Strona główna » Marta Chylińska
Marta Chylińska
Aktualizacja: Piątek, 18 maja 2018 roku, godz. 13:29

mgr Marta Chylińska

Stanowisko:
Asystent
302
(+48 58) 523 14 08

Konsultacje

W dniu:
25.05.2019
godz. 14.15-15.00
pok. 302
W dniu:
01.06.2019
godz. 13.15-14.00
pok. 302
W dniu:
08.06.2019
godz. 14.15-15.00
pok. 302
Tydzień I:
Środa
godz. 12.15-13.00
pok. 302
Tydzień I:
Piątek
godz. 13.15-14.00
pok. 302
Tydzień II:
Środa
godz. 12.15-13.00
pok. 302
Tydzień II:
Piątek
godz. 13.15-14.00
pok. 302

Prowadzone przedmioty

  • Stacjonarne studia I stopnia
    • Badania operacyjne
    • Ekonometria
    • Zastosowania matematyki w ekonomii
  • Niestacjonarne studia I stopnia
    • Ekonometria
    • Zastosowania matematyki w ekonomii
  • Stacjonarne studia II stopnia
    • Badania operacyjne
    • Ekonometria

Prowadzone seminaria

Egzaminy i zaliczenia

  • Badania operacyjne [ćw]
  • grupa: S43-05
    Wtorek 15.01.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala B-2
    Z
    termin pierwszy

    grupa: S32-51
    Czwartek 24.01.2019
    godz.: 08.00-09.30
    sala A-118
    Z
    termin pierwszy

    grupa: S43-05
    Poniedziałek 28.01.2019
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-130
    Z
    termin drugi

    grupa: S32-51
    Piątek 01.02.2019
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-303
    Z
    termin drugi

    grupa: S43-05
    Czwartek 21.02.2019
    godz.: 13.30-15.00
    sala A-118
    Z
    termin trzeci

  • Ekonometria [ćw]
  • gr.: S53-11
    Czwartek 30.05.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala A-118
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S53-01
    Wtorek 04.06.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala A-239
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S53-02
    Wtorek 04.06.2019
    godz.: 13.30-15.00
    sala A-118
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S53-05
    Czwartek 06.06.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala A-119
    Z
    termin pierwszy

  • Zastosowania matematyki w ekonomii [ćw]
  • grupa: N13-01
    Niedziela 20.01.2019
    godz.: 13.30-15.00
    sala C-20
    Z
    termin pierwszy

    grupa: N13-02
    Niedziela 20.01.2019
    godz.: 13.30-15.00
    sala C-20
    Z
    termin pierwszy

    grupa: S11-03
    Wtorek 22.01.2019
    godz.: 13.30-15.00
    sala A-118
    Z
    termin pierwszy

    grupa: S13-10
    Czwartek 24.01.2019
    godz.: 09.45-11.15
    sala B-2
    Z
    termin pierwszy

    grupa: N13-01
    Sobota 09.02.2019
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-20
    Z
    termin drugi

    grupa: N13-02
    Sobota 09.02.2019
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-20
    Z
    termin drugi

    grupa: S11-03
    Czwartek 21.02.2019
    godz.: 13.30-15.00
    sala A-118
    Z
    termin drugi

    grupa: S13-10
    Czwartek 21.02.2019
    godz.: 13.30-15.00
    sala A-118
    Z
    termin drugi

    grupa: N13-01
    Niedziela 24.02.2019
    godz.: 08.00-09.30
    sala WZ-130
    Z
    termin trzeci

    grupa: N13-02
    Niedziela 24.02.2019
    godz.: 08.00-09.30
    sala WZ-130
    Z
    termin trzeci

Publikacje