Strona główna » Katedra Bankowości
Egzaminy i zaliczenia
Aktualizacja: Środa, 25 stycznia 2017 roku, godz. 14:03

dr Adam Barembruch
  • Analiza i wycena akcji, obligacji [w]
  • gr.: N31-21
    Sobota 03.02.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-303
    E
    termin pierwszy

  • Analiza instrumentów pochodnych [w]
  • gr.: N31-21
    Sobota 03.02.2018
    godz.: 15.15-16.00
    sala WZ-303
    Z
    termin pierwszy

  • Doradztwo finansowe [w]
  • gr.: S51-01
    Sobota 03.02.2018
    godz.: 12.15-13.00
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N51-01
    Sobota 03.02.2018
    godz.: 11.30-12.15
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

  • Rynki finansowe [w]
  • gr.: N21-01
    Sobota 03.02.2018
    godz.: 11.30-12.15
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N21-02
    Sobota 03.02.2018
    godz.: 11.30-12.15
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N21-03
    Sobota 03.02.2018
    godz.: 11.30-12.15
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N21-04
    Sobota 03.02.2018
    godz.: 12.15-13.00
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N21-05
    Sobota 03.02.2018
    godz.: 12.15-13.00
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N21-06
    Sobota 03.02.2018
    godz.: 12.15-13.00
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

  • Zarządzanie instytucjami kredytowymi [w]
  • gr.: N51-01
    Sobota 03.02.2018
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N51-05
    Sobota 03.02.2018
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N51-15
    Sobota 03.02.2018
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N51-16
    Sobota 03.02.2018
    godz.: 10.30-11.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N51-17
    Sobota 03.02.2018
    godz.: 10.30-11.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

dr Andrzej Dżuryk
  • Rynki finansowe [w]
  • gr.: S21-01
    Niedziela 11.02.2018
    godz.: 08.00-08.45
    sala A-409
    E
    termin pierwszy

    gr.: S21-02
    Niedziela 11.02.2018
    godz.: 08.00-08.45
    sala A-409
    E
    termin pierwszy

    gr.: S21-03
    Niedziela 11.02.2018
    godz.: 08.00-08.45
    sala A-409
    E
    termin pierwszy

    gr.: S21-04
    Niedziela 11.02.2018
    godz.: 08.00-08.45
    sala A-409
    E
    termin pierwszy

    gr.: S21-05
    Niedziela 11.02.2018
    godz.: 08.00-08.45
    sala A-409
    E
    termin pierwszy

    gr.: S21-06
    Niedziela 11.02.2018
    godz.: 08.00-08.45
    sala A-409
    E
    termin pierwszy

    gr.: S21-07
    Niedziela 11.02.2018
    godz.: 08.00-08.45
    sala A-409
    E
    termin pierwszy

    gr.: S21-01
    Sobota 24.02.2018
    godz.: 08.00-08.45
    sala A-409
    E
    termin drugi

    gr.: S21-02
    Sobota 24.02.2018
    godz.: 08.00-08.45
    sala A-409
    E
    termin drugi

    gr.: S21-03
    Sobota 24.02.2018
    godz.: 08.00-08.45
    sala A-409
    E
    termin drugi

    gr.: S21-04
    Sobota 24.02.2018
    godz.: 08.00-08.45
    sala A-409
    E
    termin drugi

    gr.: S21-05
    Sobota 24.02.2018
    godz.: 08.00-08.45
    sala A-409
    E
    termin drugi

    gr.: S21-06
    Sobota 24.02.2018
    godz.: 08.00-08.45
    sala A-409
    E
    termin drugi

    gr.: S21-07
    Sobota 24.02.2018
    godz.: 08.00-08.45
    sala A-409
    E
    termin drugi

  • Bankowość [w]
  • gr.: N21-01
    Niedziela 11.02.2018
    godz.: 08.45-09.30
    sala A-409
    E
    termin pierwszy

    gr.: N21-02
    Niedziela 11.02.2018
    godz.: 08.45-09.30
    sala A-409
    E
    termin pierwszy

    gr.: N21-03
    Niedziela 11.02.2018
    godz.: 08.45-09.30
    sala A-409
    E
    termin pierwszy

    gr.: N21-04
    Niedziela 11.02.2018
    godz.: 08.45-09.30
    sala A-409
    E
    termin pierwszy

    gr.: N21-05
    Niedziela 11.02.2018
    godz.: 08.45-09.30
    sala A-409
    E
    termin pierwszy

    gr.: N21-06
    Niedziela 11.02.2018
    godz.: 08.45-09.30
    sala A-409
    E
    termin pierwszy

    gr.: N21-01
    Sobota 24.02.2018
    godz.: 08.45-09.30
    sala A-409
    E
    termin drugi

    gr.: N21-02
    Sobota 24.02.2018
    godz.: 08.45-09.30
    sala A-409
    E
    termin drugi

    gr.: N21-03
    Sobota 24.02.2018
    godz.: 08.45-09.30
    sala A-409
    E
    termin drugi

    gr.: N21-04
    Sobota 24.02.2018
    godz.: 08.45-09.30
    sala A-409
    E
    termin drugi

    gr.: N21-05
    Sobota 24.02.2018
    godz.: 08.45-09.30
    sala A-409
    E
    termin drugi

    gr.: N21-06
    Sobota 24.02.2018
    godz.: 08.45-09.30
    sala A-409
    E
    termin drugi

prof. dr hab. Elżbieta Ostrowska
  • Rynek kapitałowy [w]
  • gr.: N31-21
    Niedziela 03.12.2017
    godz.: 10.30-11.15
    sala 212
    Z
    termin pierwszy

dr Marta Penczar
  • Bankowość [ćw]
  • gr.: S21-03
    Środa 10.01.2018
    godz.: 15.15-16.45
    sala WZ-310
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S21-04
    Piątek 12.01.2018
    godz.: 08.00-09.30
    sala WZ-307
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S21-02
    Wtorek 23.01.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala A-119
    Z
    termin pierwszy

  • Bankowość II [w]
  • gr.: N41-05
    Sobota 03.02.2018
    godz.: 11.30-12.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-06
    Sobota 03.02.2018
    godz.: 11.30-12.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-15
    Sobota 03.02.2018
    godz.: 11.30-12.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-16
    Sobota 03.02.2018
    godz.: 11.30-12.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-17
    Sobota 03.02.2018
    godz.: 11.30-12.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-21
    Sobota 03.02.2018
    godz.: 11.30-12.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-22
    Sobota 03.02.2018
    godz.: 11.30-12.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

  • Integracja rynków finansowych w UE []
  • gr.: WDW
    Piątek 19.01.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-20
    Z
    termin pierwszy

dr Karol Śledzik
  • Rynki finansowe [ćw]
  • gr.: N21-04
    Niedziela 21.01.2018
    godz.: 08.45-09.30
    sala WZ-310
    Z
    termin pierwszy

prof. dr hab. Ryszard Wierzba
  • Bankowość [w]
  • gr.: S21-01
    Piątek 02.02.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S21-02
    Piątek 02.02.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S21-03
    Piątek 02.02.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S21-04
    Piątek 02.02.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S21-05
    Piątek 02.02.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S21-06
    Piątek 02.02.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S21-07
    Piątek 02.02.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

  • Bankowość II [w]
  • gr.: S41-01
    Piątek 02.02.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S41-05
    Piątek 02.02.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S41-11
    Piątek 02.02.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S41-15
    Piątek 02.02.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S41-16
    Piątek 02.02.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

  • Polityka pieniężna [w]
  • gr.: S41-01
    Piątek 12.01.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S41-05
    Piątek 12.01.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S41-11
    Piątek 12.01.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S41-15
    Piątek 12.01.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S41-16
    Piątek 12.01.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N41-05
    Sobota 13.01.2018
    godz.: 18.45-19.30
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N41-06
    Sobota 13.01.2018
    godz.: 18.45-19.30
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N41-15
    Sobota 13.01.2018
    godz.: 18.45-19.30
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N41-16
    Sobota 13.01.2018
    godz.: 18.45-19.30
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N41-17
    Sobota 13.01.2018
    godz.: 18.45-19.30
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N41-21
    Sobota 13.01.2018
    godz.: 18.45-19.30
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N41-22
    Sobota 13.01.2018
    godz.: 18.45-19.30
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy