Strona główna » Katedra Rachunkowości
Egzaminy i zaliczenia
Aktualizacja: Środa, 25 stycznia 2017 roku, godz. 14:15

dr Nelli Artienwicz
  • Rachunkowość małych podmiotów gospodarczych [w]
  • gr.: S31-51
    Piątek 02.02.2018
    godz.: 10.30-11.15
    sala WZ-310
    E
    termin pierwszy

    gr.: S31-52
    Piątek 02.02.2018
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-310
    E
    termin pierwszy

    gr.: S34-01
    Piątek 02.02.2018
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-310
    E
    termin pierwszy

    gr.: S34-02
    Piątek 02.02.2018
    godz.: 12.15-13.00
    sala WZ-310
    E
    termin pierwszy

dr Michał Chalastra
  • Rachunek kosztów II [ćw]
  • gr.: N41-15
    Sobota 27.01.2018
    godz.: 11.30-14.15
    sala WZ-305
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N41-16
    Sobota 27.01.2018
    godz.: 08.00-11.15
    sala WZ-130
    Z
    termin pierwszy

  • Rachunek kosztów II [w]
  • gr.: N41-05
    Niedziela 11.02.2018
    godz.: 12.15-14.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-06
    Niedziela 11.02.2018
    godz.: 12.15-14.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-15
    Niedziela 11.02.2018
    godz.: 12.15-14.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-16
    Niedziela 11.02.2018
    godz.: 12.15-14.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-17
    Niedziela 11.02.2018
    godz.: 12.15-14.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

mgr Ewa Chrostowska
  • Rachunek kosztów II [ćw]
  • gr.: S41-01
    Środa 10.01.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-311
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S41-11
    Środa 10.01.2018
    godz.: 15.15-16.45
    sala WZ-206
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S41-16
    Środa 10.01.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-306
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S41-01
    Środa 24.01.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-311
    Z
    termin drugi

    gr.: S41-11
    Środa 24.01.2018
    godz.: 15.15-16.45
    sala WZ-206
    Z
    termin drugi

    gr.: S41-16
    Środa 24.01.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-306
    Z
    termin drugi

  • Odroczony podatek dochodowy [ćw]
  • gr.: N51-15
    Sobota 27.01.2018
    godz.: 18.45-19.30
    sala WZ-310
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N51-16
    Sobota 27.01.2018
    godz.: 18.45-19.30
    sala WZ-310
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N51-17
    Sobota 27.01.2018
    godz.: 18.45-19.30
    sala WZ-310
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N51-15
    Sobota 03.02.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala B-4
    Z
    termin drugi

    gr.: N51-16
    Sobota 03.02.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala B-4
    Z
    termin drugi

    gr.: N51-17
    Sobota 03.02.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala B-4
    Z
    termin drugi

prof. UG, dr hab. Barbara Gierusz
  • Odroczony podatek dochodowy [w]
  • gr.: S51-15
    Środa 17.01.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-206
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S51-15
    Środa 24.01.2018
    godz.: 10.30-11.15
    sala WZ-213
    Z
    termin drugi

mgr Maciej Gierusz
  • Konsolidacja sprawozdań finansowych [ćw]
  • gr.: S51-15
    Piątek 26.01.2018
    godz.: 11.30-15.00
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S51-21
    Piątek 26.01.2018
    godz.: 11.30-15.00
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

  • MSSF [Egzamin]
  • gr.: ACCA 2
    Niedziela 28.01.2018
    godz.: 15.15-18.30
    sala C-20
    E
    termin pierwszy

