Strona główna » Katedra Statystyki
Egzaminy i zaliczenia
Aktualizacja: Środa, 25 stycznia 2017 roku, godz. 16:16

dr Damian Gajda
  • Język SQL [lab]
  • gr.: N42-11
    Sobota 16.06.2018
    godz.: 11.30-12.15
    sala A-239
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N42-11
    Sobota 08.09.2018
    godz.: 10.30-12.15
    sala A-239
    Z
    termin drugi

  • Rachunek prawdopodobieństwa i statystyka matematyczna [ćw]
  • gr.: S12-02
    Środa 20.06.2018
    godz.: 10.30-12.15
    sala A-239
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S12-02
    Środa 05.09.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala A-238
    Z
    termin drugi

mgr Anna Gierusz
  • Rachunek prawdopodobieństwa i statystyka matematyczna [ćw]
  • gr.: S12-01
    Czwartek 07.06.2018
    godz.: 10.30-13.00
    sala C-20
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S12-01
    Czwartek 28.06.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala A-321
    Z
    termin drugi

    gr.: S12-01
    Środa 12.09.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-213
    Z
    termin trzeci

prof. UG, dr hab. Beata Jackowska
  • Modele parametryczne [w]
  • gr.: S42-11
    Czwartek 14.06.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala B-23
    E
    termin pierwszy

    gr.: N42-11
    Sobota 23.06.2018
    godz.: 12.15-14.15
    sala B-23
    E
    termin pierwszy

  • Statystyka [w]
  • gr.: S11-01
    Środa 27.06.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S11-02
    Środa 27.06.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S11-03
    Środa 27.06.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S11-04
    Środa 27.06.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S11-05
    Środa 27.06.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S11-01
    Poniedziałek 10.09.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-Aula
    E
    termin drugi

    gr.: S11-02
    Poniedziałek 10.09.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-Aula
    E
    termin drugi

    gr.: S11-03
    Poniedziałek 10.09.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-Aula
    E
    termin drugi

    gr.: S11-04
    Poniedziałek 10.09.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-Aula
    E
    termin drugi

    gr.: S11-05
    Poniedziałek 10.09.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-Aula
    E
    termin drugi

dr Tomasz Jurkiewicz
  • Prognozowanie i symulacje [II poł.sem., w]
  • gr.: S42-01
    Piątek 22.06.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S42-11
    Piątek 22.06.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

prof. UG, dr hab. Kamila Migdał-Najman
  • Analiza wielowymiarowa cech jakościowych [ćw]
  • gr.: N42-11
    Sobota 28.04.2018
    godz.: 11.30-15.00
    sala B-23
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S52-01
    Poniedziałek 28.05.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala B-23
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S42-11
    Środa 06.06.2018
    godz.: 08.00-09.30
    sala B-2
    Z
    termin pierwszy

  • Analiza wielowymiarowa cech jakościowych [w]
  • gr.: S42-11
    Wtorek 19.06.2018
    godz.: 10.30-11.15
    sala WZ-307
    E
    termin pierwszy

    gr.: S52-01
    Wtorek 19.06.2018
    godz.: 10.30-11.15
    sala WZ-307
    E
    termin pierwszy

    gr.: N42-11
    Sobota 23.06.2018
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-310
    E
    termin pierwszy

    gr.: N42-11
    Sobota 15.09.2018
    godz.: 10.30-11.15
    sala 230
    E
    termin drugi

  • Badania marketingowe [ćw]
  • gr.: S23-25
    Poniedziałek 04.06.2018
    godz.: 08.00-09.30
    sala B-23
    Z
    termin pierwszy

  • Badania marketingowe [w]
  • gr.: S23-21
    Wtorek 19.06.2018
    godz.: 11.30-12.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S23-22
    Wtorek 19.06.2018
    godz.: 11.30-12.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S23-25
    Wtorek 19.06.2018
    godz.: 11.30-12.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S23-31
    Wtorek 19.06.2018
    godz.: 11.30-12.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S23-35
    Wtorek 19.06.2018
    godz.: 12.15-13.00
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S23-41
    Wtorek 19.06.2018
    godz.: 12.15-13.00
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S23-45
    Wtorek 19.06.2018
    godz.: 12.15-13.00
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S23-51
    Wtorek 19.06.2018
    godz.: 12.15-13.00
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: N23-21
    Sobota 23.06.2018
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-311
    E
    termin pierwszy

    gr.: S23-21
    Piątek 14.09.2018
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin drugi

    gr.: S23-22
    Piątek 14.09.2018
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin drugi

    gr.: S23-25
    Piątek 14.09.2018
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin drugi

    gr.: S23-31
    Piątek 14.09.2018
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin drugi

    gr.: S23-35
    Piątek 14.09.2018
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin drugi

    gr.: S23-41
    Piątek 14.09.2018
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin drugi

    gr.: S23-45
    Piątek 14.09.2018
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin drugi

    gr.: S23-51
    Piątek 14.09.2018
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin drugi

    gr.: N23-21
    Sobota 15.09.2018
    godz.: 12.15-13.00
    sala A-239
    E
    termin drugi

  • Metody ilościowe w ZZL [ćw]
  • gr.: S53-15
    Wtorek 29.05.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala A-118
    Z
    termin pierwszy

  • Metody klasyfikacji [w]
  • gr.: S22-41
    Poniedziałek 04.06.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala B-23
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S22-41
    Piątek 14.09.2018
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-303
    Z
    termin drugi

prof. UG, dr hab. Krzysztof Najman
  • Eksploracyjne metody analizy danych [w]
  • gr.: S32-41
    Wtorek 19.06.2018
    godz.: 13.30-14.15
    sala WZ-311
    E
    termin pierwszy

    gr.: S32-41
    Czwartek 28.06.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala A-239
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S32-41
    Piątek 14.09.2018
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-310
    E
    termin drugi

  • Przygotowanie danych [ćw]
  • gr.: S42-11
    Wtorek 19.06.2018
    godz.: 13.30-14.15
    sala WZ-310
    E
    termin pierwszy

    gr.: N42-11
    Niedziela 24.06.2018
    godz.: 10.30-11.15
    sala WZ-311
    E
    termin pierwszy

    gr.: S42-11
    Piątek 14.09.2018
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-311
    E
    termin drugi

    gr.: N42-11
    Sobota 15.09.2018
    godz.: 11.30-12.15
    sala A-239
    E
    termin drugi

  • Sztuczne sieci neuronowe [lab]
  • gr.: S32-41
    Poniedziałek 18.06.2018
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-310
    E
    termin pierwszy

    gr.: S32-41
    Czwartek 28.06.2018
    godz.: 11.30-12.15
    sala A-239
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S32-41
    Wtorek 04.09.2018
    godz.: 09.45-12.15
    sala B-4
    E
    termin drugi

mgr Teresa Plenikowska-Ślusarz
  • Statystyka [ćw]
  • gr.: S11-01
    Środa 06.06.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala A-239
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S11-02
    Środa 06.06.2018
    godz.: 15.15-16.45
    sala A-239
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S11-03
    Środa 06.06.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala A-238
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S11-04
    Poniedziałek 18.06.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala A-239
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S11-05
    Poniedziałek 18.06.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala A-239
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S11-01
    Czwartek 21.06.2018
    godz.: 09.45-10.30
    sala A-239
    Z
    termin drugi

    gr.: S11-02
    Czwartek 21.06.2018
    godz.: 10.30-11.15
    sala A-239
    Z
    termin drugi

    gr.: S11-03
    Czwartek 21.06.2018
    godz.: 11.30-12.15
    sala A-239
    Z
    termin drugi

    gr.: S11-04
    Czwartek 21.06.2018
    godz.: 12.15-13.00
    sala A-239
    Z
    termin drugi

    gr.: S11-05
    Czwartek 21.06.2018
    godz.: 13.30-14.15
    sala A-239
    Z
    termin drugi

    gr.: S11-01
    Środa 05.09.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala A-239
    Z
    termin trzeci

    gr.: S11-02
    Środa 05.09.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala A-239
    Z
    termin trzeci

    gr.: S11-03
    Środa 05.09.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala A-239
    Z
    termin trzeci

    gr.: S11-04
    Środa 05.09.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala A-239
    Z
    termin trzeci

    gr.: S11-05
    Środa 05.09.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala A-239
    Z
    termin trzeci

  • Statystyka społeczna [lab]
  • gr.: S22-41
    Poniedziałek 18.06.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala A-239
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S22-41
    Środa 05.09.2018
    godz.: 15.15-16.45
    sala A-239
    Z
    termin drugi

dr Agnieszka Pobłocka
  • Metody aktuarialne [w]
  • gr.: S31-41
    Poniedziałek 18.06.2018
    godz.: 10.30-11.15
    sala A-238
    E
    termin pierwszy

    gr.: S31-41
    Środa 27.06.2018
    godz.: 10.30-11.15
    sala 231
    E
    termin drugi