Strona główna » Katedra Inwestycji i Nieruchomości
Egzaminy i zaliczenia
Aktualizacja: Środa, 25 stycznia 2017 roku, godz. 15:18

mgr Paweł Korcz
  • Zarządzanie inwestycjami [ćw]
  • gr.: S21-03
    Piątek 11.01.2019
    godz.: 16.00-16.45
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S21-04
    Piątek 11.01.2019
    godz.: 16.00-16.45
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S21-05
    Piątek 11.01.2019
    godz.: 16.00-16.45
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S23-01
    Piątek 11.01.2019
    godz.: 16.00-16.45
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S23-02
    Piątek 11.01.2019
    godz.: 16.00-16.45
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S23-03
    Piątek 11.01.2019
    godz.: 16.00-16.45
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S23-04
    Piątek 11.01.2019
    godz.: 16.00-16.45
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S23-05
    Piątek 11.01.2019
    godz.: 16.00-16.45
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S23-06
    Piątek 11.01.2019
    godz.: 16.00-16.45
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

dr Krzysztof Kowalke
  • Inwestycje w instrumenty pochodne [ćw]
  • gr.: S53-01
    Wtorek 11.12.2018
    godz.: 15.15-16.45
    sala WZ-310
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S53-02
    Wtorek 11.12.2018
    godz.: 15.15-16.45
    sala WZ-310
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S53-01
    Wtorek 29.01.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-306
    Z
    termin drugi

    gr.: S53-02
    Wtorek 29.01.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-306
    Z
    termin drugi

  • Zarządzanie ryzykiem inwestycyjnym [w]
  • gr.: S33-21
    Poniedziałek 28.01.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S33-22
    Poniedziałek 28.01.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N33-21
    Sobota 09.02.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-306
    E
    termin pierwszy

mgr Rafał Kramer
  • Zarządzanie inwestycjami [ćw]
  • gr.: S21-01
    Piątek 11.01.2019
    godz.: 15.15-16.00
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S21-02
    Piątek 11.01.2019
    godz.: 15.15-16.00
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

  • Podstawy budownictwa i kosztorysowania [ćw]
  • gr.: S33-21
    Wtorek 22.01.2019
    godz.: 09.45-11.15
    sala B-2
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S33-22
    Piątek 25.01.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala B-2
    Z
    termin pierwszy

mgr Ewelina Nawrocka
  • Zarządzanie inwestycjami [ćw]
  • gr.: S22-01
    Piątek 11.01.2019
    godz.: 15.15-16.45
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S22-02
    Piątek 11.01.2019
    godz.: 15.15-16.45
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

  • Ocena efektywności projektów inwestycyjnych [ćw]
  • gr.: N33-21
    Sobota 19.01.2019
    godz.: 09.45-11.15
    sala A-238
    Z
    termin pierwszy

  • Ocena efektywności projektów inwestycyjnych [lab]
  • gr.: S33-21
    Czwartek 24.01.2019
    godz.: 13.30-15.00
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S33-22
    Czwartek 24.01.2019
    godz.: 13.30-15.00
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

dr Małgorzata Rymarzak
  • Zarządzanie nieruchomościami [ćw]
  • gr.: S43-01
    Poniedziałek 21.01.2019
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-213
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S43-02
    Poniedziałek 21.01.2019
    godz.: 15.15-16.45
    sala WZ-304
    Z
    termin pierwszy

  • Zarządzanie nieruchomościami [w]
  • gr.: S43-01
    Poniedziałek 28.01.2019
    godz.: 12.15-13.00
    sala WZ-307
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S43-02
    Poniedziałek 28.01.2019
    godz.: 12.15-13.00
    sala WZ-307
    Z
    termin pierwszy

dr Justyna Tanaś
  • Wprowadzenie do gospodarki przestrzennej [w]
  • gr.: S43-01
    Piątek 18.01.2019
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-310
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S43-02
    Piątek 18.01.2019
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-310
    Z
    termin pierwszy

  • Wycena nieruchomości nietypowych [w]
  • gr.: S53-01
    Wtorek 22.01.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-311
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S53-02
    Wtorek 22.01.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-311
    Z
    termin pierwszy

dr Anna Wojewnik-Filipkowska
  • Investment in City Development [w]
  • gr.: WDW
    Środa 30.01.2019
    godz.: 10.30-11.15
    sala B-34
    E
    termin pierwszy

  • Inwestycje infrastrukturalne - studia przypadków [lab]
  • gr.: S53-01
    Poniedziałek 14.01.2019
    godz.: 15.15-16.45
    sala B-23
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S53-02
    Poniedziałek 14.01.2019
    godz.: 13.30-15.00
    sala B-23
    Z
    termin pierwszy

  • Inwestycje infrastrukturalne - studia przypadków [w]
  • gr.: S53-01
    Środa 06.02.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S53-02
    Środa 06.02.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

  • Ocena efektywności projektów inwestycyjnych [w]
  • gr.: N33-21
    Niedziela 16.12.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala A-119
    E
    termin pierwszy

    gr.: N33-21
    Niedziela 03.02.2019
    godz.: 11.30-12.15
    sala B-23
    E
    termin drugi

    gr.: S33-21
    Środa 06.02.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S33-22
    Środa 06.02.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

  • Public Private Partnership - selected aspects [w]
  • gr.: WDW
    Środa 30.01.2019
    godz.: 10.30-11.15
    sala B-34
    E
    termin pierwszy