  • Rachunek kosztów I [ćw]
  • gr.: S31-31
    Piątek 26.01.2018
    godz.: 11.30-15.00
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

dr Karolina Gościniak
  • Standardy sprawozdawczości finansowej [w]
  • gr.: N41-21
    Sobota 10.02.2018
    godz.: 08.45-12.15
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-22
    Sobota 10.02.2018
    godz.: 08.45-12.15
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

dr Anna Kamińska-Stańczak
  • Rachunkowość finansowa [ćw]
  • gr.: S23-04
    Piątek 26.01.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-310
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S23-07
    Piątek 26.01.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-310
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N21-03
    Sobota 27.01.2018
    godz.: 15.15-16.45
    sala WZ-206
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N21-06
    Sobota 27.01.2018
    godz.: 17.00-18.30
    sala WZ-206
    Z
    termin pierwszy

dr Katarzyna Koleśnik
  • Rachunkowość finansowa [ćw]
  • gr.: S23-05
    Czwartek 25.01.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-2
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S23-06
    Czwartek 25.01.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-2
    Z
    termin pierwszy

dr Cyryl Kotyla
  • Odroczony podatek dochodowy [w]
  • gr.: N51-15
    Sobota 03.02.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N51-16
    Sobota 03.02.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N51-17
    Sobota 03.02.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N51-15
    Sobota 03.03.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-311
    Z
    termin drugi

    gr.: N51-16
    Sobota 03.03.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-311
    Z
    termin drugi

    gr.: N51-17
    Sobota 03.03.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-311
    Z
    termin drugi

  • Podatki w księgach rachunkowych []
  • gr.: S31-51
    Czwartek 01.02.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S31-52
    Czwartek 01.02.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S34-01
    Czwartek 01.02.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S34-02
    Czwartek 01.02.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S31-51
    Czwartek 22.02.2018
    godz.: 17.00-18.30
    sala WZ-311
    E
    termin drugi

    gr.: S31-52
    Czwartek 22.02.2018
    godz.: 17.00-18.30
    sala WZ-311
    E
    termin drugi

    gr.: S34-01
    Czwartek 22.02.2018
    godz.: 17.00-18.30
    sala WZ-311
    E
    termin drugi

    gr.: S34-02
    Czwartek 22.02.2018
    godz.: 17.00-18.30
    sala WZ-311
    E
    termin drugi

  • Podatki w księgach rachunkowych [w]
  • gr.: N31-51
    Sobota 03.02.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: N31-52
    Sobota 03.02.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: N34-01
    Sobota 03.02.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: N31-51
    Sobota 03.03.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-311
    E
    termin drugi

    gr.: N31-52
    Sobota 03.03.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-311
    E
    termin drugi

    gr.: N34-01
    Sobota 03.03.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-311
    E
    termin drugi

  • Rachunkowość skomputeryzowana [ćw]
  • gr.: S31-51
    Czwartek 25.01.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala B-23
    Z
    termin pierwszy

  • Seminarium magisterskie []
  • gr.: N51-15
    Sobota 27.01.2018
    godz.: 15.15-17.45
    sala B-2
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N51-16
    Sobota 27.01.2018
    godz.: 15.15-17.45
    sala B-2
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N51-17
    Sobota 27.01.2018
    godz.: 15.15-17.45
    sala B-2
    Z
    termin pierwszy

dr Wojciech Kozłowski
  • Rachunkowość małych podmiotów gospodarczych [w]
  • gr.: N31-51
    Niedziela 11.02.2018
    godz.: 08.45-09.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N31-52
    Niedziela 11.02.2018
    godz.: 08.45-09.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N34-01
    Niedziela 11.02.2018
    godz.: 08.45-09.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

  • Finanse korporacyjne [w]
  • gr.: S51-21
    Piątek 09.02.2018
    godz.: 08.45-12.15
    sala WZ-311
    E
    termin pierwszy

  • Rachunkowość finansowa [w]
  • gr.: N23-01
    Niedziela 11.02.2018
    godz.: 08.00-08.45
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N23-02
    Niedziela 11.02.2018
    godz.: 08.00-08.45
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

dr Jarosław Kujawski
  • Rachunek kosztów II [ćw]
  • gr.: N41-21
    Niedziela 11.02.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N41-22
    Niedziela 11.02.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

  • Budżetowanie [w]
  • gr.: S51-21
    Poniedziałek 29.01.2018
    godz.: 08.45-13.00
    sala WZ-303
    E
    termin pierwszy

  • Project Budget []
  • gr.: WDW
    Poniedziałek 15.01.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-213
    Z
    termin pierwszy

dr Roman Nilidziński
  • Rachunkowość finansowa [ćw]
  • gr.: N21-01
    Sobota 27.01.2018
    godz.: 08.45-10.30
    sala WZ-311
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N21-02
    Sobota 27.01.2018
    godz.: 08.45-10.30
    sala WZ-311
    Z
    termin pierwszy

  • Rachunkowość finansowa [w]
  • gr.: S21-01
    Środa 07.02.2018
    godz.: 09.45-12.15
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S21-02
    Środa 07.02.2018
    godz.: 09.45-12.15
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S21-03
    Środa 07.02.2018
    godz.: 09.45-12.15
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S21-04
    Środa 07.02.2018
    godz.: 09.45-12.15
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S21-05
    Środa 07.02.2018
    godz.: 12.15-15.00
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S21-06
    Środa 07.02.2018
    godz.: 12.15-15.00
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S21-07
    Środa 07.02.2018
    godz.: 12.15-15.00
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

dr Sylwia Silska-Gembka
  • Rachunkowość finansowa [w]
  • gr.: S23-01
    Poniedziałek 29.01.2018
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S23-02
    Poniedziałek 29.01.2018
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S23-03
    Poniedziałek 29.01.2018
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S23-04
    Poniedziałek 29.01.2018
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S23-05
    Poniedziałek 29.01.2018
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S23-06
    Poniedziałek 29.01.2018
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S23-07
    Poniedziałek 29.01.2018
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S23-08
    Poniedziałek 29.01.2018
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

dr Ewa Spigarska
  • Konsolidacja sprawozdań finansowych [w]
  • gr.: S51-21
    Poniedziałek 05.02.2018
    godz.: 08.45-15.00
    sala WZ-310
    E
    termin pierwszy

  • Rachunkowość finansowa II [w]
  • gr.: S41-01
    Niedziela 04.02.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-311
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-05
    Niedziela 04.02.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-311
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-06
    Niedziela 04.02.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-311
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-15
    Niedziela 04.02.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-311
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-16
    Niedziela 04.02.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-311
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-17
    Niedziela 04.02.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-311
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-21
    Niedziela 04.02.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-311
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-22
    Niedziela 04.02.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-311
    E
    termin pierwszy

prof. UG, dr hab. Arleta Szadziewska
  • Rachunek kosztów II [w]
  • gr.: N41-21
    Sobota 03.02.2018
    godz.: 15.15-16.45
    sala WZ-311
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-22
    Sobota 03.02.2018
    godz.: 15.15-16.45
    sala WZ-311
    E
    termin pierwszy

  • Rachunkowość finansowa [w]
  • gr.: S24-01
    Piątek 02.02.2018
    godz.: 09.45-12.15
    sala WZ-311
    E
    termin pierwszy

    gr.: S24-02
    Piątek 02.02.2018
    godz.: 09.45-12.15
    sala WZ-311
    E
    termin pierwszy

dr Beata Zackiewicz-Brunke
  • Rachunek kosztów II [ćw]
  • gr.: N41-05
    Sobota 03.02.2018
    godz.: 13.30-16.00
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N41-06
    Sobota 03.02.2018
    godz.: 13.30-16.00
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N41-17
    Sobota 03.02.2018
    godz.: 13.30-16.00
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N41-05
    Sobota 03.03.2018
    godz.: 15.15-16.45
    sala WZ-Aula
    Z
    termin drugi

    gr.: N41-06
    Sobota 03.03.2018
    godz.: 15.15-16.45
    sala WZ-Aula
    Z
    termin drugi

    gr.: N41-17
    Sobota 03.03.2018
    godz.: 15.15-16.45
    sala WZ-Aula
    Z
    termin drugi

  • Rachunkowość finansowa [ćw]
  • gr.: N24-01
    Niedziela 21.01.2018
    godz.: 11.30-15.00
    sala C-21
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N24-01
    Sobota 03.02.2018
    godz.: 18.45-19.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N24-01
    Sobota 03.03.2018
    godz.: 17.00-19.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin drugi

  • Seminarium magisterskie []
  • gr.: N51-15
    Sobota 27.01.2018
    godz.: 15.15-17.45
    sala 204
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N51-16
    Sobota 27.01.2018
    godz.: 15.15-17.45
    sala 204
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N51-17
    Sobota 27.01.2018
    godz.: 15.15-17.45
    sala 204
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N51-21
    Sobota 27.01.2018
    godz.: 11.30-14.15
    sala 204
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N51-22
    Sobota 27.01.2018
    godz.: 11.30-14.15
    sala 204
    Z
    termin pierwszy

  • Rachunkowość finansowa [w]
  • gr.: N44-01
    Niedziela 28.01.2018
    godz.: 08.00-11.15
    sala WZ-303
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N44-01
    Sobota 03.02.2018
    godz.: 17.45-18.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N44-02
    Sobota 03.02.2018
    godz.: 17.45-18.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N44-03
    Sobota 03.02.2018
    godz.: 17.45-18.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N44-01
    Sobota 03.03.2018
    godz.: 13.30-16.45
    sala WZ-Aula
    Z
    termin drugi

    gr.: N44-02
    Sobota 03.03.2018
    godz.: 15.15-16.45
    sala WZ-Aula
    E
    termin drugi

    gr.: N44-03
    Sobota 03.03.2018
    godz.: 15.15-16.45
    sala WZ-Aula
    E
    termin drugi

  • Rachunek kosztów [w]
  • gr.: S41-21
    Poniedziałek 22.01.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-304
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S41-21
    Poniedziałek 05.02.2018
    godz.: 11.30-15.00
    sala WZ-304
    E
    termin pierwszy

    gr.: S41-21
    Piątek 02.03.2018
    godz.: 09.45-15.00
    sala WZ-Aula
    Z
    termin drugi

  • Rachunek kosztów I [w]
  • gr.: S31-21
    Poniedziałek 29.01.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S31-41
    Poniedziałek 29.01.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S31-51
    Poniedziałek 29.01.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S31-52
    Poniedziałek 29.01.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N31-21
    Sobota 03.02.2018
    godz.: 16.00-17.45
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N31-31
    Sobota 03.02.2018
    godz.: 16.00-17.45
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N31-51
    Sobota 03.02.2018
    godz.: 16.00-17.45
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N31-52
    Sobota 03.02.2018
    godz.: 16.00-17.45
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S31-21
    Piątek 09.02.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S31-31
    Piątek 09.02.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S31-41
    Piątek 09.02.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S31-51
    Piątek 09.02.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S31-52
    Piątek 09.02.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S31-21
    Piątek 02.03.2018
    godz.: 09.45-13.00
    sala WZ-Aula
    E
    termin drugi

    gr.: S31-31
    Piątek 02.03.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin drugi

    gr.: S31-41
    Piątek 02.03.2018
    godz.: 09.45-13.00
    sala WZ-Aula
    E
    termin drugi

    gr.: S31-51
    Piątek 02.03.2018
    godz.: 09.45-13.00
    sala WZ-Aula
    E
    termin drugi

    gr.: S31-52
    Piątek 02.03.2018
    godz.: 09.45-13.00
    sala WZ-Aula
    E
    termin drugi

    gr.: N31-21
    Sobota 03.03.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-Aula
    E
    termin drugi

    gr.: N31-31
    Sobota 03.03.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-Aula
    E
    termin drugi

    gr.: N31-51
    Sobota 03.03.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-Aula
    E
    termin drugi

    gr.: N31-52
    Sobota 03.03.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-Aula
    E
    termin drugi