Strona główna » Katedra Inwestycji i Nieruchomości
Aktualności
Norma EXPERT dla studentów i wykładowców - szkolenie »
Data publikacji: Poniedziałek, 14 stycznia 2019 roku

Bezpłatne Szkolenie Norma PRO + BIM => Norma EXPERT dla studentów i wykładowców

Katedra Inwestycji i Nieruchomości wraz z firmą ASTINO cyklicznie (w semestrze zimowym) organizuje dla wykładowców Katedry Inwestycji i Nieruchomości Wydziału Zarządzania oraz studentów specjalności Inwestycje i Nieruchomości całodniowe Szkolenie Norma EXPERT + BIM.

Zajęcia odbywają się w formie warsztaów komputerowych na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Gdańskiego. Szkolenia są bezpłatne.

Firmę ASTINO, specjalizującą się od ponad kilkunastu lat w kursach kosztorysowania i szkoleniach z róznych wersji programów Norma. Więcej informacji na temat organizatora oraz referencje można znaleźć na stronie https://www.kursy-kosztorysowania.pl/

Informacje o programie

Norma EXPERT to najbardziej rozbudowane narzędzie do kosztorysowania z serii najpopularniejszych programów dostępnych na rynku. Nowa, funkcjonalna wersja została rozszerzona o przeglądarkę projektów w technologii BIM, dzięki której obmiary można przenosić bezpośrednio do kosztorysu w bardzo szybki i prosty sposób. Program wyróżnia  nowoczesny intuicyjny interfejs. Współpracuje z najczęściej wykorzystywanymi bazami cenowymi oraz posiada praktyczne mechanizmy ułatwiające i przyspieszające korzystanie z bardzo rozbudowanej bazy katalogów KNR. Program NORMA EXPERT jest jednym z najbardziej cenionych narzędzi kosztorysowych na rynku.

Szczegółowy opis programu:  https://www.program-kosztorysowy.com/

Cel szkolenia

Głównym celem szkolenia jest przekazanie oraz przećwiczenie z uczestnikami funkcjonalności programu Norma EXPERT. Znajomość obsługi programu jest niezbędna do wykonania kosztorysu. Uczestnicy szkolenia poznają również działanie przyspieszające i usprawniające wykonywanie kosztorysu.

Organizator kładzie nacisk nie tylko na samą obsługę programu, ale też na przekazanie praktycznych wskazówek technicznych umożliwiających swobodne poruszanie się w kosztorysowaniu. Każda osoba biorąca udział w szkoleniu otrzymuje dawkę praktycznej wiedzy przygotowującej do wykonywania zawodu kosztorysanta. W drugiej części omawiane są zagadnienia  związane z dodatkiem BIM.

Przebieg szkolenia

Zajęcia prowadzone są na najnowszej wersji programu Norma EXPERT. Na czas szkolenia notebooki zapewnia organizator. Trener wyjaśnia poszczególne zagadnienia, a uczestnicy ćwiczą na bieżąco nowe umiejętności.  Każdy osoba pracuje przy osobnym stanowisku. Wszyscy, którzy odbędą CAŁE SZKOLENIE otrzymają imienny certyfikat. Podczas trwania zajęć w każdej chwili uczestnicy mogą zadać pytania, na które na bieżąco odpowiada trener.

Chęć uczestnictwa w kolejnych edycjach kursu należy zgłosić wcześniej u mgr. Rafała Kramera.

Zapraszamy na stronę organizatora kursu: firmy ASTINO https://www.astino.pl/