Strona główna » Cyryl Kotyla
Cyryl Kotyla
Cyryl Kotyla

dr Cyryl Kotyla

Stanowisko:
Adiunkt
202a
(+48 58) 523 11 56

Konsultacje

Wszystkie konsultacje w okresie 22.07.2019 - 30.08.2019 zostają odwołane - urlop.

Wszystkie konsultacje w okresie 16.09.2019 - 24.09.2019 zostają odwołane - urlop.

Prowadzone przedmioty

  • Stacjonarne studia I stopnia
    • Bilansowy i podatkowy pomiar kosztów
  • Niestacjonarne studia I stopnia
    • Bilansowy i podatkowy pomiar kosztów
  • Stacjonarne studia II stopnia
    • Podatki bezpośrednie i ubezpieczenia społeczne
    • Rachunkowość podatkowa
  • Niestacjonarne studia II stopnia
    • Podatki bezpośrednie, prawo lokalne, prawo celne
    • Podatki: VAT i dochodowy
    • Rachunkowość podatkowa
    • Seminarium magisterskie

Prowadzone seminaria

Seminarium magisterskie

Kierunek: Finanse i rachunkowość
Specjalność: Rachunkowość

1.Ujęcie bilansowe i podatkowe aktywów trwałych
2.Instrumenty finansowe i ich wykorzystanie dla celów inwestycyjnych
3.Rachunkowość zabezpieczeń
4.Bilansowe i podatkowe ujęcie przychodów i kosztów
5.Amortyzacja bilansowa i podatkowa
6.Inne zagadnienia rachunkowości finansowej i prawa podatkowego

Egzaminy i zaliczenia

  • Bilansowy i podatkowy pomiar kosztów [w]
  • grupa: N31-51
    Sobota 06.04.2019
    godz.: 08.45-10.30
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    grupa: N31-52
    Sobota 06.04.2019
    godz.: 08.45-10.30
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    grupa: N31-53
    Sobota 06.04.2019
    godz.: 08.45-10.30
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    grupa: N31-51
    Sobota 27.04.2019
    godz.: 18.45-20.15
    sala C-9
    Z
    termin drugi

    grupa: N31-52
    Sobota 27.04.2019
    godz.: 18.45-20.15
    sala C-9
    Z
    termin drugi

    grupa: N31-53
    Sobota 27.04.2019
    godz.: 18.45-20.15
    sala C-9
    Z
    termin drugi

    grupa: S31-51
    Wtorek 11.06.2019
    godz.: 15.15-16.45
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    grupa: S31-52
    Wtorek 11.06.2019
    godz.: 15.15-16.45
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    grupa: S31-51
    Piątek 28.06.2019
    godz.: 15.15-16.45
    sala B-4
    Z
    termin drugi

    grupa: S31-52
    Piątek 28.06.2019
    godz.: 15.15-16.45
    sala B-4
    Z
    termin drugi

  • Podatki bezpośrednie i ubezpieczenia społeczne [ćw]
  • grupa: S41-21
    Piątek 14.06.2019
    godz.: 15.15-17.45
    sala WZ-307
    Z
    termin pierwszy

    grupa: S41-21
    Piątek 28.06.2019
    godz.: 15.15-16.45
    sala B-4
    Z
    termin drugi

  • Podatki bezpośrednie i ubezpieczenia społeczne [w]
  • grupa: S41-21
    Piątek 14.06.2019
    godz.: 15.15-17.45
    sala WZ-307
    E
    termin pierwszy

    gr.: S41-21
    Piątek 06.09.2019
    godz.: 15.15-17.45
    sala WZ-307
    E
    termin drugi

  • Podatki bezpośrednie, prawo lokalne, prawo celne [ćw]
  • grupa: N41-25
    Niedziela 16.06.2019
    godz.: 15.15-16.45
    sala WZ-311
    Z
    termin pierwszy

    grupa: N41-26
    Niedziela 16.06.2019
    godz.: 15.15-16.45
    sala WZ-311
    Z
    termin pierwszy

    grupa: N41-25
    Sobota 29.06.2019
    godz.: 15.15-16.45
    sala B-4
    Z
    termin drugi

    grupa: N41-26
    Sobota 29.06.2019
    godz.: 15.15-16.45
    sala B-4
    Z
    termin drugi

