Strona główna » Katedra Finansów Przedsiębiorstw
Egzaminy i zaliczenia
Aktualizacja: Środa, 25 stycznia 2017 roku, godz. 15:12

prof. UG, dr hab. Julia Koralun-Bereźnicka
  • Analiza finansowa [w]
  • gr.: N32-51
    Niedziela 13.01.2019
    godz.: 15.15-16.00
    sala C-2
    E
    termin pierwszy

  • Corporate Failures-Reasons, Prediction and Prevention [w]
  • gr.: WDW
    Poniedziałek 21.01.2019
    godz.: 09.45-11.15
    sala B-21
    Z
    termin pierwszy

  • Finanse przedsiębiorstw [ćw]
  • gr.: N23-01
    Niedziela 13.01.2019
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S23-02
    Wtorek 22.01.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-130
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S23-03
    Wtorek 22.01.2019
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-206
    Z
    termin pierwszy

  • Finanse przedsiębiorstw [w]
  • gr.: N23-01
    Niedziela 13.01.2019
    godz.: 11.30-15.00
    sala C-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N23-02
    Niedziela 13.01.2019
    godz.: 11.30-15.00
    sala C-4
    E
    termin pierwszy

  • Finanse przedsiębiorstw II [w]
  • gr.: S41-01
    Poniedziałek 21.01.2019
    godz.: 08.00-09.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S41-05
    Poniedziałek 21.01.2019
    godz.: 08.00-09.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S41-11
    Poniedziałek 21.01.2019
    godz.: 08.00-09.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S41-15
    Poniedziałek 21.01.2019
    godz.: 08.00-09.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S41-16
    Poniedziałek 21.01.2019
    godz.: 08.00-09.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-05
    Sobota 26.01.2019
    godz.: 18.45-19.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-15
    Sobota 26.01.2019
    godz.: 18.45-19.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-16
    Sobota 26.01.2019
    godz.: 18.45-19.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-17
    Sobota 26.01.2019
    godz.: 18.45-19.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-18
    Sobota 26.01.2019
    godz.: 18.45-19.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-25
    Sobota 26.01.2019
    godz.: 18.45-19.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-26
    Sobota 26.01.2019
    godz.: 18.45-19.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy