Strona główna » Katedra Informatyki Ekonomicznej
Egzaminy i zaliczenia
Aktualizacja: Środa, 25 stycznia 2017 roku, godz. 15:29

dr Dorota Buchnowska
  • ERP w zarządzaniu zasobami ludzkimi [lab]
  • gr.: S52-05
    Piątek 18.05.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-36
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S52-06
    Piątek 18.05.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-24
    Z
    termin pierwszy

  • Metodyka pisania pracy dyplomowej [ćw]
  • gr.: S22-51
    Wtorek 29.05.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-36
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N22-51
    Sobota 02.06.2018
    godz.: 09.45-13.00
    sala C-24
    Z
    termin pierwszy

  • Metodyka pisania pracy dyplomowej [w]
  • gr.: S22-31
    Poniedziałek 04.06.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-25
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S22-32
    Poniedziałek 04.06.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-25
    Z
    termin pierwszy

  • Rozwiązania IT dla firm sektora MŚP [WDW]
  • gr.: S24-01
    Wtorek 29.05.2018
    godz.: 15.15-16.45
    sala C-25
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S24-02
    Wtorek 29.05.2018
    godz.: 15.15-16.45
    sala C-25
    Z
    termin pierwszy

  • Seminarium licencjackie []
  • gr.: S32-51
    Środa 06.06.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-24
    Z
    termin pierwszy

  • Serwisy społecznościowe w biznesie [w]
  • gr.: S42-05
    Wtorek 29.05.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-36
    Z
    termin pierwszy

  • Systemy CRM [w]
  • gr.: S42-05
    Poniedziałek 04.06.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-36
    E
    termin pierwszy

    gr.: S42-05
    Środa 20.06.2018
    godz.: 08.45-10.30
    sala C-4
    E
    termin drugi

    gr.: S42-05
    Środa 27.06.2018
    godz.: 08.45-09.30
    sala C-4
    E
    termin trzeci

  • Wizualizacja danych [lab]
  • gr.: S42-05
    Poniedziałek 04.06.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala C-36
    Z
    termin pierwszy

dr inż. Bartłomiej Gawin
  • Architektura korporacyjna IT [w]
  • gr.: S52-05
    Czwartek 07.06.2018
    godz.: 15.15-16.45
    sala C-4
    E
    termin pierwszy

  • Modelowanie systemów informatycznych [w]
  • gr.: S42-05
    Piątek 15.06.2018
    godz.: 08.45-09.30
    sala C-24
    E
    termin pierwszy

mgr Karol Gierszewski
  • Testowanie aplikacji [w]
  • gr.: S22-31
    Piątek 15.06.2018
    godz.: 16.00-17.45
    sala C-21
    E
    termin pierwszy

    gr.: S22-32
    Piątek 15.06.2018
    godz.: 16.00-17.45
    sala C-21
    E
    termin pierwszy

dr Anna Lenart
  • Seminarium licencjackie []
  • gr.: S32-51
    Środa 06.06.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala C - 29
    Z
    termin pierwszy

  • Audyt informatyczny w firmach IT [w]
  • gr.: S52-05
    Sobota 09.06.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-7
    E
    termin pierwszy

    gr.: S52-06
    Sobota 09.06.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-7
    E
    termin pierwszy

  • Seminarium magisterskie []
  • gr.: S42-05
    Poniedziałek 04.06.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-p29
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S52-05
    Czwartek 07.06.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala C - 29
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S52-06
    Czwartek 07.06.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala C - 29
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N52-15
    Sobota 09.06.2018
    godz.: 13.30-16.00
    sala 29
    Z
    termin pierwszy

  • Systemy informacyjne zarządzania [ćw]
  • gr.: S52-01
    Środa 06.06.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala C-36
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S52-15
    Środa 06.06.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-36
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N52-15
    Sobota 09.06.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-36
    Z
    termin pierwszy

  • Systemy informacyjne zarządzania [w]
  • gr.: N52-15
    Sobota 12.05.2018
    godz.: 11.30-14.15
    sala C-36
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S52-01
    Środa 30.05.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-21
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S52-15
    Środa 30.05.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-21
    Z
    termin pierwszy

  • Zintegrowane systemy informatyczne [ćw]
  • gr.: N32-31
    Sobota 05.05.2018
    godz.: 08.45-11.15
    sala C-36
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S32-51
    Poniedziałek 04.06.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala C-25
    Z
    termin pierwszy

  • Zintegrowane systemy informatyczne [w]
  • gr.: N32-31
    Sobota 21.04.2018
    godz.: 17.00-19.30
    sala C-36
    E
    termin pierwszy

    gr.: S32-51
    Wtorek 12.06.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-4
    E
    termin pierwszy

dr Bartosz Marcinkowski
  • Podstawy Sieci Komputerowych [ćw]
  • gr.: S12-32
    Czwartek 31.05.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala C-36
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S12-31
    Czwartek 07.06.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala C-36
    Z
    termin pierwszy

  • Podstawy Sieci Komputerowych [w]
  • gr.: S22-51
    Środa 13.06.2018
    godz.: 16.00-16.45
    sala C-36
    E
    termin pierwszy

  • Projektowanie systemów informatycznych [ćw]
  • gr.: N32-31
    Niedziela 03.06.2018
    godz.: 15.15-17.45
    sala C-24
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S32-21
    Czwartek 07.06.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala A-118
    Z
    termin pierwszy

dr Marek Markowski
  • Podstawy Sieci Komputerowych [w]
  • gr.: S12-31
    Poniedziałek 11.06.2018
    godz.: 09.45-13.00
    sala C-36
    E
    termin pierwszy

    gr.: S12-32
    Poniedziałek 11.06.2018
    godz.: 09.45-13.00
    sala C-36
    E
    termin pierwszy

  • Informatyka ekonomiczna [w]
  • gr.: S12-01
    Wtorek 12.06.2018
    godz.: 09.45-12.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S12-02
    Wtorek 12.06.2018
    godz.: 09.45-12.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

dr Jacek Maślankowski
  • Administrowanie bazami danych [lab]
  • gr.: S22-31
    Środa 30.05.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-25
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S22-32
    Czwartek 07.06.2018
    godz.: 08.00-09.30
    sala C-25
    Z
    termin pierwszy

  • Bezpieczeństwo serwisów internetowych [lab]
  • gr.: S22-32
    Czwartek 31.05.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-25
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S22-31
    Czwartek 07.06.2018
    godz.: 15.15-16.45
    sala C-24
    Z
    termin pierwszy

  • Big Data w biznesie [w]
  • gr.: S52-05
    Wtorek 12.06.2018
    godz.: 17.00-18.30
    sala C-21
    E
    termin pierwszy

    gr.: S52-06
    Wtorek 12.06.2018
    godz.: 17.00-18.30
    sala C-21
    E
    termin pierwszy

  • Język SQL [lab]
  • gr.: S12-31
    Czwartek 07.06.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-24
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S12-32
    Czwartek 07.06.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-24
    Z
    termin pierwszy

  • Programowanie aplikacji bazodanowych [lab]
  • gr.: S22-31
    Środa 06.06.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala C-24
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S22-32
    Środa 06.06.2018
    godz.: 15.15-16.45
    sala C-36
    Z
    termin pierwszy

  • System operacyjny Linux [lab]
  • gr.: N12-02
    Sobota 02.06.2018
    godz.: 17.00-18.30
    sala C-25
    Z
    termin pierwszy

dr Danuta Pokojska
  • Seminarium licencjackie []
  • gr.: N32-31
    Sobota 02.06.2018
    godz.: 15.15-16.45
    sala C-p29
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S32-51
    Środa 06.06.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-36
    Z
    termin pierwszy

  • Seminarium magisterskie []
  • gr.: S42-05
    Wtorek 05.06.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-24
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S52-05
    Czwartek 07.06.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-p29
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S52-06
    Czwartek 07.06.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-p29
    Z
    termin pierwszy

  • Informatyka ekonomiczna [w]
  • gr.: N12-01
    Sobota 02.06.2018
    godz.: 17.00-18.30
    sala C-24
    Z
    termin pierwszy

  • Gospodarka elektroniczna [w]
  • gr.: N52-15
    Sobota 09.06.2018
    godz.: 08.45-11.15
    sala C-36
    E
    termin pierwszy

  • Informatyka ekonomiczna [ćw]
  • gr.: S12-02
    Czwartek 31.05.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala C-24
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N12-01
    Niedziela 03.06.2018
    godz.: 15.15-17.45
    sala C-25
    Z
    termin pierwszy

prof. dr hab. Stanisław Wrycza
  • Projektowanie systemów informatycznych [w]
  • gr.: S32-21
    Piątek 15.06.2018
    godz.: 10.30-13.00
    sala C-20
    E
    termin pierwszy

    gr.: S32-41
    Piątek 15.06.2018
    godz.: 10.30-13.00
    sala C-20
    E
    termin pierwszy

    gr.: S32-51
    Piątek 15.06.2018
    godz.: 10.30-13.00
    sala C-20
    E
    termin pierwszy

    gr.: N32-31
    Sobota 16.06.2018
    godz.: 09.45-12.15
    sala C-2
    E
    termin pierwszy