godz.: 10.30-11.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

  • Controlling operacyjny [w]
  • gr.: S31-31
    Poniedziałek 29.01.2018
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-310
    E
    termin pierwszy

    gr.: N31-31
    Poniedziałek 29.01.2018
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-310
    E
    termin pierwszy

dr Sylwia Silska-Gembka
  • Rachunkowość finansowa [w]
  • gr.: S23-01
    Poniedziałek 29.01.2018
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S23-02
    Poniedziałek 29.01.2018
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S23-03
    Poniedziałek 29.01.2018
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S23-04
    Poniedziałek 29.01.2018
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S23-05
    Poniedziałek 29.01.2018
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S23-06
    Poniedziałek 29.01.2018
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S23-07
    Poniedziałek 29.01.2018
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S23-08
    Poniedziałek 29.01.2018
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

dr Ewa Spigarska
  • Konsolidacja sprawozdań finansowych [w]
  • gr.: S51-21
    Poniedziałek 05.02.2018
    godz.: 08.45-15.00
    sala WZ-310
    E
    termin pierwszy

  • Rachunkowość finansowa II [w]
  • gr.: S41-01
    Niedziela 04.02.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-311
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-05
    Niedziela 04.02.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-311
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-06
    Niedziela 04.02.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-311
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-15
    Niedziela 04.02.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-311
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-16
    Niedziela 04.02.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-311
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-17
    Niedziela 04.02.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-311
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-21
    Niedziela 04.02.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-311
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-22
    Niedziela 04.02.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-311
    E
    termin pierwszy

dr Jędrzej Strumiłło
  • Koncepcje zarządzania [w]
  • gr.: S41-01
    Środa 31.01.2018
    godz.: 08.45-09.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S41-05
    Środa 31.01.2018
    godz.: 08.45-09.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S41-11
    Środa 31.01.2018
    godz.: 08.45-09.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S41-15
    Środa 31.01.2018
    godz.: 08.45-09.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S41-16
    Środa 31.01.2018
    godz.: 08.45-09.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S41-21
    Środa 31.01.2018
    godz.: 08.45-09.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S42-01
    Środa 31.01.2018
    godz.: 08.45-09.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S42-11
    Środa 31.01.2018
    godz.: 08.45-09.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

dr Sebastian Susmarski
  • Seminarium licencjackie []
  • gr.: S34-01
    Czwartek 25.01.2018
    godz.: 17.00-18.30
    sala 202
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S34-02
    Czwartek 25.01.2018
    godz.: 17.00-18.30
    sala 202
    Z
    termin pierwszy

  • Controlling finansowy w przedsiębiorstwie [w]
  • gr.: N24-01
    Niedziela 04.02.2018
    godz.: 08.45-09.30
    sala C-20
    E
    termin pierwszy

  • Finanse publiczne [ćw]
  • gr.: S21-04
    Środa 17.01.2018
    godz.: 17.00-18.30
    sala C-4
    Z
    termin pierwszy

  • System podatkowy [w]
  • gr.: N21-02
    Niedziela 04.02.2018
    godz.: 08.00-08.45
    sala C-20
    E
    termin pierwszy

    gr.: N21-03
    Niedziela 04.02.2018
    godz.: 08.00-08.45
    sala C-20
    E
    termin pierwszy

    gr.: N21-04
    Niedziela 04.02.2018
    godz.: 08.00-08.45
    sala C-20
    E
    termin pierwszy

    gr.: N21-05
    Niedziela 04.02.2018
    godz.: 08.00-08.45
    sala C-20
    E
    termin pierwszy

    gr.: N21-06
    Niedziela 04.02.2018
    godz.: 08.00-08.45
    sala C-20
    E
    termin pierwszy

  • System podatkowy w Polsce na tle systemów podatkowych w wybranych krajach UE [w]
  • gr.: S21-01
    Poniedziałek 05.02.2018
    godz.: 15.15-16.00
    sala WZ-310
    E
    termin pierwszy

    gr.: S21-02
    Poniedziałek 05.02.2018
    godz.: 15.15-16.00
    sala WZ-310
    E
    termin pierwszy

    gr.: S21-03
    Poniedziałek 05.02.2018
    godz.: 15.15-16.00
    sala WZ-310
    E
    termin pierwszy

    gr.: S21-04
    Poniedziałek 05.02.2018
    godz.: 15.15-16.00
    sala WZ-310
    E
    termin pierwszy

    gr.: S21-05
    Poniedziałek 05.02.2018
    godz.: 15.15-16.00
    sala WZ-310
    E
    termin pierwszy

    gr.: S21-06
    Poniedziałek 05.02.2018
    godz.: 15.15-16.00
    sala WZ-310
    E
    termin pierwszy

    gr.: S21-07
    Poniedziałek 05.02.2018
    godz.: 15.15-16.00
    sala WZ-310
    E
    termin pierwszy

prof. UG, dr hab. Arleta Szadziewska
  • Rachunek kosztów II [w]
  • gr.: N41-21
    Sobota 03.02.2018
    godz.: 15.15-16.45
    sala WZ-311
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-22
    Sobota 03.02.2018
    godz.: 15.15-16.45
    sala WZ-311
    E
    termin pierwszy

  • Rachunkowość finansowa [w]
  • gr.: S24-01
    Piątek 02.02.2018
    godz.: 09.45-12.15
    sala WZ-311
    E
    termin pierwszy

    gr.: S24-02
    Piątek 02.02.2018
    godz.: 09.45-12.15
    sala WZ-311
    E
    termin pierwszy

dr Krzysztof Szczepaniak
  • Zarządzanie inwestycjami [w]
  • gr.: N21-01
    Niedziela 04.02.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N21-02
    Niedziela 04.02.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N21-03
    Niedziela 04.02.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N21-04
    Niedziela 04.02.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N21-05
    Niedziela 04.02.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N21-06
    Niedziela 04.02.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N22-01
    Niedziela 04.02.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N23-01
    Niedziela 04.02.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N23-02
    Niedziela 04.02.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

dr Adam Szczęch
  • Makroekonomia [w]
  • gr.: N43-05
    Niedziela 11.02.2018
    godz.: 08.00-09.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N43-11
    Niedziela 11.02.2018
    godz.: 08.00-09.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N43-31
    Niedziela 11.02.2018
    godz.: 08.00-09.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N43-32
    Niedziela 11.02.2018
    godz.: 08.00-09.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

dr Dawid Szramowski
  • Analiza instytucji kredytowych [w]
  • gr.: N41-05
    Sobota 10.02.2018
    godz.: 12.15-14.15
    sala WZ-311
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-06
    Sobota 10.02.2018
    godz.: 12.15-14.15
    sala WZ-311
    E
    termin pierwszy

  • Ocena standingu przedsiębiorstwa [w]
  • gr.: N51-01
    Sobota 10.02.2018
    godz.: 15.15-16.45
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N51-05
    Sobota 10.02.2018
    godz.: 15.15-16.45
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N51-15
    Sobota 10.02.2018
    godz.: 15.15-16.45
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N51-16
    Sobota 10.02.2018
    godz.: 15.15-16.45
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N51-17
    Sobota 10.02.2018
    godz.: 15.15-16.45
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N52-15
    Sobota 10.02.2018
    godz.: 15.15-16.45
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N53-01
    Sobota 10.02.2018
    godz.: 15.15-16.45
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N53-05
    Sobota 10.02.2018
    godz.: 15.15-16.45
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N53-11
    Sobota 10.02.2018
    godz.: 15.15-16.45
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N53-31
    Sobota 10.02.2018
    godz.: 15.15-16.45
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

prof. dr hab. Mirosław Szreder
  • Techniki badań sondażowych [w, I poł. sem.]
  • gr.: S53-01
    Czwartek 01.02.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S53-02
    Czwartek 01.02.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S53-05
    Czwartek 01.02.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S53-11
    Czwartek 01.02.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S53-15
    Czwartek 01.02.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S53-21
    Czwartek 01.02.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S53-25
    Czwartek 01.02.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S53-31
    Czwartek 01.02.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S53-35
    Czwartek 01.02.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

dr Małgorzata Szymańska-Brałkowska
  • Seminarium licencjackie []
  • gr.: S33-42
    Piątek 26.01.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala lab 3
    Z
    termin pierwszy

  • Auditor ISO 9001 [ćw]
  • gr.: S33-42
    Piątek 19.01.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala lab 3
    Z
    termin pierwszy

  • Zarządzanie jakością [ćw]
  • gr.: S23-05
    Wtorek 16.01.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala lab 1
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S23-03
    Piątek 19.01.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala lab 1
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S23-01
    Wtorek 23.01.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala lab 1
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S23-04
    Wtorek 23.01.2018
    godz.: 08.00-09.30
    sala lab 1
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S23-02
    Piątek 26.01.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala lab 1
    Z
    termin pierwszy

  • Ochrona środowiska II [w]
  • gr.: S53-25
    Wtorek 16.01.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala lab 1
    Z
    termin pierwszy

  • Projektowanie oceny oddziaływania na środowisko [w]
  • gr.: S53-25
    Wtorek 23.01.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala lab 1
    Z
    termin pierwszy

dr Karol Śledzik
  • Rynki finansowe [ćw]
  • gr.: N21-04
    Niedziela 21.01.2018
    godz.: 08.45-09.30
    sala WZ-310
    Z
    termin pierwszy

dr Dariusz Trojanowski
  • Wycena nieruchomości komercyjnych []
  • gr.: WDW
    Czwartek 08.02.2018
    godz.: 14.15-15.00
    sala WZ-311
    E
    termin pierwszy

prof. UG, dr hab. Jarosław Waśniewski
  • Koncepcje zarządzania [w]
  • gr.: S43-01
    Środa 31.01.2018
    godz.: 10.30-11.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S43-02
    Środa 31.01.2018
    godz.: 10.30-11.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S43-05
    Środa 31.01.2018
    godz.: 10.30-11.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S43-11
    Środa 31.01.2018
    godz.: 10.30-11.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S43-15
    Środa 31.01.2018
    godz.: 10.30-11.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S43-21
    Środa 31.01.2018
    godz.: 10.30-11.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S43-25
    Środa 31.01.2018
    godz.: 10.30-11.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S43-31
    Środa 31.01.2018
    godz.: 10.30-11.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

prof. dr hab. Ryszard Wierzba
  • Bankowość [w]
  • gr.: S21-01
    Piątek 02.02.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S21-02
    Piątek 02.02.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S21-03
    Piątek 02.02.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S21-04
    Piątek 02.02.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S21-05
    Piątek 02.02.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S21-06
    Piątek 02.02.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S21-07
    Piątek 02.02.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

  • Bankowość II [w]
  • gr.: S41-01
    Piątek 02.02.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S41-05
    Piątek 02.02.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S41-11
    Piątek 02.02.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S41-15
    Piątek 02.02.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S41-16
    Piątek 02.02.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

  • Polityka pieniężna [w]
  • gr.: S41-01
    Piątek 12.01.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S41-05
    Piątek 12.01.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S41-11
    Piątek 12.01.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S41-15
    Piątek 12.01.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S41-16
    Piątek 12.01.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N41-05
    Sobota 13.01.2018
    godz.: 18.45-19.30
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N41-06
    Sobota 13.01.2018
    godz.: 18.45-19.30
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N41-15
    Sobota 13.01.2018
    godz.: 18.45-19.30
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N41-16
    Sobota 13.01.2018
    godz.: 18.45-19.30
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N41-17
    Sobota 13.01.2018
    godz.: 18.45-19.30
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N41-21
    Sobota 13.01.2018
    godz.: 18.45-19.30
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N41-22
    Sobota 13.01.2018
    godz.: 18.45-19.30
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

dr Beata Wierzbicka
  • Podstawy zarządzania [w]
  • gr.: N11-01
    Sobota 10.02.2018
    godz.: 10.30-11.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N11-02
    Sobota 10.02.2018
    godz.: 10.30-11.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N11-03
    Sobota 10.02.2018
    godz.: 10.30-11.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N11-04
    Sobota 10.02.2018
    godz.: 10.30-11.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N11-05
    Sobota 10.02.2018
    godz.: 10.30-11.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N11-06
    Sobota 10.02.2018
    godz.: 10.30-11.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N11-07
    Sobota 10.02.2018
    godz.: 10.30-11.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

dr Anna Wojewnik-Filipkowska
  • Investment in city development []
  • gr.: WDW
    Wtorek 30.01.2018
    godz.: 12.15-13.00
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

  • Inwestycje infrastrukturalne [w]
  • gr.: S53-01
    Wtorek 30.01.2018
    godz.: 13.30-14.15
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S53-02
    Wtorek 30.01.2018
    godz.: 13.30-14.15
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N53-01
    Niedziela 11.02.2018
    godz.: 13.30-14.15
    sala B-2
    E
    termin pierwszy

  • Ocena efektywności projektów inwestycyjnych [w]
  • gr.: S33-21
    Wtorek 30.01.2018
    godz.: 12.15-13.00
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S33-22
    Wtorek 30.01.2018
    godz.: 12.15-13.00
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N33-21
    Niedziela 11.02.2018
    godz.: 12.15-13.00
    sala B-2
    E
    termin pierwszy

  • Public Private Partnership - selected aspects []
  • gr.: WDW
    Wtorek 30.01.2018
    godz.: 13.30-14.15
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

prof. UG, dr hab. Elżbieta Wojnicka-Sycz
  • Koncepcje zarządzania [w]
  • gr.: N41-05
    Sobota 10.02.2018
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-06
    Sobota 10.02.2018
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-15
    Sobota 10.02.2018
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-16
    Sobota 10.02.2018
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-17
    Sobota 10.02.2018
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-21
    Sobota 10.02.2018
    godz.: 14.15-15.00
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-22
    Sobota 10.02.2018
    godz.: 14.15-15.00
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N42-11
    Sobota 10.02.2018
    godz.: 14.15-15.00
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N42-15
    Sobota 10.02.2018
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N43-05
    Sobota 10.02.2018
    godz.: 12.15-14.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N43-11
    Sobota 10.02.2018
    godz.: 12.15-14.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N43-31
    Sobota 10.02.2018
    godz.: 12.15-14.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N43-32
    Sobota 10.02.2018
    godz.: 12.15-14.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

  • Nauka o organizacji [w]
  • gr.: S23-03
    Wtorek 06.02.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S23-04
    Wtorek 06.02.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S23-05
    Wtorek 06.02.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S23-06
    Wtorek 06.02.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S23-07
    Wtorek 06.02.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S23-08
    Wtorek 06.02.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

dr Beata Zackiewicz-Brunke
  • Seminarium magisterskie []
  • gr.: N51-15
    Sobota 27.01.2018
    godz.: 15.15-17.45
    sala 204
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N51-16
    Sobota 27.01.2018
    godz.: 15.15-17.45
    sala 204
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N51-17
    Sobota 27.01.2018
    godz.: 15.15-17.45
    sala 204
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N51-21
    Sobota 27.01.2018
    godz.: 11.30-14.15
    sala 204
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N51-22
    Sobota 27.01.2018
    godz.: 11.30-14.15
    sala 204
    Z
    termin pierwszy

  • Rachunek kosztów II [ćw]
  • gr.: N41-05
    Sobota 03.02.2018
    godz.: 13.30-16.00
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N41-06
    Sobota 03.02.2018
    godz.: 13.30-16.00
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N41-17
    Sobota 03.02.2018
    godz.: 13.30-16.00
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N41-05
    Sobota 03.03.2018
    godz.: 15.15-16.45
    sala WZ-Aula
    Z
    termin drugi

    gr.: N41-06
    Sobota 03.03.2018
    godz.: 15.15-16.45
    sala WZ-Aula
    Z
    termin drugi

    gr.: N41-17
    Sobota 03.03.2018
    godz.: 15.15-16.45
    sala WZ-Aula
    Z
    termin drugi

  • Rachunkowość finansowa [ćw]
  • gr.: N24-01
    Niedziela 21.01.2018
    godz.: 11.30-15.00
    sala C-21
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N24-01
    Sobota 03.02.2018
    godz.: 18.45-19.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N24-01
    Sobota 03.03.2018
    godz.: 17.00-19.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin drugi

  • Rachunkowość finansowa [w]
  • gr.: N44-01
    Niedziela 28.01.2018
    godz.: 08.00-11.15
    sala WZ-303
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N44-01
    Sobota 03.02.2018
    godz.: 17.45-18.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N44-02
    Sobota 03.02.2018
    godz.: 17.45-18.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N44-03
    Sobota 03.02.2018
    godz.: 17.45-18.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N44-01
    Sobota 03.03.2018
    godz.: 13.30-16.45
    sala WZ-Aula
    Z
    termin drugi

    gr.: N44-02
    Sobota 03.03.2018
    godz.: 15.15-16.45
    sala WZ-Aula
    E
    termin drugi

    gr.: N44-03
    Sobota 03.03.2018
    godz.: 15.15-16.45
    sala WZ-Aula
    E
    termin drugi

  • Rachunek kosztów [w]
  • gr.: S41-21
    Poniedziałek 22.01.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-304
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S41-21
    Poniedziałek 05.02.2018
    godz.: 11.30-15.00
    sala WZ-304
    E
    termin pierwszy

    gr.: S41-21
    Piątek 02.03.2018
    godz.: 09.45-15.00
    sala WZ-Aula
    Z
    termin drugi

  • Rachunek kosztów I [w]
  • gr.: S31-21
    Poniedziałek 29.01.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S31-41
    Poniedziałek 29.01.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S31-51
    Poniedziałek 29.01.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S31-52
    Poniedziałek 29.01.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N31-21
    Sobota 03.02.2018
    godz.: 16.00-17.45
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N31-31
    Sobota 03.02.2018
    godz.: 16.00-17.45
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N31-51
    Sobota 03.02.2018
    godz.: 16.00-17.45
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N31-52
    Sobota 03.02.2018
    godz.: 16.00-17.45
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S31-21
    Piątek 09.02.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S31-31
    Piątek 09.02.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S31-41
    Piątek 09.02.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S31-51
    Piątek 09.02.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S31-52
    Piątek 09.02.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S31-21
    Piątek 02.03.2018
    godz.: 09.45-13.00
    sala WZ-Aula
    E
    termin drugi

    gr.: S31-31
    Piątek 02.03.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin drugi

    gr.: S31-41
    Piątek 02.03.2018
    godz.: 09.45-13.00
    sala WZ-Aula
    E
    termin drugi

    gr.: S31-51
    Piątek 02.03.2018
    godz.: 09.45-13.00
    sala WZ-Aula
    E
    termin drugi

    gr.: S31-52
    Piątek 02.03.2018
    godz.: 09.45-13.00
    sala WZ-Aula
    E
    termin drugi

    gr.: N31-21
    Sobota 03.03.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-Aula
    E
    termin drugi

    gr.: N31-31
    Sobota 03.03.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-Aula
    E
    termin drugi

    gr.: N31-51
    Sobota 03.03.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-Aula
    E
    termin drugi

    gr.: N31-52
    Sobota 03.03.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-Aula
    E
    termin drugi