Strona główna » Katedra Informatyki Ekonomicznej
Egzaminy i zaliczenia
Aktualizacja: Środa, 25 stycznia 2017 roku, godz. 15:29

dr Dorota Buchnowska
  • ERP w zarządzaniu zasobami ludzkimi [lab]
  • gr.: S52-05
    Piątek 18.05.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-36
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S52-06
    Piątek 18.05.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-24
    Z
    termin pierwszy

  • Metodyka pisania pracy dyplomowej [ćw]
  • gr.: S22-51
    Wtorek 29.05.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-36
    Z
    termin pierwszy

  • Metodyka pisania pracy dyplomowej [w]
  • gr.: S22-31
    Poniedziałek 04.06.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-25
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S22-32
    Poniedziałek 04.06.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-25
    Z
    termin pierwszy

  • Rozwiązania IT dla firm sektora MŚP [WDW]
  • gr.: S24-01
    Wtorek 29.05.2018
    godz.: 15.15-16.45
    sala C-25
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S24-02
    Wtorek 29.05.2018
    godz.: 15.15-16.45
    sala C-25
    Z
    termin pierwszy

  • Seminarium licencjackie []
  • gr.: S32-51
    Środa 06.06.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-24
    Z
    termin pierwszy

  • Serwisy społecznościowe w biznesie [w]
  • gr.: S42-05
    Wtorek 29.05.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-36
    Z
    termin pierwszy

  • Systemy CRM [w]
  • gr.: S42-05
    Poniedziałek 04.06.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-36
    E
    termin pierwszy

  • Wizualizacja danych [lab]
  • gr.: S42-05
    Poniedziałek 04.06.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala C-36
    Z
    termin pierwszy

dr Anna Lenart
  • Seminarium licencjackie []
  • gr.: S32-51
    Środa 06.06.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala C - 29
    Z
    termin pierwszy

  • Audyt informatyczny w firmach IT [w]
  • gr.: S52-05
    Sobota 09.06.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-7
    E
    termin pierwszy

    gr.: S52-06
    Sobota 09.06.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-7
    E
    termin pierwszy

  • Seminarium magisterskie []
  • gr.: S42-05
    Poniedziałek 04.06.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-p29
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S52-05
    Czwartek 07.06.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala C - 29
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S52-06
    Czwartek 07.06.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala C - 29
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N52-15
    Sobota 09.06.2018
    godz.: 13.30-16.00
    sala 29
    Z
    termin pierwszy

  • Systemy informacyjne zarządzania [ćw]
  • gr.: S52-01
    Środa 06.06.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala C-36
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S52-15
    Środa 06.06.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-36
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N52-15
    Sobota 09.06.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-36
    Z
    termin pierwszy

  • Systemy informacyjne zarządzania [w]
  • gr.: N52-15
    Sobota 12.05.2018
    godz.: 11.30-14.15
    sala C-36
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S52-01
    Środa 30.05.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-21
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S52-15
    Środa 30.05.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-21
    Z
    termin pierwszy

  • Zintegrowane systemy informatyczne [ćw]
  • gr.: N32-31
    Sobota 05.05.2018
    godz.: 08.45-11.15
    sala C-36
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S32-51
    Poniedziałek 04.06.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala C-25
    Z
    termin pierwszy

  • Zintegrowane systemy informatyczne [w]
  • gr.: N32-31
    Sobota 21.04.2018
    godz.: 17.00-19.30
    sala C-36
    E
    termin pierwszy

    gr.: S32-51
    Wtorek 12.06.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-4
    E
    termin pierwszy