Strona główna » Studenci
Sesja egzaminacyjna
Aktualizacja: Środa, 25 stycznia 2017 roku, godz. 18:13

dr Alicja Antonowicz
  • Podstawy nauki o przedsiębiorstwie [ćw]
  • gr.: S21-01
    Poniedziałek 14.01.2019
    godz.: 08.45-09.30
    sala WZ-311
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S21-02
    Poniedziałek 14.01.2019
    godz.: 08.45-09.30
    sala WZ-311
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S21-03
    Poniedziałek 14.01.2019
    godz.: 08.45-09.30
    sala WZ-311
    Z
    termin pierwszy

dr Adam Barembruch
  • Analiza i wycena akcji, obligacji [ćw]
  • gr.: S31-21
    Wtorek 15.01.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-303
    Z
    termin pierwszy

  • Analiza i wycena akcji, obligacji [w]
  • gr.: N31-21
    Niedziela 13.01.2019
    godz.: 13.30-16.45
    sala C-21
    E
    termin pierwszy

  • Analiza instrumentów pochodnych [w]
  • gr.: N31-21
    Niedziela 16.12.2018
    godz.: 15.15-16.00
    sala 301
    Z
    termin pierwszy

  • Bankowość [ćw]
  • gr.: N21-01
    Sobota 12.01.2019
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-303
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N21-02
    Sobota 12.01.2019
    godz.: 08.00-09.30
    sala WZ-303
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N21-03
    Niedziela 13.01.2019
    godz.: 08.00-11.15
    sala C-5
    Z
    termin pierwszy

  • Doradztwo finansowe [w]
  • gr.: S51-01
    Wtorek 22.01.2019
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-304
    Z
    termin pierwszy

  • Finanse osobiste [w]
  • gr.: WDW
    Środa 16.01.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala B-1
    Z
    termin pierwszy

  • Rynek kapitałowy [ćw]
  • gr.: N31-21
    Sobota 15.12.2018
    godz.: 08.00-09.30
    sala WZ-303
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S31-21
    Wtorek 15.01.2019
    godz.: 09.45-11.15
    sala A-119
    Z
    termin pierwszy

  • Rynki finansowe [w]
  • gr.: N21-01
    Niedziela 02.12.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N21-02
    Niedziela 02.12.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N21-03
    Niedziela 02.12.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N21-04
    Niedziela 02.12.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N21-05
    Niedziela 02.12.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N21-06
    Niedziela 02.12.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N21-01
    Sobota 02.02.2019
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin drugi

    gr.: N21-02
    Sobota 02.02.2019
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin drugi

    gr.: N21-03
    Sobota 02.02.2019
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin drugi

    gr.: N21-04
    Sobota 02.02.2019
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin drugi

    gr.: N21-05
    Sobota 02.02.2019
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin drugi

    gr.: N21-06
    Sobota 02.02.2019
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin drugi

  • Techniki sprzedaży dla pośredników finansowych [ćw]
  • gr.: S51-01
    Wtorek 15.01.2019
    godz.: 13.30-15.00
    sala A-238
    Z
    termin pierwszy

dr Dorota Buchnowska
  • Procesy Informacyjne w Zarządzaniu [w]
  • gr.: N23-01
    Sobota 08.12.2018
    godz.: 14.15-15.00
    sala C-20
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N23-02
    Sobota 08.12.2018
    godz.: 14.15-15.00
    sala C-20
    Z
    termin pierwszy

dr Mariusz Chmielewski
  • Zarządzanie projektami UE [ćw]
  • gr.: N53-31
    Sobota 19.01.2019
    godz.: 08.00-09.30
    sala C-5
    Z
    termin pierwszy

mgr Ewa Chrostowska
  • Odroczony podatek dochodowy [ćw]
  • gr.: N51-16
    Niedziela 16.12.2018
    godz.: 17.00-17.45
    sala WZ-307
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N51-17
    Niedziela 16.12.2018
    godz.: 17.00-17.45
    sala WZ-307
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N51-15
    Niedziela 27.01.2019
    godz.: 15.15-16.00
    sala WZ-311
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N51-15
    Sobota 02.02.2019
    godz.: 17.00-17.45
    sala WZ-311
    Z
    termin drugi

    gr.: N51-16
    Sobota 02.02.2019
    godz.: 17.00-17.45
    sala WZ-311
    Z
    termin drugi

    gr.: N51-17
    Sobota 02.02.2019
    godz.: 17.00-17.45
    sala WZ-311
    Z
    termin drugi

mgr Marta Chylińska
  • Badania operacyjne [ćw]
  • gr.: S43-05
    Wtorek 15.01.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala B-2
    Z
    termin pierwszy

