Strona główna » Andrzej Dżuryk
Andrzej Dżuryk
Andrzej Dżuryk

dr Andrzej Dżuryk

Stanowisko:
Adiunkt
223
(+48 58) 523 13 01

Konsultacje

Wszystkie konsultacje w okresie 02.07.2019 - 30.08.2019 zostają odwołane - urlop.

Prowadzone przedmioty

  • Stacjonarne studia I stopnia
    • Bankowość
    • Rynki finansowe
    • Zarządzanie ryzykiem
  • Stacjonarne studia II stopnia
    • Polityka gospodarcza
    • Seminarium magisterskie
  • Niestacjonarne studia II stopnia
    • Polityka gospodarcza
    • Zarządzanie ryzykiem

Prowadzone seminaria

Seminarium magisterskie

Kierunek: Finanse i rachunkowość
Specjalność: Bankowość i doradztwo finansowe

Tematyka seminarium obejmuje całokształt zagadnień z zakresu bankowości i rynków finansowych. Studenci powinni samodzielnie określić cel i problematykę swojej pracy magisterskiej zgodnie ze swoimi zainteresowaniami. Mile widziane są w szczególności prace z zakresu:
•    bankowości hipotecznej i listów zastawnych
•    bankowości korporacyjnej i inwestycyjnej
•    bankowości uniwersalnej
•    kryzysów finansowych
•    stabilności finansowej
•    fintechów
Preferowane są prace o charakterze praktycystycznym.

 

Egzaminy i zaliczenia

  • Polityka gospodarcza [w]
  • grupa: S51-01
    Środa 12.06.2019
    godz.: 08.00-08.45
    sala WZ-311
    E
    termin pierwszy

    grupa: S51-05
    Środa 12.06.2019
    godz.: 08.00-08.45
    sala WZ-311
    E
    termin pierwszy

    grupa: S51-11
    Środa 12.06.2019
    godz.: 08.00-08.45
    sala WZ-311
    E
    termin pierwszy

    grupa: S51-15
    Środa 12.06.2019
    godz.: 08.00-08.45
    sala WZ-311
    E
    termin pierwszy

    grupa: S51-16
    Środa 12.06.2019
    godz.: 08.00-08.45
    sala WZ-311
    E
    termin pierwszy

    grupa: S52-01
    Środa 12.06.2019
    godz.: 08.00-08.45
    sala WZ-311
    E
    termin pierwszy

    grupa: S52-11
    Środa 12.06.2019
    godz.: 08.00-08.45
    sala WZ-311
    E
    termin pierwszy

    grupa: S53-01
    Środa 12.06.2019
    godz.: 08.00-08.45
    sala WZ-311
    E
    termin pierwszy

    grupa: S53-02
    Środa 12.06.2019
    godz.: 08.00-08.45
    sala WZ-311
    E
    termin pierwszy

    grupa: S53-05
    Środa 12.06.2019
    godz.: 08.00-08.45
    sala WZ-311
    E
    termin pierwszy

    grupa: S53-11
    Środa 12.06.2019
    godz.: 08.00-08.45
    sala WZ-311
    E
    termin pierwszy

    grupa: S53-15
    Środa 12.06.2019
    godz.: 08.00-08.45
    sala WZ-311
    E
    termin pierwszy

    grupa: S53-21
    Środa 12.06.2019
    godz.: 08.00-08.45
    sala WZ-311
    E
    termin pierwszy

    grupa: S53-25
    Środa 12.06.2019
    godz.: 08.00-08.45
    sala WZ-311
    E
    termin pierwszy

    grupa: S53-31
    Środa 12.06.2019
    godz.: 08.00-08.45
    sala WZ-311
    E
    termin pierwszy

    grupa: N51-05
    Niedziela 23.06.2019
    godz.: 08.00-08.45
    sala C-2
    E
    termin pierwszy

    grupa: N51-06
    Niedziela 23.06.2019
    godz.: 08.00-08.45
    sala C-2
    E
    termin pierwszy

    grupa: N51-15
    Niedziela 23.06.2019
    godz.: 08.00-08.45
    sala C-2
    E
    termin pierwszy

    grupa: N51-16
    Niedziela 23.06.2019
    godz.: 08.00-08.45
    sala C-2
    E
    termin pierwszy

    grupa: N51-17
    Niedziela 23.06.2019
    godz.: 08.00-08.45
    sala C-2
    E
    termin pierwszy

    grupa: N52-11
    Niedziela 23.06.2019
    godz.: 08.00-08.45
    sala C-2
    E
    termin pierwszy

    grupa: N52-15
    Niedziela 23.06.2019
    godz.: 08.00-08.45
    sala C-2
    E
    termin pierwszy

    grupa: N53-05
    Niedziela 23.06.2019
    godz.: 08.00-08.45
    sala C-2
    E
    termin pierwszy

    grupa: N53-11
    Niedziela 23.06.2019
    godz.: 08.00-08.45
    sala C-2
    E
    termin pierwszy

    grupa: N53-31
    Niedziela 23.06.2019
    godz.: 08.00-08.45
    sala C-2
    E
    termin pierwszy

    grupa: N53-32
    Niedziela 23.06.2019
    godz.: 08.00-08.45
    sala C-2
    E
    termin pierwszy

    gr.: S51-01
    Wtorek 03.09.2019
    godz.: 08.00-08.45
    sala 223
    E
    termin drugi