  • Podatki bezpośrednie, prawo lokalne, prawo celne [w]
  • grupa: N41-25
    Niedziela 16.06.2019
    godz.: 15.15-16.45
    sala WZ-311
    E
    termin pierwszy

    grupa: N41-26
    Niedziela 16.06.2019
    godz.: 15.15-16.45
    sala WZ-311
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-25
    Sobota 07.09.2019
    godz.: 15.15-16.45
    sala WZ-311
    E
    termin drugi

    gr.: N41-26
    Sobota 07.09.2019
    godz.: 15.15-16.45
    sala WZ-311
    E
    termin drugi

  • Podatki: VAT i dochodowy [w]
  • grupa: N41-15
    Sobota 01.06.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    grupa: N41-16
    Sobota 01.06.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    grupa: N41-17
    Sobota 01.06.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    grupa: N41-18
    Sobota 01.06.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    grupa: N41-15
    Niedziela 30.06.2019
    godz.: 15.15-16.45
    sala WZ-Aula
    Z
    termin drugi

    grupa: N41-16
    Niedziela 30.06.2019
    godz.: 15.15-16.45
    sala WZ-Aula
    Z
    termin drugi

    grupa: N41-17
    Niedziela 30.06.2019
    godz.: 15.15-16.45
    sala WZ-Aula
    Z
    termin drugi

    grupa: N41-18
    Niedziela 30.06.2019
    godz.: 15.15-16.45
    sala WZ-Aula
    Z
    termin drugi

  • Rachunkowość podatkowa [w]
  • grupa: N41-16
    Sobota 27.04.2019
    godz.: 18.45-20.15
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    grupa: N41-17
    Sobota 27.04.2019
    godz.: 18.45-20.15
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    grupa: N41-18
    Sobota 27.04.2019
    godz.: 18.45-20.15
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    grupa: S41-15
    Środa 05.06.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-307
    Z
    termin pierwszy

    grupa: S41-16
    Środa 05.06.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-307
    Z
    termin pierwszy

    grupa: S41-15
    Piątek 28.06.2019
    godz.: 15.15-16.45
    sala B-4
    Z
    termin drugi

    grupa: S41-16
    Piątek 28.06.2019
    godz.: 15.15-16.45
    sala B-4
    Z
    termin drugi

    grupa: N41-15
    Sobota 29.06.2019
    godz.: 15.15-16.45
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    grupa: N41-16
    Sobota 29.06.2019
    godz.: 15.15-16.45
    sala B-4
    Z
    termin drugi

    grupa: N41-17
    Sobota 29.06.2019
    godz.: 15.15-16.45
    sala B-4
    Z
    termin drugi

    grupa: N41-18
    Sobota 29.06.2019
    godz.: 15.15-16.45
    sala B-4
    Z
    termin drugi

  • Seminarium magisterskie []
  • grupa: N41-15
    Sobota 01.06.2019
    godz.: 15.15-16.45
    sala B-2
    Z
    termin pierwszy

    grupa: N41-16
    Sobota 01.06.2019
    godz.: 15.15-16.45
    sala B-2
    Z
    termin pierwszy

    grupa: N41-17
    Sobota 01.06.2019
    godz.: 15.15-16.45
    sala B-2
    Z
    termin pierwszy

    grupa: N41-18
    Sobota 01.06.2019
    godz.: 15.15-16.45
    sala B-2
    Z
    termin pierwszy

    grupa: N51-15
    Niedziela 02.06.2019
    godz.: 15.15-16.45
    sala B-2
    Z
    termin pierwszy

    grupa: N51-16
    Niedziela 02.06.2019
    godz.: 15.15-16.45
    sala B-2
    Z
    termin pierwszy

    grupa: N51-17
    Niedziela 02.06.2019
    godz.: 15.15-16.45
    sala B-2
    Z
    termin pierwszy

Publikacje