  • Zastosowania matematyki w ekonomii [ćw]
  • gr.: N13-01
    Niedziela 20.01.2019
    godz.: 13.30-15.00
    sala C-20
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N13-02
    Niedziela 20.01.2019
    godz.: 13.30-15.00
    sala C-20
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S11-03
    Wtorek 22.01.2019
    godz.: 13.30-15.00
    sala A-118
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S13-10
    Czwartek 24.01.2019
    godz.: 09.45-11.15
    sala B-2
    Z
    termin pierwszy

dr Marzenna Czerwińska
  • Zarządzanie projektami UE [ćw]
  • gr.: S53-31
    Poniedziałek 28.01.2019
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-304
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N53-32
    Sobota 02.02.2019
    godz.: 08.00-09.30
    sala A-321
    Z
    termin pierwszy

  • Przedsiębiorczość [w]
  • gr.: S43-21
    Poniedziałek 28.01.2019
    godz.: 08.45-09.30
    sala WZ-311
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S43-31
    Poniedziałek 28.01.2019
    godz.: 08.45-09.30
    sala WZ-311
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N43-31
    Sobota 02.02.2019
    godz.: 09.45-10.30
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N43-32
    Sobota 02.02.2019
    godz.: 09.45-10.30
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

dr Andrzej Dżuryk
  • Rynki finansowe [w]
  • gr.: S21-01
    Wtorek 29.01.2019
    godz.: 08.00-08.45
    sala WZ-213
    E
    termin pierwszy

    gr.: S21-02
    Wtorek 29.01.2019
    godz.: 08.00-08.45
    sala WZ-213
    E
    termin pierwszy

    gr.: S21-03
    Wtorek 29.01.2019
    godz.: 08.00-08.45
    sala WZ-213
    E
    termin pierwszy

    gr.: S21-04
    Wtorek 29.01.2019
    godz.: 08.00-08.45
    sala WZ-213
    E
    termin pierwszy

    gr.: S21-05
    Wtorek 29.01.2019
    godz.: 08.00-08.45
    sala WZ-213
    E
    termin pierwszy

  • Bankowość [w]
  • gr.: N21-01
    Sobota 02.02.2019
    godz.: 08.00-08.45
    sala WZ-213
    E
    termin pierwszy

    gr.: N21-02
    Sobota 02.02.2019
    godz.: 08.00-08.45
    sala WZ-213
    E
    termin pierwszy

    gr.: N21-03
    Sobota 02.02.2019
    godz.: 08.00-08.45
    sala WZ-213
    E
    termin pierwszy

    gr.: N21-04
    Sobota 02.02.2019
    godz.: 08.00-08.45
    sala WZ-213
    E
    termin pierwszy

    gr.: N21-05
    Sobota 02.02.2019
    godz.: 08.00-08.45
    sala WZ-213
    E
    termin pierwszy

    gr.: N21-06
    Sobota 02.02.2019
    godz.: 08.00-08.45
    sala WZ-213
    E
    termin pierwszy

  • Polityka pieniężna [w]
  • gr.: S41-01
    Wtorek 29.01.2019
    godz.: 08.45-09.30
    sala WZ-213
    E
    termin pierwszy

    gr.: S41-05
    Wtorek 29.01.2019
    godz.: 08.45-09.30
    sala WZ-213
    E
    termin pierwszy

    gr.: S41-11
    Wtorek 29.01.2019
    godz.: 08.45-09.30
    sala WZ-213
    E
    termin pierwszy

    gr.: S41-15
    Wtorek 29.01.2019
    godz.: 08.45-09.30
    sala WZ-213
    E
    termin pierwszy

