Strona główna » Katedra Inwestycji i Nieruchomości
Egzaminy i zaliczenia
Aktualizacja: Środa, 25 stycznia 2017 roku, godz. 15:18

dr Krzysztof Kowalke
  • Inwestycje w instrumenty pochodne [ćw]
  • gr.: S53-01
    Wtorek 05.12.2017
    godz.: 13.30-14.15
    sala WZ-310
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S53-02
    Wtorek 05.12.2017
    godz.: 13.30-14.15
    sala WZ-310
    Z
    termin pierwszy

mgr Rafał Kramer
  • Zarządzanie inwestycjami [ćw]
  • gr.: S22-01
    Poniedziałek 15.01.2018
    godz.: 16.00-16.45
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S22-02
    Poniedziałek 15.01.2018
    godz.: 16.00-16.45
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S22-03
    Poniedziałek 15.01.2018
    godz.: 16.00-16.45
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S23-01
    Poniedziałek 15.01.2018
    godz.: 16.00-16.45
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S23-02
    Poniedziałek 15.01.2018
    godz.: 16.00-16.45
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S23-03
    Poniedziałek 15.01.2018
    godz.: 16.00-16.45
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S23-04
    Poniedziałek 15.01.2018
    godz.: 17.00-17.45
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S23-05
    Poniedziałek 15.01.2018
    godz.: 17.00-17.45
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S23-06
    Poniedziałek 15.01.2018
    godz.: 17.00-17.45
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S23-07
    Poniedziałek 15.01.2018
    godz.: 17.00-17.45
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S23-08
    Poniedziałek 15.01.2018
    godz.: 17.00-17.45
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

mgr Ewelina Nawrocka
  • Zarządzanie inwestycjami [ćw]
  • gr.: S21-01
    Poniedziałek 15.01.2018
    godz.: 14.15-15.00
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S21-02
    Poniedziałek 15.01.2018
    godz.: 14.15-15.00
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S21-03
    Poniedziałek 15.01.2018
    godz.: 14.15-15.00
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S21-04
    Poniedziałek 15.01.2018
    godz.: 14.15-15.00
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S21-05
    Poniedziałek 15.01.2018
    godz.: 14.15-15.00
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S21-06
    Poniedziałek 15.01.2018
    godz.: 14.15-15.00
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S21-07
    Poniedziałek 15.01.2018
    godz.: 14.15-15.00
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

  • Ocena efektywności projektów inwestycyjnych [ćw]
  • gr.: N33-21
    Niedziela 07.01.2018
    godz.: 17.00-18.30
    sala B-21
    Z
    termin pierwszy

  • Ocena efektywności projektów inwestycyjnych [lab]
  • gr.: S33-21
    Poniedziałek 22.01.2018
    godz.: 08.00-09.30
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S33-22
    Poniedziałek 22.01.2018
    godz.: 08.00-09.30
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

dr Krzysztof Szczepaniak
  • Zarządzanie inwestycjami [w]
  • gr.: N21-01
    Niedziela 04.02.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N21-02
    Niedziela 04.02.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N21-03
    Niedziela 04.02.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N21-04
    Niedziela 04.02.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N21-05
    Niedziela 04.02.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N21-06
    Niedziela 04.02.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N22-01
    Niedziela 04.02.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N23-01
    Niedziela 04.02.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N23-02
    Niedziela 04.02.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

dr Dariusz Trojanowski
  • Wycena nieruchomości komercyjnych []
  • gr.: WDW
    Czwartek 08.02.2018
    godz.: 14.15-15.00
    sala WZ-311
    E
    termin pierwszy

dr Anna Wojewnik-Filipkowska
  • Investment in city development []
  • gr.: WDW
    Wtorek 30.01.2018
    godz.: 12.15-13.00
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

  • Inwestycje infrastrukturalne [w]
  • gr.: S53-01
    Wtorek 30.01.2018
    godz.: 13.30-14.15
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S53-02
    Wtorek 30.01.2018
    godz.: 13.30-14.15
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N53-01
    Niedziela 11.02.2018
    godz.: 13.30-14.15
    sala B-2
    E
    termin pierwszy

  • Ocena efektywności projektów inwestycyjnych [w]
  • gr.: S33-21
    Wtorek 30.01.2018
    godz.: 12.15-13.00
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S33-22
    Wtorek 30.01.2018
    godz.: 12.15-13.00
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N33-21
    Niedziela 11.02.2018
    godz.: 12.15-13.00
    sala B-2
    E
    termin pierwszy

  • Public Private Partnership - selected aspects []
  • gr.: WDW
    Wtorek 30.01.2018
    godz.: 13.30-14.15
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy