Strona główna » Leszek Pawłowicz
Leszek Pawłowicz
Leszek Pawłowicz
Aktualizacja: Poniedziałek, 25 września 2017 roku, godz. 12:20

prof. UG, dr hab. Leszek Pawłowicz

Stanowisko:
Profesor nadzwyczajny
211
(+48 58) 523 14 25

Konsultacje

Tydzień I:
Poniedziałek
godz. 12.00-13.30
pok. 211
Tydzień II:
Poniedziałek
godz. 12.00-13.30
pok. 211

Prowadzone przedmioty

  • Stacjonarne studia I stopnia
    • Zarządzanie wartością przedsiębiorstwa
  • Stacjonarne studia II stopnia
    • Seminarium magisterskie

Prowadzone seminaria

Seminarium magisterskie

Kierunek: Finanse i rachunkowość
Specjalność: Bankowość i doradztwo finansowe

Zakres programowy:

Tematyka seminarium obejmuje całokształt zagadnień z zakresu bankowości i rynków finansowych. Studenci powinni samodzielnie określić cel i problematykę swojej pracy magisterskiej zgodnie ze swoimi zainteresowaniami. Mile widziane są w szczególności prace z zakresu:

  • bankowości uniwersalnej
  • bankowości hipotecznej
  • giełdy papierów wartościowych
  • kryzysów finansowych
  • restrukturyzacji finansowej przedsiębiorstw i banków
  • zarządzania wartością przedsiębiorstw

Preferowane są prace o charakterze praktycystycznym.

Egzaminy i zaliczenia

  • Zarządzanie wartością przedsiębiorstwa [w]
  • grupa: S21-21
    Piątek 22.06.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    grupa: S21-31
    Piątek 22.06.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    grupa: S21-41
    Piątek 22.06.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    grupa: S21-51
    Piątek 22.06.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    grupa: S21-52
    Piątek 22.06.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    grupa: S22-21
    Piątek 22.06.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    grupa: S22-41
    Piątek 22.06.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    grupa: S22-51
    Piątek 22.06.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    grupa: S23-21
    Piątek 22.06.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    grupa: S23-22
    Piątek 22.06.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    grupa: S23-25
    Piątek 22.06.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    grupa: S23-31
    Piątek 22.06.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    grupa: S23-35
    Piątek 22.06.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    grupa: S23-41
    Piątek 22.06.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    grupa: S23-45
    Piątek 22.06.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    grupa: S23-51
    Piątek 22.06.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    grupa: S21-21
    Piątek 06.07.2018
    godz.: 13.30-14.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin drugi

    grupa: S21-31
    Piątek 06.07.2018
    godz.: 13.30-14.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin drugi

    grupa: S21-41
    Piątek 06.07.2018
    godz.: 13.30-14.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin drugi

    grupa: S21-51
    Piątek 06.07.2018
    godz.: 13.30-14.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin drugi

    grupa: S21-52
    Piątek 06.07.2018
    godz.: 13.30-14.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin drugi

    grupa: S22-21
    Piątek 06.07.2018
    godz.: 13.30-14.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin drugi

    grupa: S22-41
    Piątek 06.07.2018
    godz.: 13.30-14.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin drugi

    grupa: S22-51
    Piątek 06.07.2018
    godz.: 13.30-14.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin drugi

    grupa: S23-21
    Piątek 06.07.2018
    godz.: 13.30-14.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin drugi

    grupa: S23-22
    Piątek 06.07.2018
    godz.: 13.30-14.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin drugi

    grupa: S23-25
    Piątek 06.07.2018
    godz.: 13.30-14.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin drugi

    grupa: S23-31
    Piątek 06.07.2018
    godz.: 13.30-14.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin drugi

    grupa: S23-35
    Piątek 06.07.2018
    godz.: 13.30-14.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin drugi

    grupa: S23-41
    Piątek 06.07.2018
    godz.: 13.30-14.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin drugi

    grupa: S23-45
    Piątek 06.07.2018
    godz.: 13.30-14.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin drugi

    grupa: S23-51
    Piątek 06.07.2018
    godz.: 13.30-14.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin drugi

    grupa: S21-21
    Czwartek 13.09.2018
    godz.: 08.45-10.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin trzeci

    grupa: S21-31
    Czwartek 13.09.2018
    godz.: 08.45-10.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin trzeci

    grupa: S21-41
    Czwartek 13.09.2018
    godz.: 08.45-10.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin trzeci

    grupa: S21-51
    Czwartek 13.09.2018
    godz.: 08.45-10.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin trzeci

    grupa: S21-52
    Czwartek 13.09.2018
    godz.: 08.45-10.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin trzeci

    grupa: S22-21
    Czwartek 13.09.2018
    godz.: 08.45-10.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin trzeci

    grupa: S22-41
    Czwartek 13.09.2018
    godz.: 08.45-10.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin trzeci

    grupa: S22-51
    Czwartek 13.09.2018
    godz.: 08.45-10.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin trzeci

    grupa: S23-21
    Czwartek 13.09.2018
    godz.: 08.45-10.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin trzeci

    grupa: S23-22
    Czwartek 13.09.2018
    godz.: 08.45-10.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin trzeci

    grupa: S23-25
    Czwartek 13.09.2018
    godz.: 08.45-10.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin trzeci

    grupa: S23-31
    Czwartek 13.09.2018
    godz.: 08.45-10.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin trzeci

    grupa: S23-35
    Czwartek 13.09.2018
    godz.: 08.45-10.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin trzeci

    grupa: S23-41
    Czwartek 13.09.2018
    godz.: 08.45-10.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin trzeci

    grupa: S23-45
    Czwartek 13.09.2018
    godz.: 08.45-10.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin trzeci

    grupa: S23-51
    Czwartek 13.09.2018
    godz.: 08.45-10.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin trzeci

    grupa: S21-21
    Piątek 12.10.2018
    godz.: 08.45-09.30
    sala WZ-213
    E
    termin czwarty

    grupa: S21-31
    Piątek 12.10.2018
    godz.: 08.45-09.30
    sala WZ-213
    E
    termin czwarty

    grupa: S21-41
    Piątek 12.10.2018
    godz.: 08.45-09.30
    sala WZ-213
    E
    termin czwarty

    grupa: S21-51
    Piątek 12.10.2018
    godz.: 08.45-09.30
    sala WZ-213
    E
    termin czwarty

    grupa: S21-52
    Piątek 12.10.2018
    godz.: 08.45-09.30
    sala WZ-213
    E
    termin czwarty

    grupa: S22-21
    Piątek 12.10.2018
    godz.: 08.45-09.30
    sala WZ-213
    E
    termin czwarty

    grupa: S22-41
    Piątek 12.10.2018
    godz.: 08.45-09.30
    sala WZ-213
    E
    termin czwarty

    grupa: S22-51
    Piątek 12.10.2018
    godz.: 08.45-09.30
    sala WZ-213
    E
    termin czwarty

    grupa: S23-21
    Piątek 12.10.2018
    godz.: 08.45-09.30
    sala WZ-213
    E
    termin czwarty

    grupa: S23-22
    Piątek 12.10.2018
    godz.: 08.45-09.30
    sala WZ-213
    E
    termin czwarty

    grupa: S23-25
    Piątek 12.10.2018
    godz.: 08.45-09.30
    sala WZ-213
    E
    termin czwarty

    grupa: S23-31
    Piątek 12.10.2018
    godz.: 08.45-09.30
    sala WZ-213
    E
    termin czwarty

    grupa: S23-35
    Piątek 12.10.2018
    godz.: 08.45-09.30
    sala WZ-213
    E
    termin czwarty

    grupa: S23-41
    Piątek 12.10.2018
    godz.: 08.45-09.30
    sala WZ-213
    E
    termin czwarty

    grupa: S23-45
    Piątek 12.10.2018
    godz.: 08.45-09.30
    sala WZ-213
    E
    termin czwarty

    grupa: S23-51
    Piątek 12.10.2018
    godz.: 08.45-09.30
    sala WZ-213
    E
    termin czwarty

Publikacje