    gr.: S41-16
    Wtorek 29.01.2019
    godz.: 08.45-09.30
    sala WZ-213
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-05
    Sobota 02.02.2019
    godz.: 08.45-09.30
    sala WZ-213
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-15
    Sobota 02.02.2019
    godz.: 08.45-09.30
    sala WZ-213
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-16
    Sobota 02.02.2019
    godz.: 08.45-09.30
    sala WZ-213
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-17
    Sobota 02.02.2019
    godz.: 08.45-09.30
    sala WZ-213
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-18
    Sobota 02.02.2019
    godz.: 08.45-09.30
    sala WZ-213
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-25
    Sobota 02.02.2019
    godz.: 08.45-09.30
    sala WZ-213
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-26
    Sobota 02.02.2019
    godz.: 08.45-09.30
    sala WZ-213
    E
    termin pierwszy

dr Anna Gierusz
  • Zastosowania matematyki w ekonomii [ćw]
  • gr.: N11-07
    Niedziela 13.01.2019
    godz.: 11.30-15.00
    sala C-2
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S12-32
    Środa 16.01.2019
    godz.: 09.45-11.15
    sala A-238
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S12-01
    Środa 23.01.2019
    godz.: 08.00-09.30
    sala A-239
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S11-04
    Czwartek 24.01.2019
    godz.: 13.30-15.00
    sala A-238
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S13-09
    Czwartek 24.01.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala A-118
    Z
    termin pierwszy

  • Descriptive Statistics [ćw]
  • gr.: S11-61
    Czwartek 24.01.2019
    godz.: 09.45-11.15
    sala B-23
    Z
    termin pierwszy

prof. nadz, dr hab. Barbara Gierusz
  • Odroczony podatek dochodowy [w]
  • gr.: S51-15
    Wtorek 22.01.2019
    godz.: 15.15-16.45
    sala WZ-310
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S51-16
    Wtorek 22.01.2019
    godz.: 15.15-16.45
    sala WZ-310
    Z
    termin pierwszy

dr Anna Golec
  • Finanse przedsiębiorstw [ćw]
  • gr.: S23-05
    Czwartek 17.01.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-310
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S23-01
    Piątek 18.01.2019
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S23-04
    Piątek 18.01.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-2
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S23-06
    Piątek 18.01.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-2
    Z
    termin pierwszy

dr Anna Kamińska-Stańczak
  • Rachunkowość finansowa [w]
  • gr.: S21-01
    Wtorek 05.02.2019
    godz.: 10.30-14.15
    sala WZ-310
    E
    termin pierwszy

    gr.: S21-02
    Wtorek 05.02.2019
    godz.: 10.30-14.15
    sala WZ-310
    E
    termin pierwszy

    gr.: S21-03
    Wtorek 05.02.2019
    godz.: 10.30-14.15
    sala WZ-310
    E
    termin pierwszy

    gr.: S21-04
    Wtorek 05.02.2019
    godz.: 10.30-14.15
    sala WZ-310
    E
    termin pierwszy

    gr.: S21-05
    Wtorek 05.02.2019
    godz.: 10.30-14.15
    sala WZ-310
    E
    termin pierwszy

  • Rachunkowość jednostek w szczególnych sytuacjach [ćw]
  • gr.: N41-15
    Niedziela 20.01.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N41-16
    Niedziela 20.01.2019
    godz.: 15.15-18.30
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N41-17
    Niedziela 20.01.2019
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

prof. nadz, dr hab. Julia Koralun-Bereźnicka
  • Finanse przedsiębiorstw [ćw]
  • gr.: N23-01
    Niedziela 13.01.2019
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S23-02
    Wtorek 22.01.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-130
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S23-03
    Wtorek 22.01.2019
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-206
    Z
    termin pierwszy

  • Analiza finansowa [w]
  • gr.: N32-51
    Niedziela 13.01.2019
    godz.: 15.15-16.00
    sala C-2
    E
    termin pierwszy

  • Corporate Failures-Reasons, Prediction and Prevention [w]
  • gr.: WDW
    Poniedziałek 21.01.2019
    godz.: 09.45-11.15
    sala B-21
    Z
    termin pierwszy

  • Finanse przedsiębiorstw [w]
  • gr.: N23-01
    Niedziela 13.01.2019
    godz.: 11.30-15.00
    sala C-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N23-02
    Niedziela 13.01.2019
    godz.: 11.30-15.00
    sala C-4
    E
    termin pierwszy

  • Finanse przedsiębiorstw II [w]
  • gr.: S41-01
    Poniedziałek 21.01.2019
    godz.: 08.00-09.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S41-05
    Poniedziałek 21.01.2019
    godz.: 08.00-09.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S41-11
    Poniedziałek 21.01.2019
    godz.: 08.00-09.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S41-15
    Poniedziałek 21.01.2019
    godz.: 08.00-09.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S41-16
    Poniedziałek 21.01.2019
    godz.: 08.00-09.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-05
    Sobota 26.01.2019
    godz.: 18.45-19.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-15
    Sobota 26.01.2019
    godz.: 18.45-19.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-16
    Sobota 26.01.2019
    godz.: 18.45-19.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-17
    Sobota 26.01.2019
    godz.: 18.45-19.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-18
    Sobota 26.01.2019
    godz.: 18.45-19.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-25
    Sobota 26.01.2019
    godz.: 18.45-19.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-26
    Sobota 26.01.2019
    godz.: 18.45-19.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

mgr Paweł Korcz
  • Zarządzanie inwestycjami [ćw]
  • gr.: S21-03
    Piątek 11.01.2019
    godz.: 16.00-16.45
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S21-04
    Piątek 11.01.2019
    godz.: 16.00-16.45
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S21-05
    Piątek 11.01.2019
    godz.: 16.00-16.45
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S23-01
    Piątek 11.01.2019
    godz.: 16.00-16.45
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S23-02
    Piątek 11.01.2019
    godz.: 16.00-16.45
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S23-03
    Piątek 11.01.2019
    godz.: 16.00-16.45
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S23-04
    Piątek 11.01.2019
    godz.: 16.00-16.45
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S23-05
    Piątek 11.01.2019
    godz.: 16.00-16.45
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S23-06
    Piątek 11.01.2019
    godz.: 16.00-16.45
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

dr Cyryl Kotyla
  • Odroczony podatek dochodowy [w]
  • gr.: N51-15
    Sobota 02.02.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: N51-16
    Sobota 02.02.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: N51-17
    Sobota 02.02.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: N51-15
    Sobota 23.02.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-20
    E
    termin drugi

    gr.: N51-16
    Sobota 23.02.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-20
    E
    termin drugi

    gr.: N51-17
    Sobota 23.02.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-20
    E
    termin drugi

  • Podatki w księgach rachunkowych [w]
  • gr.: S31-51
    Środa 30.01.2019
    godz.: 15.15-16.45
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S31-52
    Środa 30.01.2019
    godz.: 15.15-16.45
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S34-01
    Środa 30.01.2019
    godz.: 15.15-16.45
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S34-02
    Środa 30.01.2019
    godz.: 15.15-16.45
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: N31-51
    Sobota 02.02.2019
    godz.: 08.45-10.30
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: N31-52
    Sobota 02.02.2019
    godz.: 08.45-10.30
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: N31-53
    Sobota 02.02.2019
    godz.: 08.45-10.30
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: N34-01
    Sobota 02.02.2019
    godz.: 08.45-10.30
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S31-51
    Wtorek 19.02.2019
    godz.: 15.15-16.45
    sala C-20
    E
    termin drugi

    gr.: S31-52
    Wtorek 19.02.2019
    godz.: 15.15-16.45
    sala C-20
    E
    termin drugi

    gr.: S34-01
    Wtorek 19.02.2019
    godz.: 15.15-16.45
    sala C-20
    E
    termin drugi

    gr.: S34-02
    Wtorek 19.02.2019
    godz.: 15.15-16.45
    sala C-20
    E
    termin drugi

    gr.: N31-51
    Sobota 23.02.2019
    godz.: 08.45-10.30
    sala C-20
    E
    termin drugi

    gr.: N31-52
    Sobota 23.02.2019
    godz.: 08.45-10.30
    sala C-20
    E
    termin drugi

    gr.: N31-53
    Sobota 23.02.2019
    godz.: 08.45-10.30
    sala C-20
    E
    termin drugi

    gr.: N34-01
    Sobota 23.02.2019
    godz.: 08.45-10.30
    sala C-20
    E
    termin drugi

dr Krzysztof Kowalke
  • Inwestycje w instrumenty pochodne [ćw]
  • gr.: S53-01
    Wtorek 11.12.2018
    godz.: 15.15-16.45
    sala WZ-310
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S53-02
    Wtorek 11.12.2018
    godz.: 15.15-16.45
    sala WZ-310
    Z
    termin pierwszy

  • Zarządzanie ryzykiem inwestycyjnym [w]
  • gr.: S33-21
    Poniedziałek 28.01.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S33-22
    Poniedziałek 28.01.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

dr Arkadiusz Kozłowski
  • Podstawy statystyki [w]
  • gr.: S24-01
    Poniedziałek 28.01.2019
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-307
    E
    termin pierwszy

    gr.: N24-01
    Sobota 02.02.2019
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-307
    E
    termin pierwszy

mgr Rafał Kramer
  • Zarządzanie inwestycjami [ćw]
  • gr.: S21-01
    Piątek 11.01.2019
    godz.: 15.15-16.00
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S21-02
    Piątek 11.01.2019
    godz.: 15.15-16.00
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

  • Podstawy budownictwa i kosztorysowania [ćw]
  • gr.: S33-21
    Wtorek 22.01.2019
    godz.: 09.45-11.15
    sala B-2
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S33-22
    Piątek 25.01.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala B-2
    Z
    termin pierwszy

dr Sylwia Kuczamer-Kłopotowska
  • Kreowanie wizerunku przedsiębiorstwa [ćw]
  • gr.: S43-05
    Poniedziałek 14.01.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-304
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S43-06
    Czwartek 17.01.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala B-2
    Z
    termin pierwszy

  • Kreowanie wizerunku przedsiębiorstwa [w]
  • gr.: S43-05
    Poniedziałek 28.01.2019
    godz.: 09.45-12.15
    sala WZ-311
    E
    termin pierwszy

    gr.: S43-06
    Poniedziałek 28.01.2019
    godz.: 09.45-12.15
    sala WZ-311
    E
    termin pierwszy

    gr.: N43-05
    Środa 30.01.2019
    godz.: 11.30-12.15
    sala 109
    E
    termin pierwszy

  • Marketing [w]
  • gr.: S23-01
    Środa 30.01.2019
    godz.: 10.30-12.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S23-02
    Środa 30.01.2019
    godz.: 10.30-12.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S23-03
    Środa 30.01.2019
    godz.: 10.30-12.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S23-04
    Środa 30.01.2019
    godz.: 10.30-12.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S23-05
    Środa 30.01.2019
    godz.: 10.30-12.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S23-06
    Środa 30.01.2019
    godz.: 10.30-12.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

  • Marketing społeczny [w]
  • gr.: S53-05
    Poniedziałek 28.01.2019
    godz.: 12.15-14.15
    sala WZ-311
    E
    termin pierwszy

  • Seminarium licencjackie [sem]
  • gr.: S33-25
    Poniedziałek 21.01.2019
    godz.: 15.15-16.45
    sala p-109
    Z
    termin pierwszy

  • Zintegrowana komunikacja marketingowa [ćw]
  • gr.: S43-05
    Poniedziałek 14.01.2019
    godz.: 13.30-15.00
    sala B-21
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S43-06
    Czwartek 17.01.2019
    godz.: 13.30-15.00
    sala A-118
    Z
    termin pierwszy

  • Zintegrowana komunikacja marketingowa [w]
  • gr.: S43-05
    Środa 30.01.2019
    godz.: 12.15-14.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S43-06
    Środa 30.01.2019
    godz.: 12.15-14.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

dr Jarosław Kujawski
  • Budżetowanie [w]
  • gr.: S51-21
    Poniedziałek 28.01.2019
    godz.: 09.45-13.00
    sala WZ-303
    E
    termin pierwszy

  • Rachunek kosztów II [ćw]
  • gr.: N41-25
    Sobota 02.02.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N41-26
    Sobota 02.02.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

dr Anna Lenart
  • Seminarium licencjackie [sem]
  • gr.: S32-51
    Wtorek 22.01.2019
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-p29
    Z
    termin pierwszy

  • ERP w finansach [lab]
  • gr.: S52-05
    Poniedziałek 14.01.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-36
    Z
    termin pierwszy

  • Seminarium magisterskie [sem]
  • gr.: S52-05
    Poniedziałek 21.01.2019
    godz.: 13.30-15.00
    sala C-p29
    Z
    termin pierwszy

  • System SAP ERP [lab]
  • gr.: S42-05
    Poniedziałek 14.01.2019
    godz.: 15.15-16.45
    sala C-25
    Z
    termin pierwszy

  • System SAP ERP [w]
  • gr.: S42-05
    Poniedziałek 28.01.2019
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-4
    E
    termin pierwszy

  • Systemy ERP [ćw]
  • gr.: N52-15
    Niedziela 27.01.2019
    godz.: 10.30-13.00
    sala C-25
    Z
    termin pierwszy

  • Technologia informacyjna [ćw]
  • gr.: S13-10
    Wtorek 22.01.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-25
    Z
    termin pierwszy

  • Zarządzanie zasobami i usługami informatycznymi [w]
  • gr.: N42-15
    Niedziela 27.01.2019
    godz.: 08.00-09.30
    sala C-36
    Z
    termin pierwszy

dr Błażej Lepczyński
  • Zarządzanie ryzykiem w banku [w]
  • gr.: N31-21
    Sobota 01.12.2018
    godz.: 17.45-18.30
    sala WZ-310
    Z
    termin pierwszy

dr Sylwia Machowska-Okrój
  • Mikroekonomia [ćw]
  • gr.: N12-01
    Niedziela 20.01.2019
    godz.: 11.30-12.15
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N13-01
    Niedziela 20.01.2019
    godz.: 11.30-12.15
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N13-02
    Niedziela 20.01.2019
    godz.: 11.30-12.15
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N13-03
    Niedziela 20.01.2019
    godz.: 11.30-12.15
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

  • Mikroekonomia [w]
  • gr.: S12-01
    Poniedziałek 28.01.2019
    godz.: 10.30-11.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S12-02
    Poniedziałek 28.01.2019
    godz.: 10.30-11.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S12-03
    Poniedziałek 28.01.2019
    godz.: 10.30-11.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S13-01
    Poniedziałek 28.01.2019
    godz.: 12.15-13.00
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S13-02
    Poniedziałek 28.01.2019
    godz.: 12.15-13.00
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S13-03
    Poniedziałek 28.01.2019
    godz.: 12.15-13.00
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S13-04
    Poniedziałek 28.01.2019
    godz.: 12.15-13.00
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S13-05
    Poniedziałek 28.01.2019
    godz.: 12.15-13.00
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S13-06
    Poniedziałek 28.01.2019
    godz.: 12.15-13.00
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S13-07
    Poniedziałek 28.01.2019
    godz.: 12.15-13.00
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S13-08
    Poniedziałek 28.01.2019
    godz.: 12.15-13.00
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S13-09
    Poniedziałek 28.01.2019
    godz.: 12.15-13.00
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S13-10
    Poniedziałek 28.01.2019
    godz.: 12.15-13.00
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: N12-01
    Niedziela 03.02.2019
    godz.: 10.30-11.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: N13-01
    Niedziela 03.02.2019
    godz.: 10.30-11.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: N13-02
    Niedziela 03.02.2019
    godz.: 10.30-11.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: N13-03
    Niedziela 03.02.2019
    godz.: 10.30-11.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

dr inż. Ewa Malinowska
  • Seminarium licencjackie [sem]
  • gr.: S33-45
    Piątek 25.01.2019
    godz.: 08.00-09.30
    sala lab 3
    Z
    termin pierwszy

  • Seminarium magisterskie [sem]
  • gr.: S53-25
    Wtorek 22.01.2019
    godz.: 08.00-11.15
    sala lab 3
    Z
    termin pierwszy

  • Auditor ISO 9001 [lab]
  • gr.: S33-45
    Środa 16.01.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala lab 3
    Z
    termin pierwszy

  • Auditor ISO 9001 [w]
  • gr.: S33-45
    Środa 16.01.2019
    godz.: 09.45-11.15
    sala lab 1
    Z
    termin pierwszy

  • Jakość usług [w]
  • gr.: S33-45
    Czwartek 24.01.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala lab 1
    Z
    termin pierwszy

  • Zarządzanie bezpieczeństwem żywności w praktyce [w]
  • gr.: WDW
    Piątek 25.01.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

  • Zarządzanie jakością [ćw]
  • gr.: N23-01
    Sobota 01.12.2018
    godz.: 15.15-18.30
    sala lab A
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N23-02
    Sobota 15.12.2018
    godz.: 15.15-18.30
    sala lab A
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S23-01
    Czwartek 17.01.2019
    godz.: 13.30-15.00
    sala lab 1
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S23-02
    Czwartek 17.01.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala lab 1
    Z
    termin pierwszy

  • Zarządzanie jakością [w]
  • gr.: N23-01
    Sobota 12.01.2019
    godz.: 18.45-20.15
    sala A-321
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N23-02
    Sobota 12.01.2019
    godz.: 18.45-20.15
    sala A-321
    Z
    termin pierwszy

  • Zarządzanie jakością i środowiskiem w usługach [ćw]
  • gr.: S53-21
    Czwartek 17.01.2019
    godz.: 09.45-11.15
    sala lab 1
    Z
    termin pierwszy

  • Zarządzanie jakością i środowiskiem w usługach [w]
  • gr.: S53-21
    Czwartek 24.01.2019
    godz.: 09.45-11.15
    sala lab 1
    Z
    termin pierwszy

  • Zarządzanie jakością II [lab]
  • gr.: S33-45
    Piątek 25.01.2019
    godz.: 09.45-11.15
    sala lab 3
    Z
    termin pierwszy

mgr Ewelina Nawrocka
  • Zarządzanie inwestycjami [ćw]
  • gr.: S22-01
    Piątek 11.01.2019
    godz.: 15.15-16.45
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S22-02
    Piątek 11.01.2019
    godz.: 15.15-16.45
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

dr Marta Penczar
  • Bankowość II [w]
  • gr.: S41-01
    Sobota 05.01.2019
    godz.: 17.00-19.30
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-05
    Sobota 05.01.2019
    godz.: 17.00-19.30
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-15
    Sobota 05.01.2019
    godz.: 17.00-19.30
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-16
    Sobota 05.01.2019
    godz.: 17.00-19.30
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-17
    Sobota 05.01.2019
    godz.: 17.00-19.30
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-18
    Sobota 05.01.2019
    godz.: 17.00-19.30
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-25
    Sobota 05.01.2019
    godz.: 17.00-19.30
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-26
    Sobota 05.01.2019
    godz.: 17.00-19.30
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

dr Piotr Pisarewicz
  • Finanse zakładów ubezpieczeń [w]
  • gr.: S31-41
    Poniedziałek 28.01.2019
    godz.: 08.00-08.45
    sala WZ-310
    E
    termin pierwszy

  • Produkty ubezpieczeniowe [w]
  • gr.: S31-41
    Poniedziałek 28.01.2019
    godz.: 08.45-09.30
    sala WZ-310
    E
    termin pierwszy

  • Rynek ubezpieczeń w UE [w]
  • gr.: S51-11
    Poniedziałek 28.01.2019
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-310
    E
    termin pierwszy

mgr Jędrzej Siciński
  • Podstawy nauki o przedsiębiorstwie [ćw]
  • gr.: N22-31
    Sobota 12.01.2019
    godz.: 09.45-13.00
    sala C-5
    Z
    termin pierwszy

  • Podstawy nauki o przedsiębiorstwie [w]
  • gr.: N21-01
    Sobota 02.02.2019
    godz.: 12.15-14.15
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N21-02
    Sobota 02.02.2019
    godz.: 12.15-14.15
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N21-03
    Sobota 02.02.2019
    godz.: 12.15-14.15
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N21-04
    Sobota 02.02.2019
    godz.: 12.15-14.15
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N21-05
    Sobota 02.02.2019
    godz.: 12.15-14.15
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N21-06
    Sobota 02.02.2019
    godz.: 12.15-14.15
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N22-01
    Sobota 02.02.2019
    godz.: 12.15-14.15
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

  • Zarządzanie wartością przedsiębiorstwa II [ćw]
  • gr.: S53-31
    Wtorek 15.01.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N53-32
    Niedziela 20.01.2019
    godz.: 15.15-16.45
    sala WZ-303
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N53-31
    Niedziela 27.01.2019
    godz.: 15.15-18.30
    sala WZ-303
    Z
    termin pierwszy

dr Grzegorz Sikorski
  • Kodeks spółek handlowych [w]
  • gr.: S41-21
    Czwartek 31.01.2019
    godz.: 15.15-16.00
    sala WZ-304
    E
    termin pierwszy

dr Sylwia Silska-Gembka
  • Rachunkowość finansowa [w]
  • gr.: S23-01
    Poniedziałek 28.01.2019
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S23-02
    Poniedziałek 28.01.2019
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S23-03
    Poniedziałek 28.01.2019
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S23-04
    Poniedziałek 28.01.2019
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S23-05
    Poniedziałek 28.01.2019
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S23-06
    Poniedziałek 28.01.2019
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

