Strona główna » Katedra Inwestycji i Nieruchomości
Egzaminy i zaliczenia

mgr Grzegorz Dobrowolski
  • Pośrednictwo i komercjalizacja nieruchomości [w]
  • gr.: N33-21
    Niedziela 26.05.2019
    godz.: 18.45-19.30
    sala WZ-206
    E
    termin pierwszy

    gr.: S33-21
    Piątek 14.06.2019
    godz.: 16.00-16.45
    sala WZ-311
    E
    termin pierwszy

    gr.: S33-22
    Piątek 14.06.2019
    godz.: 16.00-16.45
    sala WZ-311
    E
    termin pierwszy

mgr Paweł Korcz
  • Inwestycje na rynku kapitałowym [ćw]
  • gr.: S23-21
    Wtorek 11.06.2019
    godz.: 13.30-15.00
    sala C-6
    Z
    termin pierwszy

dr Krzysztof Kowalke
  • Inwestycje finansowe [ćw]
  • gr.: S43-01
    Czwartek 18.04.2019
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-310
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S43-02
    Czwartek 18.04.2019
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-310
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N43-01
    Sobota 01.06.2019
    godz.: 09.45-13.00
    sala C-21
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S43-01
    Piątek 07.06.2019
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-9
    Z
    termin drugi

    gr.: S43-02
    Piątek 07.06.2019
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-9
    Z
    termin drugi

  • Inwestycje finansowe [w]
  • gr.: S43-01
    Czwartek 13.06.2019
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S43-02
    Czwartek 13.06.2019
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N43-01
    Niedziela 16.06.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S43-01
    Czwartek 27.06.2019
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-310
    E
    termin drugi

    gr.: S43-02
    Czwartek 27.06.2019
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-310
    E
    termin drugi

  • Inwestycje na rynku kapitałowym [w]
  • gr.: S23-21
    Środa 19.06.2019
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S23-21
    Czwartek 27.06.2019
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-310
    E
    termin drugi

  • Wycena przedsiębiorstw [lab]
  • gr.: S43-01
    Poniedziałek 03.06.2019
    godz.: 08.00-09.30
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S43-02
    Poniedziałek 03.06.2019
    godz.: 08.00-09.30
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

  • Zarządzanie portfelem inwestycyjnym [ćw]
  • gr.: S53-01
    Wtorek 04.06.2019
    godz.: 13.30-15.00
    sala A-119
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S53-02
    Wtorek 04.06.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala B-23
    Z
    termin pierwszy

  • Zarządzanie portfelem inwestycyjnym [w]
  • gr.: S53-01
    Środa 19.06.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S53-02
    Środa 19.06.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S53-01
    Czwartek 27.06.2019
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-310
    E
    termin drugi

    gr.: S53-02
    Czwartek 27.06.2019
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-310
    E
    termin drugi

mgr Rafał Kramer
  • Podstawy zarządzania nieruchomościami [ćw]
  • gr.: S33-21
    Czwartek 06.06.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-304
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S33-22
    Czwartek 06.06.2019
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-304
    Z
    termin pierwszy

  • Rynki finansowe [ćw]
  • gr.: N33-21
    Niedziela 12.05.2019
    godz.: 08.00-11.15
    sala WZ-303
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S33-21
    Wtorek 04.06.2019
    godz.: 16.00-16.45
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S33-22
    Wtorek 04.06.2019
    godz.: 17.00-17.45
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S33-25
    Wtorek 04.06.2019
    godz.: 16.00-16.45
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S33-31
    Wtorek 04.06.2019
    godz.: 17.00-17.45
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S33-35
    Wtorek 04.06.2019
    godz.: 16.00-16.45
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S33-41
    Wtorek 04.06.2019
    godz.: 17.00-17.45
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S33-42
    Wtorek 04.06.2019
    godz.: 17.00-17.45
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S33-51
    Wtorek 04.06.2019
    godz.: 16.00-16.45
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S33-21
    Poniedziałek 10.06.2019
    godz.: 17.00-17.45
    sala WZ-206
    Z
    termin drugi

    gr.: S33-22
    Poniedziałek 10.06.2019
    godz.: 17.00-17.45
    sala WZ-206
    Z
    termin drugi

    gr.: S33-25
    Poniedziałek 10.06.2019
    godz.: 17.00-17.45
    sala WZ-206
    Z
    termin drugi

    gr.: S33-31
    Poniedziałek 10.06.2019
    godz.: 17.00-17.45
    sala WZ-206
    Z
    termin drugi

    gr.: S33-35
    Poniedziałek 10.06.2019
    godz.: 17.00-17.45
    sala WZ-206
    Z
    termin drugi

    gr.: S33-41
    Poniedziałek 10.06.2019
    godz.: 17.00-17.45
    sala WZ-206
    Z
    termin drugi

    gr.: S33-42
    Poniedziałek 10.06.2019
    godz.: 17.00-17.45
    sala WZ-206
    Z
    termin drugi

    gr.: S33-51
    Poniedziałek 10.06.2019
    godz.: 17.00-17.45
    sala WZ-206
    Z
    termin drugi

mgr Ewelina Nawrocka
  • Finansowanie inwestycji i nieruchomości [ćw]
  • gr.: S33-21
    Środa 05.06.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S33-22
    Środa 05.06.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N33-21
    Niedziela 09.06.2019
    godz.: 13.30-15.00
    sala B-1
    Z
    termin pierwszy

  • Inwestowanie na rynku nieruchomości [ćw]
  • gr.: N33-21
    Sobota 25.05.2019
    godz.: 17.00-20.15
    sala B-1
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S33-21
    Czwartek 06.06.2019
    godz.: 13.30-15.00
    sala B-2
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S33-22
    Czwartek 06.06.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala B-2
    Z
    termin pierwszy

  • Matematyka finansowa [ćw]
  • gr.: S23-21
    Piątek 07.06.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-4
    Z
    termin pierwszy

  • Wycena nieruchomości [ćw]
  • gr.: S43-01
    Czwartek 06.06.2019
    godz.: 08.00-09.30
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S43-02
    Czwartek 06.06.2019
    godz.: 08.00-09.30
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

dr Małgorzata Rymarzak
  • Podstawy zarządzania nieruchomościami [ćw]
  • gr.: N33-21
    Niedziela 09.06.2019
    godz.: 09.45-13.00
    sala WZ-130
    Z
    termin pierwszy

  • Metodyka pisania pracy dyplomowej [ćw]
  • gr.: S23-21
    Czwartek 30.05.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-4
    Z
    termin pierwszy

  • Podstawy zarządzania nieruchomościami [w]
  • gr.: N33-21
    Niedziela 09.06.2019
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-130
    Z
    termin pierwszy

dr Krzysztof Szczepaniak
  • Projekty z funduszy UE [w]
  • gr.: S23-21
    Środa 05.06.2019
    godz.: 15.15-16.45
    sala WZ-206
    Z
    termin pierwszy

  • Przygotowanie projektów inwestycyjnych [w]
  • gr.: N51-05
    Sobota 01.06.2019
    godz.: 10.30-12.15
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N51-06
    Sobota 01.06.2019
    godz.: 10.30-12.15
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N51-15
    Sobota 01.06.2019
    godz.: 10.30-12.15
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N51-16
    Sobota 01.06.2019
    godz.: 10.30-12.15
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N51-17
    Sobota 01.06.2019
    godz.: 10.30-12.15
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

  • Rynki finansowe [w]
  • gr.: N33-21
    Sobota 25.05.2019
    godz.: 17.00-17.45
    sala WZ-307
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S33-21
    Poniedziałek 10.06.2019
    godz.: 08.00-08.45
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S33-22
    Poniedziałek 10.06.2019
    godz.: 08.00-08.45
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S33-25
    Poniedziałek 10.06.2019
    godz.: 08.00-08.45
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S33-31
    Poniedziałek 10.06.2019
    godz.: 08.00-08.45
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S33-35
    Poniedziałek 10.06.2019
    godz.: 08.00-08.45
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S33-41
    Poniedziałek 10.06.2019
    godz.: 08.00-08.45
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S33-42
    Poniedziałek 10.06.2019
    godz.: 08.00-08.45
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S33-51
    Poniedziałek 10.06.2019
    godz.: 08.00-08.45
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N33-21
    Sobota 15.06.2019
    godz.: 10.30-11.15
    sala WZ-307
    E
    termin pierwszy

  • Seminarium magisterskie []
  • gr.: N43-01
    Sobota 18.05.2019
    godz.: 15.15-17.45
    sala 125
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S43-01
    Środa 05.06.2019
    godz.: 13.30-15.00
    sala p-125
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S43-02
    Środa 05.06.2019
    godz.: 13.30-15.00
    sala p-125
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S53-01
    Wtorek 11.06.2019
    godz.: 08.00-09.30
    sala p-125
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S53-02
    Wtorek 11.06.2019
    godz.: 08.00-09.30
    sala p-125
    Z
    termin pierwszy

  • Zarządzanie inwestycjami przedsiębiorstw [w]
  • gr.: N43-01
    Sobota 01.06.2019
    godz.: 15.15-16.45
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N43-05
    Sobota 01.06.2019
    godz.: 15.15-16.45
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N43-11
    Sobota 01.06.2019
    godz.: 15.15-16.45
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N43-31
    Sobota 01.06.2019
    godz.: 15.15-16.45
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N43-01
    Sobota 15.06.2019
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-303
    Z
    termin drugi

    gr.: N43-05
    Sobota 15.06.2019
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-303
    Z
    termin drugi

    gr.: N43-11
    Sobota 15.06.2019
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-303
    Z
    termin drugi

    gr.: S43-01
    Poniedziałek 24.06.2019
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-213
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S43-02
    Poniedziałek 24.06.2019
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-213
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S43-05
    Poniedziałek 24.06.2019
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-213
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S43-06
    Poniedziałek 24.06.2019
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-213
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S43-11
    Poniedziałek 24.06.2019
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-213
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S43-21
    Poniedziałek 24.06.2019
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-213
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S43-31
    Poniedziałek 24.06.2019
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-213
    Z
    termin pierwszy

dr Justyna Tanaś
  • Podstawy gospodarki nieruchomościami [w]
  • gr.: S23-21
    Poniedziałek 10.06.2019
    godz.: 13.30-15.00
    sala p-208
    Z
    termin pierwszy

  • Rynek nieruchomości [w]
  • gr.: S23-21
    Poniedziałek 03.06.2019
    godz.: 17.00-18.30
    sala WZ-206
    Z
    termin pierwszy

  • Wycena nieruchomości nietypowych [w]
  • gr.: S53-01
    Czwartek 06.06.2019
    godz.: 10.30-11.15
    sala C-21
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S53-02
    Czwartek 06.06.2019
    godz.: 10.30-11.15
    sala C-21
    Z
    termin pierwszy

dr Dariusz Trojanowski
  • Inwestowanie na rynku nieruchomości [w]
  • gr.: S33-21
    Poniedziałek 03.06.2019
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-307
    E
    termin pierwszy

    gr.: S33-22
    Poniedziałek 03.06.2019
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-307
    E
    termin pierwszy

    gr.: N33-21
    Sobota 22.06.2019
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-206
    E
    termin pierwszy

    gr.: S33-21
    Środa 26.06.2019
    godz.: 10.30-11.15
    sala 207
    E
    termin drugi

    gr.: S33-22
    Środa 26.06.2019
    godz.: 10.30-11.15
    sala 207
    E
    termin drugi

    gr.: N33-21
    Niedziela 30.06.2019
    godz.: 19.30-20.15
    sala WZ-306
    E
    termin drugi

  • Wycena nieruchomości [w]
  • gr.: N43-01
    Sobota 22.06.2019
    godz.: 10.30-11.15
    sala WZ-307
    E
    termin pierwszy

    gr.: S43-01
    Środa 26.06.2019
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-311
    E
    termin pierwszy

    gr.: S43-02
    Środa 26.06.2019
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-311
    E
    termin pierwszy

dr Anna Wojewnik-Filipkowska
  • Finansowanie inwestycji i nieruchomości [w]
  • gr.: N33-21
    Niedziela 09.06.2019
    godz.: 18.45-20.15
    sala B-23
    E
    termin pierwszy

    gr.: S33-21
    Poniedziałek 17.06.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S33-22
    Poniedziałek 17.06.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

  • Przygotowanie projektów inwestycyjnych [ćw]
  • gr.: S51-01
    Poniedziałek 17.06.2019
    godz.: 08.00-09.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S51-05
    Poniedziałek 17.06.2019
    godz.: 08.00-09.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S51-11
    Poniedziałek 17.06.2019
    godz.: 08.00-09.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S51-15
    Poniedziałek 17.06.2019
    godz.: 08.00-09.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S51-16
    Poniedziałek 17.06.2019
    godz.: 08.00-09.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S51-21
    Poniedziałek 17.06.2019
    godz.: 08.00-09.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S51-01
    Piątek 21.06.2019
    godz.: 16.00-17.45
    sala B-23
    E
    termin drugi

    gr.: S51-05
    Piątek 21.06.2019
    godz.: 16.00-17.45
    sala B-23
    E
    termin drugi

    gr.: S51-11
    Piątek 21.06.2019
    godz.: 16.00-17.45
    sala B-23
    E
    termin drugi

    gr.: S51-15
    Piątek 21.06.2019
    godz.: 16.00-17.45
    sala B-23
    E
    termin drugi

    gr.: S51-16
    Piątek 21.06.2019
    godz.: 16.00-17.45
    sala B-23
    E
    termin drugi

    gr.: S51-21
    Piątek 21.06.2019
    godz.: 16.00-17.45
    sala B-23
    E
    termin drugi