    gr.: S51-05
    Wtorek 03.09.2019
    godz.: 08.00-08.45
    sala 223
    E
    termin drugi

    gr.: S51-11
    Wtorek 03.09.2019
    godz.: 08.00-08.45
    sala 223
    E
    termin drugi

    gr.: S51-15
    Wtorek 03.09.2019
    godz.: 08.00-08.45
    sala 223
    E
    termin drugi

    gr.: S51-16
    Wtorek 03.09.2019
    godz.: 08.00-08.45
    sala 223
    E
    termin drugi

    gr.: S52-01
    Wtorek 03.09.2019
    godz.: 08.00-08.45
    sala 223
    E
    termin drugi

    gr.: S52-11
    Wtorek 03.09.2019
    godz.: 08.00-08.45
    sala 223
    E
    termin drugi

    gr.: S53-01
    Wtorek 03.09.2019
    godz.: 08.00-08.45
    sala 223
    E
    termin drugi

    gr.: S53-02
    Wtorek 03.09.2019
    godz.: 08.00-08.45
    sala 223
    E
    termin drugi

    gr.: S53-05
    Wtorek 03.09.2019
    godz.: 08.00-08.45
    sala 223
    E
    termin drugi

    gr.: S53-11
    Wtorek 03.09.2019
    godz.: 08.00-08.45
    sala 223
    E
    termin drugi

    gr.: S53-15
    Wtorek 03.09.2019
    godz.: 08.00-08.45
    sala 223
    E
    termin drugi

    gr.: S53-21
    Wtorek 03.09.2019
    godz.: 08.00-08.45
    sala 223
    E
    termin drugi

    gr.: S53-25
    Wtorek 03.09.2019
    godz.: 08.00-08.45
    sala 223
    E
    termin drugi

    gr.: S53-31
    Wtorek 03.09.2019
    godz.: 08.00-08.45
    sala 223
    E
    termin drugi

    gr.: N51-05
    Niedziela 08.09.2019
    godz.: 08.00-08.45
    sala 223
    E
    termin drugi

    gr.: N51-06
    Niedziela 08.09.2019
    godz.: 08.00-08.45
    sala 223
    E
    termin drugi

    gr.: N51-15
    Niedziela 08.09.2019
    godz.: 08.00-08.45
    sala 223
    E
    termin drugi

    gr.: N51-16
    Niedziela 08.09.2019
    godz.: 08.00-08.45
    sala 223
    E
    termin drugi

    gr.: N51-17
    Niedziela 08.09.2019
    godz.: 08.00-08.45
    sala 223
    E
    termin drugi

    gr.: N52-11
    Niedziela 08.09.2019
    godz.: 08.00-08.45
    sala 223
    E
    termin drugi

    gr.: N52-15
    Niedziela 08.09.2019
    godz.: 08.00-08.45
    sala 223
    E
    termin drugi

    gr.: N53-05
    Niedziela 08.09.2019
    godz.: 08.00-08.45
    sala 223
    E
    termin drugi

    gr.: N53-11
    Niedziela 08.09.2019
    godz.: 08.00-08.45
    sala 223
    E
    termin drugi

    gr.: N53-31
    Niedziela 08.09.2019
    godz.: 08.00-08.45
    sala 223
    E
    termin drugi

    gr.: N53-32
    Niedziela 08.09.2019
    godz.: 08.00-08.45
    sala 223
    E
    termin drugi

  • Rynki finansowe [w]
  • grupa: S34-01
    Czwartek 13.06.2019
    godz.: 08.00-08.45
    sala WZ-306
    E
    termin pierwszy

    gr.: S34-01
    Poniedziałek 02.09.2019
    godz.: 08.00-08.45
    sala 223
    E
    termin drugi

  • Zarządzanie ryzykiem [w]
  • grupa: S34-01
    Piątek 14.06.2019
    godz.: 08.00-08.45
    sala WZ-306
    E
    termin pierwszy

    grupa: N51-05
    Sobota 22.06.2019
    godz.: 08.00-08.45
    sala C-2
    E
    termin pierwszy

    grupa: N51-06
    Sobota 22.06.2019
    godz.: 08.00-08.45
    sala C-2
    E
    termin pierwszy

    grupa: N51-15
    Sobota 22.06.2019
    godz.: 08.00-08.45
    sala C-2
    E
    termin pierwszy

    grupa: N51-16
    Sobota 22.06.2019
    godz.: 08.00-08.45
    sala C-2
    E
    termin pierwszy

    grupa: N51-17
    Sobota 22.06.2019
    godz.: 08.00-08.45
    sala C-2
    E
    termin pierwszy

    gr.: S34-01
    Wtorek 03.09.2019
    godz.: 08.00-08.45
    sala 223
    E
    termin drugi

    gr.: N51-05
    Sobota 07.09.2019
    godz.: 08.00-08.45
    sala 223
    E
    termin drugi

    gr.: N51-06
    Sobota 07.09.2019
    godz.: 08.00-08.45
    sala 223
    E
    termin drugi

    gr.: N51-15
    Sobota 07.09.2019
    godz.: 08.00-08.45
    sala 223
    E
    termin drugi

    gr.: N51-16
    Sobota 07.09.2019
    godz.: 08.00-08.45
    sala 223
    E
    termin drugi

    gr.: N51-17
    Sobota 07.09.2019
    godz.: 08.00-08.45
    sala 223
    E
    termin drugi

Publikacje