  • Rachunkowość finansowa [ćw]
  • gr.: S23-06
    Piątek 25.01.2019
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-20
    Z
    termin pierwszy

dr Ewa Spigarska
  • Rachunkowość finansowa II [w]
  • gr.: S41-01
    Poniedziałek 28.01.2019
    godz.: 08.45-09.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S41-05
    Poniedziałek 28.01.2019
    godz.: 08.45-09.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S41-11
    Poniedziałek 28.01.2019
    godz.: 08.45-09.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S41-15
    Poniedziałek 28.01.2019
    godz.: 08.45-09.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S41-16
    Poniedziałek 28.01.2019
    godz.: 08.45-09.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-05
    Niedziela 03.02.2019
    godz.: 08.00-11.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-15
    Niedziela 03.02.2019
    godz.: 08.00-11.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-16
    Niedziela 03.02.2019
    godz.: 08.00-11.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-17
    Niedziela 03.02.2019
    godz.: 08.00-11.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-18
    Niedziela 03.02.2019
    godz.: 08.00-11.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-25
    Niedziela 03.02.2019
    godz.: 08.00-11.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-26
    Niedziela 03.02.2019
    godz.: 08.00-11.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

  • Sprawozdawczość instytucji finansowych [w]
  • gr.: N51-25
    Niedziela 03.02.2019
    godz.: 08.00-11.15
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N51-26
    Niedziela 03.02.2019
    godz.: 08.00-11.15
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

prof. nadz, dr hab. Arleta Szadziewska
  • Rachunkowość finansowa [w]
  • gr.: S24-01
    Poniedziałek 04.02.2019
    godz.: 10.30-13.00
    sala WZ-311
    E
    termin pierwszy

prof. nadz, dr hab. Jarosław Waśniewski
  • Projektowanie organizacji [w]
  • gr.: S43-11
    Wtorek 29.01.2019
    godz.: 13.30-15.00
    sala A-321
    E
    termin pierwszy

  • Zarządzanie przedsiębiorstwem [w]
  • gr.: S14-01
    Wtorek 29.01.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala A-321
    E
    termin pierwszy

    gr.: S14-02
    Wtorek 29.01.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala A-321
    E
    termin pierwszy

dr Anna Wojewnik-Filipkowska
  • Ocena efektywności projektów inwestycyjnych [w]
  • gr.: N33-21
    Niedziela 16.12.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala A-119
    E
    termin pierwszy

dr Beata Zackiewicz-Brunke
  • Rachunkowość finansowa [w]
  • gr.: N24-01
    Niedziela 03.02.2019
    godz.: 13.30-16.00
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N44-01
    Niedziela 10.02.2019
    godz.: 08.00-09.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N44-02
    Niedziela 10.02.2019
    godz.: 08.00-09.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N44-03
    Niedziela 10.02.2019
    godz.: 08.00-09.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

  • Rachunek kosztów I [w]
  • gr.: N31-21
    Niedziela 03.02.2019
    godz.: 16.00-17.45
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N31-31
    Niedziela 03.02.2019
    godz.: 16.00-17.45
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N31-51
    Niedziela 03.02.2019
    godz.: 16.00-17.45
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N31-52
    Niedziela 03.02.2019
    godz.: 16.00-17.45
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N31-53
    Niedziela 03.02.2019
    godz.: 16.00-17.45
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

prof. nadz, dr hab. Jacek Zaucha
  • Makroekonomia [w]
  • gr.: N11-01
    Sobota 26.01.2019
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N11-02
    Sobota 26.01.2019
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N11-03
    Sobota 26.01.2019
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N11-04
    Sobota 26.01.2019
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N11-05
    Sobota 26.01.2019
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N11-06
    Sobota 26.01.2019
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N11-07
    Sobota 26.01.2019
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy