Strona główna » Katedra Rachunkowości
Egzaminy i zaliczenia
Aktualizacja: Środa, 25 stycznia 2017 roku, godz. 14:15

dr Anna Kamińska-Stańczak
  • Rachunkowość [ćw]
  • gr.: N11-04
    Niedziela 03.06.2018
    godz.: 11.30-15.00
    sala WZ-307
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S22-41
    Czwartek 07.06.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-307
    Z
    termin pierwszy

  • Rachunkowość zarządcza [ćw]
  • gr.: S41-16
    Wtorek 29.05.2018
    godz.: 17.00-18.30
    sala WZ-303
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N43-11
    Sobota 09.06.2018
    godz.: 15.15-16.45
    sala WZ-303
    Z
    termin pierwszy

dr Cyryl Kotyla
  • Bilansowy i podatkowy pomiar kosztów [w]
  • gr.: S31-51
    Piątek 08.06.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S31-52
    Piątek 08.06.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S31-51
    Piątek 15.06.2018
    godz.: 08.00-09.30
    sala WZ-310
    Z
    termin drugi

    gr.: S31-52
    Piątek 15.06.2018
    godz.: 08.00-09.30
    sala WZ-310
    Z
    termin drugi

    gr.: N31-51
    Sobota 16.06.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N31-52
    Sobota 16.06.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

  • Podatki bezpośrednie i ubezpieczenia społeczne [w]
  • gr.: S41-21
    Piątek 15.06.2018
    godz.: 08.00-10.30
    sala WZ-310
    E
    termin pierwszy

    gr.: S41-21
    Piątek 07.09.2018
    godz.: 08.00-10.30
    sala WZ-307
    E
    termin drugi

  • Podatki bezpośrednie, prawo lokalne, prawo celne [ćw]
  • gr.: N41-21
    Niedziela 17.06.2018
    godz.: 08.45-09.30
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N41-22
    Niedziela 17.06.2018
    godz.: 08.45-09.30
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N41-21
    Niedziela 24.06.2018
    godz.: 08.45-10.30
    sala 202a
    Z
    termin drugi

    gr.: N41-22
    Niedziela 24.06.2018
    godz.: 08.45-10.30
    sala 202a
    Z
    termin drugi

  • Podatki: VAT i dochodowy [w]
  • gr.: N41-15
    Sobota 26.05.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N41-16
    Sobota 26.05.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N41-17
    Sobota 26.05.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N41-15
    Sobota 16.06.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala B-4
    Z
    termin drugi

    gr.: N41-16
    Sobota 16.06.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala B-4
    Z
    termin drugi

    gr.: N41-17
    Sobota 16.06.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala B-4
    Z
    termin drugi

  • Rachunkowość podatkowa [w]
  • gr.: S41-15
    Wtorek 29.05.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-303
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S41-16
    Wtorek 29.05.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-303
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S41-15
    Piątek 15.06.2018
    godz.: 08.00-09.30
    sala WZ-310
    Z
    termin drugi

    gr.: S41-16
    Piątek 15.06.2018
    godz.: 08.00-09.30
    sala WZ-310
    Z
    termin drugi

    gr.: N41-15
    Sobota 16.06.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N41-16
    Sobota 16.06.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N41-17
    Sobota 16.06.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N41-15
    Niedziela 24.06.2018
    godz.: 08.45-10.30
    sala B-4
    Z
    termin drugi

    gr.: N41-16
    Niedziela 24.06.2018
    godz.: 08.45-10.30
    sala B-4
    Z
    termin drugi

    gr.: N41-17
    Niedziela 24.06.2018
    godz.: 08.45-10.30
    sala B-4
    Z
    termin drugi

  • Seminarium magisterskie []
  • gr.: N41-15
    Sobota 09.06.2018
    godz.: 13.30-19.30
    sala B-2
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N41-16
    Sobota 09.06.2018
    godz.: 13.30-19.30
    sala B-2
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N41-17
    Sobota 09.06.2018
    godz.: 13.30-19.30
    sala B-2
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N51-15
    Sobota 09.06.2018
    godz.: 14.15-17.45
    sala B-2
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N51-16
    Sobota 09.06.2018
    godz.: 14.15-17.45
    sala B-2
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N51-17
    Sobota 09.06.2018
    godz.: 14.15-17.45
    sala B-2
    Z
    termin pierwszy

dr Jarosław Kujawski
  • Rachunkowość zarządcza [w]
  • gr.: S41-21
    Środa 13.06.2018
    godz.: 09.45-13.00
    sala WZ-310
    E
    termin pierwszy

prof. UG, dr hab. Arleta Szadziewska
  • Rachunkowość banków [w]
  • gr.: N31-51
    Sobota 09.06.2018
    godz.: 13.30-16.00
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N31-52
    Sobota 09.06.2018
    godz.: 13.30-16.00
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

dr Beata Zackiewicz-Brunke
  • Rachunkowość [ćw]
  • gr.: N22-51
    Sobota 02.06.2018
    godz.: 08.00-09.30
    sala WZ-303
    Z
    termin pierwszy

  • Rachunkowość zarządcza [ćw]
  • gr.: N41-15
    Sobota 23.06.2018
    godz.: 08.00-09.30
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N41-16
    Sobota 23.06.2018
    godz.: 08.00-09.30
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N41-17
    Sobota 23.06.2018
    godz.: 08.00-09.30
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

  • Rachunkowość zarządcza [w]
  • gr.: N41-05
    Sobota 23.06.2018
    godz.: 09.45-12.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-06
    Sobota 23.06.2018
    godz.: 09.45-12.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-15
    Sobota 23.06.2018
    godz.: 09.45-12.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-16
    Sobota 23.06.2018
    godz.: 09.45-12.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-17
    Sobota 23.06.2018
    godz.: 09.45-12.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy