Strona główna » Katedra Finansów Przedsiębiorstw
Egzaminy i zaliczenia
Aktualizacja: Środa, 25 stycznia 2017 roku, godz. 15:12

dr Anna Golec
  • Finanse przedsiębiorstw [ćw]
  • gr.: S23-03
    Środa 10.01.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S23-01
    Piątek 12.01.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-307
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S23-02
    Piątek 12.01.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-2
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S22-01
    Wtorek 23.01.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala A-409
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S22-31
    Wtorek 23.01.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-213
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S22-03
    Środa 24.01.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala C-6
    Z
    termin pierwszy

  • Finanse przedsiębiorstw [w]
  • gr.: S23-01
    Piątek 09.02.2018
    godz.: 13.30-14.15
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S23-02
    Piątek 09.02.2018
    godz.: 13.30-14.15
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S23-03
    Piątek 09.02.2018
    godz.: 13.30-14.15
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S23-04
    Piątek 09.02.2018
    godz.: 13.30-14.15
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S23-05
    Piątek 09.02.2018
    godz.: 14.15-15.00
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S23-06
    Piątek 09.02.2018
    godz.: 14.15-15.00
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S23-07
    Piątek 09.02.2018
    godz.: 14.15-15.00
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S23-08
    Piątek 09.02.2018
    godz.: 14.15-15.00
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

  • Seminarium licencjackie []
  • gr.: N31-31
    Sobota 10.02.2018
    godz.: 08.00-08.45
    sala 209
    Z
    termin pierwszy

  • Seminarium magisterskie []
  • gr.: S51-05
    Piątek 09.02.2018
    godz.: 08.00-08.45
    sala 209
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S51-06
    Piątek 09.02.2018
    godz.: 08.00-08.45
    sala 209
    Z
    termin pierwszy

prof. dr hab. Magdalena Jerzemowska
  • Nadzór korporacyjny [w]
  • gr.: N33-21
    Sobota 16.12.2017
    godz.: 15.15-16.00
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N33-25
    Sobota 16.12.2017
    godz.: 15.15-16.00
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

dr hab. Julia Koralun-Bereźnicka
  • Finanse przedsiębiorstw [w]
  • gr.: N22-01
    Niedziela 11.02.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

  • Analiza finansowa [w]
  • gr.: N32-31
    Niedziela 11.02.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

  • Corporate failures. Reasons, prediction and preven []
  • gr.: WDW
    Poniedziałek 15.01.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala C-2
    Z
    termin pierwszy

  • Finanse przedsiębiorstw II [w]
  • gr.: S41-01
    Wtorek 30.01.2018
    godz.: 08.00-09.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S41-05
    Wtorek 30.01.2018
    godz.: 08.00-09.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S41-11
    Wtorek 30.01.2018
    godz.: 08.00-09.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S41-15
    Wtorek 30.01.2018
    godz.: 08.00-09.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S41-16
    Wtorek 30.01.2018
    godz.: 08.00-09.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-05
    Niedziela 11.02.2018
    godz.: 15.15-16.45
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-06
    Niedziela 11.02.2018
    godz.: 15.15-16.45
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-15
    Niedziela 11.02.2018
    godz.: 15.15-16.45
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-16
    Niedziela 11.02.2018
    godz.: 15.15-16.45
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-17
    Niedziela 11.02.2018
    godz.: 15.15-16.45
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-21
    Niedziela 11.02.2018
    godz.: 15.15-16.45
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-22
    Niedziela 11.02.2018
    godz.: 15.15-16.45
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

dr Olga Martyniuk
  • Podstawy audytu wewnętrznego [w]
  • gr.: S51-01
    Niedziela 04.02.2018
    godz.: 13.30-14.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S51-05
    Niedziela 04.02.2018
    godz.: 14.15-15.00
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N51-01
    Niedziela 04.02.2018
    godz.: 13.30-14.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N51-05
    Niedziela 04.02.2018
    godz.: 13.30-14.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N51-15
    Niedziela 04.02.2018
    godz.: 14.15-15.00
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N51-16
    Niedziela 04.02.2018
    godz.: 14.15-15.00
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N51-17
    Niedziela 04.02.2018
    godz.: 13.30-14.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S51-01
    Poniedziałek 05.02.2018
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-311
    E
    termin drugi

