Strona główna » Katedra Rachunkowości
Egzaminy i zaliczenia
Aktualizacja: Środa, 25 stycznia 2017 roku, godz. 14:15

mgr Ewa Chrostowska
  • Odroczony podatek dochodowy [ćw]
  • gr.: N51-16
    Niedziela 16.12.2018
    godz.: 17.00-17.45
    sala WZ-307
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N51-17
    Niedziela 16.12.2018
    godz.: 17.00-17.45
    sala WZ-307
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N51-15
    Niedziela 27.01.2019
    godz.: 15.15-16.00
    sala WZ-311
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N51-15
    Sobota 02.02.2019
    godz.: 17.00-17.45
    sala WZ-311
    Z
    termin drugi

    gr.: N51-16
    Sobota 02.02.2019
    godz.: 17.00-17.45
    sala WZ-311
    Z
    termin drugi

    gr.: N51-17
    Sobota 02.02.2019
    godz.: 17.00-17.45
    sala WZ-311
    Z
    termin drugi

prof. nadz, dr hab. Barbara Gierusz
  • Odroczony podatek dochodowy [w]
  • gr.: S51-15
    Wtorek 22.01.2019
    godz.: 15.15-16.45
    sala WZ-310
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S51-16
    Wtorek 22.01.2019
    godz.: 15.15-16.45
    sala WZ-310
    Z
    termin pierwszy

dr Anna Kamińska-Stańczak
  • Rachunkowość finansowa [w]
  • gr.: S21-01
    Wtorek 05.02.2019
    godz.: 10.30-14.15
    sala WZ-310
    E
    termin pierwszy

    gr.: S21-02
    Wtorek 05.02.2019
    godz.: 10.30-14.15
    sala WZ-310
    E
    termin pierwszy

    gr.: S21-03
    Wtorek 05.02.2019
    godz.: 10.30-14.15
    sala WZ-310
    E
    termin pierwszy

    gr.: S21-04
    Wtorek 05.02.2019
    godz.: 10.30-14.15
    sala WZ-310
    E
    termin pierwszy

    gr.: S21-05
    Wtorek 05.02.2019
    godz.: 10.30-14.15
    sala WZ-310
    E
    termin pierwszy

  • Rachunkowość jednostek w szczególnych sytuacjach [ćw]
  • gr.: N41-15
    Niedziela 20.01.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N41-16
    Niedziela 20.01.2019
    godz.: 15.15-18.30
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N41-17
    Niedziela 20.01.2019
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

dr Cyryl Kotyla
  • Odroczony podatek dochodowy [w]
  • gr.: N51-15
    Sobota 02.02.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: N51-16
    Sobota 02.02.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: N51-17
    Sobota 02.02.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: N51-15
    Sobota 23.02.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-20
    E
    termin drugi

    gr.: N51-16
    Sobota 23.02.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-20
    E
    termin drugi

    gr.: N51-17
    Sobota 23.02.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-20
    E
    termin drugi

  • Podatki w księgach rachunkowych [w]
  • gr.: S31-51
    Środa 30.01.2019
    godz.: 15.15-16.45
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S31-52
    Środa 30.01.2019
    godz.: 15.15-16.45
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S34-01
    Środa 30.01.2019
    godz.: 15.15-16.45
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S34-02
    Środa 30.01.2019
    godz.: 15.15-16.45
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: N31-51
    Sobota 02.02.2019
    godz.: 08.45-10.30
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: N31-52
    Sobota 02.02.2019
    godz.: 08.45-10.30
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: N31-53
    Sobota 02.02.2019
    godz.: 08.45-10.30
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: N34-01
    Sobota 02.02.2019
    godz.: 08.45-10.30
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S31-51
    Wtorek 19.02.2019
    godz.: 15.15-16.45
    sala C-20
    E
    termin drugi

    gr.: S31-52
    Wtorek 19.02.2019
    godz.: 15.15-16.45
    sala C-20
    E
    termin drugi

    gr.: S34-01
    Wtorek 19.02.2019
    godz.: 15.15-16.45
    sala C-20
    E
    termin drugi

    gr.: S34-02
    Wtorek 19.02.2019
    godz.: 15.15-16.45
    sala C-20
    E
    termin drugi

    gr.: N31-51
    Sobota 23.02.2019
    godz.: 08.45-10.30
    sala C-20
    E
    termin drugi

    gr.: N31-52
    Sobota 23.02.2019
    godz.: 08.45-10.30
    sala C-20
    E
    termin drugi

    gr.: N31-53
    Sobota 23.02.2019
    godz.: 08.45-10.30
    sala C-20
    E
    termin drugi

    gr.: N34-01
    Sobota 23.02.2019
    godz.: 08.45-10.30
    sala C-20
    E
    termin drugi

dr Jarosław Kujawski
  • Budżetowanie [w]
  • gr.: S51-21
    Poniedziałek 28.01.2019
    godz.: 09.45-13.00
    sala WZ-303
    E
    termin pierwszy

  • Rachunek kosztów II [ćw]
  • gr.: N41-25
    Sobota 02.02.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N41-26
    Sobota 02.02.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

dr Sylwia Silska-Gembka
  • Rachunkowość finansowa [w]
  • gr.: S23-01
    Poniedziałek 28.01.2019
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S23-02
    Poniedziałek 28.01.2019
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S23-03
    Poniedziałek 28.01.2019
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S23-04
    Poniedziałek 28.01.2019
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S23-05
    Poniedziałek 28.01.2019
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S23-06
    Poniedziałek 28.01.2019
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

  • Rachunkowość finansowa [ćw]
  • gr.: S23-06
    Piątek 25.01.2019
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-20
    Z
    termin pierwszy

dr Ewa Spigarska
  • Rachunkowość finansowa II [w]
  • gr.: S41-01
    Poniedziałek 28.01.2019
    godz.: 08.45-09.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S41-05
    Poniedziałek 28.01.2019
    godz.: 08.45-09.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S41-11
    Poniedziałek 28.01.2019
    godz.: 08.45-09.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S41-15
    Poniedziałek 28.01.2019
    godz.: 08.45-09.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S41-16
    Poniedziałek 28.01.2019
    godz.: 08.45-09.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-05
    Niedziela 03.02.2019
    godz.: 08.00-11.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-15
    Niedziela 03.02.2019
    godz.: 08.00-11.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-16
    Niedziela 03.02.2019
    godz.: 08.00-11.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-17
    Niedziela 03.02.2019
    godz.: 08.00-11.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-18
    Niedziela 03.02.2019
    godz.: 08.00-11.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-25
    Niedziela 03.02.2019
    godz.: 08.00-11.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-26
    Niedziela 03.02.2019
    godz.: 08.00-11.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

  • Sprawozdawczość instytucji finansowych [w]
  • gr.: N51-25
    Niedziela 03.02.2019
    godz.: 08.00-11.15
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N51-26
    Niedziela 03.02.2019
    godz.: 08.00-11.15
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

prof. nadz, dr hab. Arleta Szadziewska
  • Rachunkowość finansowa [w]
  • gr.: S24-01
    Poniedziałek 04.02.2019
    godz.: 10.30-13.00
    sala WZ-311
    E
    termin pierwszy

dr Beata Zackiewicz-Brunke
  • Rachunkowość finansowa [w]
  • gr.: N24-01
    Niedziela 03.02.2019
    godz.: 13.30-16.00
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N44-01
    Niedziela 10.02.2019
    godz.: 08.00-09.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N44-02
    Niedziela 10.02.2019
    godz.: 08.00-09.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N44-03
    Niedziela 10.02.2019
    godz.: 08.00-09.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

  • Rachunek kosztów I [w]
  • gr.: N31-21
    Niedziela 03.02.2019
    godz.: 16.00-17.45
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N31-31
    Niedziela 03.02.2019
    godz.: 16.00-17.45
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N31-51
    Niedziela 03.02.2019
    godz.: 16.00-17.45
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N31-52
    Niedziela 03.02.2019
    godz.: 16.00-17.45
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N31-53
    Niedziela 03.02.2019
    godz.: 16.00-17.45
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy