Strona główna » Katedra Ekonomiki Przedsiębiorstw
Egzaminy i zaliczenia
Aktualizacja: Piątek, 17 marca 2017 roku, godz. 09:23

dr Alicja Antonowicz
  • Podstawy nauki o przedsiębiorstwie [ćw]
  • gr.: S21-01
    Poniedziałek 14.01.2019
    godz.: 08.45-09.30
    sala WZ-311
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S21-02
    Poniedziałek 14.01.2019
    godz.: 08.45-09.30
    sala WZ-311
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S21-03
    Poniedziałek 14.01.2019
    godz.: 08.45-09.30
    sala WZ-311
    Z
    termin pierwszy

dr Mariusz Chmielewski
  • Zarządzanie projektami UE [ćw]
  • gr.: N53-31
    Sobota 19.01.2019
    godz.: 08.00-09.30
    sala C-5
    Z
    termin pierwszy

dr Marzenna Czerwińska
  • Zarządzanie projektami UE [ćw]
  • gr.: S53-31
    Poniedziałek 28.01.2019
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-304
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N53-32
    Sobota 02.02.2019
    godz.: 08.00-09.30
    sala A-321
    Z
    termin pierwszy

  • Przedsiębiorczość [w]
  • gr.: S43-21
    Poniedziałek 28.01.2019
    godz.: 08.45-09.30
    sala WZ-311
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S43-31
    Poniedziałek 28.01.2019
    godz.: 08.45-09.30
    sala WZ-311
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N43-31
    Sobota 02.02.2019
    godz.: 09.45-10.30
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N43-32
    Sobota 02.02.2019
    godz.: 09.45-10.30
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

dr inż. Ewa Malinowska
  • Auditor ISO 9001 [lab]
  • gr.: S33-45
    Środa 16.01.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala lab 3
    Z
    termin pierwszy

  • Auditor ISO 9001 [w]
  • gr.: S33-45
    Środa 16.01.2019
    godz.: 09.45-11.15
    sala lab 1
    Z
    termin pierwszy

  • Jakość usług [w]
  • gr.: S33-45
    Czwartek 24.01.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala lab 1
    Z
    termin pierwszy

  • Seminarium licencjackie [sem]
  • gr.: S33-45
    Piątek 25.01.2019
    godz.: 08.00-09.30
    sala lab 3
    Z
    termin pierwszy

  • Seminarium magisterskie [sem]
  • gr.: S53-25
    Wtorek 22.01.2019
    godz.: 08.00-11.15
    sala lab 3
    Z
    termin pierwszy

  • Zarządzanie bezpieczeństwem żywności w praktyce [w]
  • gr.: WDW
    Piątek 25.01.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

  • Zarządzanie jakością [ćw]
  • gr.: N23-01
    Sobota 01.12.2018
    godz.: 15.15-18.30
    sala lab A
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N23-02
    Sobota 15.12.2018
    godz.: 15.15-18.30
    sala lab A
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S23-01
    Czwartek 17.01.2019
    godz.: 13.30-15.00
    sala lab 1
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S23-02
    Czwartek 17.01.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala lab 1
    Z
    termin pierwszy

  • Zarządzanie jakością [w]
  • gr.: N23-01
    Sobota 12.01.2019
    godz.: 18.45-20.15
    sala A-321
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N23-02
    Sobota 12.01.2019
    godz.: 18.45-20.15
    sala A-321
    Z
    termin pierwszy

  • Zarządzanie jakością i środowiskiem w usługach [ćw]
  • gr.: S53-21
    Czwartek 17.01.2019
    godz.: 09.45-11.15
    sala lab 1
    Z
    termin pierwszy

  • Zarządzanie jakością i środowiskiem w usługach [w]
  • gr.: S53-21
    Czwartek 24.01.2019
    godz.: 09.45-11.15
    sala lab 1
    Z
    termin pierwszy

  • Zarządzanie jakością II [lab]
  • gr.: S33-45
    Piątek 25.01.2019
    godz.: 09.45-11.15
    sala lab 3
    Z
    termin pierwszy

mgr Jędrzej Siciński
  • Podstawy nauki o przedsiębiorstwie [ćw]
  • gr.: N22-31
    Sobota 12.01.2019
    godz.: 09.45-13.00
    sala C-5
    Z
    termin pierwszy

  • Podstawy nauki o przedsiębiorstwie [w]
  • gr.: N21-01
    Sobota 02.02.2019
    godz.: 12.15-14.15
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N21-02
    Sobota 02.02.2019
    godz.: 12.15-14.15
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N21-03
    Sobota 02.02.2019
    godz.: 12.15-14.15
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N21-04
    Sobota 02.02.2019
    godz.: 12.15-14.15
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N21-05
    Sobota 02.02.2019
    godz.: 12.15-14.15
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N21-06
    Sobota 02.02.2019
    godz.: 12.15-14.15
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N22-01
    Sobota 02.02.2019
    godz.: 12.15-14.15
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

  • Zarządzanie wartością przedsiębiorstwa II [ćw]
  • gr.: S53-31
    Wtorek 15.01.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N53-32
    Niedziela 20.01.2019
    godz.: 15.15-16.45
    sala WZ-303
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N53-31
    Niedziela 27.01.2019
    godz.: 15.15-18.30
    sala WZ-303
    Z
    termin pierwszy

dr Małgorzata Szymańska-Brałkowska
  • Zarządzanie jakością [ćw]
  • gr.: S23-03
    Wtorek 15.01.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala lab 1
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S23-04
    Wtorek 15.01.2019
    godz.: 09.45-11.15
    sala lab 1
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S23-05
    Wtorek 22.01.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala lab 1
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S23-06
    Czwartek 24.01.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala lab 3
    Z
    termin pierwszy

  • Ochrona środowiska II [w]
  • gr.: S53-25
    Czwartek 17.01.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala lab 3
    Z
    termin pierwszy

  • Projektowanie oceny oddziaływania na środowisko [ćw]
  • gr.: S53-25
    Czwartek 17.01.2019
    godz.: 08.00-09.30
    sala lab 1
    Z
    termin pierwszy

  • Projektowanie oceny oddziaływania na środowisko [w]
  • gr.: S53-25
    Czwartek 24.01.2019
    godz.: 08.00-09.30
    sala lab 1
    Z
    termin pierwszy