    gr.: S51-05
    Poniedziałek 05.02.2018
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-311
    E
    termin drugi

    gr.: S51-06
    Poniedziałek 05.02.2018
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-311
    E
    termin pierwszy

    gr.: S51-11
    Poniedziałek 05.02.2018
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-311
    E
    termin pierwszy

    gr.: S51-15
    Poniedziałek 05.02.2018
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-311
    E
    termin pierwszy

    gr.: S51-01
    Wtorek 20.02.2018
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-307
    E
    termin trzeci

    gr.: S51-05
    Wtorek 20.02.2018
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-307
    E
    termin trzeci

    gr.: S51-06
    Wtorek 20.02.2018
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-307
    E
    termin drugi

    gr.: S51-11
    Wtorek 20.02.2018
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-307
    E
    termin drugi

    gr.: S51-15
    Wtorek 20.02.2018
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-307
    E
    termin drugi

    gr.: N51-01
    Sobota 24.02.2018
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-307
    E
    termin drugi

    gr.: N51-05
    Sobota 24.02.2018
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-307
    E
    termin drugi

    gr.: N51-15
    Sobota 24.02.2018
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-307
    E
    termin drugi

    gr.: N51-16
    Sobota 24.02.2018
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-307
    E
    termin drugi

    gr.: N51-17
    Sobota 24.02.2018
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-307
    E
    termin drugi

dr Anna Siemionek
  • Finanse przedsiębiorstw [w]
  • gr.: S22-01
    Poniedziałek 29.01.2018
    godz.: 10.30-11.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S22-02
    Poniedziałek 29.01.2018
    godz.: 10.30-11.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S22-03
    Poniedziałek 29.01.2018
    godz.: 10.30-11.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S22-31
    Poniedziałek 29.01.2018
    godz.: 10.30-11.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S22-32
    Poniedziałek 29.01.2018
    godz.: 10.30-11.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N24-01
    Poniedziałek 29.01.2018
    godz.: 10.30-11.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

  • Controlling operacyjny [w]
  • gr.: S31-31
    Poniedziałek 29.01.2018
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-310
    E
    termin pierwszy

    gr.: N31-31
    Poniedziałek 29.01.2018
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-310
    E
    termin pierwszy

  • International Financial Markets and Institutions []
  • gr.: WDW
    Poniedziałek 29.01.2018
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-310
    Z
    termin pierwszy

dr Dawid Szramowski
  • Analiza instytucji kredytowych [w]
  • gr.: N41-05
    Sobota 10.02.2018
    godz.: 12.15-14.15
    sala WZ-311
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-06
    Sobota 10.02.2018
    godz.: 12.15-14.15
    sala WZ-311
    E
    termin pierwszy

  • Ocena standingu przedsiębiorstwa [w]
  • gr.: S53-01
    Środa 07.02.2018
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S53-02
    Środa 07.02.2018
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S53-05
    Środa 07.02.2018
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S53-11
    Środa 07.02.2018
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S53-15
    Środa 07.02.2018
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S53-21
    Środa 07.02.2018
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S53-25
    Środa 07.02.2018
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S53-31
    Środa 07.02.2018
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S53-35
    Środa 07.02.2018
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N51-01
    Sobota 10.02.2018
    godz.: 15.15-16.45
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N51-05
    Sobota 10.02.2018
    godz.: 15.15-16.45
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N51-15
    Sobota 10.02.2018
    godz.: 15.15-16.45
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N51-16
    Sobota 10.02.2018
    godz.: 15.15-16.45
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N51-17
    Sobota 10.02.2018
    godz.: 15.15-16.45
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N52-15
    Sobota 10.02.2018
    godz.: 15.15-16.45
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N53-01
    Sobota 10.02.2018
    godz.: 15.15-16.45
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N53-05
    Sobota 10.02.2018
    godz.: 15.15-16.45
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N53-11
    Sobota 10.02.2018
    godz.: 15.15-16.45
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N53-31
    Sobota 10.02.2018
    godz.: 15.15-16.45
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy