Strona główna » Marta Chylińska
Marta Chylińska

mgr Marta Chylińska

Stanowisko:
Asystent
302
(+48 58) 523 14 08

Konsultacje

W dniu:
15.12.2019
godz. 14.15-15.00
pok. 302
W dniu:
11.01.2020
godz. 11.30-12.15
pok. 302
W dniu:
18.01.2020
godz. 15.15-16.00
pok. 302
W dniu:
25.01.2020
godz. 10.30-11.15
pok. 302
Tydzień I:
Czwartek
godz. 10.15-11.00
pok. 302
Tydzień I:
Piątek
godz. 08.45-09.30
pok. 302
Tydzień II:
Czwartek
godz. 10.15-11.00
pok. 302
Tydzień II:
Piątek
godz. 08.45-09.30
pok. 302

Prowadzone przedmioty

  • Stacjonarne studia I stopnia
    • Badania operacyjne
    • Ekonometria
    • Zastosowania matematyki w ekonomii
  • Niestacjonarne studia I stopnia
    • Ekonometria
    • Zastosowania matematyki w ekonomii
  • Stacjonarne studia II stopnia
    • Ekonometria
    • Metody wspomagania decyzji biznesowych
  • Niestacjonarne studia II stopnia
    • Metody wspomagania decyzji biznesowych

Prowadzone seminaria

Egzaminy i zaliczenia

  • Ekonometria [ćw]
  • grupa: S53-11
    Czwartek 30.05.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala A-118
    Z
    termin pierwszy

    grupa: S11-02
    Piątek 31.05.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala B-23
    Z
    termin pierwszy

    grupa: S53-01
    Wtorek 04.06.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala A-239
    Z
    termin pierwszy

    grupa: S53-02
    Wtorek 04.06.2019
    godz.: 13.30-15.00
    sala A-118
    Z
    termin pierwszy

    grupa: S53-05
    Czwartek 06.06.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala A-119
    Z
    termin pierwszy

    grupa: S11-03
    Poniedziałek 10.06.2019
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-25
    Z
    termin pierwszy

    grupa: S11-02
    Wtorek 11.06.2019
    godz.: 13.30-15.00
    sala C-21
    Z
    termin drugi

    grupa: S53-01
    Wtorek 11.06.2019
    godz.: 13.30-15.00
    sala C-21
    Z
    termin drugi

    grupa: S53-02
    Wtorek 11.06.2019
    godz.: 13.30-15.00
    sala C-21
    Z
    termin drugi

    grupa: S53-05
    Wtorek 11.06.2019
    godz.: 13.30-15.00
    sala C-21
    Z
    termin drugi

    grupa: S53-11
    Wtorek 11.06.2019
    godz.: 13.30-15.00
    sala C-21
    Z
    termin drugi

    grupa: N11-01
    Sobota 15.06.2019
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-311
    Z
    termin pierwszy

    grupa: N11-02
    Sobota 15.06.2019
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-311
    Z
    termin pierwszy

    grupa: N11-03
    Sobota 15.06.2019
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-311
    Z
    termin pierwszy

    grupa: S11-02
    Wtorek 25.06.2019
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-303
    Z
    termin trzeci

    grupa: S11-03
    Wtorek 25.06.2019
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-303
    Z
    termin drugi

    grupa: S53-01
    Wtorek 25.06.2019
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-303
    Z
    termin trzeci

    grupa: S53-02
    Wtorek 25.06.2019
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-303
    Z
    termin trzeci

    grupa: S53-05
    Wtorek 25.06.2019
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-303
    Z
    termin trzeci

    grupa: S53-11
    Wtorek 25.06.2019
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-303
    Z
    termin trzeci

    grupa: N11-01
    Sobota 07.09.2019
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-303
    Z
    termin drugi

    grupa: N11-02
    Sobota 07.09.2019
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-303
    Z
    termin drugi

    grupa: N11-03
    Sobota 07.09.2019
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-303
    Z
    termin drugi

Publikacje