Strona główna » Renata Płoska
Renata Płoska
Renata Płoska
Aktualizacja: Środa, 17 stycznia 2018 roku, godz. 13:44

dr Renata Płoska

Stanowisko:
Adiunkt
224
(+48 58) 523 11 07

Konsultacje

Odwołane w dniu:
18.10.2018
godz. 14.00-14.45
pok. 224
Przeniesione na dzień:
18.10.2018
godz. 14.45-15.30
pok. 224
Tydzień I:
Czwartek
godz. 14.00-14.45
pok. 224
Tydzień I:
Wtorek
godz. 11.30-12.15
pok. 224
Tydzień II:
Czwartek
godz. 14.00-14.45
pok. 224
Tydzień II:
Wtorek
godz. 11.30-12.15
pok. 224

Prowadzone przedmioty

  • Stacjonarne studia I stopnia
    • Partnerstwo i współpraca w biznesie
    • Społeczna odpowiedzialność biznesu
  • Stacjonarne studia II stopnia
    • Etyka w biznesie
    • Etyka w zarządzaniu
    • Relacje inwestorskie i raportowanie społeczne
    • Seminarium magisterskie
    • Zarządzanie strategiczne
  • Niestacjonarne studia II stopnia
    • Etyka w biznesie
    • Etyka w zarządzaniu
    • Relacje inwestorskie i raportowanie społeczne
    • Seminarium magisterskie

Prowadzone seminaria

Seminarium magisterskie

Kierunek: Zarządzanie
Specjalność: Zarządzanie Rozwojem Przedsiębiorstwa

Kierunek: Zarządzanie

Specjalność:  Zarządzanie rozwojem przedsiębiorstwa

Seminarium magisterskie

Prowadzący seminarium: dr Renata Płoska

Opis tematyki:

  • problemy społecznej odpowiedzialności biznesu,
  • etyczny wymiar zarządzania w biznesie,
  • zarządzanie w wybranych obszarach funkcjonalnych w przedsiębiorstwie,
  • strategie rozwoju przedsiębiorstwa,
  • konkurencyjność przedsiębiorstwa,
  • analiza strategiczna,
  • analizy sektorowe.

 

Egzaminy i zaliczenia

  • Etyka w biznesie [w]
  • grupa: N51-01
    Niedziela 13.05.2018
    godz.: 08.00-11.15
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    grupa: N51-05
    Niedziela 13.05.2018
    godz.: 08.00-11.15
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    grupa: N51-15
    Niedziela 13.05.2018
    godz.: 08.00-11.15
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    grupa: N51-16
    Niedziela 13.05.2018
    godz.: 08.00-11.15
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    grupa: N51-17
    Niedziela 13.05.2018
    godz.: 08.00-11.15
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    grupa: N51-21
    Niedziela 13.05.2018
    godz.: 08.00-11.15
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    grupa: N51-22
    Niedziela 13.05.2018
    godz.: 08.00-11.15
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    grupa: N52-15
    Niedziela 13.05.2018
    godz.: 08.00-11.15
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    grupa: S51-01
    Poniedziałek 04.06.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    grupa: S51-05
    Poniedziałek 04.06.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    grupa: S51-06
    Poniedziałek 04.06.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    grupa: S51-11
    Poniedziałek 04.06.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    grupa: S51-15
    Poniedziałek 04.06.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    grupa: S51-21
    Poniedziałek 04.06.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    grupa: S52-01
    Poniedziałek 04.06.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    grupa: S52-15
    Poniedziałek 04.06.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    grupa: S52-05
    Czwartek 07.06.2018
    godz.: 17.00-18.30
    sala C-21
    Z
    termin pierwszy

    grupa: S52-06
    Czwartek 07.06.2018
    godz.: 17.00-18.30
    sala C-21
    Z
    termin pierwszy

    grupa: N51-01
    Sobota 16.06.2018
    godz.: 15.15-16.00
    sala WZ-Aula
    Z
    termin drugi

    grupa: N51-05
    Sobota 16.06.2018
    godz.: 15.15-16.00
    sala WZ-Aula
    Z
    termin drugi

    grupa: N51-15
    Sobota 16.06.2018
    godz.: 15.15-16.00
    sala WZ-Aula
    Z
    termin drugi

    grupa: N51-16
    Sobota 16.06.2018
    godz.: 15.15-16.00
    sala WZ-Aula
    Z
    termin drugi

