Strona główna » Katedra Informatyki Ekonomicznej
Pracownicy Katedry
Aktualizacja: Wtorek, 31 stycznia 2017 roku, godz. 21:16

dr Anna Lenart

Stanowisko:
Adiunkt
C - 29
(+48 58) 523 14 54

Konsultacje

Wszystkie konsultacje w okresie 24.07.2018 - 12.09.2018 zostają odwołane - urlop.

W dniu:
17.07.2018
godz. 11.00-12.30
pok. C-29
W dniu:
19.09.2018
godz. 10.30-12.00
pok. C-29
W dniu:
25.09.2018
godz. 09.30-11.00
pok. C-29

Prowadzone przedmioty

  • Stacjonarne studia I stopnia
    • Seminarium licencjackie
    • Technologia informacyjna
    • Zintegrowane systemy informatyczne
  • Niestacjonarne studia I stopnia
    • Zintegrowane systemy informatyczne
  • Stacjonarne studia II stopnia
    • Audyt informatyczny w firmach IT
    • ERP w finansach
    • Seminarium magisterskie
    • System SAP ERP
    • Systemy informacyjne zarządzania
  • Niestacjonarne studia II stopnia
    • Seminarium magisterskie
    • Systemy ERP
    • Systemy informacyjne zarządzania
    • Zarządzanie zasobami i usługami informatycznymi

Prowadzone seminaria

Seminarium magisterskie

Kierunek: Informatyka i ekonometria
Specjalność: Aplikacje Informatyczne w Biznesie

PROPONOWANA TEMATYKA PRAC MAGISTERSKICH:

  1. Audyty i testy systemów informatycznych (np. COBIT, ISO 38500, systemy GRC)
  2. Business Analytics (np. kokpity menedżerskie, Google Analytics, Social Media Analytics)
  3. Mobilność w biznesie (np. systemy MDM, bezpieczeństwo)
  4. Systemy informatyczne zarządzania (np. ERP, CRM, BI, bankowe SI, medyczne SI)
  5. System zarządzania bezpieczeństwem informacji (np. ISO 27001, ISO 27002)
  6. Usługi IT w chmurze (np. SaaS, chmura hybrydowa, katalog usług, bezpieczeństwo)
  7. Zarządzanie IT (np. ITIL, ISO 20000, service desk, umowy SLA, systemy ITSM)
  8. Zarządzanie portfelem projektów informatycznych w organizacji

PRZYKŁADOWE TEMATY WYPROMOWANYCH PRAC MAGISTERSKICH:

  1. Analiza i ocena wybranych systemów CRM oferowanych w chmurze publicznej
  2. Analiza przypadku wdrożenia systemu Comarch ERP XL w przedsiębiorstwie produkcyjnym
  3. Audyt systemów informatycznych przy użyciu metodyki COBIT
  4. Koncepcja zarządzania działem IT w jednostce administracji samorządowej
  5. Projekt i wykonanie responsywnej strony internetowej z wykorzystaniem platformy programistycznej Bootstrap
  6. Technologiczne uwarunkowania korzystania z systemu ERP w chmurze prywatnej
  7. Uniwersytecki System Edukacyjny jako przykład aplikacji m-learningowej
  8. Wdrożenie systemu zarządzania usługami IT HP Service Manager w dużym przedsiębiorstwie
  9. Wybór i eksploatacja usług w chmurze obliczeniowej dla użytkowników urządzeń mobilnych
  10. Zastosowanie metodyki Scrum w zakresie zarządzania projektem sklepu internetowego

 

Egzaminy i zaliczenia

  • Audyt informatyczny w firmach IT [w]
  • grupa: S52-05
    Sobota 09.06.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-7
    E
    termin pierwszy

    grupa: S52-06
    Sobota 09.06.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-7
    E
    termin pierwszy

  • Seminarium licencjackie []
  • grupa: S32-51
    Środa 06.06.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala C - 29
    Z
    termin pierwszy

  • Seminarium magisterskie []
  • grupa: S42-05
    Poniedziałek 04.06.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-p29
    Z
    termin pierwszy

    grupa: S52-05
    Czwartek 07.06.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala C - 29
    Z
    termin pierwszy

    grupa: S52-06
    Czwartek 07.06.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala C - 29
    Z
    termin pierwszy

    grupa: N52-15
    Sobota 09.06.2018
    godz.: 13.30-16.00
    sala 29
    Z
    termin pierwszy

  • Systemy informacyjne zarządzania [ćw]
  • grupa: S52-01
    Środa 06.06.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala C-36
    Z
    termin pierwszy

    grupa: S52-15
    Środa 06.06.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-36
    Z
    termin pierwszy

    grupa: N52-15
    Sobota 09.06.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-36
    Z
    termin pierwszy

  • Systemy informacyjne zarządzania [w]
  • grupa: N52-15
    Sobota 12.05.2018
    godz.: 11.30-14.15
    sala C-36
    Z
    termin pierwszy

    grupa: S52-01
    Środa 30.05.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-21
    Z
    termin pierwszy

    grupa: S52-15
    Środa 30.05.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-21
    Z
    termin pierwszy

  • Zintegrowane systemy informatyczne [ćw]
  • grupa: N32-31
    Sobota 05.05.2018
    godz.: 08.45-11.15
    sala C-36
    Z
    termin pierwszy

    grupa: S32-51
    Poniedziałek 04.06.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala C-25
    Z
    termin pierwszy

  • Zintegrowane systemy informatyczne [w]
  • grupa: N32-31
    Sobota 21.04.2018
    godz.: 17.00-19.30
    sala C-36
    E
    termin pierwszy

    grupa: S32-51
    Wtorek 12.06.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-4
    E
    termin pierwszy

Publikacje