    grupa: N51-17
    Sobota 16.06.2018
    godz.: 15.15-16.00
    sala WZ-Aula
    Z
    termin drugi

    grupa: N51-21
    Sobota 16.06.2018
    godz.: 15.15-16.00
    sala WZ-Aula
    Z
    termin drugi

    grupa: N51-22
    Sobota 16.06.2018
    godz.: 15.15-16.00
    sala WZ-Aula
    Z
    termin drugi

    grupa: N52-15
    Sobota 16.06.2018
    godz.: 15.15-16.00
    sala WZ-Aula
    Z
    termin drugi

    grupa: S51-01
    Wtorek 19.06.2018
    godz.: 14.15-15.00
    sala WZ-Aula
    Z
    termin drugi

    grupa: S51-05
    Wtorek 19.06.2018
    godz.: 14.15-15.00
    sala WZ-Aula
    Z
    termin drugi

    grupa: S51-06
    Wtorek 19.06.2018
    godz.: 14.15-15.00
    sala WZ-Aula
    Z
    termin drugi

    grupa: S51-11
    Wtorek 19.06.2018
    godz.: 14.15-15.00
    sala WZ-Aula
    Z
    termin drugi

    grupa: S51-15
    Wtorek 19.06.2018
    godz.: 14.15-15.00
    sala WZ-Aula
    Z
    termin drugi

    grupa: S51-21
    Wtorek 19.06.2018
    godz.: 14.15-15.00
    sala WZ-Aula
    Z
    termin drugi

    grupa: S52-01
    Wtorek 19.06.2018
    godz.: 14.15-15.00
    sala WZ-Aula
    Z
    termin drugi

    grupa: S52-15
    Wtorek 19.06.2018
    godz.: 14.15-15.00
    sala WZ-Aula
    Z
    termin drugi

    grupa: S51-01
    Środa 12.09.2018
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-310
    Z
    termin trzeci

    grupa: S51-05
    Środa 12.09.2018
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-310
    Z
    termin trzeci

    grupa: S51-06
    Środa 12.09.2018
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-310
    Z
    termin trzeci

    grupa: S51-11
    Środa 12.09.2018
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-310
    Z
    termin trzeci

    grupa: S51-15
    Środa 12.09.2018
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-310
    Z
    termin trzeci

    grupa: S51-21
    Środa 12.09.2018
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-310
    Z
    termin trzeci

    grupa: S52-01
    Środa 12.09.2018
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-310
    Z
    termin trzeci

    grupa: S52-05
    Środa 12.09.2018
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-310
    Z
    termin drugi

    grupa: S52-06
    Środa 12.09.2018
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-310
    Z
    termin drugi

    grupa: S52-15
    Środa 12.09.2018
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-310
    Z
    termin trzeci

    grupa: N51-01
    Sobota 15.09.2018
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-311
    Z
    termin trzeci

    grupa: N51-05
    Sobota 15.09.2018
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-311
    Z
    termin trzeci

    grupa: N51-15
    Sobota 15.09.2018
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-311
    Z
    termin trzeci

    grupa: N51-16
    Sobota 15.09.2018
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-311
    Z
    termin trzeci

    grupa: N51-17
    Sobota 15.09.2018
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-311
    Z
    termin trzeci

    grupa: N51-21
    Sobota 15.09.2018
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-311
    Z
    termin trzeci

    grupa: N51-22
    Sobota 15.09.2018
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-311
    Z
    termin trzeci

    grupa: N52-15
    Sobota 15.09.2018
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-311
    Z
    termin trzeci

  • Etyka w zarządzaniu [w]
  • grupa: N53-01
    Sobota 26.05.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    grupa: N53-05
    Sobota 26.05.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    grupa: N53-11
    Sobota 26.05.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    grupa: N53-31
    Sobota 26.05.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    grupa: S53-01
    Wtorek 05.06.2018
    godz.: 16.00-16.45
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    grupa: S53-02
    Wtorek 05.06.2018
    godz.: 16.00-16.45
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    grupa: S53-05
    Wtorek 05.06.2018
    godz.: 16.00-16.45
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    grupa: S53-11
    Wtorek 05.06.2018
    godz.: 15.15-16.00
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    grupa: S53-15
    Wtorek 05.06.2018
    godz.: 15.15-16.00
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    grupa: S53-21
    Wtorek 05.06.2018
    godz.: 15.15-16.00
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    grupa: S53-25
    Wtorek 05.06.2018
    godz.: 15.15-16.00
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    grupa: S53-31
    Wtorek 05.06.2018
    godz.: 16.00-16.45
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    grupa: S53-35
    Wtorek 05.06.2018
    godz.: 15.15-16.00
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    grupa: N53-01
    Sobota 16.06.2018
    godz.: 14.15-15.00
    sala WZ-Aula
    Z
    termin drugi

    grupa: N53-05
    Sobota 16.06.2018
    godz.: 14.15-15.00
    sala WZ-Aula
    Z
    termin drugi

    grupa: N53-11
    Sobota 16.06.2018
    godz.: 14.15-15.00
    sala WZ-Aula
    Z
    termin drugi

    grupa: N53-31
    Sobota 16.06.2018
    godz.: 14.15-15.00
    sala WZ-Aula
    Z
    termin drugi

    grupa: S53-01
    Wtorek 19.06.2018
    godz.: 12.15-13.00
    sala WZ-311
    Z
    termin drugi

    grupa: S53-02
    Wtorek 19.06.2018
    godz.: 12.15-13.00
    sala WZ-311
    Z
    termin drugi

    grupa: S53-05
    Wtorek 19.06.2018
    godz.: 12.15-13.00
    sala WZ-311
    Z
    termin drugi

    grupa: S53-11
    Wtorek 19.06.2018
    godz.: 12.15-13.00
    sala WZ-311
    Z
    termin drugi

    grupa: S53-15
    Wtorek 19.06.2018
    godz.: 12.15-13.00
    sala WZ-311
    Z
    termin drugi

    grupa: S53-21
    Wtorek 19.06.2018
    godz.: 12.15-13.00
    sala WZ-311
    Z
    termin drugi

    grupa: S53-25
    Wtorek 19.06.2018
    godz.: 12.15-13.00
    sala WZ-311
    Z
    termin drugi

    grupa: S53-31
    Wtorek 19.06.2018
    godz.: 12.15-13.00
    sala WZ-311
    Z
    termin drugi

    grupa: S53-35
    Wtorek 19.06.2018
    godz.: 12.15-13.00
    sala WZ-311
    Z
    termin drugi

    grupa: S53-01
    Środa 12.09.2018
    godz.: 12.15-13.00
    sala WZ-310
    Z
    termin trzeci

    grupa: S53-02
    Środa 12.09.2018
    godz.: 12.15-13.00
    sala WZ-310
    Z
    termin trzeci

    grupa: S53-05
    Środa 12.09.2018
    godz.: 12.15-13.00
    sala WZ-310
    Z
    termin trzeci

    grupa: S53-11
    Środa 12.09.2018
    godz.: 12.15-13.00
    sala WZ-310
    Z
    termin trzeci

    grupa: S53-15
    Środa 12.09.2018
    godz.: 12.15-13.00
    sala WZ-310
    Z
    termin trzeci

    grupa: S53-21
    Środa 12.09.2018
    godz.: 12.15-13.00
    sala WZ-310
    Z
    termin trzeci

    grupa: S53-25
    Środa 12.09.2018
    godz.: 12.15-13.00
    sala WZ-310
    Z
    termin trzeci

    grupa: S53-31
    Środa 12.09.2018
    godz.: 12.15-13.00
    sala WZ-310
    Z
    termin trzeci

    grupa: S53-35
    Środa 12.09.2018
    godz.: 12.15-13.00
    sala WZ-310
    Z
    termin trzeci

    grupa: N53-01
    Sobota 15.09.2018
    godz.: 12.15-13.00
    sala WZ-311
    Z
    termin trzeci

    grupa: N53-05
    Sobota 15.09.2018
    godz.: 12.15-13.00
    sala WZ-311
    Z
    termin trzeci

    grupa: N53-11
    Sobota 15.09.2018
    godz.: 12.15-13.00
    sala WZ-311
    Z
    termin trzeci

    grupa: N53-31
    Sobota 15.09.2018
    godz.: 12.15-13.00
    sala WZ-311
    Z
    termin trzeci

  • Partnerstwo i współpraca w biznesie [ćw]
  • grupa: S23-41
    Poniedziałek 04.06.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-130
    Z
    termin pierwszy

    grupa: S23-51
    Poniedziałek 04.06.2018
    godz.: 15.15-16.45
    sala WZ-213
    Z
    termin pierwszy

  • Partnerstwo i współpraca w biznesie [w]
  • grupa: S23-41
    Wtorek 29.05.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala C-4
    Z
    termin pierwszy

    grupa: S23-51
    Wtorek 29.05.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala C-4
    Z
    termin pierwszy

    grupa: S23-41
    Środa 12.09.2018
    godz.: 10.30-11.15
    sala 224
    Z
    termin drugi

    grupa: S23-51
    Środa 12.09.2018
    godz.: 10.30-11.15
    sala 224
    Z
    termin drugi

  • Relacje inwestorskie i raportowanie społeczne [ćw]
  • grupa: S43-31
    Wtorek 29.05.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-304
    Z
    termin pierwszy

    grupa: N43-31
    Niedziela 10.06.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala A-410
    Z
    termin pierwszy

    grupa: N43-32
    Niedziela 10.06.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala B-23
    Z
    termin pierwszy

  • Seminarium magisterskie []
  • grupa: S43-31
    Wtorek 05.06.2018
    godz.: 17.00-18.30
    sala p-224
    Z
    termin pierwszy

    grupa: S53-35
    Wtorek 05.06.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala p-224
    Z
    termin pierwszy

    grupa: N43-31
    Sobota 09.06.2018
    godz.: 11.30-14.15
    sala 224
    Z
    termin pierwszy

    grupa: N43-32
    Sobota 09.06.2018
    godz.: 11.30-14.15
    sala 224
    Z
    termin pierwszy

  • Społeczna odpowiedzialność biznesu [w]
  • grupa: S33-31
    Wtorek 29.05.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-311
    Z
    termin pierwszy

    grupa: S33-35
    Wtorek 29.05.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-311
    Z
    termin pierwszy

    grupa: S33-41
    Wtorek 29.05.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-311
    Z
    termin pierwszy

    grupa: S33-42
    Wtorek 29.05.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-311
    Z
    termin pierwszy

    grupa: S33-51
    Wtorek 29.05.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-311
    Z
    termin pierwszy

    grupa: S33-31
    Wtorek 19.06.2018
    godz.: 13.30-14.15
    sala WZ-Aula
    Z
    termin drugi

    grupa: S33-35
    Wtorek 19.06.2018
    godz.: 13.30-14.15
    sala WZ-Aula
    Z
    termin drugi

    grupa: S33-41
    Wtorek 19.06.2018
    godz.: 13.30-14.15
    sala WZ-Aula
    Z
    termin drugi

    grupa: S33-42
    Wtorek 19.06.2018
    godz.: 13.30-14.15
    sala WZ-Aula
    Z
    termin drugi

    grupa: S33-51
    Wtorek 19.06.2018
    godz.: 13.30-14.15
    sala WZ-Aula
    Z
    termin drugi

    grupa: S33-31
    Środa 27.06.2018
    godz.: 12.15-13.00
    sala WZ-206
    Z
    termin trzeci

    grupa: S33-35
    Środa 27.06.2018
    godz.: 12.15-13.00
    sala WZ-206
    Z
    termin trzeci

    grupa: S33-41
    Środa 27.06.2018
    godz.: 12.15-13.00
    sala WZ-206
    Z
    termin trzeci

    grupa: S33-42
    Środa 27.06.2018
    godz.: 12.15-13.00
    sala WZ-206
    Z
    termin trzeci

    grupa: S33-51
    Środa 27.06.2018
    godz.: 12.15-13.00
    sala WZ-206
    Z
    termin trzeci

    grupa: S33-31
    Środa 12.09.2018
    godz.: 13.30-14.15
    sala WZ-310
    Z
    termin czwarty

    grupa: S33-35
    Środa 12.09.2018
    godz.: 13.30-14.15
    sala WZ-310
    Z
    termin czwarty

    grupa: S33-41
    Środa 12.09.2018
    godz.: 13.30-14.15
    sala WZ-310
    Z
    termin czwarty

    grupa: S33-42
    Środa 12.09.2018
    godz.: 13.30-14.15
    sala WZ-310
    Z
    termin czwarty

    grupa: S33-51
    Środa 12.09.2018
    godz.: 13.30-14.15
    sala WZ-310
    Z
    termin czwarty

Publikacje